PSG w tej edycji ligi mistrzów zachwyca.Ale do finału raczej nie dojdzie
-2
Nie masz sie czym chwalić
3 kwi 2014 | 17:44
-9
heh zgadłem wynik tego meczu teraz raczej PSG w 1/2 . A każdy mnie tu punktował jak podałem jaki wynik może być i kto bedzie faworytem w tym meczu
+7
Zozol - 99 rocznik jesteś i taki głupiutki myslisz, że ktoś nie wie, że Ibra gra w psg?
3 kwi 2014 | 16:28
-21
42% posiadania piły przez Chelsea wszystko wyjaśnia.
3 kwi 2014 | 16:09
+20
Chociaz nie jestem fanem Chelsea, ja bym sie na miejscu PSG jeszcze nie cieszyl ;p chyba kazdy pamieta 1/8 finalu LM 2012 Chelsea - Napoli :P
3 kwi 2014 | 20:36
+4
Dokładnie a Chelsea udowodniła niedawno jak wygrywa sie u siebie 6:0 z Arsenalem więc PSG to jeszcze nie koniec ja wierze w Chelsea !!
3 kwi 2014 | 14:31
+14
BRAWO PSG. Jeny, jak zobaczyłem, że cwelsi przegrali to sie zesrałem ze szczęścia xD
3 kwi 2014 | 15:36
3 kwi 2014 | 16:00
-5
Mama cie nie kocha
3 kwi 2014 | 13:49
+37
Hazard dobrze pokryty i już Chelsea nie potrafi w ataku nic zdziałać, potrzeba im klasowego napastnika.
3 kwi 2014 | 13:46
+12
Co moze powiecie ze to wina sędziow? aa nie po prostu gorszy dzien? dupska wam kurwa sciska na mysl ze PSG wyeliminuje Chelsea
3 kwi 2014 | 14:37
+12
a czy ktos mowi ze to byla wina sedziow :D ? chelsea przegrala bo byla duzo slabsza w drugiej polowie i tyle, psg nalezalo sie zwyciestwo
3 kwi 2014 | 15:52
-5
To nie jest laliga zeby zwalac wine na sedziego frajerze.
Po co taki komentarz jak nikt nic nie pisal ze zawinil sedzia
+11
Myślę że jak dadzą z siebie wszystko niebiescy to dadzą rade. 2:0 będzie bardzo trudno ugrać ale trzeba wierzyć dokońca
Sami sobie zawinili przy wszystkich bramkach
3 kwi 2014 | 13:02
+2
kolejny tragiczny mecz a wynik jeszcze gorszy....
0
srala messi to pastore nie porównujcie prosze was do tego skrzata ktory nic nie gra
3 kwi 2014 | 10:19
+4
"dal powod zeby sie oscar przewrocil" dolkadnie:) polecial do przodu jak z procy, zostawil specjalnie nogi, wymusil karnego...i lezy i kwiczy:) i jak pieknie podnosi glowke i zerka co sie dzieje:) tak jest karny! moge sie podniesc:)
3 kwi 2014 | 10:11
-3
barcelona ma ogorki w obronie ale chelsea to majstesztyk:) na dodatek do swojej bramki strzelaja
3 kwi 2014 | 10:07
-2
mecz ibry sredni, cavani totalna porazka za to lucas , i lavezzi kozaki, jesli ibra nie zagra w rewanzu to powinni ich zamienic
+36
Pastore - Zlatan Style :) widać, że chłopaki dużo sie uczą od Szweda. Btw wiadomo juz coś na temat urazu Ibry?
-5
Ale Wpierdol Cwel$i dostala!Co ten the special zero seven myslal ze takim drewnem z przodu wygra mecz?Hazard kryty-Hazard i czel$i nie istnieje.
3 kwi 2014 | 11:52
+21
nie mam nic do tych drużyn ale trochę słabe jest wstawianie $ w nazwie chelsea przy meczu akurat z psg...
+15
Byłem w szoku jak zobaczyłem jaką jedynastkę wybrał Murinho o tego meczu. Powinien postawić na bardziej doświadczonych i obytych z LM zawodników. Miało być ultra defensywnie (brak napastnika i 3 nominalnych stoperów w polu) a wyszło ultra beznadziejnie. Gra obronna bardzo zła jak i również ofensywna. Brak playmakera. PSG zagrało dobre spotkanie. Trochę wystraszyli się Chelsea po strzeleniu bramki, ale w 2 połowie zagrali już swoje. Szykuje się ciekawy w Londynie
2 kwi 2014 | 23:34
-7
Nic straconego myślę. Z Napoli dało się odrobić w 2012 więc teraz też można....
+30
W sumie to takiego wyniku sie spodziewalem, jednak myslalem, ze strzelcami bedzie duet Cavani - Ibra. Prawda jest taka, ze jesli Hazard nie ma swojego dnia badz jest odpowiednio pokryty, wtedy Chelsea gowno gra w ofensywie, mysle, ze kibice Chelsea zgodza sie z tym ze mna. ;). Coz jest jeszcze rewanz, jako kibic Manchesteru United jak i samej Premier League, licze ze wykorzystacie w rewanzu atut wlasnego boiska, no i wygracie te 2,3-0, powodzenia :).
2 kwi 2014 | 22:58
+2
wynik*
+14
Bardzo dobrze kozacki wybik brawo PSG i zajebista brama Ezequiela !!!
2 kwi 2014 | 22:55
-64
Jestem kibice Chelsea od 11 lat i co mi zrobisz???
+34
ale brak mozgu masz od urodzenia wiec to nie robi mi roznicy...
2 kwi 2014 | 22:50
+2
hehe:)
-12
Jestem kibicem Chelsea i mowie ze to bylo gowno mieszane z blotem. Podniecalem sie z karnego....moze na SB sobie przypomna jak gra sie w pilke. Mowie tu o Torresie, Schurlle i Luizie. I moge dodac ze Oscar tez nie za duzo. Oby brak Ibry cos pomogl....
2 kwi 2014 | 23:02
+14
Grzech jest życzyć takiemu piłkarzowi jak Zlatan by nie zagrał... Jak zagra to gwałty jak nie i tak przejdą
2 kwi 2014 | 22:49
+28
Hahaha haha ha brawo speszjal zero łan

+23
Patrzac po poziomie obu klubow i po stylu gry i jak sie ostatnio prezentuja: mozna bylo to przewidziec
2 kwi 2014 | 22:47
+8
Gdzie jest k***a trzecie bramka się pytam ?
+1
Też się pytam ?? :)
2 kwi 2014 | 22:46
+11
Bardzo dobry mecz PSG i zasłużone zwycięstwo. Chelsea bez argumentów z przodu, obrona to nie miejsce dla Luiza, środek pola bardzo słabo funkcjonował. Z taką grą odrobienie strat w rewanżu jest nierealne.