Video dodane przez: totil 1 kwi 2014 | 22:28
-1
pinto nie umi bronić
2 kwi 2014 | 20:34
+20
a swoja droga to troche swinskie zachowanie kibicow Barcelony jak Villa schodzil...gwizdali..troche dla Barcy zrobil i dla Hiszpanii wiec nie powinni go tak zegnac
2 kwi 2014 | 23:07
-10
No właśnie... dla Hiszpanii :)
2 kwi 2014 | 18:17
+24
Żałuję, że nie oglądałem tego meczu na żywo. Piękny spektakl. BTW Iniesta jest geniuszem
2 kwi 2014 | 17:41
+20
super mecz zarówno jednych jak i drugich! fantastyczny gol Diego ale i kolejna magiczna asysta Iniesty
pomyślcie co się będzie działo podczas rewanżu na Estadio Vicente Calderon!!!
2 kwi 2014 | 17:39
+10
2 piękne gole
2 kwi 2014 | 17:23
+13
Obejrzyjcie 1 skrót, jakie orgazmy komentatora, ale po akcjach z obu stron, więc respect.
2 kwi 2014 | 17:22
-6
Wczoraj zauważyłem, że Neymar to doskonałe przeciwieństwo młodego Robbena. Wszyscy Neymara kopią, co chwilę leży, nurkuje a jemu dalej nic nie jest. Robbena prawie nikt nie dotykał a grając w realu i chelsea łapał kontuzję w co-drugim meczu :)
2 kwi 2014 | 19:42
+1
nie kopiuj tych beznajdziejnych komentarzy...
2 kwi 2014 | 16:26
+9
choc jestem kibicem barcy to strasznie ale to straszenie podoba mi sie to co robia w bramce courtois ;)) P.S swietny mecz z obu stron
2 kwi 2014 | 16:27
0
Robi*
2 kwi 2014 | 15:50
+2
Świetny mecz Atletico i marzy mi sie półfinał dla nich.
2 kwi 2014 | 16:22
+11
Marzy Ci się półfinał dla nich bo nie lubisz Barcy xd :D
2 kwi 2014 | 13:32
+27
Podziwiam Atletico. Simeone to świetny trener. Nakurwiają przez 90 minut, ze nie ma zmiłuj, jakby się nałykali wiadra witamin. Przy każdym innym trenerze ci piłkarze pewnie skończyliby ligę z 15 punktową stratą do Realu i Barcelony. A tu koncentracja przez 90 minut, ambicja i się uciera nosy wszystkim jak leci. Co do Barcelony to w drugiej połowie też grali bardzo ambitnie i to mi się podobało, w końcu pressing jak za początków Guardioli. Siedzieli na Atletico aż miło. Messi trochę słabszy mecz, ale siedziało mu na głowie cały czas paru gości. Być może dzięki temu Iniesta miał więcej przestrzeni i zagrał genialnie, jest w formie i w rewanżu będą też jego musieli mocniej pokryć, przez co i Messi trochę miejsca zyska. Znowu nijaki Fabregas, niech wraca jak najszybciej do formy z początku sezonu.
2 kwi 2014 | 16:39
-10
Niech wraca jak najszybciej do Arsenalu bo barcelona go zjebałaaaaa
2 kwi 2014 | 12:09
+2
Widzę pełno hejterów Barcy aż serce się raduję ^^.Zazdrościcie miernoty po prostu.
2 kwi 2014 | 11:57
-22
Koniec fartu Farselony będzie juz nie długo i kibice sie o tym przekonają jest to spokojnie do zrobienia:P
2 kwi 2014 | 12:53
+6
pedale koniec twojego farta!! Tylko Atletico w tym sezonie może ich pokonać!!
2 kwi 2014 | 11:56
-20
Bramkarz Atletico klasa światowa..Jeden błąd i bramka dla Barcelony trudno:( Ale cieszę się że Barcelona ma taką słabą obrone jedna z najgorszych na świecie masakra poprostu i myślę że Atletico bez większych problemów strzeli 2 bramki i barca do domu ale będę się cieszył wtedy hahaha Farsa Home:P
2 kwi 2014 | 16:11
+10
Z tą '' najsłabszą obroną na świecie '' Barcelona walczy o półfinał LM i ma punkt straty do lidera w Hiszpani jebany idioto :)
Z tą '' najsłabszą obroną na świecie '' ograła Real dwa razy w tym sezonie. Jeszcze jakieś pytania ?
2 kwi 2014 | 11:43
-21
Tak bardzo chciałem żeby Atletico strzeliło bramkę..Koniec tego głupiego fartu Barcelony mam nadzieje ze sędziowie nie pomogą nim..Atletico wygrywa u siebie i awansuje Koniec FARSELONY!!!!!!!!!!!! dZiady!
+14
Fartem toś ty się urodził farcelono
2 kwi 2014 | 11:05
+25
mecz najlepszy z możliwych dużo lepszy od większości finałów LM czy MŚ, kapitalne widowisko :) Dobre Atleti bronili najlepiej jak mogli ale moim zdaniem Barca powinna wygrać minimum 2-1 chociaż nawet mogło być 3-1. Sędzia też trochę nie ogarniał spokojnie mógł wyrzuć Gabiego i Juanfrana bo mając żółte kartki dalej ostro i w grożnych akcjach faulowali ale podjął inne decyzje i trzeba walczyć w Madrycie o półfinał. Dobry mecz Barcy zabrakło tylko skuteczności. Wierzę w awans Barcy kibicuje temu klubowi od dziecka i nigdy nie przestanę nawet gdy coś będzie szło nie tak VeB! Oby więcej tak kapitalnych spotkań jak to.
2 kwi 2014 | 10:47
+16
Atletico wywiozło dobry wynik ,trzeba im oddać wole walki ale nie oszukujmy sie w pewnych momentach był autobus w bramce i mieli straszną panikę .Barca była drużyną lepszą i powinna przy odrobinie szczęścia wygrać conajmniej 2-1 co widać po statystykach ,ale to jest piękno piłki ,strzał życia czasem sie zdarza .Jeśli Barca ma awansowac dalej to musi pokazać klase w rewanżu ,jeśłi ma awansować Atletico to niech wyeliminuje Barce zasłużenie abym nie miał poczucia że do pół-finałów dotarła drużyna fartem i potem dostanie takie Atletico od Realu 5-0 ,a Barca wiadomo to Barca.
2 kwi 2014 | 10:42
-3
stul pysk bo ci morde skapiszonuje cioto :)
2 kwi 2014 | 10:34
+13
Widać jaki szczęśliwy był Simeone po tej strzelonej bramce Diego ;D
2 kwi 2014 | 10:16
+13
Teraz wszystkie drużyny trzymają kciuki za Atletico, bo mają stracha gdyby trafiła na nich Barca ;) Ja to już znam od lat.
2 kwi 2014 | 10:32
+1
Szczerze? Bardziej bym się obawiał Bayernu, choć wczoraj Manchester zagrał z nimi naprawdę mądrze rozgrywając swój najlepszy mecz w tym sezonie. Barca była postrachem 2 lata temu, ale przełamała to Chelsea, a rok temu Bayern brutalnie sprowadził ich na ziemię.
2 kwi 2014 | 09:03
0
Byliście lepsi Barcelono byliście lepsi !!!
2 kwi 2014 | 17:15
-2
w posiadaniu piłki tylko niestety jak zawsze
2 kwi 2014 | 09:01
+13
Fajny meczyk naprawde, w koncowce akcja za akcja jak by dopiero zaczeli mecz. Brameczki fajne oby wiecej takich meczy.
2 kwi 2014 | 08:47
+3
ATLETICO BRAWO BRAMKA NA WYJEZDZIE I POTEM MECZ U SIEBIE I BARCELONA JUZ MOŻE W CWIERĆFINALE ODPAŚĆ
2 kwi 2014 | 08:38
-2
dobry mecz na wysokim poziomie ładna bramka diego marzenie szkoda że nie udało się wygrać ale Courtois bromił znakomicie świetna gra iniesty oby tak dalej za mało z siebie dał messi nie znalazł se miejsca na boisku mam na dzieje że barca wygra na calderon i oby costa sie nie wykurował bo on jest mega niebezpieczny a co do piqe to 4 tygodnie bez niego mam nadzieje że bartra dobrze go zastąpi i będzie ok visca el barca
2 kwi 2014 | 08:20
+29
nie wiem który na liście najlepszych bramkarzy jast Courtois, ale myśle że po tym meczu pójdzie w rankingu znacznie w góre
2 kwi 2014 | 08:01
-7
Spokojni, Barca da rade
2 kwi 2014 | 11:45
-7
Zobaczymy po rewanzu czy tacy spokojni..Raczej kibice Barcy srają ze strachu haha
2 kwi 2014 | 21:41
+1
no sraja ale na twój komentarz
2 kwi 2014 | 07:52
+12
To jest poziom CHAMPIONS LEAUGE - tu gra się do ostatków sił w przeciwieństwie do ligi krajowej.
2 kwi 2014 | 07:20
-4
Atletico przycisnęło troszkę, zresztą jak zawsze ten gol Diego :OO. Mam nadzieje ze barca poradzi sobie na vincente tak jak z realem ;). VeB!!!
2 kwi 2014 | 11:46
-6
Zrealem to mieli farta jak cholera oczywiście sędziowie im pomogli teraz nie pomogą i odpadną!!!!!!!!!!
2 kwi 2014 | 06:42
-5
kurwa ta kontuzja piqe :(
2 kwi 2014 | 02:09
+17
Świetny mecz Atletico, bardzo dobrze zorganizowani jak zwykle, niesamowita dyscyplina, cały mecz nie odstawiali nogi. Takie drużyny tworzą piękno tego sportu. Mam nadzieję, że w rewanżu zagrają tak samo albo i lepiej.
2 kwi 2014 | 02:33
+15
Świetny mecz Atletico, ale także Barcy. Znakomite widowisko, przede wszystkim pod względem intensywności w grze.
2 kwi 2014 | 02:01
+10
Heh racja. Zawsze pierwszy komentarz, do tego beznadziejny, typowo pod zdobycie jak największej ilości plusów. Niektórzy się dowartościowują w ten sposób, takim to wiele do szczęścia w życiu nie potrzeba ;)
2 kwi 2014 | 00:33
+7
Jak Villa wykorzysta takie okazje jak miał w tym meczu i Courtois będzie tak bronił, to Atletico ma ogromne szanse :D
2 kwi 2014 | 00:28
+34
mecz taki że nawet do kibla nie mogłem pójść, bo bałem się że coś przeoczę, mecz cudo :)
2 kwi 2014 | 01:24
+12
no ja poszedłem i w trakcie oddawania moczu Atletico strzeliło bramkę i miałem niezły dylemat...
2 kwi 2014 | 00:26
+9
leżę i kwiczę :D :D :D
-6
szanse 50-50%. Ja osobiście uważam że skoro Barcelona była w stanie wygrać na Bernabeu to dlaczego nie może wygrać na Calderon? Jeśli ma się w składzie takich piłkarzy jak Neymar czy Messi to nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiam jednak na Barcelonę
1 kwi 2014 | 23:35
+31
1-1 korzystne dla Atletico, ale nie wierze w to, że tam będzie 0-0 :p
2 kwi 2014 | 19:28
0
W styczniu na VC padł dokładnie taki wynik.
1 kwi 2014 | 23:25
-7
Ależ niesamowicie walnął Diego O.O. W drugim meczu będą wielkie emocje, ale oby Barca wygrała <3
1 kwi 2014 | 23:13
-43
Fiodor jak bedziesz to czytal to wiedz ze wynik 1:1 u siebie to żadna rewelacja ze średniakiem z ligi:)
2 kwi 2014 | 17:19
-3
sam sobie minusa dalem hehe... pozatym nie wiecie ocb to morda:)
1 kwi 2014 | 23:10
+4
minusują Ci, którym najbardziej zależy, żeby Wasi odpadli - oczywiście mówię o kibicach Realu.
niektóre akcje Barcelony były piękne, co Iniesta wyprawiał to jest magia jakaś, Leo niewidoczny...raz jeszcze powodzenia, powtórzcie remontadę z zeszłego roku ;)
1 kwi 2014 | 23:01
-12
Ja nadal mam beke z takich drużyn ,że po strzeleniu bramki Barcelonie cofają się i tylko chcą jakoś tako do końcowego gwizdka przetrwać a tu taki chuj wtedy mój kochany Klub Barcelonka napiera do konca meczu i nie ma chuja ze bramka nie padnie, zobaczcie jak Bayern w tamtym roku nas pojechało po strzeleniu bramki ruszyli do ataku a nie mysleli nad bronieniem wyniku Piłkarze Atletico muszą być 7dmym niebie ze remis dzisiaj bo kurwa to co odjebali od 65 minuty do konca to pomsta do nieba zero zgrania jak by nie wiedzieli jak grać w piłkę w Rewanżu będzie jeszcze lepiej Barcelona umie spiąć poślady i myśle ,że postarają się by przejść dalej. Piękny mecz Iniesty,Neymara,Mascherano,Alby trochę nie popisał się Nasz Kochany Messi,Xavi,Fabregas i zajebał sie troche nasz tatko bo Ja zamiast Alexisa bym wpuścił Pedro myślę ze lepiej by się spisał przez te 20+ minut niż Alexis .Pozdroooo dla Normalnych ludzi nie dla hejtów elo
1 kwi 2014 | 22:55