Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Profil użytkownika Kibic Polski
  • Zarejestrowany od 2273 dni
  • Dodanych komentarzy 269
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 2255
  • Plusów 1748
  • Minusów 507
Ostatnio dodane komentarze
2019-07-18 02:34:24
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ludzie, po pierwszym meczu mówili że Piast się postawił, że zagrał fajną piłkę myśląc o samej nazwie Bate, jednak prawda jest taka, że Bate grało fatalny futbol i w pierwszym i drugim meczu. Gdyby Piast z taką grą zremisował 1:1 na wyjeździe z drużyną np. z Andory, byłą by podobna beka co z Legii. Bate grało na takim właśnie poziomie, poziom meczu był Ekstraklasowy to wszystko. Rosenborg i tak ograłby Piasta w II rundzie, bo na gra Piast reprezentuję śmieszną ligę. Powiem więcej, śmiało można obstawiać wygraną Rosenborgu w dwumeczu z Bate. Nie wiem jak to możliwe, że Bate w tamtym sezonie fajnie grało w lidze Europy ale w tych 2 meczach grali żenująco do tego stopnia że Mistrz Polski na ich tle grał dający się oglądać futbol. Choć to "dający się" jest na wyrost.
2019-07-09 13:09:36
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Żeby nie było żadnych wątpliwości, Piast przegra ten mecz, jesteśmy 2 półki niżej niż Bate Borysow. Bate ograło Arsenal u siebie w tamtym sezonie w Lidze Europejskiej. Myślę że strzelenie bramki będzie można uznać za sukces taki wynik 3:1 dla Bate, wziąłbym w ciemno, u siebie może uda się wyciągnąć remis, a to ważne bo to zawsze kolejne punkty do rankingu klubowego Uefa :)
2019-06-22 23:17:37
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Niestety to Ty się ośmieszasz swoim zero-jedynkowym podejściem do futbolu. Szymański nie był dziś widoczny, ponieważ w piłkę grała tylko Hiszpania, ale z Belgią i Włochami zagrał dobry futbol. Poza tym o jakim miodzie mówisz? Opisałem tylko jaka jest rzeczywistość. Jaka jest twoja? Polacy są chujowi i grają na poziomie San Marino, bo dostali 5:0?
2019-06-22 22:41:05
+25
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zaczyna się, nędzni ludzie którzy myślą że mają jakieś pojęcie o futbolu zaczynają krytykę taktyki Michniewicza. Taktyka jest dobra, ale taktyka to 30% sukcesu, 70% to umiejętności. Taktykę dobiera się do umiejętności zawodników jakich się ma. Niektórzy hejtują, że antyfutbol, ale jak grali antyfutbol z Włochami to chwali i nazywali go polskim Mourinho. Wciąż można go nazywać polskim Mou, bo nawet Mourinho przegrywał 5:0 ( z Barceloną w 2010 roku) a miał wtedy Real, a nie polskich piłkarzy. Piszą niektórzy że dają się gwałcić, to jest sport i to nie jest kwestia dajemy czy nie dajemy się gwałcić, niczego debile nie rozumieją, po prostu Hiszpanie są lepsi technicznie. Fajnie, że pokazał się Bielik, Grabara, Szymański, niektórzy gnoją ludzi, jakby nie wiedzieli, że jesteśmy solidnymi średniakami w Europie i tak pewnie będzie przez 20-30 lat, występ gdzie ogrywamy Włochów i Belgów gdzie jest lepszy system szkolenia to sukces tej drużyny, sukces Michniewicza, pokazanie że ambicją można wygrać z Goliatem. Czekam na minusy :)
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jakie szmaciane gole? Jeśli już to 1 gol Żurkowskiego, faktycznie piłka sobie troszkę leciała nim wpadła do bramki, ale 2 i 3? na 2:1 Bielik przeskoczył chłopaczka z Belgii, uderzył po koźle, a piłka wpadła w same okienko od słupka, mało który bramkarz nawet z seniorskich drużyn by to wyciągnął, a jedynie mógłby odprowadzić ją wzrokiem, a na 3:1, ograliśmy łatwiutko obronę Belgów, a Żurkowski dostał piłkę na pustą bramkę i uderzył pewnie pod poprzeczkę. Więc tylko jeden gol na siłe można uznać "szmatą", ale jakoś nie wspomną o tym, że skończyłoby się 3:1 dla nas, gdyby Bielik nie podał do napastnika, z czego wziął się rożny na 3:2
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Facet słusznie zauważył, nie rozumiem minusów. Graliśmy z Belgią antyfutbol, to fakt ale graliśmy bo to wyynikało z założeń Michniewicza, który swoją drogą jest nazywany polskim Mourinho. Dlaczego nazywać to bełkotem?
2019-06-08 13:19:50
+23
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Spoko, mogę spierdalać, tylko za rok jak będą ME, i dostaniemy po 2-0 od każdej z drużyn w grupie, będziesz pierwszym zaskoczonym. " Ale jak to się stało? Przecież w eliminacjach wygrywali" Będziesz żalił się i mówił że Brzęczek się wypalił i źle przygotował zespół do ME, bo w eliminacjach było cacy.
2019-06-08 12:42:07
+18
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wiele osób zwracało tu uwagę na pewien aspekt, ale ja go podkreślę. ŻADNEJ! ALE TO ŻADNEJ TAKTYKI I POMYSŁU NA GRĘ! Można grać mało efektownie, ale efektywnie, ale będzie można zobaczyć pomysł na grę, ktoś mógłby napisać że Brzęczek preferuje defensywną taktykę, ale On nie preferuje żadnej taktyki.Chcesz grać brzydko ale efektownie? Spoko, myślę że cześć kibiców nie miała by za złe, tylko chce zobaczyć, 6,7 długich podań na Lewandowskiego ( na ścianę) by mógł zgrać do Ziela, lub przedłużyć głową za siebie na sprint, do schodzącego Grosickiego, chcę zobaczyć że skoro oddajemy piłke Macedonii, to odbieramy im w środku, i mając JAKIEŚ SCHEMATY 2,3 podaniami w kontrze znajdujemy się pod polem karnym rywala, chcę zobaczyć schodzącego Zielińskiego w głąb środka pola i krzyżowe podania na wysuniętych skrzydłowych, Grosika i Frankowskiego, modyfikując wtedy ustawienie na 4-3-3 z Grosickim i Frankowskim jako " Wing Forward" a Zielińskim schodzącym chwilowo między Krychowiaka i Klicha. Nic z tego nie zobaczyłem! 1 podanie do Lewego długie, w pierwszej połowie, gol z przypadku, jedna jedyna akcja składająca się z kilku podań, gdy Grosik nie trafił. Łudzę sie że Boniek, po eliminacjach, zatrudni na Euro 2020 jakiegoś fachowca, ale z drugiej strony na jakieś poważniejszej rozmowie między nimi Brzęczek znów może pokazać swój ogień w oczach...
2019-06-01 23:01:23
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Gdyby Mourinho prowadził Liverpool, wszyscy mówili by że grał antyfutbol, ciekawy jestem jak ludzie ocenią Kloopa.
2019-06-01 22:54:27
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Większość kocha Kloopa, uważa że gra tak by chciało się oglądać jego drużyny. Większość nienawidzi Mourinho, mówi że gra antyfutbol. Liverpool Kloopa gra tak jak grałaby drużyna Mou. Kloop wygrywa ustawiając zespół jak Mourinho.
{{comment.created_datetime}}
{{comment.content}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.