Video dodane przez: kamyk019 5 lut 2014 | 21:48
{{votes_count}}
Wielkie brawa dla Realu Madryt !!!
7 lut 2014 | 15:43
+3
Zapewne zostanę zminusowany, jako kibic "słabszej" i mniej popularnej drużyny, ale uważam, że to co robili z DC niekiedy było chamskie, nie sądzę, że on się do tego nie przykładał, ale tak nie powinno być. 2 rykoszety, no ok szczęście sprzyja lepszym, bo Real był lepszy w tym meczu. Myślę, że walka potoczyłby się inaczej, jakby nie było takich ubytków w składzie Atleti. Mam nadzieję, że rewanż będzie ciekawszy i bardziej honorowy. Aupa Atleti.
6 lut 2014 | 20:05
+9
zapowiada sie Gran Derbi w finale , Oby Real trzymal forme i Barca musi ja poprawic , meczu nie widzialem , wiadomo Szczescia tez trzeba troszke :D ale 99% umiejetnosci 1 szczescie i wykorzystali to (kibic Barcy) Brawo Real ;)
-41
Tak kurwa świetne zwycięstwo po dwóch swojakach,śmiech na sali,jebać Real!!!!!!!!
Widzimy się w finale,pozdro dla kibiców FCB!!!
6 lut 2014 | 22:15
+32
Kibice Barcelony są w tym momencie dumni z Ciebie :)
6 lut 2014 | 13:43
+12
Słaby mecz Atletico, stłamszeni przez Real, albo brakuje im już sił na walkę na dwóch frontach.
Myślę że o Puchar Króla to oni już nie powalczą.
Real zagrał podobnie jak z Realem zagrało Atletic , całkowita dominacja.
Bramki nie słusznie uznane jako samobójcze, przykładem dla sędziego powinien być gol zdobyty w meczu z Barceloną przez obrońcę Sociedad.
W grze Realu zabrakło mi konsekwencji w grze kontratakiem, gdyby to zagrało mogło być z 5.

Mam nadzieje że Atletico nie odpuści sobie "Krola".

6 lut 2014 | 12:15
-21
2:00, walka walką, ale to jest ewidenty faul na rzut karny.
6 lut 2014 | 12:06
+6
patrząc na ilość "+" tego komentarza można stwierdzić jedno, średnia wieku i intelektu ludzi odwiedzających tą stronkę nie jest wygórowana :)
6 lut 2014 | 11:55
+15
Wszystko powraca do normy. To są wyniki z przed dwóch lat
6 lut 2014 | 11:24
+24
3 - 0 czyli wszystko wraca do normy w Madrycie. Brawo Real, Modrić jak zwykle klasa
6 lut 2014 | 18:27
+1
2 gole po rykoszetach co ty gadasz stać ich na coś lepszego
6 lut 2014 | 11:12
+36
Te bramki to nie były samobóje. To jest chore, przecież od piłkarzy Atletico ta piłka jedynie rykoszetowała, co innego jak jest wrzutka ze skrzydła i gość wpierdzieli sobie piłkę do bramki a co innego gole Di Marii i Pepe... Calutki mecz zdominowany, nareszcie piłkarze Realu zaczęli "gryźć trawę" i od razu widać efekty :) Carlo musiał ich dobrze zmotywować :)
6 lut 2014 | 10:51
+34
Ktoś pisał, że Real wygrywa tylko z ogórkami?
6 lut 2014 | 12:53
+27
"Kibice" Barcelony. Oni mają najwięcej zawsze do powiedzenia :P
6 lut 2014 | 10:42
+18
Jak dla mnie absolutnie żadne samobóje, tylko gole Pepe i Di Marii. Przecież obrońcy Atletico nie wepchnęli piłek do brami, do były tylko rykoszety.
6 lut 2014 | 09:26
+7
Atletico wcześniej zdominowało swojego rywala żeby teraz przegrać decydujący mecz z Realem.
-61
gdyby piłka się nie odbiła od obrońcy to psycho pepe wyjebał by ją w trybuny i pewnie gierka inaczej by się potoczyła z wielkim szumkiem "JEBAĆ REAL"
6 lut 2014 | 17:47
+4
Gdyby tak się stało, to Real cisnąłby dalej i strzeliłby tego gola 5 minut później. Co się odwlecze, to nie uciecze, a Królewscy zdominowali ten mecz i niemożliwym był inny wynik, niż zwycięstwo Merengues.
6 lut 2014 | 07:10
-9
Bo Real to łajzy
6 lut 2014 | 06:58
-99
Real mial duzo szczescia i tyle .... wielkiego futbolu nie pokazali z reszta jak zwykle.
6 lut 2014 | 07:09
-74
Dokładnie w lidze nie wygrali z nikim z top 5 hehhe żenada .
6 lut 2014 | 09:55
+8
A Barcelona niby wygrała moze u siebie ale na wyjazdach slabo przegrali przeciez z Bilbao i zremisowali z Atletico. Wygrali z Realem u siebie ale jesli o top 5 to Real wygral u siebie z Bilbao
6 lut 2014 | 07:43
+93
Jak nic nie pokazali? ? ? 71 % posiadania pilki i 3:0 z liderem ligi to jest slabiutko ? ogarnij sie gimbusie i zacznij uzywac rozumu zanim cos napisze. pozdro
+4
Szkoda, że już po emocjach w Copa, ale taka jest piłka. AM dwie bramki straciło po rykoszetach i na dodatek nic nie strzeliło. Wielka szkoda, że w tej parze jest juz pozamiatane.
Ps. mam jednak nadziej, że na Vincente Calderon AM pokaże sie z lepszej strony. Pozdro 4fan
6 lut 2014 | 00:55
+8
Gdyby Costa nie tak czesto uzywal trickow by prowokowac rywali (nie tylko na tym meczu gdzie o zaczal wszystko) to jego obraz bylby ladniejszy.
6 lut 2014 | 00:50
+27
Ja i tak szanuje Atletico z tymi możliwościami jakie mają osiągnąć już chyba więcej nie mogli. Real grał dzisiaj lepiej ale i tak nikt mi nie wmówi że pieniądze nie mają nic tutaj do powiedzenia
5 lut 2014 | 23:53
-52
przez chamstwo na bousku przypomniałem sobie dlaczego tak nie cierpie realu!
5 lut 2014 | 23:32
+13
kazdy narzeka ze gracze Real zachowywali sie chamsko wobec Costy... zauwazcie najpierw ze Diego sam od poczatku prowokowal jak tylko mogl ale na szczescie (dla mnie jako kibica Realu) Blancos nie dali sie sprowokowac i uprzykrzali zycie Costy jak tylko sedzia nie widzial, choc momentami za duzo tego bylo. I kazdy kto interesuje sie hiszpanska pilka powinien wiedziec ze Clos Gomez pozwala na bardzo duzo na boisku dlatego obie ekipy sobie dogryzaly jak tylko mogły.
5 lut 2014 | 23:27
-107
Uja prawda real ma wiecej szczescia niz rozumu jakby nie rykoszet przy 2 bramkach to by tych bramek nie bylo. Taka prawda. Teraz gra Barca jest 2-0 i napewno na tym sie nie skonczy. Barcelona jak strzela to strzela w przemyslonej akcji a nie w pieprznieciu pilki i liczyc na to ze po rykoszecie wpadnie do bramki. Visca El Barca
+7
No no, druga bramka na konto Barcelony była niesamowita, nie chwal dnia przed zachodem słońca.
6 lut 2014 | 00:08
+19
jestes śmieciem i ci zal dupe sciska. nie pozdrawiam HALLA REAL!!
6 lut 2014 | 10:37
+7
Rzeczywiście nie skończyło się na 2-0...
6 lut 2014 | 11:33
+5
Widzialem wczoraj te wasze przemyslane akcje, wrzutka w pole karne byleby ktos strzelil i caly czas proba oddania strzalu z 5 metrow nie wiem po co. Barcelona w ataku kopie pilke byle dalej i czeka az w polu karnym picem dostanie ja lessi, czy kto inny i taka prawda, nie umieliscie poradzic sobie z ogorkami, powinno byc 1:1. Do tego dodam czerwona kartke. Zdziwilem, ze nie mieliscie karnego zadnego jak to macie w zwyczaju... Jak nie ogladales Realu to gowno wiesz po takich powtorkach, ja ogladalem barce i to raczej oni gowno grali i mieli szczescie, bo przy 1:1 nie byloby wam wesolo.
5 lut 2014 | 23:13
+16
Atletico dzisiaj samo się pokonało.
5 lut 2014 | 23:11
-25
Mam nadzieję, że Pepe zostanie solidnie ukarany za swoje chamskie zachowanie (smarkanie na Coste). Brak mi już słów na tego człowieka z dżungli...
5 lut 2014 | 23:41
+6
małpa pepe
5 lut 2014 | 23:07
-30
I jeszcze ten groźny paluszek Pepe...On myślał że to podziała? Że niby na Costę? :-)
W rewanżu, nie łudząc się, Atleti szanse ma nikłe, ale może na wkurwieniu wyjdą pograć w kości z takimi osobnikami jak Ramos, jego kolega ze środka obrony wyżej wymieniony, Arbeloja czy też Alonso. Tak dla odmiany.
6 lut 2014 | 00:16
+23
od Alonso to sie pajacyku od*ierdol to jest stary wyga,profesor i należy mu sie szacunek. On zawsze stara sie grac czysto i składnie. dziekuje nie pozdrawiam
-6
skoro zawsze się stara grać czysto to wczoraj wyjątkowo mu to nie wychodziło, aż dziwne, że skończył ten mecz bez żółtej kartki na koncie.
5 lut 2014 | 23:01
+9
nie krzycz BO SĄSIADÓW OBUDZISZ!!!
5 lut 2014 | 22:55
+6
No nie spodziewałem się tak łatwo zarobionej zaliczki przez Real, szacunek.
A co do Atletico to kwestią czasu było kiedy zacznie potykać się o własne nogi (są za słabi kadrowo by walczyć na pełnych obrotach przez cały czas trwania sezonu La Ligi), teraz czekamy jeszcze tylko na ligę i mam nadzieję, że bezpośrednim meczem o majstra będzie pojedynek Real-Barca;)
VeB \0/
5 lut 2014 | 22:50
+4
Mysle ze wygrana Realu troche ze slabej gry Atletico i to trzeba przyznac spodziewalem sie po nich czegos wiecej mozna to w prosty sposob wytlumaczyc ogladajac wczesniejsze mecze ATM
5 lut 2014 | 23:10
+5
*Raczej przegrana Atletico po świetnej grze Realu<3 !
5 lut 2014 | 23:42
-14
po świetnej grze w kości
5 lut 2014 | 22:49
+15
brawo dla realu ;-)
Mam nadzieję, że zobaczymy się w finale :-)
5 lut 2014 | 22:36
+14
Niesamowite zaangażowanie. Cały zespół dał z siebie wszystko, taki Real może wszytko. <3
+6
wkurwia cie bo dał sie kopać przy każdy kontakcie z piłką? czy jak di maria najpierw go sfaulował a potem władował sie w niego kolanami czy dlatego że przy stałym fragmęcie arbeloa kopie go korkami w achillesa?
5 lut 2014 | 22:24
+8
I w Madrycie po staremu
5 lut 2014 | 22:16
+4
Już się nie mogę doczekać następnego meczu, po dzisiejszej grze narobili mi smaka. :) Hasta el Final! Vamos Real!
5 lut 2014 | 22:14
+34
Modrić kapitalny mecz, czyścił co się dało, wybił z linii bramkowej i napędzał ataki. Di Maria zaraz po Chorwacie, dyrygent i prawdziwe płuca Realu, to jak zapierdzielał za straconą piłką zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Dodatkowo KA PI TA LNA asysta no i zasłużone "stejdium owejszyn". Gratulacje, HALA MADRID.
5 lut 2014 | 22:02
+73
Brawo Real! Z całym szacunkiem do kibiców Atlético, ale nareszcie ktoś poustawiał tych buraków-napinaczy. Diego Costa zachowuje się tragicznie; symulant, prowokator i awanturnik.

PS Let's go, Gunners!
5 lut 2014 | 22:01
+41
Dwa samobóje? To chyba kpiny... Bramkę zalicza się na konto zawodnika który uderza piłkę, a nie temu który tylko zmienia tor lotu. Idąc tą logiką druga brama Realu to też samobój bramkarza Atleticu, bo lekko ją musnął. Miłego dnia ;)
5 lut 2014 | 22:39
+10
Nie wiem co imbecyle plasują. Jezeli pilka nie leciala bezposrednio po uderzeniu w swiatlo bramki to jezeli wpadnie po odbiciu to jest gol samobojczy znawcy!!!
5 lut 2014 | 23:37
+2
dobrze mowisz, ale jak dla mnie to w obu przypadkach pilka zmierzała w swiatlo bramki i gole powinny zostac uznane dla Pepe i Di Marii anizeli samobojcze trafienia