Profil użytkownika Ekspert_Zborek

Junior
  • Zarejestrowany od 165 dni
  • Dodanych komentarzy 148
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 1131
  • +
    Plusów 1078
  • -
    Minusów -53

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Pele strzelił 757 goli. Jako, że ten dziad liczy sobie bramki z meczów sparingowych albo treningów, których nikt dokładnie nie potrafi zweryfikować to inna sprawa.
Zwiń
17 kwi 07:57
avatar
Teoretycznie masz rację, ale podczas dzisiejszego meczu, gdy kibice Legii zaintonowali przyśpiewkę: "Ruska K*rwa", to kibice Lecha albo gwizdali, albo śpiewali przyśpiewki obrażające Legię.
Zwiń
9 kwi 20:17
avatar
Brak wiarygodnych dowodów, Hahaha. Kiepska próba, kacapski zwyrodnialcu. Fakt, że to kacapy dokonali masakry w buczy, jest oczywisty i są na to dowody, które są nie do poważenia. Inną narrację to może prowadzić ta ulana świnia ławrow, któremu mogą wierzyć tylko świniopasy z głębokiej rosyjskiej prowincji, którzy z kolei, jeśli mają w ogóle elektryczność w swoim szałasie, to mogą oglądać jedyne źródło wiedzy jakim jest rossija 1.
Zwiń
9 kwi 11:56
avatar
Akurat przekręt sportowy, wiele się nie różni od tytułów przez Ciebie wymienionych. Ale racja, bo grono ludzi może nie kumać ocb. z polandball. Zresztą mnóstwo ludzi nie ogarnia, że takie 500 plus jest z naszej kieszeni, a nie wspaniałomyślnie im dają...
Zwiń
1 kwi 09:57
avatar
Czy taka świetna? Jak już nawiązywali do polandball, to w internetach kolory Polski są odwrotne.
Zwiń
31 mar 23:27
avatar
A czy pana borka ktoś zmusił aby zdradzał żonę czy zrobił to z własnej inicjatywy?
Zwiń
27 mar 23:39
avatar
Trudno się z Tobą nie zgodzić. To USA po drugiej wojnie światowej, uczestniczyło w największej liczbie konfliktów. Niech się biją pod Waszyngtonem albo Nowym Jorkiem, bo my Polacy, nie chcemy być poligonem dla największych tego świata. Nacierpieliśmy się już wystarczająco w swojej historii i dość już przelewania krwi w imię interesów innych mocarstw.
Zwiń
25 lut 00:52
avatar
Tak,.chwalebny.A potem się dziwić, że śrubę dokręcają, podatki coraz większe, ceny szaleją. Ten pruszków znają wszyscy z książek, bo byli medialni i kreowali siebie na włoską mafię. Przed nimi były groźniejsze mafie w ciemnych czasach prlu, zabójstwa i zakopywanie w lesie były na porządku dziennym, ale pruszkowiaki lepiej udokumentowani i ostatnio każdy się ekspertem zrobił w tej dziedzinie.
Zwiń
9 lut 19:18
avatar
Wszystko jasne, dzięki za wyjaśnienie.
Zwiń
1 lut 23:21
avatar
Przecież nie napisałem, że on podchodzi do wolnych, tylko, że w tym zespole, ogólnie nie ma piłkarza, który wykorzystywałby wolne w chociaż małym stopniu, bo od dłuższego czasu, stałe fragmenty gry, w ogóle nie stwarzają groźnych sytuacji.
Zwiń
1 lut 20:49