Video dodane przez: kamyk019 9 lut 2014 | 22:49
Pique aj owszem :P
ale to nie miało znaczenia
11 lut 2014 | 12:00
+13
Fajne nowości widzę na stronie... tutaj statystyki, na zapowiedziach meczowych też zajebiste staty... wypas
11 lut 2014 | 09:14
+7
Leo jak Schumacher :D Króluje w deszczu...
10 lut 2014 | 23:02
+8
No to mam nadzieje że Messi po tych dwóch golach w końcu nabierze większej odwagi w grze i pewności i ustrzeli hat-trica w La liga. Ma już tyle samo goli co Pedro może uda mu sie niedłogo dogonić Diego i CR7 oby xD Mecz piękny najważniesze 3 pkt i fotel lidera nawet jeśli był spalony.
Teraz zrobi się gorąco w czołówce La liga 3 zespoły z taką samą liczbą pkt czeka nas bardzo ciekawa rywalizacja :D VeB <3
11 lut 2014 | 09:34
+5
i za co Minusy?
10 lut 2014 | 20:40
+3
Przy pierwszej bramce Pique świetnie się zachował przykrył Alexisa i sędzia nie był wstanie podyktować spalonego
10 lut 2014 | 19:32
+9
BRAWO BARCA Szkoda sevilli ale sami sobie zawinili bo marnowali akcje
10 lut 2014 | 17:22
-4
Ludzie spianacie się że gol alexisa powinien być nie uznany co fakt ale paczcie: 1:4 - 1 = 1:3 czy to by coś zmienilo więć kibice Realu pogudzcie się z tym że Barca dalej jest liderem i nim mam nadzieje zostanie do końca nie rozumiem po co te spiny ?!
-53
gdyby sedziowie nie byli idiotami i nie zaliczali barcie bramek ze spalonego to barca by byla niczym. tyle odemnie.
10 lut 2014 | 16:39
+28
Jak już Drogi Hejterze widzisz błędy sędziego to popatrz na błędy sędziego z drugiej strony albo wcale się nie wypowiadaj :
-nie podyktowany karny za faul na Messim
-odgwizdany faul w sytuacji gdy Sanchez wywalczył czysto pozycje i wychodził sam na sam z bramkarzem
-"spalony" Iniesty (po zagraniu Messiego )w ostatnich minutach ,gdzie spalonego nie było :)

A po czwarte spalony był może 40cm gdzie Sanchez był zasłonięty przez Pique , no tak , ale Ty jesteś bystry i zauważył byś spalonego :)

Pozdro
Hala Dzieci
10 lut 2014 | 17:37
+7
Jak wiemy, psy szczekają... tylko na cudzą karawanę ;-)
10 lut 2014 | 22:19
+6
Dokładniem ewidenty faul na Messi, nie trafił kompletnie w piłkę, a podstawił Messiemu nogę, na którą na depnął i upadł wybity z rytmu ;)
10 lut 2014 | 22:20
+3
nadepnął * :D
10 lut 2014 | 16:41
+29
No tak, kiedy Ronaldo z Benzemą wychodzą na 2m spalonego, ale mimo wszystko jest gol, to jest spoko :)
10 lut 2014 | 22:11
-3
a nie przyszlo Ci czasem do glowy, ze on niekoniecznie musi byc fanem Realu jesli ukazal negatywna opinie o Barcy?
Pozdrawiam
11 lut 2014 | 09:22
+8
09.02.2014; 09:02:51
Stachu7:
real rzadzi!!!

Twoja hipoteza została obalona. Pozdrawiam :)
-20
kurwa ludzie zrozumcie wreszcie ze sedziowie zawsze beda pomagali dla klubow bardziej medialnych tu chodzi o kaske temu nikt nie wprowadzi replay na zywo nie tyczy sie to tylko barcy no ale fakt moze barcy i realu najbardziej
10 lut 2014 | 16:34
-10
Ja sie z tym w 100% zgadzam, sedzie ZAWSZE cos dolozy od siebie. Trzeba sie z tym oswoic.
10 lut 2014 | 14:27
+17
Visca El Barca!
10 lut 2014 | 13:43
+32
Barca ma swietna druzyne ale to co robi ich obrona przynajmniej od jakichs dwoch sezonow niczym dobrym dla nich nie wrozy na przyszlosc.
10 lut 2014 | 12:49
+24
Kibicu Realu - nim zaczniesz wieszać psy na Barcelonie pamiętaj o takich sytuacjach

+13
Brawo Barca.Jest duza forma ofensywna.Oby tak dalej.Iniesta rozwala system tym prowadzeniem pilki-on jest po prostu w Barsie niezastapiony,geniusz,taki maly a to co robi to magia i to jeszcze na takiej slizgawce na wyjezdzie.Chyle czola.Veb.
10 lut 2014 | 11:40
+11
Sevilla straciła punkty..
+19
4-1 Dobry wynik , ale Sevilla miała kilka fajnych akcji po których powinny paść gole.Trzeba zdjąć Mascherano i Pique oni nie potrafią grać w piłkę!!Z taką obroną daleko nie zajadą w LM

VeB!;D
10 lut 2014 | 15:13
+6
Pique niech zostanie, ale Mascherano jest do zdjęcia ;/ Marzy mi się duet Pique i Luiz :)
11 lut 2014 | 00:17
0
A mi się marzy zmiana managera w United. To tylko marzenia, tak trudne do spełnienia.
10 lut 2014 | 11:27
+3
Na stronce pojawił się troll ad_rıann (beż kropki nad i) i ja już go wziąłem za prawdziwego Adriana.

-16
Wszyscy fani barcy to hejterzy i gimby. U nas spalone sie nie liczą!
10 lut 2014 | 11:49
+7
Kolejny co się podszywa, ale przynajmniej masz rację. Jesteśmy hejterami, nie potrafimy przyznać się do tego, że nasza Barca jest najlepsza tylko dla nas, i wszyscy inni mają ją gdzieś :) . A te wszystkie spalone, wymuszone karne, wytykamy realowi a sami je też dostajemy, i zamiast siedzieć cicho to jesteśmy takimi gimbami że wytykamy je też innym :) .
VeB!
10 lut 2014 | 10:20
+2

ad_rıann : Mógłbyś zmienić nick ? xDD
+14

KibicRealu : Brawa dla arbitra w meczu Realu z Elche kiedy dał Wam 3 punkty dyktując karnego na Pepe :)
Pomyłki się zdarzają. Taka jest pilka.
10 lut 2014 | 10:15
-19
Brawo Barcelona ;). I tak dostaniecie wysoki wpierdol w LM :).
10 lut 2014 | 11:21
+12
Wiek: 15 lat - to wszystko tłumaczy.

Wiecie po czym poznać sezonowca? Ja to już rozgryzłem -

Sezonowiec zawsze jest za drużyną, która wygra z jego znienawidzonym klubem.

Jak Barcelona grała przeciwko Milanowi, to wszyszcy "pseudo kibice" realu, chelsea i chuj wie czego wrzucali sobie na awki flagi milanu i ten słynny "śmiech Balotelliego z jego ladacznicą"

Jak Barca grała przeciwko PSG, to wszyscy ci byli nadal przeciwko Barcelonie i trzymali za PSG, bo są jebanymi sezonami, którzy tylko czekają na to, aż powinie się noga Barcelonie i aby można było się wyśmiewać z nich.
10 lut 2014 | 12:24
+17
No dokładnie. Żebyś wiedział.
Tymczasem Chelsea to najgorszy w historii triumfator LM - brawo dla was za to. To też chcę żebyś wiedział.
10 lut 2014 | 09:48
+5
Brawa dla arbitra za uznanie bramki ze spalonego. Nie wiadomo jak to by się potoczyło jak by nie uznał tej bramki może mielibyśmy niespodziankę
10 lut 2014 | 11:23
+1
A może mamy powspominać jak sędzia ładnie dał Realowi karnego z kapelusza z Elche? KURWA WTEDY MÓWILIŚCIE, ZE SĘDZIA TEŻ CZŁOWIEK ALE KURWA JAK JUŻ COŚ SIĘ POMYLI NA KORZYŚĆ BARCY TO NIEOBOWIĄZUJE TO?
10 lut 2014 | 12:38
+5
Mi tylko szkoda było Sevilli, bo pierwsze 20 min grali świetnie, a potem niestety arbiter popełnił ogromny błąd. A co do tego pamiętnego karnego dla Realu to też nie byłem zadowolony, że mój klub wygrał w taki sposób :)
10 lut 2014 | 09:33
-14
Po tym meczu widać kto jest najlepszy Messi, powiecie mi teraz za co piz*a ronaldo dostał tą złotą piłkę? VeB!
10 lut 2014 | 11:24
+2
Adrian prosze nie pisz w stylu hejtera, bo potem będą pisać, że wszyscy fani Barcy to gimby.
+4
I w sumie będą mieć racje jak takie teksty będą padać.
10 lut 2014 | 09:30
+3
Kurwa! Wszyscy płaczą jak jakiś napinacz wpadnie na skrót Realu Madryt, lecz nikomu nie przeszkadza to, że wpierdalają się tutaj takie pajace jak HAzard17, sebaHalaMadrid, fugitive 117, M4v3r!ck

Jeżeli sami nie wytępimy sezonowców ze strony, to ZAWSZE BĘDZIEMY MYŚLEĆ, ZE FANI TYCH 2 KLUBÓW SIĘ NIENAWIDZĄ (A MOŻE TO TYLKO SEZONOWCY TYCH KLUBÓW SIĘ NIENAWIDZĄ)
10 lut 2014 | 08:42
+3
Kilometrowy spalony. Mega pech Sevilli. Leo nieco mniej wyjebane niż zwykle, ba, nawet czasami do pressingu pobiegł, oczywiście, z naciskiem na "czasami". I tak oto Barca wraca na fotel lidera, z panem Jagodą na majku ;-)
10 lut 2014 | 08:31
+19
Gole Messiego naprawdę ładne :)
10 lut 2014 | 00:58
+9
Ciąg pechowych zdarzeń dla Sevilli , mieli okazje objąć wysoko prowadzenie , jednak szczeście im nie pomagało , jeszcze ten gol ze spalonego utrudnił im walke . Może gdyby gol nie zostałby zaliczony tak jak powinien być kto wie jak mecz by się potoczył . Ale widowisko naprawde ciekawe mimo tej mokrej murawy . Szybkie tempo przez prawie cały mecz . :)
Nie można powiedzieć , że Primera Division to liga , która nie jest ciekawa a walka jest pomiędzy 2 drużynami . Każdy może wygrać z każdym ^^
10 lut 2014 | 00:12
+10
no niemrawo wyglądała w pierwszych 20 minutach Barca oby z city wystrzegali się błędów
+22
wspaniala gra :D i Messi nareszcie przypomnial Sb te strzaly za pola karnego brawa :D <3 forma rosnie :D
9 lut 2014 | 23:26
+8
To sanki pod dupę i wypad z krypto-ojcem do parku na setkę z mety a potem książki pod pachę i do gimnazjum na matmę.
9 lut 2014 | 23:23
+9
widać dzieciaku że kibicujesz Realowi od dziś. Poczytaj sobie coś o Valencii może, dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.
9 lut 2014 | 23:21
+12
Hahha jak się gościu wkurzył hahaha xD nie mogę polewka na maksa, stary, jak Ty się musisz wkurwiać gdy mama Ci szlaban na kompa da xD
9 lut 2014 | 23:15
+9
Bramka 'pierwsza' dla Barcelony jak najbardziej niesłusznie uznana.Nigdy nie dowiemy się jaki byłby wynik gdyby sędzia tej bramki nie uznał,Barcelona wygrała i to jest ważne,chociaż od pierwszych minut grają strasznie ospale...Wiele do porawienia przed meczem z Man C,lecz piłka jest nieprzewidywalna co pokazał nam mecz LIV-ARS gdzie mało ludzi obstawiałoby taki wynik.Gim-mózgi możecie minusować.
Aha,pozdro dla wiary która lata temu odwiedzała Katowicki Spodek ; ) ŁDZ
9 lut 2014 | 23:05
-1
hahahahah Barca jak straci punkty to i tak ma fotel lidera ,a real jest tak słaby ,że nawet tego wykorzystać nie umie ;)
9 lut 2014 | 23:04
+12
Barcelona nie remisuje z drugoligowcem :D A tak na poważnie to szanuj rywala bo jeszcze wy też możecie w dupe dostać od Valencii :D
9 lut 2014 | 23:03
+41
No piękna jest ta rywalizacja między Realem - Atletico - a Barcą. Jest bardzo ciekawie.
Gratulacje za zwycięstwo, pozdro z Madrytu ;)
9 lut 2014 | 23:17