Nie pasuje mi Salah do koncepcji gry Chelsea, widziałem go wcześniej już w barwach Liverpool'u bo jego umiejętności byłyby dobrze wykorzystane przez Rogers'a
Dobry mecz Chelsea ale nie mieli za duzo szczęscia
+1
Najtrudniejszy mecz będzie z Crystal Palace, jako jedyni są w formie.
20 kwi 2014 | 13:48
-9
kibicxI najtrudniejszy mecz Liverpoolu? Właśnie po przegranaj czel$i Liverpool jezie norwich jak dzieci 10 minut dwa gole dziękuje !
20 kwi 2014 | 12:22
+2
Sami znawcy i sędziowie na tej stronie "że kurwa nie ma karnego".Polecam obejrzyjcie sobie ostatni skrót ten 18 minutowy tam nawet ziomki ze studia mówią że karny ewidentny.Oczywiście dzieci z podstawówki nie znają angielskiego więc nie rozumieją o co chodzi.
20 kwi 2014 | 10:45
+36
Najbardziej wyrównana liga w świata (zaraz po T-Mobile Ekstraklasie)
20 kwi 2014 | 10:37
+4
Takie tu spiny na sędziowanie itd. a tak szczerze obejrzałem kilka razy powtórkę tego faulu i Azpilicueta piłki nawet nie dotknął. Za to swoją lewą nogą, którą przy wślizgu miał pod sobą, zabrał lewą nogę Altidora. Mówcie co chcecie, ale nawet jakby chciał symulować, to nie upadłby w ten sposób. Nie wiem jak wyglądało sędziowanie w całym spotkaniu bo meczu nie oglądałem, ale jeśli chodzi o tę sytuację to MOIM ZDANIEM karny słuszny. Czekam na minusy od hejterów którzy nie potrafią spojrzeć prawdzie w oczy.
20 kwi 2014 | 10:13
-3
nic do dodania
20 kwi 2014 | 09:28
-6
Zawsze lepszy ktoś taki jak ja, niż taki "kibic" jak ty. Komu teraz kibicujesz? Atletico? Liverpoolowi? Bayernowi? Czy jeszcze BVB póki Lewandowski tam jest? Jeżeli ktoś jest kupą, to raczej tobie do nież bliżej, bo śmierdzisz jak zwyczajny antysemita i rasistowska świnia. Żyję w wolnym kraju, gdzie można otwarcie nienawidzić innych, ale nie można powiedzieć że się nie wierzy w boga bo się zostanie zjedzonym. Nie dziwię się że ten kraj jest w takim stanie kiedy żyją w nim tacy cwaniacy jak ty.
20 kwi 2014 | 09:01
-9
jozy altidore to glupi symulant
20 kwi 2014 | 08:29
+43
Liverpool wyśle kwiaty do Sunderlandu za remis z City i wygraną z Chelsea.!
20 kwi 2014 | 08:20
+28
Ale Sunderland! Ostatnie miejsce, a z Chelsea i City zdobyli 4 pkt. Wow!
20 kwi 2014 | 01:48
-23
A tak szczerze to z obserwacji sezonu trochę się zastanawiam nad tym co odpierdalają sędziowie na wyspach ostatnio. To już conajmniej 2 mecz Chelsea w ciągu ostatnich tygodni gdzie sędziowanie jest na poziomie ligi afgańskiej. W tym samym czasie Liverpool ma mecze gdzie dostaje rzuty 3 karne. Jak powiedział Mou, to sędziowe zadecydowali gdzie w tym roku pojedzie puchar. I ma sporo racji. Co by nie mówić o tym meczu, widać że są drużyny faworyzowane przez sędziów, i drużyny których sędziowie zwyczajnie "nie lubią". Mówicie co chcecie, ale obrzydliwie śmierdzi mi ta sprawa. Zobaczcie sobie terminarz gier Chelsea, który przez cały sezon był conajmniej niekorzystny. Mecze co 3 dni, i nie ważne że czasem było 9 dni przerwy, ale bywały okresy kiedy grali 4 mecze pod rząd co 3 dni. Sędziowanie niektórych meczy? Mówicie o WBA, fakt tam sędzia pomylił się RAZ na korzyść Chelsea. W tym meczu powinno wylecieć 2 zawodników Kotów i 1 Chelsea. Powinny być 2 karne dla Chelsea. I nie powinno być karnego dla Kotów. Czy to nie jest jawne faworyzowanie? W meczu z AV 2 czerwone kartki dla Chelsea. Jedna zasłużona. Wybaczcie ale wygląda mi na to że sędziowie już zdecydowali gdzie pojedzie puchar w tym roku i teraz tego pilnują. Widać że niektórzy nie nadają się do sędziowania. Nie mówię nawet o tym że sędziowie lubią Liverpool, ale kiedy sędziuje ktoś kto ewidentnie sędziuje przeciw jakiejś drużynie to jest to śmierdzące. Sytuacja w Anglii przez ostatnie lata tak wyglądała. Niech wybaczą fani MU ale też często bywało tak że United było faworyzowane. Np mecz z City "until we score", czy mecz z Chelsea i 2 czerwone i gol ze spalonego. Chelsea też raz dostała bonus z MU kiedy uznano gola Drogby ze spalonego. Widać jak sędziowe decydują o tym kto wygra mecz. I czasem nie jest ważne jak bardzo drużyna się stara, bo widać że sędzia jej nie lubi.
20 kwi 2014 | 03:09
+6
po 1. Nie pij więcej.
po 2. Kiedy Mou powiedział gdzie pójdzie puchar w tym sezonie ...
po 3. mou zawsze gada bzdury bo chce odciągać presje ze swojego zespołu taka jest jego taktyka
po 4. Tak jak pisałem we wcześniejszych swoich komentarzach Chelsea w tym sezonie przeplata dobre mecze ze słabymi i ten był bardzo bardzo słaby ... kibice Chelsea nauczeni przez swojego guru The special ONE ... wierzą że porażki ich drużyny są winą wyłącznie sędziów ale bądźmy szczerzy grali z ostatnia drużyną z ligi a gola stracili dopiero w 82 minucie to co oni robili do tego czasu ... Powinni spokojnie wygrać ten mecz. Nie powinniście winić nikogo za to że wasz zespół zlekceważył Sunderland myśląc wyłącznie o meczu na Anfield i Calderon ...
po 5. Zalecałbym lekki dystans do Mou bo jego największe sukcesy miał w drużynach, w które nikt nie wierzył że są wstanie wygrać LM a on to osiągał ale tam nikt tego nie wymagał w Realu Mou przychodził tylko po to żeby wygrać LM i co ? ... ?
po 6. Miałem dobre zdanie o kibicach Chelsea po tym meczu nie mam, jesteście takimi samymi dziećmi jak kibice Realu czy Barcelony ... Każdą porażke zwalacie na sędziów ...............................................................
20 kwi 2014 | 09:20
-3
Po 1 to pierdolisz bo nie zrozumiałeś ani słowa z tego komentarza. Nie żal mi straconego mistrzostwa, bo wiem że graliśmy za słabo żeby je zdobyć. Zwyczajnie dzielę się tym co obserwuję w anglii przez ostatnie lata. Zobacz sobie szczerze na tą ligę, czy jakąkolwiek inną, i powiedz wprost że wszystkie drużyny mają równie dobry terminarz, albo że niektórym się nie pomaga. Na przestrzeni ostatnich 6-7 sezonów widzę które drużyny są faworyzowane, i to widać. Są sędziowie którzy nie powinni sędziować meczy niektórzych drużyn
20 kwi 2014 | 09:24
-3
I miałeś dobre zdanie? Tak. Zwłaszcza jak pod każdym obrazkiem próbowałeś jeździć po Chelsea i jej kibicach. Nawet nie widziałeś meczu. Kibice Arsenalu płakali jak z boiska został wyrzucony nie ten gracz, bo "może mecz wyglądałby inaczej". Zwyczajnie nie zrozumiałeś komentarza, bo komentowałem nie tylko ten mecz, ale wszystkie mecze ligi angielskiej na przestrzeni ostatnich kilku sezonów. Pierdolenie że zawsze zwalamy winę na śedziego jest conajmniej durne, bo wiem co szło nie tak, i wiem gdzie zawiniła Chelsea. Nie chodzi mi o sam fakt porażki. Z resztą, nie będę tego tłumaczył. Przeczytaj to jeszcze ze 3 razy, przetraw i zastanów się.
20 kwi 2014 | 01:16
+11
Chelsea znowu przegrywa...Wierzyć się nie chce...A ja myślałem , że ma najłatwiejszą końcówkę ( chociaż z drugiej strony to ma jeszcze ligę mistrzów więc nie aż tak łatwą). Ale dobrze się dzieje bo Chelsea według mnie nie zasłużyła na mistrzostwo.W pierwszej połowie sezonu to miała maksymalne szczęście . A to jakiś karny w doliczonym czasie a to znowu w doliczonych minutach Terry strzela na 1:0 a to Eto strzela jakieś brami z dupy ( ale tak to już w piłce bywa ) i mi aż się szkoda innych zespołów robiło. Ale teraz karta się odwróciła i to jakiś samobój :D i karny z dupy i Chelsea przegrywa.Wszechświat przypomina sobie od czasu do czasu o sprawiedliwości. Chelsea Oddaje punkty które zdobyła na farcie. Teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują no to , że to Liverpool zostanie mistrzem ( chociaż jeszcze kilka meczy jest do rozegrania więc wszystko może się zdarzyć) Liverpool najbardziej zasłużył w tym sezonie na mistrzostwo i oby je zdobył .W końcu musi ten Liverpool powrócić do wygrywania ligi angielskiej i innych pucharów ( W następnym sezonie wygrywa LM :D ) . No i w końcu Gerrard może wygrać mistrzostwo ( i chociaż Liverpool będzie pod wielką presją bo mają dość trudne mecze to myśle , że Gerrard zmotywuje drużynę i zdobędą upragnione mistrzostwo). United w tym sezonie nie liczy się w walce o pierwsze miejsca wiec daje szanse innym zespołom i bardzo dobrze. Liczyłem ,że to Arsenal będzie walczył o mistrzostwo na końcu sezonu ale nie wykorzystał sytuacji. A jeśli chodzi o Sunderland to mają szansę się utrzymać . Teraz będzie dla nich ważny mecz z Cardiff , które też na pozycji spadkowej więc zapowiada się ciekawy mecz chociaż grają drużyny z samego dołu tabeli. Sunderland widać , że się stara ( pamiętam cały czas mecz z Chelsea niestety przegrany przez Sunderland 3:4 ). Bardzo ciekawy sezon w tym roku .
20 kwi 2014 | 01:05
+8
Noo i elegancko :D
To jest Liga English - jeden z najsłabszych może wygrać z jednym z najlepszych. Oby Liverpool wygrał tę ligę. Niech udowodnią, że przede wszystkim ka$a nie gra.
Pozdrawiam, Kibic Arsenalu, a także pasjonat zaciętej gry w tym sezonie Liverpoolu :)
COYG! Go, Go The Reds Of London & Liverpool! :)
20 kwi 2014 | 01:35
+10
"Kasa nie gra" = typowy debil = typowy kibic Arsenalu.
20 kwi 2014 | 01:02
0
Brawa, brawa i jeszcze raz brawa dla pilkarzy, juz w poprzedniej kolejce Koty mogly wygrac z City, jednak Mannone ''dal'' City remis. Widac, ze Sunderlandowi naprawde zalezy, na zostaniu w lidze. Mecze, ze spadkowiczami, lub zespolami w okolicach strefy spadkowej sa najgorszymi przeciwnikami do grania pod koniec sezonu. Wiadomo, ze takie zespoly podwojnie sie spinaja, w koncu walcza o swoj byt w lidze. Z PL latwo jest wypasc, gorzej jednak do niej wrocic i gracze Sunderlandu dobrze o tym wiedza.

Co do karnego, to coz, co sedzia dal( niesluszny karny dla Chelsea w meczu z WBA), tak teraz sedzia odebral (niesluszny karny dla Sunderlandu). Tak jak ja to zawsze mowie, takie pomylki sedziow zwykle wychodza na i tak 0. W sumie to w tamtym meczu WBA zostalo pozbawione 3 pkt, wy w tym meczu zaledwie 1, wiec i tak jestescie na plus :P. Takze kibice Chelsea nie placzcie o tego karnego, czy ze sedzia pozbawil was majstra(takie cos moglbym zrozumiec, gdyby ktorys z waszych dostal niesluszna czerwien np. juz na poczatku spotkania) strzelilibyscie kilka bramek Kotom i nikt by teraz nie wspominal o tym karnym. Prosta zasada jesli nie potrafisz strzelic kilku bramek przeciwko slabszej druzynie i dlugo utrzymuje sie 1-0 badz remis bardzo czesto jest tak, ze ta slabsza druzyna moze zdobyc bramke ze stalego fragmentu, czy jakos przypadkowo badz po jednej jedynej kontrze na mecz. Sam sie o tym najlepiej przekonalem, ogladajac mecza United w tym sezonie, gdzie bylo pelno wlasnie takich sytuacji. :P

Takze jeszcze wiekszy szacun dla Rodgersa i jego filozofii gry, czyli przy 1-0 nie cofa sie sie jak wielu menago, tylko dalej probuje zdobyc kolejne bramki, co w przypadku Liverpoolu bardzo czesto ma to miejsce.
20 kwi 2014 | 01:09
0
WBA zostalo pozbawione 2 pkt*, bo z tego co pamietam to byl remis.

20 kwi 2014 | 00:40
-4
widzieliscie odbior pilki i contra by Make Dean heehe tym udowodnil ze byl przekupiony przez live albo jakies inne gowno
20 kwi 2014 | 00:03
0
Hah jak wysumulował karnego tam nawet kontaktu nie było :P ale remis i tak przekresla mistrzostwo wiec niewazne
19 kwi 2014 | 23:26
-4
No pomijając tego karnego, który był bardzo kontrowersyjny to mam nadzieje, że teraz odejdą sezonowcy, a zostaną prawdziwi kibice Chelsea. Pozdrawiam!
19 kwi 2014 | 23:52
-5
czyli ty bo pewnie jestes jednym z nich a karny był baranie
19 kwi 2014 | 22:52
+4
Żebyś się gościu nie zdziwił... Mou to dobry taktyk ale Simeone jeszcze lepszym patrzą na to co grają chłopaki z Madrytu
19 kwi 2014 | 22:48
-5
widze ze duzo fanów chelsea po ilosci komentarzy
szkoda ze stracili szanse na mistrzowsto bo dobrych hulignów maja i farta ze Abramowicz miał taką faze
ale to murinio i jego strzelimy bronimy stracimy dalej bronimy huj jebany
19 kwi 2014 | 22:45
+9
a ja myślę że z Atletico też w dupe...Twoje wizje po browarkach się nie sprawdzą ;)
20 kwi 2014 | 00:43
-1
ja wiem co jest potrzebne do zwyciestwa nad atletico /
EH17
19 kwi 2014 | 22:43
+3
Nie wiem co napisać ale może pomimo tego że jestem kibicem chelsea nawyżyła sobie tyle piwa że już nie zdążą go wypić kosztem live
19 kwi 2014 | 22:42
+8
Fatalny mecz Chelsea. Sunderland nie zasłużył na zwycięstwo, ale co zrobić taki futbol, nie będę płakał nad sędzią bo nie od dziś wiadomo, że w Anglii gwiżdżą same patałachy. Gdyby skuteczność i gra w obronie była lepsza to nie byłoby żadnych dyskusji o karnym, The Blues myślami byli chyba przy meczu z Atletico. Walka o tytuł chyba się skończyła, Chelsea i tak pokazała klasę w tym sezonie, ogrywając każdą drużynę z czołówki, jestem zadowolony z ich gry. W przyszłych rozgrywkach należy zrobić coś z meczami z kelnerami ligowymi, bo to jak Chelsea gra z drużynami z drugiej połowy tabeli od początku wyglądało fatalnie, jakby kompletnie bez motywacji i pomysłów na rywali tylko się broniących i kontrujących.
19 kwi 2014 | 22:20
-17
jak już pisałem w poprzednim komentarzu , sędzia pozbawił chelsea mistzostwa mafia jebana z live i fa układy ma ja pr
19 kwi 2014 | 22:13
+8
Pomimo kiepskiej gry moich ulubieńców sędzia popsuł mecz. Gdyby odesłał 3 zawodników w tym jednego chelsea, odgwizdał dwa karne dla the blues i nie popełnił błędu przy rzekomym faulu azpiliceuty. Jestem coraz bardziej załamany sędziowaniem na wyspach, nie twierdze również że chelsea była lepsza. Sędzia pare razy ratował chelsea jak z west bromem i niestety pare razy ją krzywdził, brawa dla suderlandu zagrali świetny mecz, teraz wszystko w rękach the reds. Nie można się przejmować trzeba grać dalej i liczyć na potkniecia rywali jescze jest liga mistrzów . W sporcie zawszy walcy się do końca i powtarzam do kibiców chelsea trzeba wierzyć
19 kwi 2014 | 22:11
-4
Dwie bramki w ciągu ok 10 min u siebie w dupę dostać od Sun ...
19 kwi 2014 | 22:05
-2
Ale ta piłka nożna jest niesamowitym sportem... Ostatni w tabeli Sunderland, nagle w wyjazdowym spotkaniu z City zdobywa remis, a z Chelsea wygrywa (także na wyjeździe)
19 kwi 2014 | 21:44
+2
jestes skurwysynem nr 1 tej strony, chuj ci w odbyt.
19 kwi 2014 | 22:15
+9
ważne że już po mistrzostwie.....strata punktów z Crystal Palace ostatnio, ten mecz przegrany, Chelsea poprostu nie zasługuje na mistrza
20 kwi 2014 | 10:15
-3
Tak samo jak Barcelona, albo Bayern który wykupił wszystkich piłkarzy rywala żeby nie miał szans. "Dej se spokój"
19 kwi 2014 | 21:42
+14
Ludzie ale niektórzy z was pieprzą głupoty. Może i sędzia dał dupy, ale zwalanie winy za porażkę na sędziego jest godne naszych "orłów" i piłkarzy z ekstraklapy. Trzeba obiektywnie powiedzieć, że chłopaki dali w tym meczu dupy i mówię to jako kibic Chelsea. Mieli 90 minut na pokonanie najsłabszego zespołu w lidze, nie potrafili udowodnić swojej wyższości na boisku i zostali za to ukarani, a że sędzia pomógł Sunderlandowi? Szczerze mówiąc w tym sezonie i tak jesteśmy na plus z pomyłkami arbitrów, a pierwszym lepszym przykładem jest karny z meczu na Stamford przeciwko WBA. Nie spinajcie tak dupy do sędziów, bo to godne "fanów" Barcy i im podobnych. Ogarnijcie się trochę. Pozostaje mi tylko pogratulować L'poolowi lub City mistrzostwa, bo my już nie mamy na nie szans. Nie wierzę że po tylu straconych punktach jeszcze da się coś zrobić i jutro The Reds pokażą nam, jak trzeba grać ze słabszym rywalem.
19 kwi 2014 | 21:34
-2
Kto? Nie widzisz nicku? Myślisz że każdy ma kilka kont jak np fani Ralu i Barcelony żeby potem obrzucać się gównem jak małpy na drzewach? Zaskoczę cię, ale mam wyższy poziom niż to. To po to City inwestuje prawie 400 mnl w 4 lata żeby zdobyć puchar anglii? No to gratulacje za dobrze wydane pieniądzę. Zwracają się.
19 kwi 2014 | 21:29
+1
Dobrze że np Carrol nie był drogi i przepłacony. Rozumiem ze 88 w nicuk to twoje IQ? Bo na bank nie wiek.
19 kwi 2014 | 22:40
-1
88 w jego nicku to jedyne cyfry do których umie policzyć...dwa razy, dlatego dwie ósemki
19 kwi 2014 | 21:27
+5
Może i być przeorana, ale zawsze mam jeden powód do szczerego szczęścia. Nie jestem tobą.
19 kwi 2014 | 21:26
+39
Wiecie co rozpierala mnie najbardziej? Nie fakt że pożeglaniśmy mistrzostwo, bo trudno się mówi. Wygraliśmy raz mistrzostwo dzięki błędowi sędziego, o wiele razy więcej straciliśmy LM przez błędy sędziów, no mówi się trudno, kibicuje się dalej i dalej będę wspierać Chelsea. Najbardziej rozpierdalają osoby które nie oglądały meczu i mówią że sędzia nie wypaczył wyniku. Albo wchodzą tutaj tylko po to żeby hejtować Chelsea. Nie pamiętam żebym wchodził na strony Barcelony po ich przegranych meczach i się śmiał, chociaż ich nie lubię. To samo z Bayernem, City, Arsenalem czy Tottenhamem. Więc dlaczego wasze amebie móżdżki nie potrafią uszanować rywala i zwyczajnie zamknąć mordy? Jeżeli wchodzicie tutaj tylko po to żeby hejtować, to może wyżyjcie się na boisku, czy w domu pokrzyczcie na swoje pluszowe misie, albo zwalcie konia, bo rzygać mi się chce, i myślę że każdemu rozumnemu człowiekowi też, jak patrzy na wasze komentarze rodem z podstawówki.
19 kwi 2014 | 21:22
+2
nie przepadam za Chelsea ale hahahahaahahha co sędzia dał karnego...
19 kwi 2014 | 21:17
+1
Nie wiem czy się cieszyć, bo życzę LFC majstra czy płakać patrząc na sędziego :D
19 kwi 2014 | 21:10
-9
good:) gra aktorska, kupieni sedziowie a podobno to tylko w lidze pedalkow:) tfu
19 kwi 2014 | 21:08
-11
Powiem tak, sędzia ewidentnie wypatrzył wynik spotkania, w pierwszej połowie 2 oczywiste czerwone kartki dla zawodników Sunderlandu (pierwsza po faulu na Azpim, druga po faulu na Ramiresie, gdzie przed sobą miał pustą bramkę i nie trafil, ponieważ z wielkim impetem wszedł w niego Larsson dla mnie oczywisty karny i czerwona bo nie miał zamiaru wybić piłki tylko zaatakował przeciwnika, który był w powietrzu próbując uderzyć piłke i nie miał jakiejkolwiek szansy na równą walkę bark w bark z Larssonem). Oczywiście Ramires zachował sie frajersko przy tym łokciu ale nie zapomnijmy, jeśli Larsson w poprzedniej akcji dostałby zasłużoną czerwoną to wtedy to zdarzenie nie miałoby miejsca, ponieważ Larssona na boisku by już nie było. A karny podyktowany dla Sunderlandu to śmiech na sali, liniowy stoi od zdarzenia 10-15m i ma czarno na białym, iż Altidore nadepnął na Azpiego i sie przewrócił. Ogólnie Chelsea nie zagrała jakoś fatalnie, miała dość dużo sytuacji, niestety te strzały nie miały odpowiedniej siły. Zawodnicy walczyli do końca próbując coś ugrać niestety się nie udało, lecz brawa za walke do końca. Jeszcze ta sytuacja, gdy sędzia dotknął piłkę i Sunderland wyprowadził kontrę 3vs1 odzwierciedliła kto był bohaterem spotkania.

Keep The Flag Flying High !
19 kwi 2014 | 22:53
+11
wypatrzył...
19 kwi 2014 | 21:04
+2
hahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha huj wam w dupe soł macz
19 kwi 2014 | 21:06
+10
Chłopcze, 6:0 coś CI mówi? A może desperackie ściganie Evertonu, żeby się utrzymać w TOP 4?
-2
pamiętam 6 0 ale żeby z ostatnim zespołem w BPL przegrać a śmieje się z mourinho bo nie lubie cwela a teraz napewno ładnie sie wścieka
19 kwi 2014 | 21:46
+2
lepiej przejebac z ostatnia druzyna po karnym niz dostac wpierdol od najgorszego rywala w derbach ciapaku :D nie wiem jakim trzeba byc zjebem zeby tego nie pojmować
19 kwi 2014 | 23:34
-3
Wynik wynikiem, a gablota gablotą. Chelsea teraz tylko walczy o lige mistrzów i ma małe szanse, a Arsenal prawdopodobnie skończy z pucharem. Jebał cie pies "ciapaku".
20 kwi 2014 | 00:24
-1
kurwa a kim ty jestes zeby szanse oceniac? rownie dobrze twoj jebny klub moze zostac z gownem i dobić do 10 lat bez pucharu. jebany prorok sie znalazl
20 kwi 2014 | 13:37
+1
Najgorszy rywal arsenalu to tottenham pedele
-3
Liverpool gra dopiero jutro, Norwich też może wygrać swój mecz, zwłaszcza, że wygrana da im pewne utrzymanie. Po prostu Sunderland bardziej chciał się utrzymsać niż Chelsea chciała wygrać mistrzostwo Anglii
19 kwi 2014 | 21:14