Video dodane przez: pct 8 mar 2014 | 20:20
przestańcie przepisywać hymny klubów w komentarzach bo to śmieszne jest debile. Chelsea to klub dla tych co nie lubią historii, bo Chelsea jej nie ma hehehehehehehehehehehe
+10
Chelsea tworzy historie :)
18 mar 2014 | 19:32
-4
tworzy historię jak każdy klub który coś wygrywa, nie pucuj się że twój klub jest jakiś wyjątkowy, bo po prostu mają szczęście o nazwie Abramowicz i swoje 5 minut.
9 mar 2014 | 16:58
-2
arafat slyszalem ze ostatnio zrobiles promocje i juz nie bierzesz hajsu za opierdalanie lachy ? to prawda ? bo jezeli tak to mam dla ciebie 50 klientow - tacy jakich lubisz menele prosto spod sklepu
9 mar 2014 | 13:48
-1
cieniasy
9 mar 2014 | 13:21
+19
tottenham piekna asysta przy pierwszej bramce :)
+6
Śmiejecie się z obrony United,a w Tottenhamie grają obrońcy klasy b...
9 mar 2014 | 12:07
+6
plus dla Chelsea za skorzystanie z bledow :-)
-9
Aaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahah obrona zagrała mecz życia. Czyli wychodzi na to, że gdyby defensywa zagrała na przyzwoitym poziomie to mecz zakończył by się 0:0.
9 mar 2014 | 11:01
+8
Go GO GO Blue Boys!!!!!
9 mar 2014 | 10:58
+6
Co jak co ale przy 1 bramce piękna, najwyższej klasy asysta do Eto'o. Zwiódł tym podaniem i obrone i bramkarz nie miał już szans. 3 bramka piękne wyłożenie piłki przez pana z nr 30 i Ba pokonuje bramkarza. A no i cudowna główka gracza Spurs, widać że opanowali grę w powietrzu na treningach do perfekcji
9 mar 2014 | 10:36
+3
kurwa to wyglada jakby sprzedali mecz ;||||||||||
9 mar 2014 | 09:38
+21
Szkoda mi llorisa jest to dobry bramkarz ale te przegrane mogą źle wpłynąć na jego psychike, ta obrona bez kometarza cyrk....
9 mar 2014 | 07:44
+62
Linia defensywna Tottenhamu to jakis dramat...
9 mar 2014 | 04:30
+34
Co za asysta przy pierwszej bramce !.
9 mar 2014 | 00:36
+3
Szczerze to czerwona z takiego kutasa, że Rocco Sifredi by się nie powstydził.
9 mar 2014 | 00:23
+1
to co chelsea zagrała w drugiej połowie to jest miazga więc nie wiem o czym ty mówisz, z resztą statystki mówią same za siebie. niech kogutki teraz martwią się o to czy wygrają z diabłami bój o udział w LE XD
9 mar 2014 | 14:23
0
Ale zobacz że Kurczaki grały z jednym zawodnikiem mniej. Taka różnica zawsze będzie widoczna. Nie każdy sędzia w tamtej sytuacji podyktowałby rzut karny, jeszcze mniej sędziów pokazałoby czerwoną kartkę.
8 mar 2014 | 23:34
+7
Szkoda mi tego Tottenhamu :o
Tragedia, jak można tak "Dać Dupy" - inaczej tego nie da się ubrać w słowa.
Porażka !
9 mar 2014 | 00:30
+1
mecz nie pyknol tak bywa...
8 mar 2014 | 23:11
+25
co za kabaret ... ni to się śmiać ni płakać ...
8 mar 2014 | 23:08
+54
Obrońcy gości przewracali się a Chealse strzelała, Totenham fatalnie w obronie
8 mar 2014 | 23:06
+4
Nie chce nic Chelsea odbierać, ale w żadnej z tych 4 bramek ani trochę nie wykorzystali swojego potencjału. Wszystko praktycznie dostali na tacy...A ja liczyłem po pierwszej połowie, że może będzie podział punktów ;p
+41
Wreszcie jakiś skrót bez Rosyjskiego/Arabskiego komentatora, zdecydowanie na plus ;)
8 mar 2014 | 21:42
-96
BA jest nowy chealse ?!
8 mar 2014 | 21:51
-65
Widze że nikt nie zna odpowiedzi.. DAJCIE MINUSA !
+14
jak masz zadawac takie pytania kretynie to pomysl troche i sprawdź sobie w internecie i jeszcze do tego co znaczy ciota bo tez napewno nie wiesz dzieciaku
8 mar 2014 | 21:39
-20
Najważniejsze, że sprawiedliwości się stało zadość, bo w pierwszej akcji meczu Eto'o nie był na spalonym, a Lloris go faulował i Spurs już od tamtego momentu powinni grać w 10. Sędzia na szczęście oddał co zabrał. Ale i tak najlepsza była asysta Vertonghena :D Ma nauczkę za to co odwalił we wrześniowym meczu, gdy przez niego Torres wyleciał.
8 mar 2014 | 21:23
-20
No cóż trzeba to przyznać nasz obrona w tym meczu popełniła mnóstwo błędów to nie był mecz z dnipro że można było sobie na to pozwolić tylko Chelsea która odrazu to wykorzystała.
Ale pamiętać trzeba o już n-tej czerwonej kartce z kalepusza w ostatnim czasie w meczach Spurs
Nie wiem czemu panowie szedziowie się uwzięli na ten czerwony kolor. Napewno inaczej by to wyglądało po 11 bo w momencie straty drugiej bramki ewidentnie już wystąpił brak nadziei i chęci do gry u Kogutów. Trzeba o tym zapomnieć i w nastpępnej kolejce srogo ograć arsenal
8 mar 2014 | 21:38
+13
no cóż trzeba przyznać że "jesteście" beznadziejni!! z Dnipro byście odpadli gdyby nie beznadziejne oszustwo "waszego" obrońcy !!
8 mar 2014 | 22:12
+29
Kartka z kapelusza? ... od 1 minuty Koguty powinny grać w 10 bez Llorisa.
8 mar 2014 | 21:14
+2
Nie oglądałem meczu, nie wiem kto był lepszy. Ale tak szczerze to bramki to przede wszystkim zasługa obrońców/zawodników Tottenhamu. Podali im piłki na tacy.
8 mar 2014 | 22:15
+7
gdyby Tottenham był lepszy to a) nie popełnialiby tylu tragicznych błędów, b) mieliby składne akcje oprócz 1 czy 2 strzałow, c) nie dostaliby 4 goli. Kiedy wygrywa się 4 golami to nie można mówić że było się lepszym. To nie Polska kadra.
-30
Pierwsza bramka pechowo stracona przez Tottenham, a później to już się posypała. Szkoda ich ;(
8 mar 2014 | 21:29
+9
nie zapomnij dodać, że mourinho znowu ustawił autobus i że Chelsea nic pod jego wodzą nie wygra ;D
-22
Widzę, że jakiś ból dupy cię ogarnia. Nie czytaj moich komentarzy jeśli Ci nie pasują .
+10
Nie pasują bo pierdolisz głupoty, bo się nie znasz.
0
kolega niżej mniej wyręczył :)
+6
nie zapomnij dodac ze Arsenal nic nie wygral od 9 lat hahahah sam sie swoja bronia kasujesz hahahahahah
9 mar 2014 | 13:52
-4
to jest koronny argument specjalnie kierowany do ciebie wiec mozesz sie pierwszy raz w zyciu poczuc wazny dzieki mnie ;)
Ars trofea

wiec niczym nie blyszczysz powtarzajac to jak stara babcia psalm w kosciele hahahaahah
8 mar 2014 | 22:11
-11
mało minusów... WIECEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!
8 mar 2014 | 20:53
+40
Brawo!!!!! Dlatego kocham Chelsea :-) Od zawsze z Nimi byłem i przychodzą te momenty w których serce bije i się cieszy ;-) Go Go The Blues!!!!
8 mar 2014 | 20:40
+43
Bravo Chelsea !!! Tak gra przyszły mistrz Aglii ... Hazard MISTRZ !!!!!!!!!!!! a co do obrony Totków to Kabaret :P
+41
Eto'o coś brał przed meczem, gra jak 20 latek!
8 mar 2014 | 20:35
+14
Ale masz pewnie zabawę z wkurwiania ludzi na meczykach,dobrze mówię ? Bo dla mnie takie komentarze jakie ty piszesz pod meczami są żałosne..
0
stachu, a widziales jaki przejebamy terminarz ma Arsenal. jak sie naprawde nie zepna, to wypadna poza 4-ke.
+30
Brawo Chelsea, świetny mecz, zasłużone zwycięstwo :)Swoją drogą obrona Tottenhamu... to było dzisiaj kompletne gówno.