+3
Barcelona po Guardioli się skończyła
2 lut 2014 | 17:44
-2
A no i z tego co mówili komentatorzy w tym dniu meczu był chiński dzień (DZIEŃ KONIA ) no i właśnie Valencja miała taki dzień :)
2 lut 2014 | 17:08
+10
bramkarz Velenci dobryy !!!
2 lut 2014 | 16:11
+8
Jestem kibicem Barcy i sie baaardzo ciesze że przegrali ,kolejny mecz myśleli że przeją sobie piechotą a tu trzeba zapier.... .Przyda im sie przegrana i niech sie obudzą !!!
2 lut 2014 | 14:29
+4
Czytaj ze zrozumieniem ty kurwo głupia od teraz to cwelem jesteś ty wraz z tą kurwa keymaker1
2 lut 2014 | 13:41
+4
to sie w glowie nie miesci jak mozna pokpic tak sprawe 1-0 i valencia w 16 gra po 30 minutach odrzyli i przylozyli barsie i to zasluzenie wygrali nie ma co
2 lut 2014 | 12:19
+19
GrabiCr7 i ad_riann jeżeli jesteś prawdziwym kibicem to powinieneś wiedzieć co to jest respect jeżeli jesteś za Realem to miej szacunek do Barcelony.
Ja jestem kibicem Barcy i bardzo lubię Real więc nwm poco takie spiny robicie ;)
2 lut 2014 | 11:42
+15
do
ad_riann

"sreal" ?? tak to sobie mozesz mowic do swojego starego jak sracie do pisuaru na orlenie pedale zajebany ty kurwa gimbo zajebana chuj ci w ryj pomiocie konski niech ci pies zdechnie albo kot pierdol sie
2 lut 2014 | 21:48
-1
csniesz go od gimba a sam sie jak gimb zachowujesz :P
2 lut 2014 | 11:16
-28
Kolejny słaby mecz w lidze. Martino musi coś zrobić, bo ta strata punktów to nic wielkiego bo mamy mecze przed sobą z srealem i Atletico, ale Barca musi grać lepiej i wykorzystywać szansę, tak jak to zrobiła Valencia.
2 lut 2014 | 11:13
+2
Hahaha jaki ból dupy xD
2 lut 2014 | 10:52
+37
Nie no ale ręki przy karnym nie bylo. Nie jestem ani fanem ani przeciwnikiem Barcy ale raczej sędziowie będą jej pomagać niż przeszkadzać w zdobyciu mistrzostwa...
2 lut 2014 | 08:57
-39
Barca mistrzem
2 lut 2014 | 08:07
+23
Aż dziwne że Dani Alves przy drugiej bramce dla Valencii nie symulował. Jak by się wywrócił to pewnie byłby wolny dla Barcy.
2 lut 2014 | 05:19
-9
Hehe no proszę i tutaj go przywialo keymaker1 mr IQ śmierdziel osrany man.utd fan zajebany hehe co za kurwa Cwela kawał ps. Do fanów Barcy i tak City was pojedzie na miękko !!!!!!
2 lut 2014 | 00:26
+58
Hahahahahahahahahahah!hahahahahahahaha! Tak sie kurwa śmiejecie z innych klubów a dzis wasza farsa leży i kwiczy! jebana gimbaza!hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah!
2 lut 2014 | 02:59
+6
Tym komentarzem sam jestes jak gimbaza . Troche Szacunku innego klubu dzieciaku. HM!
+14
pierwsza bramka Valencii - szacuneczek, rozklepali jak młodych :) później dwa razy gapiostwo i porażka Barcy... Teraz moje Atletico wygrywa i jest lider :)
2 lut 2014 | 10:34
+7
Haha, a to ciekawe... Od kiedy Atletico ma tylu kibiców? Jak już walczą o 1 miejsce, to zaraz co raz wiecej sezonowców się już zbiera, zobaczymy w przyszłym sezonie jak odejdą Costa, Koke i prawdopodobnie Courtois z wypożyczenia:P
1 lut 2014 | 23:23
+9
:-)
1 lut 2014 | 23:06
+2
Boże, co za podniecenie. Spokojnie panowie, jeszcze sporo meczów przed każdą z drużyn i trzeba na prawdę mało wiedzieć o futbolu, żeby tak cieszyć się już teraz, jakby conajmniej był to mecz o misrzostwo. Może by tak skupić się na kibicowaniu własnym drużynom, zamiast czekać tylko na potknięcia rywali?
Ja jestem spokojny, choć podczas meczu sypałem k**wami na obrońców...
Ważne teraz przygotować się na mecz z City, a co do ligi to poczekajmy na odpowiedź drużyn z Madrytu.
Peace
VeB
2 lut 2014 | 05:32
-16
Palant dalej wierzy w tych pedalow z karłem na czele .
Jebac barce śmieci jebanych.
+16
Katastrofa poprostu Z defensywą Barcy...mam nadzieje że Real wygra i będzie liderem..Jak barca będzie trzymać taki poziom gry to na Etihad Stadium zjebią i to dośc sporo skoro taka walencja 3 bramy strzela a co dopiero City co po 4/5/6 bramek strzela na mecz.
1 lut 2014 | 22:56
+46
Ludzie wyluzujcie! Mamy wspanialy sezon, w PL i La Liga najbardziej wyrownane sezony od lat a wy jedyne co robicie to wyzywacie sie nawzajem.. Zamast cieszyc oko rywalizacja to wy myslicie o dogadywaniu sobie?
1 lut 2014 | 22:53
+10
No cóż, lepiej przegrać teraz niż w Lidze Mistrzów bądź z kimś z kim bije się o mistrzostwo. Barca od jakiegoś czasu ma jednak problem z obroną. Nawet słabe zespoły potrafią to wykorzystać natychmiastową kontrą czy zaskakującym przejęciem w środku pola. Tak było przy pierwszym golu Valencii. Drugi to niestety fatalne nieporozumienie. Valdes niezdecydowany. Trzeci to kompletna porażka gry obronnej. Jeden na pięciu i nikt nie był w stanie zatrzymać podania. Dla mnie Barca zbyt osiadła na laurach, szczególnie w obronie i jeśli nie wyciągnie teraz z tego wniosków, to z City będzie bardzo ciężka batalia.
1 lut 2014 | 22:51
-22
Real Fotel lidera...nawet przy zwycięstwie atletico real bd liderem lepszy bilans HALA MADRID!!
-8
watpie...
1 lut 2014 | 23:37
+14
Mądry Ty jesteś? Chyba nie bardzo ha. Barca dała dupy, jeśli Atleti wygra ma lidera +1 pkt przy zwycięstwie Realu.
2 lut 2014 | 05:34
-11
Cwel z ciebie palancie HM w dupę se wsadz jebac pedalow z barcy i madrytu z pedalskim cristiano bo nazywać go Ronaldo powinno być zabronione skurwiel się nie umywa do prawdziwego Ronaldo .
1 lut 2014 | 22:43
+5
I gratulacje dla wiekszoszci hejterow:) burza mozgow:) tepota i prostactwo nie zna granic:)
1 lut 2014 | 22:42
+7
Debilami sa ci co nie szanuja barcy.I tyle w temacie.
+11
Barcy, Manu, Realu itp itd
1 lut 2014 | 22:41
-6
A co do meczu to Valencia za wygrana moze podziekowac Barcelonie bo czasem sie zdarza taki mecz ze strzela sie i stwarza kupe szans i nic nie wpada...a przeciwnik ma 0,5 bramkowej syt. i strzela gola. raz na wozie raz pod wozem:)
1 lut 2014 | 22:38