4 Spalonych 0

Video dodane przez: totil 9 kwi 2014 | 22:27
12 kwi 2014 | 03:35
+1
REAL ZAPAMIETAJCIE JEST I BEDZIE PRZED KURWA Z BARCELONY A LIGA MISTRZOW JEST NASZA NIE DZIWKI Z BARCELONY :)
12 kwi 2014 | 03:32
-4
barca to zbiór ciot w jedenastce jebal ich pies /:)\
12 kwi 2014 | 03:28
-5
Barcelona sie juz wysluzyla koniec barcy koniec waszego mutanta messiego czas na pilke a smieci zawsze do smieci laduja Hala Madrid :) gnoje ze smierdzacej kupa barcelony :*\
11 kwi 2014 | 17:41
-21
Atletico wygrało z pomocą sędziów i w ogóle Barca byla nie na swoim stadionie i to też troche przeżkadza oraz nie było Valdesa ktory jest lepszy niż Pinto i Pique
10 kwi 2014 | 23:10
-1
A ja mysle, ze ten mecz w lidze bedzie calkiem inny. Barca w tej sytuacji nie ma nic do stracenia. Licza sie 3pkt. To jest taki mecz o zycie jak z realem. Atletico moze byc teraz za pewne siebie i moze ich to zgubic. Kazdy kibic swego klubu jest zawsze optymista. Nadzieja umiera ostatnia
10 kwi 2014 | 22:18
+5
3 poprzeczki moglo byc spokojnie 4:0 dla Athletico:)
10 kwi 2014 | 22:01
+18
Jako kibic barcy chciałbym z wyrazami szacunku pogratulować atletico co tu mówić zasłużyli sobie przeważali na swoim terenie i przez pierwsze 15 min nie wiedziałem gdzie jestem ... ale mam nadzieje że barca się zemści w walce o mistrzostwo
Veb

10 kwi 2014 | 21:38
+6
'niezawodny' Leo Messi przebiegl w tym meczu 6,8 km, czyli o 1,5 km wiecej od Pinto
(ale to dobry chlopak)
10 kwi 2014 | 21:25
+6
ide o stowe, ze zaraz ktos wrzuci obrazek pt. "Barcelona gotowa na final" z jej pilkarzami trzymajacymi w reku popcorn, siedzacymi przed telewizorem
10 kwi 2014 | 20:57
-4
Atl cwiczyli trzelic poprzeczki Barcy, niestety Koke sie mylil i pilka weszla :)

W polu karnym byl chyba mocny wiatr, bo jak tylko Neymar dobiegl to padl :)

No mecz bez karnego i czerwonej to tak wyglada
Diego Simeone > Martino

niech Barca nie rozszerza Camp Nou do 105k miejsc tylko stawiaja jeszcze kilka rzedow na ziemniaki bo tym roku nic nie beda wygrali :)

10 kwi 2014 | 20:55
+15
Zasłużone zwycięstwo Atletico, ale to co mnie wkurzyło najbardziej to śmieszne wymówki Alvesa po zakończeniu spotkania. Zamiast z honorem przyjąć porażkę zaczyna zrzucać winę na za suchą i o 7 mm. za długą murawę. Komedia po prostu i jeszcze obwinia organizatorów z Madrytu, że zrobili to specjalnie. Brak słów.
10 kwi 2014 | 20:31
+10
lubie brace ale wczoraj to byla kaszana na maxa co oni kurwa wyprawiali w 20 minutach to kurwa szok
+3
a kto to jest Nessi??????????????????????
10 kwi 2014 | 19:54
+10
Gdyby był Costa to nie byłoby tych słupków, poprzeczek i Barca by dostała 5:0, albo nawet 7up, dopiero byłby śmiech z visca VEBków. Dlatego Villa gra jako cofnięty napastnik, na szpicy nie może strzelić, a miał tyle setek, jakbym widział Teodorczyka.
Barca zagrała najsłabszy mecz od nie wiem kiedy.
10 kwi 2014 | 20:02
+15
Przykro mi to przyznac ale zgadzam sie w stu procentach. Ale najgorszy mecz to zagrali przeciwko Bayernowi w tamtej LM.
10 kwi 2014 | 19:53
+22
Jestem wielkim fanem Barcelony ale i tak uwazam ze Atletico w pelni zasluzylo na polfinal bo tyle razy trafiali w slupki ze spokojnie mogli wygrac wieksza iloscia bramek. Gratulacje Atletico. Mam nadzieje ze zagraja w finale.
10 kwi 2014 | 19:35
+9
Barca musi zmienić całkowicie styl gry bo skończyły się czasy gdy wystarczała taktyka na posiadanie piłki którą już beniaminkowie rozpracowali.
10 kwi 2014 | 19:58
+2
Barca zaczela slabnac od kiedy ich trenerem przestal byc Guardiola bo za jego czasow to byla potega w pilce noznej. Teraz Guardiola przeniosl sie do Bayernu i jak graja? W bundeslidze wygrali prawie wszystkie mecze i to z przewagami do 5 bramek. Jeszcze co do Barcy to przeciez kilka lat temu pilkarze grali lepiej dlatego ze poprostu sie postarzeli. Xavi to juz nie ta szybkosc i zwinnosc co kiedys a np taki Puyol co 3 sezony temu byl podstawowym obroncom to teraz jak wejdzie na boisko to zachwile ma jakas kontuzje. To juz nie te lata. A co do Guardioli to wedlug mnie najlepszy trener na swiecie.
10 kwi 2014 | 19:23
-5
AHAHHAAH a gdy pisalem ze chelsea awansuje a Farsa nie to ----
10 kwi 2014 | 18:42
+2
Nie jestem kibicem Realu ;) Widzieć bezradną barcelone... bezcenne, oczy xaviego po meczu wystraszony, zdziwiony ? jak by dostał obuchem w łeb, atletico stawiło taki opór barca nie wiedziała co sie dzieje i tylko cud sprawił ze nie skonczyło sie 3-4 do zera, może wreszcie barca zmieni styl gry a nie klepanie bez sensu! na słabe teamy moze to JESZCZE działa ale nie na zespoły które sie porostu ich nie boją i grają szybką fajną piłke.
10 kwi 2014 | 18:28
+18
Przykro, ale nie pozostaje nic innego jak pogratulować Atletico zasłużonej wygranej. Zagrali lepiej i przechodzą dalej. A co do Barcy to nie ma się co martwić, teraz nie poszło, ale na tym się świat nie kończy i czuję, że jeszcze nie raz będziemy świadkami ich triumfu ;) VeB
10 kwi 2014 | 17:45
-13
Teraz przynajmniej Barca troche odpocznie i zdobedzie mistrza. Atletico i Real czekaja przynajmniej 2 ciezkie mecze. W lidze moga byc tego skutki.. zobaczymy jak to bedzie? Z Barcy sie kazdy smieje... niech sie smieja. Teraz tak i Real i Atletico powinni zostac z niczym, a Barca chociaz puchar i mistrzostwo. A wtedy nie bedzie mialo zadnego znaczenia ze Barca w cwiercfinale odpadla
10 kwi 2014 | 19:26
+9
Nie do końca się z Tobą zgodzę.
Atletico jest w formie (nadal) ,a przecież jesteśmy bliżej końca niż nawet połowy sezonu.Po Barcelonie widać było już zmęczenie sezonem...
Jestem pełen obaw przed meczem w La Liga który zapewne rozstrzygnie o Mistrzostwie Hiszpanii :/
To jest cały futbol, teraz Atletico ma swoje 5 min...zobaczymy jak je wykorzysta ;)
10 kwi 2014 | 17:04
-5
Ciekawe dlaczego tak dużo fanów Realu [mówię o tych głupich dzieciach nie o prawdziwych fanach] się cieszy pod tym meczem ? A no tak bo po ostatnich dwóch Grab Derbi nie mogli się śmiać. No ale lepiej się nabijać z przegranej Barcelony jak samemu się ledwie przeszło. Fani Atletico jakoś się nie śmieją [bo jest ich tak mało w Polsce to prawda, ale oni mają szacunek i tylko cieszą się z wygranej].
Nie pisze tego dlatego, że jestem zły po przegranej, ale denerwują mnie takie komentarze.
Cóż Barcelona słabo, mam nadzieje, że wygrają Puchar Króla, choć biorąc pod uwagę obecny skład i obecną formę słabo to widzę.
Szkoda, że odpadli, ale na zawsze VeB !
10 kwi 2014 | 16:54
+1
simon nie warto się tu wyrażać swoich opini bo zaraz będą cie kreślic jakieś gimbusy
10 kwi 2014 | 16:24
+7
farr napisal że odpadnięcie Barcy bardzo poprawilo mu humor i dostal dużo plusów a Barcanazawsze napisal że Barca jest najlepsza i dostal dużo minusów i co to ma być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy na meczykach trzeba być fanem któregoś z zespołów z Madrytu i obrażać Barce żeby dostać plusy??????????????
+12
Czy ktoś pomyslał by że mając posiadanie piłki 30 % da się ograć Barcelone?? Atletico pokazało jak zagrać z by gwiazdy Barcy nie wiedziały co zrobić z piłką...1;0 z tym co się działo na boisku to najnmiejszy wymiar kary bo powino być co najmiej 3;0 ...Fatalny mecz Barcelony zasłużenie odpadają LM ...nie mając gwiazd Atletico pokazało że można grać na wysokim poziomie .Brawo za ten mecz dla nich i daje do myślenia dla Barcy .
+81
Jakim cudem Barcelona przegrała tylko 1.0 ??? o-O Mnóstwo dobrych akcji Atletico zmarnowało.
10 kwi 2014 | 15:06
-20
Jaki mcudem w pierwszym meczy było 1:1
10 kwi 2014 | 14:24
+46
Trudno sobie wyobrazić półfinał LM bez Barcy. ;/ Brawo Atletico!
10 kwi 2014 | 13:56
+24
Na pewno nie ma sensacj... Ale ten 2 mecz chyba na najwyzszym poziomie sposrod wszystkich 1/4 finalow.
Z barcelony chca miec szybkich, dobrych technicznie graczy na kazdej pozycji a obrona (o ile agresywnie napastnicy i pomocnicy im nie pomagaja tak jak np. w poprzednim meczu) jest slaba niemilosiernie...bledy, bledy, bledy. A skutecznosc atletico hmmm....:) Mkhitarian nawet zlapalby sie za glowe:)
+13
oczywiście dzieci dają minusy za to że ktoś lubi Barce ...
10 kwi 2014 | 12:10
+1
Ja jestem byłem i będę kibicem FCB niestety mają słabszy sezon a i tak mają już superpuchar i walczą o puchar króla i o Ligę mam nadzieję że w końcu zatrudnią jakiegoś poważnego i dobrego trenera ( Ale nie wiem jaki będzie też następny sezon bo mają na 14 miesięcy zakaz transwerów czyli na 2 okienka)
VeB wierni po porażce dumni po wygranej ( Szacun atletico
10 kwi 2014 | 11:48
0
miałem na myśli dwu mecz...
La Liga wciąż trwa ;)
-25
i jeszcze jedno ten Martino to jakiś ogórek kto to wogóle jest??Dlaczego taka drużyna ma tak beznadziejnego trenera?
10 kwi 2014 | 11:47
+37
Brawo Atletico - piękny mecz w ich wykonaniu. Niby nie powinno się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia, ale odpadnięcie Barcy bardzo poprawiło mi humor :D
10 kwi 2014 | 11:46
-1
No ciekawe,bayern i real zagrały średnie mecze w rewanżach,no bayern nie aż tak slaby ale półfinały chyba beda najciekawsze od paru lat.
10 kwi 2014 | 11:42
+22
jestem pod wielkim wrażeniem,athletico zawsze wg mnie było drużyną na Ligę Europejska,No aż nie wierze że wygrali z barcą co tam sie działo na stadionie i po meczu to niewyobrażam sobie:)
10 kwi 2014 | 11:41
-19
Atletico zmiotło Barcelone, całkowicie jednostronny mecz. Dobrze, że Barca odpadła bo jeszcze dostałaby baty w półfinale jak przed rokiem. Patrząc obiektywnie w tym sezonie wygra Real, jest zdecydowanie najmocniejszy w LM. Ale sama LM jest do bani, tradycyjnie nie grają najlepsze drużyny, w tym sezonie brakuje Liverpoolu, który gra świetny futbol i jestem pewny, że by ostro namieszał w LM.
10 kwi 2014 | 12:12
+7
wygra Real...zdecydowanie najmocniejszy w LM - śmiac się czy plakać? teraz kazdy bedzie chcial trafic na Real bo Real jest najsłabszy w tej czworce ;)
11 kwi 2014 | 12:45
0
Tak, minusujcie mnie gimby, sami się przekonacie za pare tygodni kto miał rację, Real najsłabszy z tej czwórki? Buahahahaha, typowe myślenie gimbusa, który oglądał ostatni mecz ale nie pamięta już wcześniejszych.
+12
atletico daje rade prowadzą w swojej lidze i życzę im żeby tak zostało a w półfinale LM powinni trafić na real a potem pojechać Chelsea w finale i by było pięknie