Video dodane przez: pct 8 lut 2014 | 15:36
+4
ależ łomot liverpoolczycy zafundowali arsenalowi, aż miło było na to popatrzeć
10 lut 2014 | 09:45
+4
Jak kangury skakalismy z synem !!! Najlepsze 20 min LFC w lidze - i to z Arsenalem. Przed meczem jakikolwiek wynik dający 3 ptk brałbym w ciemno - ale cos takiego...pomarzyć.

YNWA !!!!
9 lut 2014 | 19:14
+1
Ten mecz to nie była klęska tylko totalny pogrom.Wengerowi troszkę minka posmutniała,ale fajnie że Liverpool wygrał mecz u siebie,miło słyszeć ich hymn na początku spotkania zwłaszcza gdy wynik jest tak jednoznaczny.
I jeszcze to 'ole' przy podaniach od 23 minuty.
+11
Od dziecka kibicuje Arsenalowi, ale ręce składają się same do oklasków dla Liverpoolo. Jakby jeszcze ta brama od Suareza siadła.. miazga!
9 lut 2014 | 14:00
+4
no ten strzal to była miazga....
9 lut 2014 | 13:22
+5
wnw45 już się nie tłumacz , dostaliście od The Reds i tyle , a nie wymyślasz na każdy komentarz głupią gadkę , pogódz się z tym i koniec tematu ziom ;)
9 lut 2014 | 14:02
0
nie glupie tylko odpowiedzi sa normalne... przegrali wczesniej z Citi 6:3 zyje sie dalej... Arsenal pokonal norwitch 4:1 Citi Ars 6:3 A Norwitch zremisowało z Citi to liga Angielska tego nie zrozumiesz:)
9 lut 2014 | 14:04
-5
dawac tego Suareza!!! za 70 mln bierzemy go :P
9 lut 2014 | 11:36
+21
To co zrobił Liverpool to demonstracja ich siły.
Myślałem że to będzie mecz wyrównany a tu 1,2...5 brameczek czerwonych ;]
Liverpool brakuje cie w LM ... za rok juz tak nie będzie :)
0
No nie ma co sie uzalac po raz kolejny wyszedl brak koncentracji naszych zawodnikow w waznym meczu , ale mam nadzije ze tym razem w koncu wyciagną jakieś wnioski a druga sprawa to fakt ze nie mamy dynamicznego napastnika i to widac,ale wciaz trzeba w nich wierzyc :)
8 lut 2014 | 23:38
-1
Szkoda , że Wojtek nie miał szans obronić choć jednej bramki , ale to wina obrony :|
+13
Piękny mecz Liverpulu 5:1 z Arsenalem przypominam że te oba zespoły to czołówka liczyłem tak na 2:1 dla liverpulu :D

8 lut 2014 | 20:35
+26
Fajowska cieszynka Sturridge'a, mówi wszystko o wyniku!.
8 lut 2014 | 20:01
+13
Piękny mecz Liverpoolu. Zagrali najlepszy mecz w sezonie. To początek końca marzeń Arsenalu o mistrzostwie, nie wystarczy wygrywać ze słabeuszami, trzeba potwierdzać klasę z najlepszymi.
8 lut 2014 | 22:56
-6
pokonali ich u siebie i tez 3 pts ilosc goli to 1 ale i tak 3 pts na koncu
8 lut 2014 | 19:44
+10
i Steven w końcu się wyróżnił w ciągu 15 min 2 asysty, a już mówią głośno o jego emeryturce, szkoda że potem przesadził z tym wślizgiem 5-0 brzmiało by bardziej okazalej
9 lut 2014 | 02:31
+3
dokładnie zwłaszcza że Arsenal nie stworzył Sobie żadnej czystej sytuacji więc pewnie by i tego nie szczelili :)
8 lut 2014 | 19:21
+76
Ulubiony iPhone kibiców Arsenalu? . . . . - iPhone 5S (Skrtel, Skrtel, Sterling, Sturridge, Sterling).
8 lut 2014 | 23:17
-31
Ja pierdole jaki suchar !!! Wez splywaj, a jak nie umiesz plywac to spierdalaj brzegiem. Ten sam poziom LOL debile sie ciesza
8 lut 2014 | 19:03
+9
Brawo Live świetny mecz pokazaliscie na co was stac jeden z najlepszych meczy jakie oglądałem :D
9 lut 2014 | 13:14
-2
Jak się nie umie przegrywać to się nie odzywa...:)
8 lut 2014 | 18:57
+4
W tym sezonie w tabeli dominują dwie ekipy z Londynu i niech tak zostanie :).
9 lut 2014 | 14:03
+2
tyle ze Chelsea sie rozkreca a Arsenal przychamował
8 lut 2014 | 18:52
-1
za to na Emirates grali jak pizdy defensywnie i wyjechali bez gola :) a pod sukces Live sie podpisujesz heheheeh
8 lut 2014 | 18:49
+1
haha ja nie placze wrecz ide na wodke z ziomkami :) a ty siedz i pisz swoje glupawe teksty... loool fotel lidera potrzebowalo Chelsyyy 25 kolejek Arsenal byl tam juz po 5ciu i przez 20 sie utrzymywał wiec nie widze tu nic wielkiego czy 1:0 czy 10:0 to i tak tylko 3 pts.
+40
Szkoda troszeczkę Wojtka, który świetnie bronił no ale nie miał szans przy bramkach ;)
8 lut 2014 | 17:41
-2
Na stronie nie zgadza się tabela Premiership :/ ?
8 lut 2014 | 17:31
+20
i kolejny placzacy kibic, sorry, ale taki mamy klimat na Anfield ;)
+74
Daily Mirror donosi: brutalny gwały na 11 mężczyznach w średnim wieku w Liverpoolu w biały dzień. Sprawcami dwóch czarnoskórych napastników i ich łysy kumpel.
8 lut 2014 | 17:13
+8
nie życzę źle Arsenalowi, wręcz przeciwnie, bo trzymam kciuki, żeby w końcu zdobyli mistrzostwo, ale w tym sezonie to się nie może udać, bo znowu przegrywają praktycznie wszystkie mecze z najsilniejszymi rywalami, a w takiej sytuacji nie można myśleć o tytule
8 lut 2014 | 16:59
+68
Najbardziej to mi się podobała reakcja fanów Arsenalu na ich pierwszą bramkę SZACUN!!! Za to kocham lige angielską

YNWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 lut 2014 | 22:59
-6
jeden gol i po to przyjechali:)
w londynie live nie strzelilo nic wiec chociaz przegrani mieli po czym sie cieszyc
8 lut 2014 | 16:55
-30
To byl dobry mecz w wykonaniu arsenalu. Lepszych nie bedzie
8 lut 2014 | 16:58
-19
Idioto RVP nie gra już w barwach Arsenalu :)
+1
nie gra gdzies 10 miejsce zmienil super
8 lut 2014 | 16:51
+10
z takim wynikiem to arsenal nie zasluguje na fotel lidera :)
8 lut 2014 | 16:49
+24
van persie gra w man U, sa nowsze czesci pes'a i fify a widze ze grasz jeszcze w 2009 :P
-3
a ty mariny nawet za paznokiec nie dotkniesz wiec nie pierdol bo on ma na tydzien tyle co twoja rodzina za rok :):):):):):):):):)):::)):):)::
8 lut 2014 | 23:21
-3
Na rok ? Chyba na 5 lat wyzebrane cygany jebany.
9 lut 2014 | 08:46
-3

-Wojtek dalej hejtuja Cie na internetach?
-Chwilowo nie... mama nie zapłaciła za internet gimbom. :)
8 lut 2014 | 16:39
+57
Jestem kibicem Arsenalu i szczerze spodziewalem walki z obydwu stron, jednak potoczyło się inaczej i szczerze mówiąc to szkoda mi tylko troche Szczęsnego bo nie miał niczego do powiedzenia, a obrona jak zwykle partoli najważniejsze mecze (nie zrozumcie mnie źle). No cóż, trzeba pogratulować dobrej gry Liverpoolowi i wyciągnąć wnioski z tego spotkania bo City, Chelsea czy Liv nie ustąpią miejsca w walce o PL. Wygrał dzisiaj lepszy, jeszcze raz graty dla Liverpoolu.
8 lut 2014 | 16:14
+25
Nie kibicuje ani jednym ani drugim, ale jak spojrzałem na wynik, to zastanawia mnie kto tak naprawdę w tej lidze potrafi spuscic wpierdziell każdemu , bo po tym jak City kroczylo od zwycięstwa do zwycięstwa...
Bardzo wyrównana ta liga, a to myślę może podobać się każdemu.
8 lut 2014 | 16:13
+12
5-1 innego wyniku niż wygranej Liverpoolu się nie spodziewałem bo Arsenal nie ma tak naprawdę napastnika ;).
8 lut 2014 | 16:11