Profil użytkownika LegionistaToNiePizda!

Senior
  • Zarejestrowany od 168 dni
  • Dodanych komentarzy 616
  • Dodanych do sportbuzz 22
  • Łącznie ocen 7643
  • +
    Plusów 2812
  • -
    Minusów -4831

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane komentarze

avatar
A ten sukces zawdzięczają Jakubowi Błaszczykowskiemu i rodzinie, dziękujemy!
Zwiń
Wczoraj, 19:21
avatar
Empoli bez większych problemów.
Zwiń
13 maj 15:28
avatar
Prawie tak dobra jak te Kanału Sportowego.
Zwiń
9 maj 11:48
avatar
Ale zjebali, ogólnie mecz tragedia, Salernitana nie potrafi składnej akcji ofensywnej wyprowadzić grając na tym poziomie rozgrywkowym. Zawsze mnie to zastanawiało oglądajać takie mecze, że trenujesz ponad połowę swojego życia, grasz w najwyższej klasie rozgrywkowej w swoim kraju, a nie potrafisz dokładnie podać czy dobrze przyjać o strzałach nie wspominając.
Zwiń
8 maj 20:10
avatar
No i dobrze, miałem under 2,5 na kuponie. Sędziowie w Ekstraklapie to sobie ciężką samowolkę robią, doliczył 4, mecz zakończył w 99, dzisiaj te cyrki w Lechii, zrobić selekcję, bo tych miernot sędziowskich nie da się oglądać.
Zwiń
8 maj 17:01
avatar
Kloopa też ostatnio pouczał po pierwszej połowie drugiego meczu z Villa Realem ...
Zwiń
7 maj 22:02
avatar
Co za bzdury.... Piłka nożna dla kibiców, komu przeszkadza baner czy flaga? Uogólnianie środowiska kibicowskiego jako patologii jest zwykłym skurwysyństwem i to jeszcze z ust byłego prezesa PZPN i legendy polskiej piłki. Wśród kilkunastu tysięcy osób 90% z nich to zwykli zadymiarze? Nie wydaje mi się, jest mnóstwo fanatyków, którzy po prostu chcą wspierać swój klub, a niekoniecznie robić burdy, skoro ktoś kupił bilet, przyjechał do Warszawy, stracił czas i pieniądze, żeby potem nie wejść, to najwidoczniej faktycznie zależało im na oprawie a nie na zadymie. Organizacja PP poza Warszawą to krok w tył? No chyba nie, bo stadionów, na zorganizowanie takiego wydarzenia nam nie brakuje. Róbcie pod górkę kibicom, to za to zaplacicie, bo to jest docelowa grupa waszych odbiorców, ale najwidoczniej nie każdy potrafi to zrozumieć. Trzaskowski lewacka ściera też jest nieźle przyjebany, finał PP już nigdy nie powinien być zorganizowamy w W-wa ,skoro mają być takie cyrki.
Zwiń
4 maj 10:23
avatar
Normalnych ludzi na stadiony? Przecież tacy niedzielni kibicie pójdą na mecz raz na 2 miesiące, albo nawet i nie. Przecież to głównie fanatycy wykupują karnety, gadżety itp. , a w zamian dostają wielki ch** do d****, bo nawet nie mogą sobie wnieść flagi czy baneru, bo prezydentem Ww-a jest ciężki lewak.
Zwiń
3 maj 09:03
avatar
Awans do LM? No trochę go poniosło, ale Liga Konferencji czemu by nie? Ale nasza liga jest weryfikowana bezlistośnie, gościu sam mówi, że nie miał szansa na awas do La Liga a Secunda Division to jego sufit, a tutaj wchodzi i rozjeżdza Ekstraklapę.
Zwiń
29 kwi 19:59
avatar
Nie tylko Meczyki, mieszkam w Holandii i tutaj też uśmiercili grubego, zanim ordynator zabrał głos.
Zwiń
28 kwi 14:50