I co wszyscy skazywali Chelsea na porażke!!! I co PSG , ŁYSO!!!!
+19
brawo chelsea oby tak dalej a polfinal to chcialbym zeby byl taki real-chelsea.
9 kwi 2014 | 17:46
+19
Jeśli dziś wygrają faworyci, to będziemy mieli tych samych półfinalistów co w 2012. I znowu na Chelsea będzie ciążyła najmniejsza presja, a kto jak kto, ale Mourinho będzie umiał to wykorzystać. Będzie ciekawie.
9 kwi 2014 | 17:00
+8
DaviDD czy jaki tam miałeś nick gdzie twoje 7-0 w dwumeczu dla PSG. Tak jak po pierwszym meczu się z ciebie śmiałem tak dalej się śmieję :)
9 kwi 2014 | 16:19
+4
Czy jest gdzieś cały mecz?
9 kwi 2014 | 16:09
-12
https://www.facebook.com/BenficaLizbonaPoland Zapraszamy wszystkich ,którzy chcą mieć najświeższe informacje nt. Benfici Lizbony!
9 kwi 2014 | 15:25
+28
Jednego Załuje ze tego meczu nie ogladalem ;l Brawo Chelsea ! ;)
+17
Mimo że Mourinho zachowuje się czasami jak małpa to jest najlepszym taktykiem na świecie szkoda mi PSG bo naprawde fajnie grali i choć jestem kibicem Man Utd i Liverpoolu to przyznaje gratulacje dla Chelsea i szkoda że nie oglądałem tego meczu
9 kwi 2014 | 15:37
+37
jak mozna byc kibicem Lfc i MU ? przecież to dwaj najwieksi rywale w BPL :)
9 kwi 2014 | 17:43
+5
Jak to jak,utd cieniuje,a Liverpool na topie,więc cyk z kwiatka na kwiatek. Spokojnie za rok będzie za Chelsea:)
9 kwi 2014 | 20:23
+1
Ja tam nic nie mam do Mourinho. Powiem szczerze ze jak byl w Realu to go nie nawidzilem ale jak jest w Chelsea to jest spoko.
9 kwi 2014 | 13:15
+5
śmierdzisz gównem szmato jebana
9 kwi 2014 | 13:14
-28
Chelsea zasluzyla na to zwyciestwo chociaz wedlug mnie to tylko dlatego ze nie gral Ibrahimovic. Nie mowie ze PSG gralo zle bo tak nie bylo. Lubie oba kluby ale liczylem na Chelsea. Jakby Cavani trafil w choc jednej sytuacji Chelsea zakonczyla by sezon w LM. Mam nadzieje ze Barca dzis poradzi sobie z Atletico a w drugim meczu wygra Manchester. Chcialbym zeby w finale zagraly ze soba Chelsea i Barcelona ze zwyciestwem hiszpanow.
9 kwi 2014 | 13:13
+15
konia walić do obrazka :DDD hahah widze ze przykład z własnego życia dałeś smierdzielu
9 kwi 2014 | 13:12
+15
My tworzymy historię o której nasze dzieci będą wspominać :) .

9 kwi 2014 | 12:14
-38
Chelsea vs Bayern!! W finale :)
9 kwi 2014 | 09:54
+29
Jak widać Chelsea może dac rade nawet bez przegenialnego Hazarda :)
9 kwi 2014 | 09:50
+21
Pisałem: ten sie smieje kto sie smieje ostatni:)
9 kwi 2014 | 09:39
+41
Chelsea w półfinale ?
No ba ^^
9 kwi 2014 | 08:11
+14
Kurwa nie nabierajcie się na opinie pseudo napinaczy podpisanych Barcelona...

Wiedziałem, że ten mecz Psg nie wygra - sądziłem ze będzie 2:1 dla Chelsea, lecz udało im się fantastycznie odrobić.

Szacunek dla Chelsea.
9 kwi 2014 | 07:47
-34
Mam pytanie,Chelsea przeszło czy nie ? xD
9 kwi 2014 | 06:42
+29
Coś czułem, że Chelsea jakoś się prześlizgnie, mimo wszystko widać ile daje Ibra PSG
9 kwi 2014 | 02:13
-13
Faworyci na razie wygrywają. Oby jutro było to samo :)
9 kwi 2014 | 00:49
+47
Za takie comebacki, czy jak kto woli, powroty, nie żałuję się, że jest się kibicem Chelsea. Pocałunek śmierci DEMBY :D
9 kwi 2014 | 01:02
+30
no masz racje ,kibicuje realowi i też było dziś nerwowo ale jednak.
a taki powrót chelsea ... Czapki z głów, gratulacje José Mourinho jest dobrym trenerem dziś to udowodnił poraz kolejny. Ps myślalem serio ze niepodołacie , a tu sukces super gratulacje!pozdro
9 kwi 2014 | 00:19
-9
siwy to burak i cham nie ma szacunku dla innych wiec nie ma i dla niego ! a z tym pisaniem ze to najlepszy trener to spasujcie bo kurwa w realu gówno pokazał i przegrali dosłownie wszystko !
gdyby był pajacem to by nie awansował!
co ci żal dupe ściska? pewnie na PSG postawiłeś bo był w miare dobry kurs wtopiłeś i pierdolisz tu teraz, niemasz na kim sie wyzyć , wykrzyczeć to wpierdalasz tu takie warjactwa .
8 kwi 2014 | 23:29
+47
Jose Mourinho THE SPECIAL HAPPY ONE.Wierzyłem że historia zatoczy swoje koło(dwumecz z Napoli w 2012).Brawo Chelsea The Blues jesteśmy w półfinale LM.Do końca wierzyłem że się uda strzelić bramkę.Dwaj rezerwowi zrobili różnicę,Schurrle gol i Demba Ba gol.Chelsea pokazała że i bez Hazarda potrafi wygrywać.Keep The Blue Flag High !!!
8 kwi 2014 | 23:26