Video dodane przez: kamyk019 2 mar 2014 | 18:45
po pierwsze mecz na camp nou real-barca był (1:2)
teraz grają w madrycie .
a tak w ogóle ciekawy mecz
3 mar 2014 | 20:05
0
Szkoda strasznie Atletico :P byli jednak troche lepsi.. 3-2 powinno sie skonczyc :P no ale coz Real gral do konca i sie im oplacilo :) meczyk zajebisty :) VeB!
3 mar 2014 | 17:45
+6
Szkoda Atletico od tylu lat nie wygrali z realem u siebie , mało im brakło.. Ale wciąż liczą się w walce o tytuł ..
3 mar 2014 | 17:14
-4
błagam, niech Ancelotti sprzeda Di Marie w letnim okienku. To jest typowy jeździec bez głowy, on nie patrzy czy dostaje piłkę na 20 metrze przed własną bramką czy przeciwnika, głowa w dół i jazda przed siebie...
3 mar 2014 | 11:18
-8
lipa

3 mar 2014 | 11:14
-4
Ty pajacu nie umiesz nawet pisać po polsku i do tego śpisz na meczach, to po co komentujesz ? A Messi jest coraz słabszy i to tylko kwestia czasu jak przestanie być uważany za Boga.
3 mar 2014 | 10:56
+26
Co do karnego, to myślę że sędzia wziął tu pod uwagę bardziej osobę Costy niż samą sytuację. (wg. mnie karny jak najbardziej być powinien) Ale sposó w jaki Diego padł i jego zachowania we wczesniejszych meczach sprawiły, że sedzia uznał to za symulkę. Podobnie ma teraz Ronaldo, bo często nawet mimo tego, że jest faulowany sędzia nie gwiżdże, kierując się tym co widział w innych spotkaniach. Wniosek prosty - chcesz symulować? Symuluj, ale nie zdziw się jeśli później będą myśleli, że ciągle to robisz. Mecz pełen agresji, walki i kopaniny, jak i pięknych bramek. Wreszcie La Liga ma więcej niż 2 kolory! :)
3 mar 2014 | 10:39
+12
Mecz bardzo dobry szkoda że sędzie niepodyktował karnego dla Atletico gdzie był ewidentny...Proszę o wypowiedź tych którzy mówią jak to sędzia tylko barcelonie pomaga...Pozdrawiam ;)
3 mar 2014 | 08:54
0
Dobry mecz athletico
szkoda, że sędzia znowu zadecydował o wyniku na korzysc realu refrid.
+1
Dobry meczyk ale jak widac z komentarzy nizej kibice Barcy nie umią uszanowac gry Drugiego zespołu widac, że dzieciuchy na przyszlosc opanujcie sie co piszecie bo Barca wcale nie aż taka lepsza..

HM
3 mar 2014 | 15:12
+4
Real tez rzadki jak sraka. Wczoraj zagrali z kims lepszym i przez 3/4 meczu biegali za pilka Hahahahah.
2 mar 2014 | 23:44
+20
No i Gran Derbi będzie prawdopodobnie meczem o korone:D Pozdrawiam wszystkich "normalnych" kibiców Realu:) VeB<3
3 mar 2014 | 16:37
+4
gran derbi to właśnie skrót powyżej, mecz pomiędzy barcą a realem to el clasico
2 mar 2014 | 23:04
+7
Zajebisty meczyk 1 pkt tylko juz przewagi VEB!!
2 mar 2014 | 22:53
+4
to są prawdziwe Gran Derby! co za mecz, co za napięcie! Z chęcią obejrzę go raz jeszcze, czy ktoś ma całość lub wie gdzie go mogę znaleźć?
2 mar 2014 | 22:01
-1
powtorka z rozrywki, znowu komentarzy jak ludzi na krymie -.-
2 mar 2014 | 21:28
+7
Zobaczcie co robi piłkarz Atletico po golu Gabiego :D Epicko się poślizgnął :D.
2 mar 2014 | 20:53
-22
Brawa dla Atletico. Remis nie zasłużony, real przeważał przez jakieś 20 minut gry.
3 mar 2014 | 16:38
+2
w tym 15minut przerwy pomiędzy połowami.. wyraźnie aletico lepiej wyglądało.
-48
Szczerze mówiąc spodziewałem się więcej po tym meczu, typowa techniczna hiszpańska piłka, bez walki.
+12
Atletico to nie byle hu. do bicia.. Wazne ze pierwsze miejsce w lidze, pomimo duzej straty na poczatku sezonu..
2 mar 2014 | 20:20
+3
Co za sezonowiec. Przynajmniej byś nie udawał że byłeś kiedyś za realem. Kibicem się jest a nie bywa.
HALA MADRID!!! 4EVER
2 mar 2014 | 20:10
+15
Placzecie tutaj i gadacie na jakies hala dzieci (cokolwiek to znaczy), ale caly czas utrzymujecie z nimi konwersacje, to swiadczy o tym ze was tez cos w dupe gryzie albo osoby takie prowadza rozmowe na waszym poziomie i ich zdanie dla nich bardzo duzo znaczy. Tydzien temu dzieci realu plakaly ze real po lidera, a w tym tygodniu dzieci barcy placza ze 1 pkt tylko to nic nie znaczy i barca po lidera. Prowadzcie sobie dyskusje na swoich forach klubowych, zapewniam was ze jest wyzszy poziom niz tutaj i skonczcie pierdolic i narzekac na to co tu sie dzieje, traktujecie komentarze ludzi tutaj jakby conajmniej wypowiadal sie zlodziej tusk. Sracie sie o jakies minusowanie, sam dla beki nieraz to robie nawet jesli ktos ma racje i na odwrot, bo mam taki kaprys, a w nic nie warte rozmowy nieczesto sie wdaje i wam radze to samo. Co do meczu to ogladalem pokaz slajdow, nie powiem za duzo bo futbolhd dal dupy po calosci i caly mecz sie cielo.
2 mar 2014 | 21:49
-1
Kijem Wisły nie zawróci:) Nie jeden już tu próbował ale te gadanie to bicie głową w mur. Teraz każdy może Cię poprzeć ale za tydzień w natłoku kolejnych zaciekłych kłótni te same osoby dalej będą rzucać mięsem w siebie nawzajem. Taka już ich natura ulegają łatwo jakimś śmiesznym prowokacjom, nie potrafią nad sobą zapanować pozostaje mieć nadzieje, że z upływem lat zgubią ten nawyk.. Krowa co głośno ryczy mało mleka daje;) A z nich tacy właśnie kibice. Zdrowia życzę;]
2 mar 2014 | 19:58
+27
NOWE GRAND DERBI. Kosmiczny mecz. Trzymał mnie w napięciu do samego końca. Wiele emocji, walka, agresja. Zawodnicy gryźli trawę w tym spotkaniu. Takie mecze chce się oglądać na całym świecie i oby więcej takich !
2 mar 2014 | 19:55
-37
Hahahahah co za parodia.Pochwały dla Atletico to od razu napad zapłakanych dziecinek Realu że nie wygrali.
Atletico powinno wygrać ten mecz.Zasłużyło i to zdecydowanie.
I znowu sie powtarza scenariusz.Kto przed meczem postawi na strate punktów Realu jest minusowany a i tak okazuje sie później że miał racje.
To pokazuje ile lat mają obecni kibice Realu na tej stronie.
Jest dobrze.Teraz wygrać z Almerią i tylko 1 punkt straty do Realu.Czyli praktycznie nic zważając na mecze jakie czeka Real.
2 mar 2014 | 19:57
-2
Również popieram. Ale jebac te minusy, Atletico sprowadzilo na ziemie tych, co juz mianowali Real mistrzem kraju i Ligi Mistrzow tez Hahahahah
+10
wiesz co tym komentarzem pokazales ze jestes typowym fanem barcy ktory wyzywa tylkpo zawodnikow realu jak wygraja a jak sa na pierwszym miejscu w la lidzxe to sie pewnie rzucales z placzu a prawda jest taka ze nigdy nie osiagniesz tyle co ktorys z zawodnikow Realu ale i tak bedziesz mowil ze Real to cioty zal mi popristu takich ludzie ludzi twojego pokroju i mozesz mnie zwyzywac ale to co napisalem to prawda i kazdy to wie a jezeli bedzieszz chcial sie klocic to odrazdu pisze ze ja sie w tam dyskusje nie bede wglebial bo ja juz swoje poweidzialem
2 mar 2014 | 22:35
-10
ty tu chyba jesteś 1 raz.Przypomnij mi kiedy ostatnio zwyzywałem Real?
A ja tu tylko pisze prawde.Gromada kibiców Realu wbija i jak Real wygrywa to hura,mistrze,liga nasza,LM nasza,wszystko nasze.
A jak przyszedł mecz City-Barca którego wynik tak strasznie was zawiódł to bezcenna cisza na meczykach ale porażka z Sociedadem was znów ucieszyła.
Tak prawda.Każde niepowodzenie Barcy was cieszy ale jak ktoś powie coś złego na Real to od razu lecą cięte riposty na Barce i ich kibiców.Każdy kto jest kibicem spoza granicy hiszpańskiej ligi to to potwierdzi.Popatrz w dół ile jest komentarzy chwalących Atletico i popatrz na ilość minusów.Zastanów sie o czym to świadczy
no co nie tak jest?no czekam co teraz napiszesz.
3 mar 2014 | 03:10
+4
Minusy świadczą o tym że Barcelona jest powszechnie znienawidzonym klubem:) I to nie tylko przez sympatyków Realu. To żadna tajemnica, no ale na reputację sami sobie zapracowali.
3 mar 2014 | 13:27
-4
nie.Minusy świadczą o tym że kibicom Realu bardziej zależy na wtopach ich rywali niż zwycięstwach ich klubu
2 mar 2014 | 19:51
-12

Leeeeniiii
02.03.2014; 19:09:21
+11
odpowiedz
Do tych co płaczą o karnego dla Atletico - tamtej akcji mogło by nawet nie być, gdyby sędzia sprawiedliwie wywalił z boiska Coste za wślizg w nogi wybijającego piłke Lopeza.
A co do samego karnego - mógł być, mogło nie być. Być może sędzia chciał naprawić błąd z faulem na Lopezie.

A mecz mówiąc o emocjach zajebisty, wynik sprawiedliwy. HM!

Ty kurwa jestes jakis jebniety w leb skocz z mostu lepiej kretynie sedzia mial wyrzucic coste za wslizg na lopezie fajne ty masz jebniecie na bani ,atletio zostalo okradzione w tym meczu i ch uj !!!!!!!!!!!!!!!!!!
-7
Popieram.
2 mar 2014 | 21:40
+1
Po przeczytaniu twojego ostatniego zdania... na pewno ja tu jestem jebnięty?
Typowy Visca Łebek.
2 mar 2014 | 19:44
-2
Liga bedzie nasza :D
+22
Dobry mecz realu i atletico ale nierozumiem po co trener realu wstawia na bramke diego lopeza a casillasa tylko do ligi mistrzów bo dla mnie casillas jst lepszy
+45
Simeone to dobry trener; sprzedają mu najleszych, a on i tak potrafi zbudować klasowy zespół.
Trochę szkoda tego remisu, będzie ciężko wyprzedzić Real.
2 mar 2014 | 19:33
-16
Sprzedali mu ''tylko'' Falcao.
Od 3 lat skład jest cały czas wzmacniany.
2 mar 2014 | 19:40
+11
Kim?
2 mar 2014 | 22:15
0
Był Cisma jest Insua (rezerwowy LO)
Był Cata jest Alderweilerd(rezerwowy SO)
I tak ostatnio wrócił Diego, przyszedł Sosa,
Guilavogui(wypożyczony do Saint-Etienne)
+ wychowankowie tacy jak Oliver(teraz na wypożyczeniu w Villarealu, to samo z Saulem w Rayo, jest Manquillo)
Wiec nie wiem.A kto odszedł? Poprzednicy + Emre (był raczej po to by ułatwić aklimatyzacje Ardzie)
Wiec liczba zawodników rośnie i również poziom, niestety
Atletico nie stać by kupować za wielkie pieniądze, ale ostatnio nikt ważny prócz Falcao nie osłabił drużyny.
2 mar 2014 | 19:22
+22
Widzieliście co siedziało jak C.A wprowadził Marcelo i Carvajala? Zupełnie inna gra. Wątpie, że kiedyś postawi w ważnym meczu na Fabio i Arbolea
2 mar 2014 | 19:14
+27
Brawo dla obu druzyn. swietny mecz. Diego costa lol co za czop...
2 mar 2014 | 19:11
-43
real jak zawsze na farcie ;)
2 mar 2014 | 19:32
+14
Kolega chyba na świat przyszedł na farcie :)
2 mar 2014 | 19:37
0
czemu na farcie ? myślałem że gra sie 90 minut :P fart to by był gdyby piłka odbiła się od 5 zawodników i wpadła do bramki :P
2 mar 2014 | 19:09
+17

+3
Ja się nie zdziwie dlaczego sędzia nie odgwizdał w 8 minucie karnym na Diego Costie jak gość jest w polu karnym przeciwnika i się przewraca np sytuacja z Arbeola coś podobnego jak vidal
2 mar 2014 | 19:06
+10
Dla mnie ewidentny błąd Ancelottiego. Marcelo powinien grać od 1 minuty , a nie Coentrao. NA drugim skrzdle Arbeloa tez nie spisywał sie najlepiej. Jese nie zagrał minuty co jest dla mnie nieporozumieniem kolejnym. Ale udało się wywalczyć chociaż punkt. Atletico zagrało świetnie taktycznie i gdyby nie błąd obrońcy przy bramce Ronaldo oraz utrata sił w końcówce to zainkasowaliby 3 pkt.
2 mar 2014 | 19:10
+8
Nie zgodzę się .. Fabio gra dobrze po prostu w 1 połowe się zgubiliśmy , Marcelo gra prawie cały czas w przeciwienstwie do Fabio , zresztą dziś obaj nie zachwycali ;/ Marcelo robił cały czas wrzutki nie wiadomo do kogo adresowane , to Carvajal zrobił świetną robotę
+8
Bardzo fajny mecz do oglądania ,ciągle coś sie działa jak w filmie akcji .Atletico było do 75 min lepsze ,nie podyktowany karny dla Atletico ,i kilka dogodnych akcji na 3-1 w których zabrakło szczęscia ,potem widać było zmęczenie i przycisk realu a im dac troszke swobody i gol murowany .Remis ze wszkazaniem na Atletico no i bardzo fajny mecz.