0 Spalonych 2

Video dodane przez: il-defenso 23 mar 2014 | 22:00
25 mar 2014 | 22:01
+13
4-3 o tym meczu beda mowily wnoki jeszcze co za wygrana na bernabeu-w grobie sie pewnie przewraca
25 mar 2014 | 20:48
-8
Nie kibicuje zagorzale żadnej z tych drużyn, aczkolwiek bardziej odpowiada mi real i szczerze mówiąc to wisi mi to kto wygrał ten mecz :) Może i Barcelona wygrała teraz, ale i tak prędzej czy później potknie się na jakimś outsiderze jak to robiła wcześniej ;)
+13
I tak ma być , że Barca Zawsze I Wszędzie Wygra !!!!!!!!
25 mar 2014 | 17:31
+8
Fani Realu i Real teraz wini sędziego ;d ! WINA SĘDZIEGO!
25 mar 2014 | 17:20
+20
Ciekawy mecz czerwony Ramos znowu atakuje , hattrick Messiego , piękny gol Iniesty , cudowna bramka Benzemy (2 bramka) .Mecz fajny zasłużone zwycięstwo Barcelony , mecz był super , świetne wrażenia. A teraz niech dzieci Realu mnie hejtują np. Ciota Messi pan rinaldo Missi to tiki kórdópel rze nawet bramkiki trafic porzontnej nie umi . lub np. Poj**ny Micz byl bo Rial pżegral a berca ciuty i nubki!!!Jeb*ć Farce!!! (robiłem specialnie błedy od Ciota Messi , żeby pokazać jakie są dzieci na świecie )
25 mar 2014 | 18:54
-6
Załaplaliśmy, a co koledzy z klasy tacy nie kumaci? Im musisz tłumaczyć?
25 mar 2014 | 16:39
-33
Szkoda gadać bARCA to karły promowane przez elity w Hiszpanii
25 mar 2014 | 20:30
+7
hahaha, kolejny hala frustrat :D

myśl co piszesz. elity w jakimś państwie to raczej ci zamieszkujący stolicę kraju, czyli w tym przypadku madryt :D miasto barcelona raczej nie identyfikuje się ze stolicą tego kraju i ogolnie narodowością hiszpańską.
25 mar 2014 | 16:17
+13
Czerwona kartka dla Ramosa! Dlaczego mnie to nie dziwi, po raz kolejny real przegrał przez jego bardzo ostrą grę ;|
25 mar 2014 | 13:12
+20
Porządek w La liga musi być ! Pozdro dla tych którzy nie mogą się z tym pogodzić i dla tych którym chce się z nimi kłócić. No i hattrick Messiego na Bernabeu legendarny będzie (2 z karnego ale wciąż to hattrick)Chwała dla zwycięzcy i szacun dla przegranych.
25 mar 2014 | 10:31
-14
Aj był karny nie był podyktował i juz uważam, ze Real w tym meczu był lepszy, a główne pretensje mogą mieć do siębie samych. Szukanie wymówek w sędziowaniu to głupota, a Ronaldo to poniosło. Zawiódł głownie benzema miał tyle sytuacji, że 4-5 bramek powinien mieć. Z drugiej strony dziwi mnie, że po tylu meczach piłkarze Realu się nie nauczyli żeby nawet nie machać nogami obok piłkarzy barcelony w polu karnym, bo wiadomo, że sędzia gwizdnie wkońcu to Barcelona :] Ale w pierwszej połowie nawet w podobny sposób co przy pierwszym karnym dla brcelony został potraktowany Bale nawet w bardziej widoczny sposób. Więc nie powinien gwizdać, ale to tylko moja opinia. Pozdr
+13
477 komentarzy - CHYBA REKORD, wiec tutaj tak naprawdę widać, jaki mecz jest najciekawszym na świecie.
24 mar 2014 | 23:30
+9
powinni na tej stronie otworzyć 'forum dyskusyjne' , bo takie komentowanie pod skrótami to masakra.

+5
W Madrycie zrobiło się zimno po przegranej w Gran Derbi, ale szczęście, że kupili sobie zajebiste drewno za 100 milionów :D
24 mar 2014 | 23:15
+10
Chyba najlepsze GD do tej pory jakie widziałem .
25 mar 2014 | 07:27
-12
To ty malo w zyciu widzales
24 mar 2014 | 22:45
+14
widze, ze z was prawdziwi kibice :) ale niestety 3/4 z was to tylko hejterzy i nie potraficie dostrzec piękna futbolu :) mecz mi sie bardzo podobal, dawno nie bylo takiego El clasico 3:4, ale szkoda, ze karne zadecydowały o takim wyniku. Założe się, że połowa albo i nawet wiecej osób nie oglądało tego meczu :P

+7
BO SA MADRZEJSI. REAL I INNI KUPUJA OGORKI I POMIDORY PO 100 MLN I PO CO.
24 mar 2014 | 23:20
+13
Idąc Twoim idiotycznym tokiem myślenia, można wywnioskować, iż Real za karnego Ronaldo i za brak karnego na Neymarze w I połowie też słono wybulił. Więc się tak pięknie wyrażę.

Spierdalaj drogie dziecko płakać gdzie indziej :)
25 mar 2014 | 14:54
-10
no może i tak ale barca więcej zapłaciła i wygrała
25 mar 2014 | 15:33
+4
Tak, bo kibice Realu jak przegrają zwalają na sędzie jak wygrają to uważają że Real jest wielki i to Barca do dupy grała.... Taka prawda i wasz tok rozumowania, wiesz debilu że sędzia popełnił błędy po oby stronach ?? I nic tego nie zmieni, nawet jesli Real by sie odwołał do czerwonej dla Ramosa to i tak są w dupe 3:2 bo Karny dla Realu nie powinien być, nic Ci nie da pierdolenie i zasłanianie się sędzią bo Real po prostu przegrał pogódź się z tym. Chociaż raz "KIBICE" Realu prosze was zachowajcie sie jak na kobica przystalo a nie ... Żałosne to co wy mówicie na Barcelone i na sędzie.
25 mar 2014 | 18:28
-3
tak na prawde śledzą oba zespoły od początku można stwierdzić kto jest na fali, real płynie po tej lidze , a barca trzyma się koła ratunkowego z tyłu.........
25 mar 2014 | 20:36
-7
no tak bo cały internet o tym trabi że sedzia popełnił wiele błędów(większość na korzyść barcelony ) co w takim spotkaniu nie powinno byc miejsca.
-6
ale co ja będę się wysilał i przekonywał kibiców barcy jak i tak będą bronić sędziego bo był po ich stronie a tak po za tym to jak barca ostatnio przegrała to barca skarżył sie bo murawa była zła
24 mar 2014 | 21:43
-34
Wypowiedz CR7 ktoś nie chce by Real wygrał ligę lub Barca odpadła z rywalizacji o mistrzostwo wiadomo o czym mowa HALA MADRID
+11
JESLI NA PRAWDE TAK POWIEDZIAL TO NIECH BIJE SIE W PIERSI, NA KOLANACH DO CZESTOCHOWY I PRZEPROSI ZA TO CO ZROBIL W TYM MECZU
24 mar 2014 | 21:35
+6
Proponuję sobie spowolnić gif i przybliżyć obraz. Widać ewidentny kontakt lewej nogi Ramosa z lewą nogą Neymara
-2
Może i był kontakt, ale to nie zmienia faktu, że Neymar był na spalonym i w ogóle go nie powinno tam być :)
24 mar 2014 | 21:27
-25
Według mnie mecz powinien zakończyć się wynikiem 2:2... Żaden karny nie został przyznany prawidłowo. Ronaldo - poza polem karnym, Neymar - spalony+symulacja, Iniesta - ten może jeszcze bym uznał bo wzięli go w tzw. "kleszcze" ale po kiego grzyba się tam wpierdzielał? nikt mu nie kazał się wpierdzielać między dwóch... Przez takiego łysola Real przegrał zremisowany mecz.

Neutralny kibic niecierpiących dzieci typu "Kocham Barcee, bo tam gra Messi"
25 mar 2014 | 20:53
-2
Chyba nie spodobał się komuś mój podpis :)

Oj psieplasiam dzieciątka ;*
24 mar 2014 | 20:32
-3
oglądnijcie sobiej od 2:26 i powiedzcie mi czy był karny
24 mar 2014 | 20:20
0
a nie mialem jeszcze przyjamnosci jak tam kibice realu bol dupy ustal juz , zospatrzeni w mascie? a co do sedziego , brawo mal odwage pokazac ze karny bedzie nawet 2 .
24 mar 2014 | 19:44
+30
w sytuacji z Neymarem sam uzylbym pewnie gwizdka, no bo wygladalo to na faul a sedzia nie ma mozliwosci powtorki tak jak niektorzy madrzy na tej stronie, trudno - Barca wygrala zasluzenie, mecz byl piekny ale bardziej niz wynik boli mnie to, ze na lawce siedza Casillas, Varane i Coentrao....
btw to moj 500 komentarz na stronie, ktora odwiedzam od ponad 5 lat wiec milo byloby dostac plusy ;)