Turniej Australian Open w LVBet - w puli ponad 8000 złotych

Bukmacher LVBet przygotował specjalną promocję na tenisową imprezę wielkoszlemową Australian Open 2019. Od 14. do 27 stycznia każdy gracz może wziąć udział w specjalnym turnieju, w którym pula nagród to ponad 8000 PLN w bonusach LVBet, a najwyższa nagroda wynosi 2000 PLN. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przez cały czas trwania Australian Open typować zdarzenia z tego turnieju, przynajmniej za 10 PLN. Za każdy kupon z kursem przynajmniej 1.5 gracz otrzymuje punkty wedle następującego przelicznika:

Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji

Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Po zakończeniu konkursu gracze z najwyższą liczbą punktów wygrywają nagrody.

Warunki promocji

Wygrany zakład obejmujący zdarzenie z Australian Open 2019 jest premiowany punktami liczonymi według wzoru: kurs x stawka x ilość selekcji, przegrany zakład obejmujący zdarzenie z Australian Open 2019 jest premiowany punktami liczonymi według wzoru: stawka x ilość selekcji.

W promocji biorą udział selekcje tylko z Australian Open, zakłady pojedyncze, kombi, przedmeczowe oraz na żywo. Kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out nie biorą udziału w promocji. Każdy kurs zakładu uprawniający do zdobywania punktów, to minimum 1.5.

Ranking jest aktualizowany przynajmniej dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz czwartki. Przedział nagród od 80 PLN do 2000 PLN jest widoczny obok rankingu.

Kwota wygranej nagrody musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.

Zarejestruj się i odbierz bonus

Promocje, bonusy i informacje bukmacherskie

Zwrot przy bezbramkowym remisie na mecz Wisła - Legia w LVBet
Już w niedzielę w Krakowie zostanie rozegrany klasyk w Ekstraklasie: Wisła Kraków podejmie u siebie Legię Warszawa. Spodziewamy się w tym meczu wyrównanej walki, a więc jedną z opcji jest bezbramkowy remis. W LVBet można się ubezpieczyć od takiego wyniku: po postawieniu przynajmniej 50...
Czytaj więcej
Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael w STS!
Bukmacher STS przygotował specjalną promocję tylko dla użytkowników serwisu Meczyki.pl! By wziąć w niej udział należy założyć konto na STS w dniach od 08.03.2019 do 12.05.2019 używając TEGO LINKA, podczas rejestracji wpisać w polu "kod promocyjny" kod: 1000plus29pln, przejść pozytywnie weryfi...
Czytaj więcej
Miękkie lądowanie w Fortunie - bonus 20 PLN na MŚ w Seefeld
Z okazji starujących Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę: bonus 20 PLN w przypadku błędnego kuponu. By wziąć udział w promocji wystarczy w dniach 23-24 lutego postawić kupon live za min. 20 zł brutto, zawierający co najmniej jedno spot...
Czytaj więcej
{{article.title}}
{{article.content}} Czytaj więcej
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.