Ostatnio dodane komentarze

26 lut 2021 | 22:55
Otóż to. Jedyne w czym Messi jest lepszy od Ronniego to statystyki. Wyobraźcie sobie teraz Ronaldinho z etyką pracy Lewego. Myślę, że przez 10 lat nikt inny nie powąchałby Złotej Piłki.
26 lut 2021 | 22:51
Zgasił im jointa na czole.
26 lut 2021 | 21:12
Wolny rynek i demokracja to największa iluzja naszych czasów. Powiedz o wolnym rynku ludziom z krajów trzeciego świata, którzy zapierdalają za miskę ryżu, pewnie dlatego, że czerpią pełnymi garściami z dobrodziejstw wolnego rynku :D A w przyrodzie nic nie ginie, po prostu kiedy jeden je więcej, drugi je mniej, więc kiedy ktoś płaci piłkarzowi 40 baniek za sezon, to pewnie drugiemu płaci miskę ryżu za dzień pracy.
26 lut 2021 | 20:27
Aztekowie mieszkali na terenie dzisiejszego Meksyku, bardziej ich przypomina G. dos Santos. W Argentynie i Urugwaju przeważa ludność biała, potomkowie konkwistadorów lub faszystów, którzy spierdolili tam po wojnie. Dominuje uroda hiszpańska oraz germańska (typu Heinze lub Batistuta). Mówię Ci, Suarez to typowy Jugol (choć niewykluczone, że jego pra pra dziadek miał nieślubne dziecko z Metyską). Urugwaj to jedyny kraj w Ameryce Południowej, w którym nie ma Indian.
26 lut 2021 | 18:26
Co ty p*dolisz?! 90% mieszkańców Urugwaju ma korzenie w Europie + niewielki odsetek Metysów i Mulatów. Suarez ma ryj jak typowy Hiszpan. Jego pradziadek prędzej polował sztucerem na biednych Indian uzbrojonych w toporki.
17 lut 2021 | 09:12
W Hiszpanii funkcjonują 4 języki urzędowe. Oprócz powszechnie używanego kastylijskiego, zwanego potocznie hiszpańskim, są kataloński, galicyjski i baskijski. Trzy pierwsze mają wspólne pochodzenie i są wyraźnie do siebie podobne, choć różnią się fonetyką, baskijski nie został sklasyfikowany w żadnej z wydzielonych rodzin językowych. W katalońskim, z którego pochodzi nazwisko Puig, istnieją spółgłoski, które brzmią jak nasze dź/ć, dż, cz. Ogólnie nie istnieje jeden kanon zasad dotyczących wymowy w językach hiszpańskich ze względu na mnogość dialektów w obrębie każdego z nich, np. kataloński ma swoją odmianę w Walencji, a kastylijski inaczej brzmi w Andaluzji, a inaczej w Urugwaju, galicyjski podobny jest bardziej do portugalskiego (albo odwrotnie - istnieje spór), a baskijski jest do niczego nie podobny i w dodatku ma 10 odmian. Pozdr
14 lut 2021 | 13:59
Teraz się będzie trudnił hodowlą jedwabników i wypisywaniem gróźb w internecie.
14 lut 2021 | 12:50
Nie mogę się zgodzić. Kierowcy rikszy są zwykle wysportowani, siłą rzeczy.
11 lut 2021 | 21:33
Pewnie 4 tygodnie rekonwalescencji nie wystarczą, trzeba będzie dojść do siebie po transfuzji, która usunie ślady kokainy i innych "minerałów" z organizmu.
11 lut 2021 | 21:26
Ja się oczywiście nie znam, bo niby skąd ;), ale wydaje mi się, że to zbytni m*zgo*eb jest. S*per L*mon Haz* znajomy, co był kiedyś w Ameryce, poleca.