0 Spalonych 4

Video dodane przez: totil 26 mar 2014 | 23:49
28 mar 2014 | 12:05
+5
Najlepszy kalendarz do końca sezonu ma niestety real, także jeśli wezmą się w garść i przestaną obwiniać wszystkich wokoło, mają wciąż największe szanse. W takiej sytuacji mają okazję udowodnić, że są naprawdę drużyną, a nie zlepkiem rozkapryszonych gwiazd... marzy mi się mecz o tytuł w ostatniej kolejce, a w nim wygrana AM... fajnie, że są emocje, najchytrzejszym lisem w kurniku jest Ancelotti, Martino bezpłciowy, Simeone nie ma nic do stracenia i to może zdecydować.
28 mar 2014 | 11:13
-7
i taki real wygra lige <3
27 mar 2014 | 21:23
+8
Hmm.. skrot Realu, a po komach tego nie widac. Tylko nie liczni maja odwage bronic swojej druzyny. Dajcie spokoj. Kazdy moze przegrac z kazdym. Skoro tak lubicie sie wzajemnie obrazac to wezcie zalozcie szaliki i odpowiednio jedzcie do Madrytu kibice Barcy, do Barcelony kibice Realu... haha.
27 mar 2014 | 21:18
+7
Jako fan barcy.
Mecz dobry, usprawiedliwiam real za porazke, bo duzo sily stracil w Gran-Derbi;
Sevilla naprawde na fali, ale tez z odrobina szczescia.
Wszystkie nastepne meze beda dla calej trojki trudne.
Wytrzyma psychika- mysle, ze Barca da rade.
Pozdrawiam normalnych kobicow;
27 mar 2014 | 20:52
+4
Sevilla jest w niezwykłej formie. 6. mecz wygrany z rzędu w La Liga.
27 mar 2014 | 20:44
-1
Aha......czyli takie medium z ciebie.
P.S zacznij chodzić do szkoły bo jak się pisze "gówno" przez "o" to to jest już jakieś upośledzenie.Przypomne że real też ledwo wygrał z malagą 1:0... mógłyby przegrać jeśliby sędzia dostrzegł nieładne zachownie Pepe i pokazał czerień.Ale o tym to już nie słyszałeś mistrzu.
-8
Zamknij pysk ty hejterze na dole jak Barca przegrała z drużyną ze spadku to my nic nie mówiliśmy bo mamy do was szacunek :) i tak wam powiem Barca nie ma mistrzostwa jeszcze :) mogą po drodze się potknąć a Real by musiał to wszystko wykorzystać czego im życzę :)
28 mar 2014 | 21:54
+1
15 lat ? Pozdro z podłogi gimbusie :P
27 mar 2014 | 19:22
-10
HAHAHAHAHHA i Gdzie Kibice Realu co mówili że Real ma mistrzostwo ??? Ja sie pytam gdzie sie podzialiscie ?? Wiadomo że to nie koniec sezonu ale Real z takimi statystykami powinien lepiej ułożyć sb ten meczyk :P Veb :)
27 mar 2014 | 23:33
-2
"niemam12lat" masz 13?
28 mar 2014 | 11:16
+4
gówno sie znasz zostało jeszcze 8 meczów i real a także barca czy atletic maja sanse na mistrzostwo la liga
28 mar 2014 | 21:49
+1
Oczywiście tylko co innego mówiliście jak Barca przegrywała że Real ma mistrzostwo w kieszeni i że Barca przegra i oczywiście nie zabrakło wyzwisk, Standard. A poza tym rozumiem że jeszcze nie koniec napisałem przecież czytaj ze zrozumieniem.
27 mar 2014 | 18:25
+34
Real w tym meczu stracił kontrolę nad Ligą. Teraz żeby wygrać, musi liczyć na potknięcia rywali, co w obecnej formie Barcelony i Atletico, nie będzie łatwe. Ale każdego kibica cieszy to , że w końcu La liga jest taka emocjonująca!!
27 mar 2014 | 20:21
+13
W końcu jakiś sensowny komentarz i na temat, bez zbędnego obrzucania kogokolwiek błotem. Szacun !
27 mar 2014 | 23:04
0
A ja mysle mimo tego ze kibicuje Barcelonie ze to Barca moze stracic najwiecej w tym sezonie. W 2 ostatnich meczach spieli sie na max i wygrali ale klopsy byly na porzadku dziennym...8 spotkan bez wpadki nie wiem czy wytrzymaja.
27 mar 2014 | 17:40
+17
Ha hA Ha
27 mar 2014 | 17:25
+3
Znając życie Barca pokona Atleti i ona będzie mistrzem.
Brawo Real.
27 mar 2014 | 17:20
+12
Tyle wygrać w dwóch meczach...
27 mar 2014 | 16:56
+36
Bale Bale gdzie ten Bale ?? Bale to tylko szybkość i kopyto w nodze .
+1
Może i ma te jedną brakme wiecej w la liga i pare asyst, ale Ney jest jak dla mnie skuteczniejszy i tańszy :D
+7
O co wam chodzi z tym sedzia bo chyba nie mowicie ze bramkarz faulowal Ronaldo i powinien być karny
27 mar 2014 | 15:26
+15
Nie mogę przeżyc tej porażki znów sporo sytuacji które nie są zamieniane na gola a Sevilla skuteczny defensywny fudbol z kapitalnymi kontrami . Pomyślcie w niedzielę mogło byc +7 nad Barsą a trzy dni póżniej jest -2 . Co do sędziego rewelacja każda decyzja prawidłowa . To nie jest słabsza forma Realu tylko jebana skutecznośc . I tak wierzę do końca wierny prawdziwy i szczery kibic Królewskich
27 mar 2014 | 15:08
-11
Pier*** na Barcę,że zawsze sędzia,więc teraz pewnie w Sevilli ktoś ma władzę nad sędziami ^^.
27 mar 2014 | 14:59
+38
Co myśli kibic Realu :
- Kurwa widać kryzys, gramy słabiej od rywala i tytuł nam ucieka.
Co pisze kibic Realu na meczykach.pl :
- Kurwa jebany sędzia. Real by to wygrał, ale znowu się na nas uwzięli. UEFALONA za chuja ich przekupiła !
A ja na to piszę im VEB ♥ !!
Hahaha :D
27 mar 2014 | 17:22
-7
Jebnij sie w łeb..
Sędzia wywiązał się ze swojego zadania na 5, a Real przegrał na własne życzenie.
A Twoje komentarze mnie śmieszą bo sędzia się myli w 2 strony pytanie, w którą częściej?
29 mar 2014 | 22:25
0
W meczu z Barceloną częściej mylił się na waszą korzyść :)
Karny na 17 metrze i brak karnego po faulu Pepe na Neymarza.
I grzeczniej prosze chlopczyku.
29 mar 2014 | 22:37
-2
chłopczykiem to właśnie jesteś Ty :)
zakochany w Barcelonie Visca łebek :)
ahhh, pewnie masz nad łóżeczkiem porozwieszane zdjęcia tych aktorów i walisz sobie kapucynka przed snem :)

Napisz jeszcze ze pare razy "VEB <3 <3 <3 <3 <3" i pierdolnij z 50 tych serduszek, żeby wszyscy widzieli jakim zjebem jesteś :)

elo!
27 mar 2014 | 19:55
-6
debil
27 mar 2014 | 14:58
+3
Zamiast pisać tutaj że Atletico ligi nie wygra ty lepiej się módl czy ta twoja Chelsea z siwym na czele da radę wygrać własną lige nie wspominając co ich czeka w pojedynku z PSG
+14
pewnie wszyscy sędziowie La Liga uwzieli się już na Real?
-1
A ktos tu pisal ze wygra??:) kazdy ci daje tylko do zrozumienia ze malo wiesz.
27 mar 2014 | 13:10
+2
incydentalny przypadek a z polskiego mam dobre oceny
"chodz" to "zobacysz" :)
widzisz tylko to co chcesz:) a to co niewygodne pomijasz...bo sie nie znasz:)
27 mar 2014 | 12:35
+7
,,ostatnio 2 razy lige europy hahah to fakt puchar pocieszenia'' heh puchar pocieszenia, a pewnie miales orgazm kiedy twoja Chelsea siegnela po ten puchar hehehehhe :)
27 mar 2014 | 12:19
+6
Liga Europy pucharem pocieszenia to dlatego Chelsea zdecydowała się nie wyjść z grupy LM w tamtym roku i zdobyć ten o to wg ciebie żałosny pucharek
27 mar 2014 | 11:50
-14
A to bramka po rykoszecie nie może być piękna ? Ty ochłoń gimbazo...
27 mar 2014 | 11:47
+8
Masz rację Chelsea to ogórki i patałachy jeszcze ja dodam :)
27 mar 2014 | 11:46
+71
Znając kibiców Realu pewnie znowu sędzia winny i graliście przeciwko "12"
:'( chlip, chlip :'( :'( chlip :'(
27 mar 2014 | 17:24
0
Widocznie nie znasz kibiców Realu tylko jakichś gimbusów żeby nie powiedzieć kiboli.
27 mar 2014 | 20:07
0
Nie kibiców Realu, tylko gimbów którzy udają kibiców Realu
27 mar 2014 | 11:38
+31
Real w formi kazdy pisal przed spotkaniem a jak przegrali z Sevilla to juz bez formy nagle.... ciekawa historia
27 mar 2014 | 11:33
+2
Real jest obecnie w najgorszej sytuacji ale różnica między czołową trójką to zaledwie 3 punkty a do rozegrania mają jeszcze 8 meczów. Atletico lub Barcelona na pewno stracą punkty bo w ostatniej kolejce grają ze sobą. Być może to spotkanie będzie rozstrzygać o losie mistrzostwa ale równie dobrze może ono nie mieć żadnego znaczenia bo wcześniej każdą drużynę czeka jeszcze kilka trudnych spotkań. Poza tym wszystkie trzy drużyny grają jeszcze w LM a to tez może mieć jakiś wpływ na rywalizację w lidze, więc wierzę jeszcze w wygranie ligi przez Real :D
+3
Aha....czyli twoim zdaniem Atletic Bilbao to ogórki.Przypomne tylko że są w pierwszej czwórce.Ogrywali barcelone i real (tu był remis ale dla altetic to jak zwycięstwo).I to ty nie chodziłeś na polaka bo nie używasz altu,nie wiem może jesteś zbyt leniwy ja nie wnikam tylko po co piszesz takie głupoty.
27 mar 2014 | 10:10
+33
Wzorowo:D Brawo Sevilla :D
27 mar 2014 | 09:39
+13
Jeżeli Hiszpańska piłka to komedia, to Włoską nazwałbym dramatem...

Ps komedia ma cieszyć ludzi a w la lidze kluby grają ładną piłkę która cieszy oko.
27 mar 2014 | 09:36
+13
haha
27 mar 2014 | 09:23
-8
Real ma słabą formę, ale trzeba przyznać że Sevilla od jakiegoś czasu gra naprawdę znakomicie . Mam nadzieje że Real Madryt przywróci swoją formę.
Hala Madrid
27 mar 2014 | 09:10
+28
djeagle86 napisal:
"Poczekajmy do meczu z City,moge się założyć że Barcelona przegra i to konkretnie,są mocni tylko w swojej cienkiej lidze,jeśli Barcelona wygra z CIty(co si ęnapewno nie zdarzy) to usuwam konto"