Bonus 100 PLN na sporty wirtualne w LVBet

Bukmacher LVBet przygotował specjalną promocję dla graczy w wirtualne sporty: bonus 50% do 100 PLN do wykorzystania na swoje ulubione dyscypliny. Aby wziąć udział w promocji należy wpłacić pieniądze na swoje konto; przy wpłacie 200 PLN gracz może odebrać maksymalny bonus w wysokości 100 PLN.


Warunki promocji

Oferta bonusowa jest ważna do 13.01.2019 23:59. Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu. Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.

Jeśli klient ma aktywny inny bonus, to bonus na sporty wirtualne zostanie dodany i będzie czekał w tak zwanej kolejce bonusowej do momentu kiedy aktywny bonus zostanie wykorzystany i rozliczony lub anulowany.

Stan konta klienta po wpłacie i zaksięgowaniu bonusa jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.

Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.

Zarejestruj się i odbierz bonus

Promocje, bonusy i informacje bukmacherskie

Bonusowy pressing w Fortunie
Bukmacher przygotował w najbliższy weekend od 7. do 9. czerwca specjalną promocję Bonusowy Pressing. By wziąć udział w tej promocji należy w dniach od 7. do 9. czerwca postawić trzy kupony za co najmniej 10 PLN, każdy w ofercie prematch (przed rozpoczęciem spotkania), które będą zawierały prz...
Czytaj więcej
Wpłacasz 200 PLN, grasz za 500 PLN - Bonus powitalny 150% w PZBUK
PZBuk ma w swojej ofercie bardzo atrakcyjną promocję, która zastąpiła wcześniejszą ofertę darmowego zakładu do 50 PLN, w ramach której można zyskać nawet dodatkowe 300 PLN na grę. Każdy gracz, który wpłaci minimum 100 PLN może skorzystać z bonusa do 150% kiedy aktywuje bonus pod...
Czytaj więcej
Zakład bez ryzyka 31 PLN w STS tylko dla użytkowników Meczyki.pl!
Bukmacher STS przygotował specjalną promocję dla użytkowników serwisu Meczyki.pl. Każdy nowy użytkownik Bukmachera po zarejestrowaniu może liczyć na zakład bez ryzyka 31 PLN! Co ważne promocja ta łączy się z pozostałymi dostępnymi na stronie STS bonusami dla nowych graczy czyli 1000 PLN bonus...
Czytaj więcej
{{article.title}}
{{article.content}} Czytaj więcej
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.