Oby tak reprezentacja polski grala, bo taka gra jaka pokazuje Barcelona to wirtuozja futbolu
+7
Barca zagrała dobry mecz
17 mar 2014 | 18:05
-7
Ale naprawde taki mecz wzbudził w was emocje?Mi osobiście po 3 bramce sie znudził.
17 mar 2014 | 16:31
+3
Mam tylko nadzieję, że na el classico nie będzie symulowania, złośliwości, itp. itd. Bo jak obie drużyny tak będą się zachowywać, to będzie dupa a nie ładny mecz. Ja wolę się na zapas nie podniecać znając historie meczów obu ekip.
17 mar 2014 | 14:12
+16
Barca pokazała klasę ! Brawo!!!
17 mar 2014 | 07:27
-36
I teraz wymienie wam wrzystkim wedlug kolejnosci trzech najlepszych pilkarzy swiata,nie patrzac na statystyki ale na gre.1.Leo Messi(Hejterzy z Realu moga sie nie zgadzac,ale taka jest prawda,on ma klej w nogach),2.Iniesta(Ten czlowiek jest niesamowity,ale Leo troszke lepszy)i trzecie miejsce to nie zaden Cr7,Ktory jest dobry w statystykach.Jest to Di Maria(to on napedza akcje Realu i daje kopa tej druzynie,jest bardzo dobry).Tyle z mojej strony.Jesli ktos nie zgodil sie z powyzszym to znaczy ze jest obludnym fanem realu,lub innej druzyny ktora ma urojony kompleks w glowie ze barcelona to cipki,ale jak widac tak nie jest wiec przyzwyczajcie sie ,ze to najlepsza druzyna na swiecie i w tej chwili nawet bayern by jej nie dal rady.bo obrona Barcy schodzi juz na bardzo dobra droge.Pozdrawiam.
17 mar 2014 | 16:08
+7
Cos w tym prawdy jest... ja dam taki przyklad... moze glupi ale jest... niby Real jest w formie tak? I Bayern tez... a Barca niby ma zadyszke... jednak dlaczego jak ide obstawiac mecze to na Barce sa zawsze najnizsze kursy? Jesli ktos sie ze mna nie zgodzi, to ok. Wyrazam tylko swoj poglad.
17 mar 2014 | 00:13
+19
Gitara Zajebisty Meczyk Brawo Messi I ładna bramka iniesty .Teraz czekamy na Real !! VEB!!
17 mar 2014 | 00:03
+39
nienawidzę Barcelony ale skurwysyny grają tak zajebistą piłkę, że nie wiem co mam powiedzieć po takim meczu to się nazywa chyba dobry teamwork

+2
to nie jest smieszne tylko zalosne idioto:)
16 mar 2014 | 22:39
+65
Nie lubie messiego, ale trzeba przyznać, że skurwiel wchodzi w każdą obrone jak w masło bez wyjątków, nie pajacuję nad piłką jak CR czy inni "wirtuozi" ale piłka trzyma mu się nogi jak na kleju lewo, prawo jeeb !GOL TERMINATOR :)
16 mar 2014 | 22:15
+9
nie mogę się doczekać El Clasico
16 mar 2014 | 22:12
+20
Wreszcie Barcelona na swoim normalnym poziomie. Piękne bramki Iniesty i Tello. Messiemu wróciła radość z gry i to widać. 371 goli dla Barcy. GENIUSZ !!!
Oby tak dalej. VEB ♥
16 mar 2014 | 20:49
+41
Pieknie, co tu więcej mówić
16 mar 2014 | 20:43
-3
ale i tak swiadczy to tylko o twojej tepocie:) zaloze sie ze jestes idiota w realu...
16 mar 2014 | 20:35
+25
Bravo Barca, pokonacjie Real w pucharze króła.
16 mar 2014 | 20:58
-40
wiadomo ze Real bo poza nimi to w tej lidze nikt nie gra....:)
16 mar 2014 | 20:20
0
Jak to mówią na takich kozaków jak Ty?

Kozak w necie.Pizda w świecie.
Powiedz puta na Blaugrane mi prosto w twarz to bedziesz kozak.Ale wolisz w domciu zza komputerka bo tak bezpieczniej i w razie czego mama w domu to obroni smarka.Powinni wprowadzi jakies zabezpieczenie iq do internetu bo downy sie panoszą w zastraszającym tępie.
16 mar 2014 | 20:05
+39
Brawo Barcelona! Świetnie się ogląda taką piłkę. Teraz nie ma co wpadać w hurraoptymizm, tylko zachować koncentrację i liczę, że Martino tego dopilnuje, bo z Rayo też było super, potem przyszło Sociedad, gładko z Almerią, a potem Valladolid. Ciekawe jaki skład wyjdzie na Real, ale oby trio Fabregas, Xavi, Iniesta zagrali od początku, jak z City.
16 mar 2014 | 19:57
+18
Po ostatnim ligowym meczu widać duże zmiany , dzisiaj nie było się do czego przyczepić ale też rywal nie był z najwyższej półki za tydzień będzie już jasne czy gramy jeszcze o mistrzostwo hipszanii czy też będziemy się bić z Atletico o 2 miejsce w tabeli , margines błędów już się skończył teraz każdy punkt jest na wagę złota . Dzisiaj jest wspaniale i niech ta forma trwa jak najdłużej się da ;)
VeB !!!
16 mar 2014 | 20:09
+14
W meczach Barcelony problem jest taki, że czesto jak drużyna przeciwna strzeli wcześnie bramkę, to łapie wiatr w żagle i skutecznie się broni. Jak Barcelona rozpieczętuje rywala bramką, to zazwyczaj idzie gładko. Osasuna do pierwszego gola moim zdaniem też grała dobrze, a potem wyraznie slabiej
16 mar 2014 | 19:41
-69
Ludzie co ci obrońcy brali... wie ktoś ??? tak obsranej obrony to chyba niewidziałem :D

Skoro samym przyjęciem piłki można sobie wypracować pustą bramkę to spoko :)

Z Realem tak gładko niebędzie

1.bramka Tello godna uwagi brawo chłopcze.

2.strzał iniesty bez bloku bez interwencji bramkarza nic nadzwyczajnego
+34
Po 6:1 w Gelsenkirchen jakoś nie było widać pierdolenia o masakrycznie słabej obronie Schalke. Za to piania o zajebistości Madryckich grajków było aż nadto.
Ale przyszedł mecz na Calderon i już tak kolorowo nie było.
16 mar 2014 | 19:39
+3
To czekamy na zwycięstwo Barcy , a tak to świetny mecz barca zagrała chodź rywal nie był z najwyższej półki .
16 mar 2014 | 19:26
+16
no to zapowiada się ciekawe el clasico, barca pokazała swoją moc dobry mecz z MC i teraz świetny z osasuną, jednak liczę że Real wygra z nimi i zwiększy przewagę w primera division
obstawiam 2:1 dla realu ale nie zdziwię się że wynik będzie w drugą stronę
16 mar 2014 | 19:24
+23
Chciałem obejrzeć mecz, a nie trening strzelecki Barcelony.
16 mar 2014 | 19:20
+7
Oby tak dalej. VeB !
16 mar 2014 | 19:19
+13
Brawo Barca, jest forma i teraz trzeba wygrac z Realem :)

+31
na pewno jestes w czolowce idiotow na tej str:) ale szkoda mi cie bo jestes glupi...urodziles sie taki, to nie twoja wina, jeszcze bedzie lepiej
16 mar 2014 | 19:03
+82
Nareszcie Barca strzela z daleka zawsze tego brakowało
16 mar 2014 | 20:12
-22
Oprócz tych dwóch strzałów reszta bramek padła po wejściu graczy Barcelony w bramke rywala (nudny już standard katalończyków)
+6
"UWAGA Gimby" serio Ja\znafcafutboolu ? z tego co napisales to widac ze sam tam chodzisz. Jak taki znawca futboolu z Ciebie to chyba powinienes wiedziec ze "Kristiano" pisze sie przez "C" :] a po 2 slownik duzo nie kosztuje :)
16 mar 2014 | 21:04
+4
"UWAGA Gimby" serio Ja\znafcafutboolu ? z tego co napisales to widac ze sam tam chodzisz.
Nie bądz taki złośliwy z tego co widze to on jest podstawówki .
Swoim komentarzem obraziłeś gimby. :D
16 mar 2014 | 19:02
+47
Bramka Tello i Iniesty robią wrażenie
16 mar 2014 | 19:10
0
Dla tych wszystkich pedałów co mówili coś o końcu ery, itd, definitywny koniec będzie ale pereza w niedziele 23. pzdr
-14
Spokojnie. To, że wygrali 1 mecz ze słabiakiem (nawet tak efektownie) nie oznacza że od razu wygrają PD, czy choćby następny mecz. Zapomniałeś już co było tydzień temu?