Video dodane przez: totil 29 mar 2014 | 17:48
+2
znalazłem takie o to zdjęcia, całkiem inaczej to wygląda jak na tych filmikach na stronie ;)

30 mar 2014 | 15:12
-3
Jestem za tym by po takich błędach ze strony sędziów , zbierała się komisja która by zadecydowała czy karny powinien być podyktowany czy nie , jeśli nie bramka się nie liczy i podział punktów w tym przypadku :) Pozdrawiam kibiców Realu i Barcy :)
30 mar 2014 | 15:04
-2
widać, że Barca lubi strasznie strzelać w ważnych meczach tylko z karnego? Dziwny zbieg okoliczności.
30 mar 2014 | 11:35
+6
Brawo barca. Takimi meczami zostawiacie niesmak...zamiast objechac rywala jak na potęgę przystało kolejny karny... Nie wiem jak możecie dawać komentarze typu super barca itd...
30 mar 2014 | 10:21
0
super barca oby tak dalej

pozdrawiam kibic barcelony :)
30 mar 2014 | 08:49
+2
Ciekawe czy jakby real wygrLmw taki sam sposob, to byscie tak pisali :KARNY SIE NIE NALEZAL, ITD. Patrzcie lepiej na swoje klubiki a nie oceniajcke innych. A jak tak lubicie krytykowac to do kabaretu sie zatrudnijcie.
30 mar 2014 | 07:00
+26
czemu nie przyznacie, ze najpierw reka zagrał Neymar ?? wygraliscie po bledzie sedziego i chuj, ale przynajmniej to przyznajcie.
30 mar 2014 | 07:04
+21
dla kretynów wyjaśnienie:
niemożliwe jest to żeby Neymar przyjmując piłke klatą odbił ją o 90 stopni w prawo w reke obroncy. nie przyjal pilki czysto, pomogl sobie reka, fartownie nabijajac reke tamtego obroncy. reka najpierw byla u Neymara , stad bledna decyzja sedziego. pozdro ;)
30 mar 2014 | 07:12
+11
31 mar 2014 | 12:16
+1
AHAHAHAHAHAHHA VISCA EL GÓWNOLONA HALA SĘDZIA WIDZE KOLEJNY TYTUL MISTRZA ZAWDZIECZAMY SĘDZIOM!!! HALA !!!!! KOCHAM BARCE !!!
0
Nie słuszne 3 punkty dla Barcelony, muszę to przyznać.
W całym meczu Barcelona miała przewagę, ale nie potrafili zdobyć bramki. Sędzia pomógł a kibice Realu będą znowu wyzywać :D
29 mar 2014 | 21:34
-6
0:1. 3 pkt dziekuje. a barcelona potrafi grac duzo lepiej
29 mar 2014 | 20:39
+7
Nie chce sie wypowiadac na temat karnego bo ciezko tu cokolwiek powiedziec. Jestem kibicem Barcy ale wydaje mi sie ze to Neymar pierwszy zagral reka, no ale sedzia podyktowal karnego i kibice Realu lub po prostu anty Barcy musza sie z tym pogodzic bo pisanie w komentarzach pod skrotem ze Barcelona wygrywa dzieki sedziom nic nie da. Barcelona zdobyla 3 pkt i to jest teraz najwazniejsze :)
29 mar 2014 | 20:44
+2
http://static.fangol.pl/content/7/7/3/7735a7a39084e0c14f07e074e8b9b27b-full.gif tu jest powtórka która najlepiej opisuję całą tą sytuację, nie ma mowy o zagraniu ręką przez Neymara. Nie którzy z nienawiści nigdy nie będą patrzeć obiektywnie na pewne sytuację.
29 mar 2014 | 21:51
+3
Mam pytanie? ... Jaja sobie robisz?
Nie jestem fanem ani Barcy, ani Realu, wręcz nie lubie żadnego z tych klubów, ale widać jak nic, że piłka trafia w rękę Neymara, dzięki czemu leci w kierunku wylotowym od pola karnego i trafia w rękę zawodnika Espanyolu .... zatem decyzja o karnym NIEPRAWIDŁOWA.
PS. Obiektywne myślenie u Ciebie leży.

Dziękuje dobranoc, koniec imprezy.
30 mar 2014 | 09:11
+1
Trafia w jego klatke piersiową obok ramienia . Polecam kupić sobie okulary ;) po prostu widzisz to co chcesz zobaczyc .
30 mar 2014 | 11:51
+4
To Ty sobie wystaw rękę do przodu tak jak ją miał Neymar i zobacz czy bark Ci się wysunął do przodu.. Tak ją przyjął i tak robi tysiące piłkarzy na świecie. Ty pomyśle obiektywnie czasem.
29 mar 2014 | 20:03
+14
Może warto wprowadzić powtórki video w bardziej kontrowersyjnych sytuacjach ? Błędy w pracy sędziów są, były i będą zawsze, raz bardziej widoczne, raz mniej i raczej nikt tego nie zmieni, to samo jeżeli chodzi o symulowanie graczy, taka jest teraz piłka, mało kto w takich momentach przyznaje się do winy, to chyba normalne :) Więc zanim Ty kibicu Realu i Ty Barcelony czy też innego klubu zaczniecie wytykać błędy zastanówcie się czy wasza ukochana drużyna zawsze gra fer, nigdy nie symulowała i nigdy nie dostałą karnego z kapelusza ;) pozdro
30 mar 2014 | 21:18
+2
tu macie foto z innej strony, zupełnie inaczej to wygląda ;)

29 mar 2014 | 19:32
+3
Barcelona grala lepiej w tym meczu i zasluzyla na zwyciestwo.
Rozumiem kibicow Realu ,teraz za kazdym razem beda winic innych.
Poniewaz smiem sadzic , ze Real juz nie zagra pierwszych skrzydel w lidze,ale sami sa sobie winni.
Najlepiej oskarzac. Visca Barca-Forever.
Pozdro dla kibicow;
29 mar 2014 | 19:31
+25
Powiedzenie sie sprawdza.. "gdzie barca nie moze tam sedzia pomoże"
30 mar 2014 | 10:24
+2
aha powiedcie jak i kiedy i poco barcelona miała by przekupywać sędziuw są pomyłki czasami :)
29 mar 2014 | 19:25
+3
Nie spinajcie się, dla tych którzy nienawidzą Barcy (większość z zazdrości) zawsze tak będzie że sędzia dał Barcy 3pkt. Karny ewidentny zasłużone zwycięstwo a powinno być wyższe. Po meczu Barca Real gdzie mecz był fantastyczny i powinien być reklamą piłki hiszpańskiej kibice, piłkarze i reszta madristis nie potrafi pogodzić się z zasłużoną porażką i zwalają wszystko na sędziego. Kurwa nigdy nie potraficie przegrywać? Psujecie obraz futbolu hiszpańskiego który na prawdę jest przyjemny dla oka. Pozdro dla normalnych kibiców.
29 mar 2014 | 19:39
+6
jak kurwa karny ewidentny. Tu nie chodzi nawet o ten błąd sędziego bo każdemu się zdarza, ale najbardziej wkurwia jak jakiś debil pisze, że karny się należał. Neymar pierwszy dotknął ręką piłke i to się liczy i wtedy arbiter powinien gwizdnąć
29 mar 2014 | 19:49
-6
po pierwsze nie debil gościu co nie umie się wypowiedzieć. popatrz niżej w komentarzach kolegach podrzucił gifa na którym widać że neymar przyjął piłkę zgodnie z przepisami. Ogarnij się bo przegrywać nie umiesz a zazdrość też Ci nie służy.
29 mar 2014 | 20:41
-3
29 mar 2014 | 19:03
-6
Karnego nie powinno być, przecież to Neymar pierwszy zagrał piłkę ręką, a dopiero potem ten zawodnik Espanyolu, ale oczywiście dla niektórych karny był ewidentny
29 mar 2014 | 18:54
+6
Jeżeli ręki Neymara nie było, to jakim prawem fizyki piłka poleciała w kierunku wylotowym z pola karnego, w przypadku odbicia się od klatki (bo o sklejeniu nie ma mowy) powinna lecieć co najmniej w stronę piątki lub bramki...Po raz kolejny talent Messiego wędruje na drugie miejsce, a na pierwsze trafia sędzia spotkania. Pozdrawiam
29 mar 2014 | 18:51
+5
Karny dla FCB po zagraniu ręką przez... Neymara, kolejny dowód, że sędzia lubi wesprzeć Barcelonkę.
29 mar 2014 | 18:50
+16
Nie rozumiem tej całej spiny, że sędziowie pomagają Barcelonie. Ludzie pomyślcie, sytuacje sporne i błędy arbitrów zdarzają się w każdym meczu, jeżeli Barcelona w swoich meczach jest prawie co akcję w polu karnym przeciwnika, a przeciwnik w polu karnym Barcelony raz na 30 minut, jeżeli Barcelona ma 70% posiadania piłki, jeżeli Barcelona ma piłkarzy, których praktycznie nie sposób zatrzymać bez nieczystej gry, to wiadomo, że jeżeli w takim meczu będą błędy sędziego, to najprawdopodobniej będą dla Barcelony. Prosta logika.
PS. W tym meczu moim zdaniem karny zasłużony, z Realem oba też, więc w ogóle już nie rozumiem o co chodzi. Espanyol powinien się cieszyć, że nie było bardziej czerwono. Te kosy na Neymarze i bezmyślny faul na Messim bodaj Fuentesa w końcówce.
29 mar 2014 | 18:47
+29
Każdy prawdziwy kibic bdzie bronił swojej drużyny . Ja przykładowo widząc że sędzia uratował mecz mojemu Realowi siedze cicho ciesząc się z 3 punktów bo po co mam się kłócic skoro wiem że nie mam racji . Była ręka był karny czy chuj wie . Jebac to to nic nie zmieni 3 punkty są już - 5 tracimy ale żyje się dalej . Jeszcze raz Gratulacje
0
Neymar dziś bardzo chciał żeby Barca nie wygrała ;)
29 mar 2014 | 18:24
+4
PO MISTRZA!!!!!!
29 mar 2014 | 18:21
-3
Założe sie że gdyby Real był na 1 miejscu w tabeli to te gimbowskie teksty realowców byłby niespotykane.
29 mar 2014 | 18:29
+5
Trudno się z tobą nie zgodzić.:)
29 mar 2014 | 18:14
+6
No właśnie karny z kapelusza. Najpierw ręka Neymara po której nabił obrońce Espanyolu. I to prowokacyjne zachowanie po bramce.Żenada.
29 mar 2014 | 18:12
+7
Barcelonie się należało to zwycięstwo. Espanyol grał wyraźnie na kontry za co zostali skarceni. Wielu będzie narzekało na sędziów, każdy inaczej zinterpretuje taką sytuację, dla jednego ręka Neymara (o ile powtórka nie okazała się myląca) była przypadkowa,niezwiększająca powierzchni ciała i toru piłki, dla innego na odwrót. Chociaż przy ogólnej ocenie sędziów, fani Realu powinni siedzieć schowani, bo nie pomyliłbym się, gdybym stwierdził, że mieli dużo więcej pomyłek sędziowskich na własną korzyść, choćby ta w meczu z Elche, czy ostatni mecz z Barcą (karny) i zapewne we wielu innych meczach o ile ktoś lubi się bawić w szukanie takich sytuacji.

Jeszcze się odniosę do dzisiejszych meczy. Wydaje mi się, że Atletico zremisuje bądź przegra max 1 bramką na Nuevo San Manes bo jest to dosłownie twierdza nie do zdobycia, a Real pewnie sobie poradzi z Rayo.
29 mar 2014 | 18:09
+16
Nie wierzę, jak zawsze płacz...
Macie tutaj 2 raz wrzucam po kimś gifa, Casilla był za Neymarem (tylko ręka była przed nim). Gdyby nie ręka Neymar miałby klarowną sytuację sam na sam. Wniosek? Karny ewidentny, gdyby nie ręka i tak zapewne padłby gol.
+3
ja tam widzę 2x rękę... ale co ja tam wiem.

Barca ma na tą chwilę majstra i to nie ma znaczenia czy jest on zasłużony czy też nie.

Ale wiecie co wszyscy barceloniarze- Jeśli Real odpadnie z walki, to życzę wam by Atletico odebrało wam marzenia na równo z ostatnim gwizdkiem w tym sezonie. Taki jestem cham;)
29 mar 2014 | 18:08
+7
Kibice Realu... nie krytykujcie tego czy byl karny czy nie. Lepiej trzymajcie za swoich, zeby wygrali, bo jak znow im sie noga potknie, to jak zwykle znow na Barce naskoczycie. Sa 3pkt, jest fotel lidera i niech inni sie martwia. Pozdro dla Katalonczykow :)
29 mar 2014 | 18:04
-17
Gdzie Farsa nie może tam sędzia pomoże.
+12
Jeśli się dobrze przyjrzysz to zobaczysz, że Neymar zagrał barkiem nie ręką ;)
29 mar 2014 | 18:02
-13
Przykro że tak wielki klub jak Barcelona wygrywa mecze przez symulowanie fauli, wymuszanie karnych itp.
29 mar 2014 | 18:53
-3
Tak już jest, co zrobić. Liga hiszpańska nigdy nie pokazywała prawdziwej, męskiej gry. Ale oni ich szkolą, żeby się wywalali po każdym niewielkim kontakcie z rywalem. Przyzwyczaj się...
-14
Nie powinno być karnego, Neymar najpierw dotknął piłkę ręką, a dopiero chwilę po nim Casilla.
-19
Po tym meczu mam już całkowity zlew na hiszpańską ligę. Jestem bezstronnym kibicem, tzn. kibicuję Nietoperzom (nie interesują mnie Real, Barca i Atleti) ale taki karny to jest kpina. Nie dziwię się kibicom z Madrytu, że mają pretensje, a takie odpisywanie na wszystko "ból dupy" jest także żałosne. Pozdrawiam wszystkich, pis joł.
29 mar 2014 | 18:10
+4
Masz racje, ja osobicie jestem kibicem Realu, ale staram sie patrzec na to troche ze strony kibicow Barcelony, wiem ze to nie od nich zalezy że sedziowie gwizdza im takie karne, ale ja na ich miejscu bym siedzial cicho i nic nie pisał, a szczegolnie komentarzy typu: Zasłużone zwyciestwo, albo ze Hala dzieci maja ból dupy, wiem ze czasami kibice Realu nie maja racji, ale bardzo czesto to wlasnie sedziowie pomagaja zdobywac pkt Barcelonie wlasnie w takich meczach, bo gdyby Espanyol urwał dzisiaj pkt Barcelonie to sytuacja w tabeli pod wzgledem Atletico (biorąc pod uwage ze dzisiaj wygra) zrobiła by sie nieciekawa. Ale trudno, licze ze Real juz do konca ligi nie zaliczy juz zadnej wpadki, a Barcelona jeszcze przynajmniej raz straci jakieś punkty. Co to meczu to Espanyol pokazał charakter, i zostawił serce na boisku szkoda ze sedzowie zniszczyli ich ciężką prace. Uwazam ze remis by był wynikiem sprawiedliwym. HM!
29 mar 2014 | 18:28
+3
wynikiem sprawiedliwym?oglądałeś mecz?
popatrz co z nimi Barca robiła.Sytuacja co 5 minut a skuteczność zerowa/w końcu coś wpaść musiało ale żałuje że w tak kontrowersyjny sposób.
29 mar 2014 | 17:58
+7
Dziwny mecz. Kibicom Chelsea, sądząc po dyskusji pod jednym z obrazków, pewnie się podobało. Grała jedna drużyna, a druga bardzo skutecznie przeszkadzała i właściwie nie miała przez cały mecz ani jednej okazji bramkowej.

Sędzia trochę za dużo ostrej gry puszczał i niestety momentami robiło się nieprzyjemnie. Oprócz tego mecz bez większej historii. Typowy mecz walki. Na koniec tylko trochę cyrku było z głupią ręką w polu karnym i jeszcze głupszym zagraniem bramkarza Espanyolu. Piłkę zablokował, ale musiał łapy trzymać przy klatce piersiowej i słusznie wyleciał z boiska. Espanyol po prostu nie wytrzymał takiego stylu gry i prędzej czy później musiało się to dla nich źle skończyć. Żeby wygrać mecz antyfutbolem trzeba mieć w składzie co najmniej Drogbę.

Następny słabiuteńki mecz Neymara. Miał chyba więcej strat niż celnych podań. Nie wiedzieć czemu, Barcelona w drugiej połowie uparła się na grę lewą stroną i nic potem z tego nie wychodziło.
-18
Barcelona remisuje, przegrywa ? No to dajemy karnego.
+15
A zagranie ręką w polu karnym obrońcy oczywiście nie miało z tym nic wspólnego, prawda?
29 mar 2014 | 18:33
+2
No Comment...
29 mar 2014 | 17:57
-9
Świetny mecz Espanyol'u. Oczywiście, jako drużyna potencjalnie do ogrania została ograna, ale przez sędziego. Neymar w powietrzu zatrzymuje sobie ręką, a odgwizdana jest kolejna ręka obrońcy.
Ta jedna decyzja ustawiła cały mecz i nastąpiła reakcja łańcuchowa. Błędy, czerwona kartka mecz ustawiony.