Video dodane przez: kamyk019 12 kwi 2014 | 20:16
13 kwi 2014 | 22:34
-4
{{votes_count}}
Jestes slepym debilem :o Real ma juz mistrza czego nie mozna powiedziec o Twoim realku.
-1
Sory XD pomylka :p Bayern
13 kwi 2014 | 17:12
-7
Ludzie Bayern ma już mistrza, więc nie wiem po co miał by walczyć i tracic siły, tym bardziej ,że niedlugo mają arcyważny mecz. Dziwi mnie tylko kurs na borussie bo był bardzo wysoki
13 kwi 2014 | 14:28
+9
Co z neuerem???
13 kwi 2014 | 12:35
-8
Przypomnę wszystkim, że w rundzie jesiennej gdzie tytuł mistrza nie był jeszcze przesądzony Bayern pokonał BVB także 0:3 w Dortmundzie wiec prosze o troche szcacunku dla ekipy Guardioli
13 kwi 2014 | 14:14
+23
Ale jestes zabawny, przypomnij sobie w jakims skladzie gralo BVB, gdzie ponad polowa skladu byla kontuzjowana :) O mistrza czy nie, wygrana jest, tak samo jak wygralismy pierwszy mecz w sezonie, wiec z 3 meczy 2 wygrane.. FORZA BVB! Oby real wam teraz dupska skopal ;)
14 kwi 2014 | 21:28
-1
a ty jesteś jeszcze zabawniejszy, co z tego ze wygrali z bvb które zmagało sie z kontuzjami piłkarzy, kogo to obchodzi liczy sie wynik, bvb ma wąską kadre wiec pare kontuzji psuje im cały system natomiast bayern zapracował sobie na to aby miec zmiennika na prawie kazdej pozycji dlatego jest teraz gdzie jest, ma mimo 2 porazek z rzedu 17 pkt przewagi nad bvb więc kto tu jest lepszy?? i nie mów gdyby borussia miała wszystkich piłkazy zdrowych to by wygrała misztrzostwo bo tego nik nie moze powiedziec, pozatym przegrywaliscie mecze np. z stuttgartem wiec prosze cie.... jak real w dupe dostanie od FCB to tez dzieciaki sie odezwą i powią ze dlatego bo CR7 nabawił sie kontuzji... to swiadczy tylko o sile zespoły który nie daje sobie rady z kontuzjami
13 kwi 2014 | 12:06
-14
Dobry mecz borussi a szczególnie mihitariana .A w bayrnie słaby mecz mandzukicia smarnował 2 setki nouer też sie nie popisał a szczególnie przy 2 pramce
+33
Szczerze? Jesztem w szoku. Borussia powinna grac dalej w LM. Mimo ze maja upadki, to ich gra jest mila dla oka do ogladania.
13 kwi 2014 | 09:14
+32
Brawo BVB, tylko szkoda, że tak późno...Z REALEM trzeba było się obudzić!!
13 kwi 2014 | 02:05
-28
ale real i tak opierdola
0
a tak w ogole to jest tu jakus kubic bayernu?
manchester, real, barca, juve, milan, inter, liverpool no i w sumie bayern tez to tradycja i moc bo reszta przez szejkow kupiona
13 kwi 2014 | 02:43
+8
ja jestem kibicem Bayern od kilkunastu lat, pamiętam finał Ligi mistrzów z Manchesterem United
13 kwi 2014 | 10:17
+5
witam. z Bayernem od MŚ 2002.
13 kwi 2014 | 12:27
+7
ja jestem z Bayernem od 1996 roku, jeszcze za czasów klinsmanna, miałem wdety 7 lat
13 kwi 2014 | 01:10
+9
no Borussia ma strasznie nierówny sezon. Zimą mieli mega obniżkę ale teraz chyba się budzą. Tylko, że już jest pozamiatane.
BTW szkoda że Lewy nic nie wrzucił :)
13 kwi 2014 | 00:07
+15
Dlaczego Borussia potrafi puknąć Real, Bayern i itp. ?
A nie potrafi zasranego Stuttgartu ?!
Brawo dla Borussi, a szczególnie dla Reus'a... Szczytowa Forma !!!
13 kwi 2014 | 02:00
+17
Piszesz, tak jakby to dotyczyło tylko BVB...
Atletico pokonało Real na Bernabeu 0-1, Barcelonę 1-0 u siebie, Milan, który był w gazie rozbili 4-1, etc., a polegli 3-0 z Osasuną czy 2-0 z Almerią.
Chelsea ograła City na Etihad 0-1, u siebie 2-1, Arsenalowi zapakowali 6 bramek, a polegli z Crystal Palace, Stoke, czy Aston Villą.
Barcelona dwukrotnie pokonała Real w El Clasico, a przegrała mecze z Valladolid czy Granadą.
itd itp
13 kwi 2014 | 10:47
+13
wniosek jest jeden-każdy ma jakieś wtopy
13 kwi 2014 | 00:03
+12
Moim zdaniem powinni zrobić obrazek pod tytułem "BVB pogromca gigantów" Szkoda że BVB nie gra już w lidze mistrzów bo chciałbym zobaczyć jak by wypadli na tle pozostałych drużyn (Chelsea,Atletico)
12 kwi 2014 | 22:43
-22
Z taką słabą formą Bayern wygrywa w lidze mistrzów z Manchesterem i to 3-1... ale słaba ta angielska liga...
12 kwi 2014 | 23:04
+3
faktycznie , 2 przegrana na 30 mozliwych meczy...toż to powód do zmarwteń a może trak po prostu grają na pół gwizdka skoro mają majstra ? przed nimi jeszcze Liga Mistrzów i każdy chce być zdrowy przed meczem z realem
12 kwi 2014 | 23:54
0
A propos zdrowia. Co z Neuerem?
12 kwi 2014 | 22:15
+7
Jeżeli z BVB nikt już nie odejdzie, to w przyszłym sezonie Borussia zdobędzie mistrza Niemiec i znowu będzie pięknie grała. Za Lewego przyjdzie Ramos wcale niegorszy napastnik, więc z przodu jakość nie powinna spaść. Po kontuzjach wrócą Błaszczu, Gundogan, Subotić, Bender więc paka będzie bardzo mocna. Lewandowski zrobił moim zdaniem błąd że przeszedł do Bayernu. Ale to jego decyzja.
Szkoda że BVB nie pokonało Realu, bo stać ich by było z taką grą na zdobycie pucharu Ligi Mistrzów.
A tak na marginesie mogłaby Borussia kupić jakiegoś solidnego środkowego obrońcę, bo tych dobrych to mają tylko 3.
12 kwi 2014 | 22:02
+11
Mistrz, nie mistrz, wygrana 3:0 cieszy i to jak, wisienka na torcie, zemsta smakuje najlepiej :) Teraz kto nas powstrzyma zeby siegnac po puchar Niemiec? 2 miejsce, wyrownany mecz u siebie przeciwko Realowi, pokonanie druzyny wychwalanej pod niebiosa... TAKIE BVB CHCEMY OGLADAC!!!
12 kwi 2014 | 21:39
+10
I tu można rozmyślać... jak to Mikhytarian ( chyba tak sie pisze :P ) strzela z takiej akcji bramke Neuerowi, a w LM nie strzelił ważnej bramki Realowi na pustą... zacytuję Mourinho ,,FUTBOL'' :D
12 kwi 2014 | 21:35
-6
mikitarjan ma dobry mecz raz na dwa miesiace, tak ze teraz juz do konca sezonu pewnie bedzie lamił
12 kwi 2014 | 21:33
+52
Według mnie ten Bayern jest słabszy niż w zeszłym sezonie. Jedyne co Guardiola wniósł do tego zespołu to ogromne posiadanie piłki, które na mocniejsze drużyny jest nie wystarczające.
12 kwi 2014 | 21:26
+8
real nich sie nie ślini i tak przepierdolą !
12 kwi 2014 | 21:23
+21
No no... lekka zadyszka Bayernu? Widac ze stracili sporo sil po meczu z Manchesterem.. Napewno bardzo boli ta porazka nawet jesli juz wygrali lige..Ten mecz zawsze jest priorytetem w Bundeslidze.. gratulacje dla Borussi.. ladnie sie zrewanrzowali..
12 kwi 2014 | 21:11
+44
hajto znawca jak skurwysyn...
13 kwi 2014 | 12:09
+3
hajto to sobie w polskiej lidze nie poradził a tutaj jako kurwa ekspert..
12 kwi 2014 | 21:04
+9
No z takim posiadaniem przegrac 3:0? 1:0 czy tam 2:1 bym zrozumial ale 3:0 to juz strasznie wyglada.
12 kwi 2014 | 20:58
+24
Brawo Borussia.
Po tych wszystkich wzlotach i upadkach BvB żałuję, że Goetze i Lewandowski zamienili ją na Bayern.
Sam nie kibicuję żadnej z tych drużyn.
12 kwi 2014 | 20:53
-27
Bawarczycy poprostu odpuścili ten mecz bo wygrana tego meczu nic im nie daje lepiej przygotować sie na Real no sorry ale nie ma się czym jarac
12 kwi 2014 | 21:01
+36
Żaden szanujący się trener, mający się za jednego z najlepszych, nigdy nie pozwoliłby na odpuszczenie żadnego meczu przez swoją drużynę.
12 kwi 2014 | 20:52
-5
Klopp wymiata. Wyczuwam przypływ sezonowców Borussi :D Brawo, piękny mecz mogli tak grać z Realem u siebie :P
12 kwi 2014 | 20:47
+23
BvB kolejny świetny mecz a Bawarczycy cóż rozbici taktycznie, złe dobrany skład ? Nie taki Bayern straszny jak go malują. Mina Pepa nie za tęga. Widać Klopp wie co robi ale troszeczkę za późno ta eksplozja formy przyszła
12 kwi 2014 | 20:51
-16
im juz nie zalezy juz wygrali a nie moga sie meczyc bo LM wazniejsza:)
12 kwi 2014 | 20:43
+42
Przecież Bayern jest takim rekinem i ma zmiażdżyć Real.
12 kwi 2014 | 22:31
-1
Ty nie kozacz bo borussia zmiazdzyla real tylko jeden pilkarz zawalil :O Mecz o nic dla bayernu i nie ma na 100% tego samego zaangazowania.
+24
To jak Bayern.... faworyt murowany do obrony LM xD
-11
tak dlatego ten mecz odpuscili....
12 kwi 2014 | 20:56
+11
ale wiedzieli, że zmierzą sie z Realem, który przegrał z Borrusią 2:0 a tu jednak nie są lepsi bo 3:0 w plecy... BRAWO :D
13 kwi 2014 | 01:18
+2
po Realu będziesz pisał że odpuścili bo szykuj się na puchar Niemiec . To był klasyk ligi chuj że o pietruszkę
12 kwi 2014 | 20:41
+13
Mam nadzieję,że Guardiola wyciągnie konsekwencje z tej porażki i trochę obudzi Bawarczyków no i oby zejście Neuera to nie była jakaś kontuzja. Trzeba pogratulować BVB,bo ostatnio grają fajną piłkę.
12 kwi 2014 | 20:38
+18
Podsumowując Bayern grał piach jak nigdy.

+30
Oj Lewy i po co ci to było,transfer do Bayernu, w czerwonych barwach od następnego sezonu, BVB nie jest wcale słabszą drużyną. Jak się zepną to i z każdym mogą wygrać.
-7
Zasłona dymna przed meczem w lidzie mistrzów. W realu grają takie półmózgi jak di maria czy marcelo i sobie teraz pewnie myśla że jak oni z bvb wygrali to teraz spokojnie ojadą bayern
12 kwi 2014 | 20:40
+6
massinio sam jesteś półmózgiem. Człowieku ogarnij się,nikt tak z graczy nie sądzę aby tak uważał. Może i Bayern przegrać 6-0 z np. Freiburg'iem ale dla Realu jak i zarówno Bayern'u liczy się mecz między nimi w LM.
+6
Szkoda ze Lewy nie gral od pierwszej minuty.
+47
69% procent posiadania piłki i mniej strzałów na bramkę od BVB. Tego się nie da wytłumaczyć. Prawie idealna kopia barcelony. Masa niepotrzebnych wymian piłek przed polem karnym, zamiast atakować bo przegrywają. W głowie tylko do kogo by tu podać, zamiast ciągnąc w stronę bramki i chociaż na nią strzelić. Ja tego nie dam rady oglądać. Zaraz polecą minusy od fanów Bayernu i Barcelony ale taka jest prawda.

+10
Ok wszystko pięknie , ładnie ale na Twoim miejscu nawet bym się tymi statystykami nie chwalił. 14 strzałów i tylko 3 celne. Przy takim czasie posiadania piłki( ponad dwa razy tyle co BVB) to powinni mieć tych strzałow przynajmniej 2x tyle.
Nie oszukujmy się, Guardiola robi z Bayernu drugą Barcelone. W tamtym roku kiedy wygrali wszystko można było wygodnie usiąść na fotelu i oglądać mecze z ich udziałem.Oglądało się to z przyjemnością.Dzisiaj się tego nie da robić. Może przesadzam ale ten styl futbolu jest dla mnie nieatrakcyjny do oglądania. BVB utrzymywali się przy piłce o wiele czasu mniej a zrobili mase ciekawych,dynamicznych miłych dla oka akcji. Taki zespół jak Bayern tylko zabija ich gre bo to co BVB robiła z Realem ostatnio mógłbym oglądać dniami i nocami.
13 kwi 2014 | 10:49
0
skuteczność to już inna sprawa, można oddać ponad 30 strzałów gdy rywal odda 2 i zremisować jak Milan jakiś czas temu.
poza tym mecze ligowe przestały mieć jakiekolwiek znaczenie po 25 marca gdy zapewnili sobie mistrza, a niemcy już tak mają w meczach o pietruszkę, nawet Lahm o tym pisał w biografii. dopóki grali o stawkę to miażdżyli wszystkich rywali i rekordy.
lidze sobie mogą do końca sezonu w każdym meczu leżeć do góry jajami, byle by obronili LM i DFB Pokal.
12 kwi 2014 | 20:31
+36
Bayern za Henckesa był lepszy od tego Guardioli; mdli mnie już jak widzę setki podań i klepania tej piłki.
Bayern wraz z przyjściem Guardoli stracił jaja.
12 kwi 2014 | 20:29
+29
Niespodziewałem się takiego wyniku. BRAWO BVB!
12 kwi 2014 | 23:29
+2
Chyba "nie spodziewałem". Nie z czasownikami piszemy osobno.
+9
Bayern nie moze sie pogodzic porazka - na koncu meczu Raświnia czerwona kartka tak jak rok temu https://www.youtube.com/watch?v=SKcZHYWXccI
12 kwi 2014 | 20:28
+14
borussia się otrząsnęła po porażce z realem a bayern po losowaniu nawet gola nie potrafi strzelić.