+7
po 3 bramce poszedłem zmienić kapcie na letnie, na co tu kuźwa patrzeć
23 mar 2014 | 13:34
+3
Kiepsko tutaj mówić coś o winie Szczęsnego. Przy 4 golach nie miał szans na obronę. 1 mógł wybronić, ale było to cholernie cięzkie, i tylko 1 to jego wina. Dostał ocenę 7 wg anglików, a taką samą w tym meczu dostał np Cech, JT dostał 6 Cahill 6. To prawda że to taka gwiazdeczka... ale w wielu golach jakie wpuszcza jego winy nie ma. Arsenal nie dysopnuje najlepszymi obrońcami w PL i to widać
23 mar 2014 | 13:35
-3
chociaż co do ocen to połowa Arsenalu dostała 5-6 także...chyba torchę nieadekwatne były oceny do gry
23 mar 2014 | 12:28
+45
Wyszczekany Wojtuś nie ma co teraz napisać na swoim twitterku:)
+20
Alez bramek mnostwo.. Liverpool 6, Chelsea 6, City 5 tak? Co im sie tak wzielo?
Arsenal: Giru
wiec o czym mowa nawet totenham 3 razy w tym sezonie pokonany przez Arsenal ma Adebayora w formie i Soldado:)
musi Wenger cos zmienic albo beda takie wyniki czesciej.
23 mar 2014 | 13:16
-8
pozatym gdyby nie Abramowicz to dalej by ciułali sie po 15 miejscach wiec juz skonczcie bo pograc dobrze 10 lat a 100 to roznica...
23 mar 2014 | 22:56
0
nie płacz już, w sezonie po którym przyszedł romek Chelsea była na 4 miejscu więc gdzie tam do 15, ale tak to jest jak się mówi o czymś o czym się nie ma pojęcia
24 mar 2014 | 16:04
0
Ty chyba pomyliłeś rok 1899 z 1999...wtedy to nawet jeszcze Chelsea nie było. A przed Romkiem Chelsea zawsze się liczyła w walce o puchary. Brakowało im odpowiedniego trenera, to przyszedł "The Special One" i się zaczęło.
+10
Nie zwalajcie winy na szczesnego ja zawsze mowię obrona jest zeby bronic a bramkarz tylko ratuje druzyne przed strata gola ... Obejrzyjcie sobie jeszcze raz i zobaczcie co obrona robi
23 mar 2014 | 02:08
+1
Szczęsny nie był niczemu winny. Strzały zawodników CFC były nie do obrony
23 mar 2014 | 12:30
+1
Bardzo dobrze, że Szczęsny 6 brameczek dostał, cwaniaczy na twitterku jaki on dobry bramkarz, robi zdjęcia na tyle kibiców Tottenhamu, niech koleś zluzuje majty, bo wczoraj został sprowadzony do rzeczywistośći.
22 mar 2014 | 21:40
+21
Nie chcę hejtować Arsenalu bo mam do nich szacunek mimo kibicowaniu CFC, ale potwierdziły się słowa Mourinho sprzed paru dni "To Wenger jest mistrzem od porażek".
23 mar 2014 | 02:09
+4
Bardziej potwierdziła mi się moja własna opinia, niż słowa Jose. Po 15 kolejce stwierdziłem, że Arsenal się spali, że za dobrze wystartowali. Ale w przyszłym sezonie nie liczyłbym na takie wyniki
22 mar 2014 | 20:51
+17
Każdy pisze, że sędzia pogrzebał nadzieje arsenalu, ale to wszystko była wina chamberlaina i jego pięknej choć całkowicie niepotrzebnej interwencji. Skutkowało to wywaleniem gibbsa (co było błędem sedziego) i strata 3 gola. Jednak ja uważam że gdyby Arsenal grał nadal w 11 to i tak nie miałby żadnych szans z Chelsea która robiła z ich obrońcami co chciała...
22 mar 2014 | 20:44
-4
karolciak@
no nie wiem w meczu z liverpoolem po 20 min bylo juz 4-0 a moglo byc spokojnie z 7 po 20 minutach gry czy najgorszy to nie wiem ale napewno jeden z gorszych
0
Patrząc na to, jak ważny był to mecz, to fakt. Nawet porażka z Liverpoolem się do tego nie umywa, a też była bolesna. Dlaczego? Bo Liverpool jest mimo wszystko mniej ważnym rywalem dla kibiców niż Chelsea. Oczywiście patrzeć trzeba z perspektywy kibica
22 mar 2014 | 20:16
+34
Panie Szczęsny, a fotkę żeś pan sobie walnął na koniec meczu tak jak ostatnio?
22 mar 2014 | 20:35
+12
Selfie:)
22 mar 2014 | 20:00
-20
Jako kibic Arsenalu przepraszam za swoja drużynę. Nie wiem od ilu lat im kibicuję, ale trochę tego będzie, skoro włosów już na głowie maleje. Szkoda, że ten 1000 mecz Wengera nie wyszedł, ale co zrobić?? Gratulacje dla rywali i dla samego trenera. Widać geniusz Portugalczyka. Mam nadzieję, że Chelsea nie zdobędzie tytułu.... Jeżeli nie the Gunners, to Liverpool. Cenie zespoły z historią.

Miłego weekendu dla każdego sympatyka piłki nożnej.
23 mar 2014 | 13:40
+2
no żesz kur... HISTORIA TO NIE TYTUŁY DO KURWY NĘDZY. Chelsea istnieje 109 lat, więc to klub bez historii? Co naziwesz historią? To że Liverpool miał więcej tytułów? Grał z innymi rywalami? Chelsea walczyła o obecną pozycję przez 100 lat, i nikt mi nie wmówi że nie zasługują na to żeby grać w LM i że nie zasługują na to żeby wygrywać ligę.
22 mar 2014 | 19:30
+31
Z przykrością muszę stwierdzić 1 fakt : Wojtek nie popisał się w tym spotkaniu :(
22 mar 2014 | 19:27
+1
szkoda mi Wojtka :(
22 mar 2014 | 19:17
+47
Własnie przez takie wyniki arsenal absolutnie nie zasługuje na mistrzostwo premier league. Po raz kolejny upokarzający wynik.
22 mar 2014 | 19:11
-20
O dziwo mam, a raczej miałem mieszane uczucia odnośnie tego wyniku. Z jednej strony wynik bardzo fajny, z drugiej strony mecz oglądałem razem z kuzynem, który jest kibicem Arsenalu i szkoda mi go było. Sam rezultat wspaniały, gra też bardzo dobra, szkoda że sędzia znowu się nie popisał. Czerwona dla Gibbsa to szczyt debilizmu, on nic nie zrobił. Niby czerwona to czerwona, ale jednak taki błąd nie powinien mieć miejsca. Arsenalowi wyraźnie nie wyszedł cały mecz, nie otrząsnęli się po dwóch golach na początku, potem jeszcze ta ręka Chamberlaina i gra w 10. Cieszę się ze zwycięstwa, ale niedobrze mi się robi jak widzę debili, którzy nagle udają wielkich kibiców Chelsea i naśmiewają się z rywali. Takich kibiców nam nie trzeba.
-1
Sam jesteś rudy zjebie...Schurrle jest blondynem ty kurwa ślepcu...okulary sobie kup
22 mar 2014 | 18:39
0
Zajebisty meczyk :)
22 mar 2014 | 18:35
+14
Chelsea dosłownie " rozgromiła " Arsenal :P To był bardzo ciekawy mecz i super bramki :) Gratulacje dla zawodników The Blues.
22 mar 2014 | 18:27
+14
Piękny prezent na 1000 mecz Wengera a Chemberlain obronił strzał a Gibss dostał czerwień sedzia jest ślepy
22 mar 2014 | 18:23
+10
Brawo dla Chelsea :) 6-0 to wynik jaki nawet szczerze mówiąć nawet jako kibic Chelsae się, w ogóle nie spodziewałem i nawet bym o nim nie pomyślał :)

Brawo też dla Szczęsnego, który dupe Arsenalowi pare razy uratował i mimo 6 z tyłu to gdyby nie on mogłoby być nawet 10 ;p
22 mar 2014 | 18:18
+8
Interwencja Chamberlaina była całkiem niezła. Modrić przy nim wymięka.
+5
No tego sie nie spodziewalem choc forma kanonierow od jakiegos czasu jest znizkowa...ale zeby takie baty
+50
Liczyłem na mistrzostwo Arsenalu ale raczej nic z tego nie będzie. The blues okazali się lepsi.
Arsenal już w wielu spotkaniach z drużynami z początku tabeli sobie nie poradził, a takimi meczami się ligi nie wygrywa. Szkoda, ale co zrobisz... Swoją drogą to Chamberlain ładnie obronił brameczke xd
+44
A co najciekawsze - czerwo dostał Gibbs zamiast Chamberlaina ^^
No ale co tam, przecież sędzia to tylko człowiek :D
22 mar 2014 | 17:56
+20
Gdyby nie Szczesny mogloby sie skonczyc z 10:0 ;]] Ale bramka Oscara nie powinna miec miejsca. Wpierdol konkretne ;]] Mieszkam w Londynie i powiem Wam ze kibice Arsenalu nie wygladaja na szczesliwych ostatnio ;]]
22 mar 2014 | 17:47
+18
Chelsea pokazuje, że powalczy o LM i mogą grac na równi z Realem, Barcą i Bayernem, nie będąc zdominowanymi we własnym polu karnym.

PS. Autobus rozjechał armatę.
22 mar 2014 | 17:43
-3
Ja nie wiem co ten sędzia,ja... nie wiem.. ;(
22 mar 2014 | 17:16
+24
Koniec z świętami wengera!!! Urodziny przegrana z live 1000 mecz przegrana z Chelsea.
22 mar 2014 | 17:48
+27
Jak świętować to na pełnej kurwie.
22 mar 2014 | 17:07
+22
Powiedzmy sobie szczerze Wenger nie jest aż tak dobrym trenerem, za którego uważają go wszyscy.
W Arsenalu mijały lata, zmieniali się piłkarze, zmienił się nawet stadion ale jedno się nie zmieniło.

SUKCESÓW NIE MA !!!!

No tak zaraz ktoś wspomni że wygrał ligę i grał w finale Ligi Mistrzów w 2006 roku. Zgadza się ale to była zasługa taki piłkarzy jak Henry czy Vieira niż geniuszu Wengera.