Profil użytkownika Lechu4444

Kapitan
  • Zarejestrowany od 2958 dni
  • Dodanych komentarzy 6726
  • Dodanych do sportbuzz 7
  • Łącznie ocen 40239
  • +
    Plusów 35477
  • -
    Minusów -4762

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane komentarze

28 paź 2020 | 22:04
West Brom chce się go pozbyć, Nottingham go chce, on chce grać w Nottingham, a problemem jest niespełna pół minuty spóźnienia. Ja wiem że niby to byłby precedens, który w przyszłości może odbić się czkawką no ale to jest 30 sekund, a nie dwie godziny, w tym czasie nie da się przeprowadzić transferu od zera i jeśli wszystkie 3 strony mają w tym swój interes to chyba warto przymknąć oko, nie na takie sprawy FA już w tym sezonie oko przymykała. :)
28 paź 2020 | 21:03
Autorowi tego buzza radzę nie wchodzić w google grafika po wpisaniu w wyszukiwarkę Milan 2005 bo jeszcze zawału dostanie, jak zamiast dwóch legend zobaczy 11. :P
28 paź 2020 | 07:48
Może tak by było najlepiej żeby Messi został grającym prezesem klubu. :P
27 paź 2020 | 12:31
Lewy nie ma albo jeszcze nie ma zarzutów, wszystko zależy od tego co K. na niego ma, bo równie dobrze mógł się tylko zgrywać wiadomo że Lewy nie ogarnia sam całości swoich finansów więc faktycznie mógł być nieświadomy tego że ktoś w jego imieniu oszukuje na podatkach i K. mógł mieć w tych tematach większą wiedzę.
25 paź 2020 | 18:09
Co do tego ja nie miałem wątpliwości po porażkach Liverpoolu i Manchesteru City, jak nie któraś z tych dwóch drużyn to żadna nie jest w stanie tego osiągnięcia powtórzyć. To że Aston Villa i Everton w końcu przegrają było dla mnie pewne, co prawda nie myślałem że nastąpi to w meczach z Leeds i Southampton, no ale Liverpool swój pierwszy mecz też przegrał w zeszłym sezonie z Watfordem, a nie z City czy inną drużyną z TOPu.
25 paź 2020 | 17:39
Ale czemu czepia się tylko Milika w takim razie Grosika też nie powołujmy bo przecież on ten nie powącha murawy, bo ktoś się spóźnił 3 sekundy z faksem. Moim zdaniem jeśli nie jest kontuzjowany, to może łapać sobie rytm meczowy w kadrze. Jeśli selekcjoner uzna że Milik bez rytmu meczowego jest lepszy od innego piłkarza który gra regularnie to czemu ma go nie wystawić w składzie i tak mamy teraz taki okres gdzie piłkarze będą strasznie przeciążeni meczami, nie sądzę aby inne reprezentacje były w stanie wystawić swój maksymalnie dobry skład we wszystkich meczach. Wbrew pozorom taki świeży Milik może być dla nas zbawieniem we wiosennych meczach, a wtedy raczej już w klubie będzie grał.
25 paź 2020 | 17:31
Dla Ciebie może tak ale dla każdego kibica Arsenalu nie ma lepszego zawodnika w historii niż Thierry Henry.
25 paź 2020 | 14:18
Jeden z tych panów jest mistrzem świata i członkiem niepokonanej drużyny Arsenalu więc bez porównania.
11 paź 2020 | 18:14
Chyba nikt nie zdominował tak żadnego turnieju przez ponad 15 lat zanotować tylko dwie porażki, Nadal jest absolutnym królem Paryża.
11 paź 2020 | 15:30
Miesiąc bez piłki klubowej w październiku... Nie przyżyję. To kiepski pomysł, tym bardziej jeśli chcemy dać odpocząć najlepszym piłkarzom świata. Stawka w LN jest niska więc najlepsze reprezentacje będą na nią wystawiać słabsze składy, tak przynajmniej powinno to wyglądać. I tak potraktowały te rozgrywki Niemcy w poprzedniej edycji. To powinna być dobra okazja do wprowadzania młodzieży do dorosłej kadry, coś jak mecze towarzyskie, ale z jakąś tam stawką bo 4 reprezentacje na koniec tego turnieju dostaną bezpośredni awans na MŚ czy ME. Kiedy wprowadzimy plan Wengera w życie najlepsi piłkarze będą grali eliminacje w październiku, ligi będą musiały być bardziej rozciągnięte w czasie, a najlepsi piłkarze będą grali po 70 meczów w roku. Jeśli faktycznie Wenger chce ograniczyć, to powinniśmy reformować raczej Ligę Narodów. A prestiż rozgrywek nie wynika wcale z JAKOŚCI rozgrywek, a pieniędzy jakie się w nie pompuje bo jak zainwestujesz 20 mln żeby zorganizować turniej finałowy w LN to wiadomo że będzie to turniej mniejszy rangą niż Mistrzostwa Świata w które zainwestuje się 100 mln. Fifę i Uefę pewnie stać na to aby inwestować tyle hajsu co 2 lata, ale piłkarze powinni przedewszystkim grać w swoich klubach, a jak co roku będą musieli grać w paźdzerniku dla kadry cały miesiąc i potem jeszcze po sezonie zamiast odpoczywać to grać turniej mistrzowski to nie będzie fair wobec klubów, bo to one płacą najwięcej piłkarzom.