Video dodane przez: kamyk019 12 kwi 2014 | 21:43
Dla Barcelony sezon się skończył. Chyba sami nie chcieli wygrać...
+3
sory za błąd bzdurnych *
13 kwi 2014 | 20:37
+1
Co za ludzie którzy wypisują takie komentarze jak: Neymar to nurek ja pierdziele > Jestem fanem barcelony ale szanuje również real a niektórzy jak widać niepowinni naawet dodawać komentarzy ,,Jak barcelona przegra to normalni fani realu niewypisują bzdurnycj komentarzy
13 kwi 2014 | 18:25
-3
Gimbaza spina dupsko jeden na drugiego,pośmiać się przynajmniej z was można,wielcy NetHooligani ;D
Co do meczu,to ogromny szacuneczek dla Granady za walke ,no i bramkarza to mają zajebistego!
13 kwi 2014 | 17:35
+3
Szukajcie pozytywów w tym wszystkim! Już poprzedni sezon pokazywał, że ta mentalność z pierwszych lat Guardioli się trochę wypaliła czego rezultatem był mecz z Bayernem, ale ligę się wygrało, wiec mysleli wszyscy, że wypadek przy pracy i za rok już się wszystko wygra, zwłaszcza jak się Neymara ściągnęło. Może jak ten sezon skończy się nawet na 3 miejscu i w cwiercfinale ligi mistrzów, to będzie to jakiś wstrząs. Martino miał naprawdę fajne początki, ale i ogółem zespół był w formie i to się napędzało. Po meczu z Valencią zaczęły się wpadki i EWIDENTNY brak ambicji momentami, zero z tego wysokiego pressingu z przed kilku lat. Barcelona ma genialnych piłkarzy i dlatego potrzebny jest im genialny trener, z taką osobowością, że będzie miał jaja ściągnąć Messiego jak gra słabo i posadzić go w następnym meczu na trybunach. Nie wiem kto to taki miałby być ale pewnie z 2-3 trenerów by się na świecie znalazło.
13 kwi 2014 | 15:29
+6
djeagle86 napisal: "Poczekajmy do meczu z City,moge się założyć że Barcelona przegra i to konkretnie,są mocni tylko w swojej cienkiej lidze,jeśli Barcelona wygra z CIty(co si ęnapewno nie zdarzy) to usuwam konto"
sam jestes ostatnia pizda i jeszcze bez honoru...
13 kwi 2014 | 15:00
+12
najlepsi zawodnicy meczu to obaj bramkarze
13 kwi 2014 | 14:56
+8
Iniesta...może i masz rację, też gość ma chęci, ale niestety znów zniknęła jego forma, choćby taka, którą prezentował w dwumeczu z City i w kilku innych, kiedy patrzyło sie na niego z ogromną przyjemnością i mówiło "Iniesta znów czaruje", a tu czar prysł.
chodzą plotki, że większość (w tym najbardziej Messi) juz myśli o Mundialu...
13 kwi 2014 | 14:53
+7
przydałby się też taki Robin van Persie bo w Barsie oprócz Pique i Busquetsa nie ma nikogo kto by wziął jakąś górną piłkę bo RVP w MU chyba niezbyt dobrze sie czuje a w Barsie powoli od pierwszego składy będzie odchodził Xavi, Iniesta przesunie się na jego pozycję i byłoby można grać na 2 napastników bo Neymar i Alexis to bardziej skrzydłowi ja bym widział taki skład:

+6
sory za wyglad bo chcialem to zrobic na takim drzewku ale samo mi sie zniszczylo
13 kwi 2014 | 14:44
-9
no penalty, no 3 pkt :)

niech visca łebki dalej pyskują jaki to ich klub jest najlepszy, że Real już nie ma szans na wygranej la liga, że w Realu same nurki itp. prawda jest taka, że jak ktoś na ok 10-15 kolejek przed końcem sezonu już z góry wie, że jak jedna drużyna przegrała mecz, to nie ma już szans na mistrzostwo to niestety jest kompletnym pojebem. Macie swoją Barcelonę i zasada że brak karnego = braku zwycięstwa była w tym meczy idealnym przykładem. A ta pseud-piłkareczka Neymar to nie ma pytań... byle jaki podmuch i leży i się zwija z bólu.
13 kwi 2014 | 15:01
+5
już nie przesadzaj, jakby to Real też karnych nie dostawał...choć fakt faktem, ostatnimi czasy to Barcelonie sędziowie (przyznaje z ciężkim sercem) pomagają...
nie zaprzeczaj, że w Realu nurków nie ma bo Bale też potrafi ładną symulkę walnąć.
i na koniec proszę, nie wrzucaj wszystkich kibiców FCB do jednego worka, bo ja jakoś nigdy nie uwazalam, że na 10-15 kolejek przed koncem sezonu ktos nie ma szans na mistrzostwo...dopóki pilka w grze, to wszystko jest możliwe
a dla mnie Barca i tak będzie najlepsza, nie wazne co sie bedzie działo, bo kibicuję jej - tak samo dla Ciebie Real bedzie najlepszym klubem swiata - proste
13 kwi 2014 | 17:06
-18
HUJU PIERDOLONY KTO NIBY W REALU JEST NURKIEM KURWA,YAJEBAC CI? KURWA WEZ KURWA TEGO NEYMARA STAD KURWA HUJU PIERDOLONYLIZ MI HUHA
13 kwi 2014 | 19:00
+8
Najpierw ogarnij ortografie, a potem komentuj
14 kwi 2014 | 12:37
-1
czytanie ze zrozumieniem się kłania, ale nie możemy za dużo wymagać od Ciebie, żebyś sobie mózgu nie przegrzał :)
13 kwi 2014 | 14:32
+7
rozumiem, że nienawidzisz Barcelony, nie wiem, czy Realu także, ale dlaczego zawsze musisz tak wszystkich wyzywac..? i mam nadzieję, że to "86" to nie jest rok Twojego urodzenia
13 kwi 2014 | 14:30
+17
mimo tej wczorajszej ko(s)micznej i zenującej symulki Neymara, to chyba on był jedynym zawodnikiem na boisku, któremu chciało się grać...Messi tragedia, aż zal patrzeć, jakby miał wyje.ane..
13 kwi 2014 | 13:52
-1
13 kwi 2014 | 12:14
+2
Bramkarz Granady-klasa!
Gdyby nie on to Barca by jeszcze się biła o mistrza.
+2
Aż chce się przypomnieć jak niektórzy "wielcy kibice Barcelony" pisali pod skrótami meczów Realu "i znowu bez pucharów w tym roku". No cóż Barca ma jeszcze szanse, ale z taka grą...
Opłacało się wyśmiewanie z rywala? Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni ;) Bez urazy dla prawdziwych kibiców oczywiście :)
13 kwi 2014 | 11:14
+6
Jako kibic Barcy nie bede wiele komentowal, ale po tym meczu jednak trzeba stwierdzic, ze jest juz po mistrzostwie. Mam tylko nadzieje, ze zwolnia Martino. Ten trener od poczatku mi sie nie podobal. Guardiola wracaj... pozdro dla wszystkich:)
13 kwi 2014 | 10:54
-4
Oto początek upadku ..giganta''.
13 kwi 2014 | 09:47
+2
Barcelonie potrzebny jest piłkarz który jest teraz naprawde na topie cośjak suarez albo w tym stylu. jak nie suarez to może jakiś wysoki który bedzie ściągał te wrzutki podaje przykład cavani,lewy może nawet ten cardozo z benfici najmłodszy już nie jest ale na pewno w powietrzu zrobi więcej niż choćby messi czy pedro takie jest moje zdanie

VeB!!
13 kwi 2014 | 10:13
+7
niby tak, tylko pamiętaj że skład się nie zmieni bo mają zakaz transferowy, jak narazie.
13 kwi 2014 | 08:41
+7
Dymisja trenera wisi na włosku..przegrana z takim zespołem to jakies jaja z ze strony Barcelony ..w tej chwili już odpadaja z wali o mistrzostwo...czyżby odpadniecie z LM załamało ducha walki w Barsie??
13 kwi 2014 | 07:03
+10
dumni po zwyciestwie ale po cholere walczyć cały sezon o cokolwiek a na koniec kazdy wazny mecz odpuszczac ,pierw LM a teraz liga ,po co cały sezon walki ?
13 kwi 2014 | 08:39
+33
Barcelona w tym sezonie troche Arsenal przypomina 3/4 sezonu zajebiste a końcowka zjebanaxx
13 kwi 2014 | 01:51
+5
Oj stalo sie...nic nadzwyczajnego. od poczatku sezonu wtopy z sredniakami zaliczali to mozna sie bylo spodziewac ze jeszcze do konca sezonu cos spierdola. po raz kolejny niewykorzystane setki bo tak po przebiegu meczu to z 4:3 powinni wygrac ale jest inaczej.
tak jak pisalem w tym sezonie diablu glowy nie urwia i nie ma co sie spinac...
13 kwi 2014 | 01:07
+20
ostatnio Barcelona notuje straszną obniżkę formy. Znowu milion podań a wykończenia brak.
13 kwi 2014 | 00:59
+9
Tragedia i tyle...
13 kwi 2014 | 01:04
-2
Nie oglądałem meczu i nie wie jakii był przebieg ale z tego skrótu widać ze bramkarze grali piersze skrzypce ale jednak czyste konto zachował oblegany bramkarz Granady. Barca nie miała szczęscia ale i Granada miala swoje okazje do podwyzszenia prowadzenia. Niestety lipa z pkt i tyle :( trzeba liczyc na wpadki Realu jak i Atletico.
13 kwi 2014 | 00:54
+1
szczerze powiedziawszy to moze tak byc... ale jesli wyjdzie inicjatywa to tylko miedzy pilkarzami, napewno nie od sztabu trenersiego :))
13 kwi 2014 | 00:49
0
Różnica klas była zanadto widoczna, pewne i zasłużone zwycięstwo, brawo Grenada!
-2
Zdecydowanie najgorszy okres w Barcelonie od wieluuuuuuuuuu lat !
Ale mimo tego jak jest się prawdziwym kibicem to jest się z drużyną gdy wygrywa i gdy przegrywa !
Barca na zawsze !!!!!!!!!!!!

VEB!
13 kwi 2014 | 01:08
+1
najgorszy? odpadli z LM - zdaża się, walczą jeszcze o mistrzostwo i jeszcze mają szansę na puchar Hiszpanii. Najgorszy to będzie jak zakończą sezon na trzecim miejscu.
13 kwi 2014 | 00:07
+3
Niestety porobiło się ;c była chrapka na tego Mistrza, ale niestety.
VeB ♥
12 kwi 2014 | 23:52
+6
brawo dla Pinto gdyby nie on to barcelona mogła by dostać 3 bramki :p
12 kwi 2014 | 23:43
-9
Aj Barca co to sie porobilo to nie wiem okazji bardzo duzo a goli 0 cos nie jest grane zeby tak bylo dalej mysle ze z Realem sie pokarza z dobrej z strony i wygraja chociaz to bo w lidze to juz bedzie trudno ale zobaczymy VEB!!
12 kwi 2014 | 23:35
-1
Przy tym dzisiejszym szczęściu Barca powinna się cieszyć że nie została upokorzona wynikiem 3-0. Granada też miała jeszcze 2 stu procentowe sytuacje oprócz strzelonej bramki ( i mogła je wykorzystać ). Szczęście w nieszczęściu skończyło się na 1-0. Ale jak to mówią, porażka to porażka ;) Cóż, czas wrócić na to przypisane w tym sezonie 3 miejsce. W tym roku rządzi Madryt i trzeba się z tym pogodzić ludziska ( głównie chodzi o Was, drodzy kibice Barcelony ) :) I apeluję do Was, dajcie sobie spokój z chamskimi docinkami, bo przez to spotyka Was kara ;) Trzeba umieć przyjąć sukces i porażkę, jednakowo traktując oba te złudzenia''. I życzę powodzenia w Pucharze Hiszpanii ;)
13 kwi 2014 | 14:28
+8
rządzi Madryt, owszem - ale Atletico Madryt :) i ja sie już z tym pogodziłam, zresztą...zasługują na mistrza
12 kwi 2014 | 23:22
+2
1.Pewny występ w LM mają trzy najlepsze kluby hiszpańskie
także tutaj nie ma kombinowania, wiadomo jakie kluby je zajmą.
2.Nawet jak dostaliby takie info, że Real wygra 3-0 to i tak meczu nie odpuszczą, bo gra się do końca, a dwa ... wyobrażasz sobie scenę w której klub z Madrytu odbiera tytuł na stadionie Camp Nou? Co wtedy muszą czuć kibice Barcelony?
Także, raczej nie odpuszczą, tak czy siak.
12 kwi 2014 | 23:20
+3
W Barcelonie muszą nastąpić duże zmiany, zarówno w składzie jak i na stanowisku trenera. Potrzebny jest im powiew świeżości, nowi piłkarze, zmiana taktyki, bo to klepanie naprawdę jest nudne, a często nic z tego nie wynika. Ale mogą mieć problem, jak utrzymany zostanie zakaz transferowy.
0
Szczerze? Poświęcą się byle Real nie zdobył Mistrzostwa. Tak sądze i nie ździwie się jeżeli tak bedzie.
12 kwi 2014 | 23:17
-2
Ehh szkoda, bo według mnie mogła Barca spokojnie wygrać mieli sytuacje i to chyba tylko pech że bramki nie wpadały.
No Pinto trochę zawalił bramkę, ale potem ratował nam dupe ładnie.
No cóż szkoda po tej porażce 1. miejsc jest już chyba nie realne :/
Mam nadzieję, że chociaż Puchar Króla będzie nasz :/
12 kwi 2014 | 23:10
+4
78% czasu posiadania piłki-0 goli. Przebili Bayern o prawie 10% no no. Pogratulować.
12 kwi 2014 | 23:01