Video dodane przez: totil 27 kwi 2014 | 16:54
28 kwi 2014 | 14:02
+27
przykro mi to powiedzieć ale nie tylko grają nazwiska i skill ale także to co pokazuje Mourinho - Futbol to też taktyka. A taktyka pozwala zdobywac punkty i kalkulować.
ktoś powie, że beznadziejny mecz stylowo Chelsea - prawda jest taka, że zagrali genialnie, realizując taktykę Jose od A do Z.
szkoda Liverpoolu ale City ma jeszcze everton a tam nic nie wiadomo.
28 kwi 2014 | 21:54
-6
Pytanie tylko, czy 10 graczy w polu karnym i 1 czekajacy na blad/kontre mozna nazwac taktyka...
28 kwi 2014 | 12:48
+39
Co to wogóle za pieprzenie, o antyfutbolu jak drużyna nie potrafi strzelić gola prze 90 minut to nie zasługuje na zwycięstwo, koniec kropka. Chelsea zasłużyła na wygraną bo potrafiła wykorzystać błedy Liverpoolu, a to że obrona Chelsea nie popełniła żadnego błedu to tylko plus dla niej. Gerrard popełnił błąd i dlatego Liverpool przegrał, to takie trudne do zaakceptowania? Co za idiotyzm obwiniane Chelsea za porażke Liverpoolu przez kibiców tutaj, obwiniajcie swój zespół bo nie potrafił wygrać.
+22
widac jak gerrad chcial odrobic ten kick ale coz :)
28 kwi 2014 | 09:36
+46
Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić :) nie rozumiem tego płaczu,nie strzelasz gooli przegrywasz mecz, to wszystko :)
28 kwi 2014 | 09:27
+8
Marzyłem o takim zimnym prysznicu dla kibiców Liverpoolu, bo za bardzo już kozaczyli na meczykach - już gierard ma mistrzostwo! Powychodzili z nor po suchych latach bez pokory, wiec zasłużone baty dostali.

Mówie to jako jawny przecwnik futbolu Chelsea, lecz może imponować ich sposób z wielkimi klubami.
28 kwi 2014 | 09:00
-44
fani cwelsi to największe gimby wśród kibiców drużyn premier league i na tej stronie zresztą tez
28 kwi 2014 | 09:22
28 kwi 2014 | 09:30
-9
Fani Chelsea to 60 % błazny którzy chcą dopierdolić Barcelonie i prowokować, lecz znam wspaniałych kibiców Chelsea, którzy szanują przeciwne kluby i nie szukają wymówek.

Zaznaczam ze Barca czy Real mają z 70-80% gimbów jako fanów, chociaż to się mocno tutaj zmienia- MECZYKI ROBIĄ SIĘ NA POZIOMIE JEŻELI CHODZI W GŁÓWNEJ MIERZE O REAL I BARCE, BO JUŻ WIECEJ RADOŚCI JEST ZE ZWYCIĘSTW SWOICH KLUBÓW NIŻ CHĘCI DOPIERDOLENIA PRZECIWNIKOM.

Gdybyście weszli na czaty sportowe to tam poziom czy to kibiców Realu Chelsea czy też Barcy = poziom zaawansowanego upośledzenia.
28 kwi 2014 | 11:21
-21
Tak, są od kiedy Abramowicz przelał do kasy klubu petrodolary.
28 kwi 2014 | 17:25
+9
Żal dupę ściska ?
28 kwi 2014 | 05:50
+5
Do czyzu-jezeli moja drużyna wygrywa z liderem(mistrzem tez) to oczywiste jest, ze się cieszę. Jeżeli mówisz, ze "mou zabija football" to ewidentnie nie grales w piłkę nożną. Idź na orlik pogadaj z innymi jasiami bo piszesz jak pogięty. Pozdrooo finał Chelsea-Real
28 kwi 2014 | 01:50
+37
kurwa wypierdalać mi z tymi ruskami !!
28 kwi 2014 | 01:27
+39
Niesamowite !!! Niemal 42 letni Mark Schwarzer rozgrywa swoje mecze życia !!!
28 kwi 2014 | 00:00
-33
Tak się spinacie, tak się cieszycie, że geniusz Mourinho itp. bo siedzicie wygodnie 2000km od stadionu. Gdybyście byli kibicami chodzącymi na mecze zapłacilibyście 50 funtów za oglądanie meczu w którym wasza drużyna broni się cały mecz? Ja nie. Fajnie jest cieszyć się z wygranej, ale futbol to futbol, a Mou go zabija.
-4
Nie rozumiesz tego, bo Ci wystrczy sprawdzić wynik na meczykach i zobaczyć skrót pewnie
27 kwi 2014 | 21:23
-10
"W ostatniej akcji byli [LFC] już tak zmęczeni, że nie mieli sił wracać za Torresem. To o czymś świadczy. Takie porażki jestem w stanie zaakceptować. Z takiego Liverpoolu możemy być dumni!"
27 kwi 2014 | 21:03
+5
Kolejny mecz gdzie znacznie wieksze posiadanie, wcale nie rowna sie zwyciestwo. Brawa dla Chelsea, patrzac na ich sklad to pomimo, ze to najlepsza obrona w lidze jak i na swiecie bylem pewien, ze choc 1 bramke straca. A tu prosze czyste konto, do tego sami cos strzelil. No to teraz karty rozdaje City wystarczy, ze wygraja pozostale mecze i beda miec majstra, bo watpie, aby bilansem przegrali z Liverpoolem, zakladajac, ze obie ekipy mialyby rowna liczbe punktow. Mam nadzieje, ze wlasnie City badz Chelsea zgarnie majstra, byle nie Liverpool :)
27 kwi 2014 | 23:00
-21
dla Twojej wiadomości: nie liczy sie bilans bramek tylko bezpośrednie starcia gdzie City wygrało 2:1 u siebie i przegrało 3:2 na wyjeździe co jest jednoznaczne z tym, że jeśli zrównają się z Liverpool'em w tabeli, to oni zostają mistrzami.
27 kwi 2014 | 23:05
+28
Kolego jesteśmy w Anglii, nie jakiejś śmiesznej Hiszpanii ;)
28 kwi 2014 | 09:05
-12
anglia jest śmieszna, bo dostaje baty od "śmiejsznej" hiszpanii w europejskich pucharach.

zejdz na ziemie - angielska liga jest bardziej emocjonujaca, a to w hiszpanii jest wyższy poziom, co widać po europejskich pucharach i wynikach reprezentacji.
27 kwi 2014 | 20:53
-8
o no
27 kwi 2014 | 20:46
+23
Brawo Chelsea oby tak dalej :) Śmieszycie mnie gimby z tym autobusem fajnie że się tak złościecie :*
27 kwi 2014 | 20:42
+31
Nie oszukujmy się, Liverpool który gra swietnie nie potrafił zatrzymać Rezeryw Chelsea.
Oczywiście nie można tutaj zwalać winy na Gerrarda, chociaż zrobił ogromny błąd.
Złe przyjęcie i na dodatek poślizg ;c
Byłem za Chelsea, ale nie obstawiałem 2:0.
-17
Co nie zmienia faktu że Live nie da rady w LM :)
+44
8 rezerwowych :D Kalas dla którego to był chyba 2 wystep w lidze wczesniej rozegrał 2 minuty :D podobno najlepszy strzelec swiata Suarez...który z najlepszymi druzynami w lidze angielskiej nie strzelił ani jednego gola :D Liverpool ktory juz na samym poczatku odpadł z PL i PA , graja 4 mecze w miesiacu podczas gdy Chelsea gra co 3 dni :D jak dzieci we mgle jak szmaciarze z profesjonalistami :D a ile to miało byc? 5- 0? nawet 10 - 0 dla Liverpolu haha :D
27 kwi 2014 | 20:03
-24
Tylko typowy niebieski gimbus może coś takiego napisać ... jak twoja drużyna będzie musiała strzelić bramkę to zobaczymy czy wasza ofensywa sobie poradzi jak będzie musiała przejść 10 obrońców ... Nawet Barcelonie się to nie udało
27 kwi 2014 | 20:12
+22
typowy debil majacy ból dupy po porazce :D no cóz ja moge sie cieszyc z wygranej a ty tylko pluc bo nic wiecej wam nie zostało :D jak amatorzy na własnym stadionie z 8 rezerwowymi przegrac :D jakimi patałachami trzeba byc haha :)
28 kwi 2014 | 00:27
+43
Po komentarzach można wnioskować, że jesteś kibicem The Blues, ale nazywając zawodników drużyny przeciwnej szmaciarze czy też pisząc o "bólu dupy po porażce" świadczy o niskim poziomie Twojej kultury i braku szacunku dla rywala. Piłka nożna jest nieprzewidywalna i nie zawsze faworyci wygrywają, bo gdyby tak było to bukmacherzy zbankrutowaliby, a sport stałby się nudny. Masz rację, że grając na kilku frontach rotacje w składzie są nieuniknione i trzeba ustalić priorytety. Mourinho twierdzi, że najważniejsza dla niego jest LM, ale znamy tego znakomitego stratega i wiemy, że w PL do samego końca będzie walczył. Szacunek dla The Special One za taktykę na ten mecz. A wracając do "bólu dupy po porażce" to myślę, że to normalne kiedy Twoja drużyna przegrywa to raczej nie cieszysz się z tego, chyba, że Ty skaczesz z radości, w co wątpię. Nie jestem zwolennikiem "murowania bramki", bo to zabija football, ale cel został osiągnięty i Chelsea zainkasowała 3 pkt. Teraz trochę wyolbrzymię, ale wyobraź sobie sytuację, że team, któremu kibicujesz, w każdym meczu przez cały sezon gra w ten sposób. Końcowy bilans wygląda tak: 114 pkt, 38-Z, 0-R, 0-P. Stosunek bramek 38-0. Cel osiągnięty, mistrzostwo zdobyte, tylko zadaj sobie jedno pytanie: Czy będę dumny z drużyny, która w takim stylu osiągnęła cel przy najmniejszym nakładzie sił? Wiem, że przesadzam, ale mówimy tu o jednej drużynie i kilku meczach, a jeśli więcej drużyn zacznie tak grać to z piłki nożnej zrobią nam się szachy, a wtedy to już nikt nie będzie chciał tego oglądać.
P.S. Z mojej strony prośba, żeby zastanowić się czasem co chcemy napisać, bo nazywając w sieci kogoś debilem może się okazać, że w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Prośba ta jest skierowana do ogółu osób udzielających się w sieci, bo zamiast normalnych komentarzy mamy w niej śmieci.
28 kwi 2014 | 03:23
+2
no tak masz racje, a teraz sobie przypomnijmy fakty : 1 mecz z live 2-1 5 minuta Skrtel strzela bramke a potem do 80 nie mogli wyjsc z wlasnej polowy, 6 - 0 z Arsenalem wiekszego autobusu nie widzialem, 3-1 z MU , 4 - 0 z Tottenhamem, MC dwa razy ograny z czego na Edithad zostal ograny jak amatorzy slupki poprzeczki spojenia akcje 4 na 1, sama defensywa :O z Interem - najwieksza ilosc strzelonych bramek w historii ligi wloskiej, z Realem najwieksza ilosc pkt i bramek w historii ligi hiszpanskiej :O Nie moja wina ze Liverpool to amatorzy ktorzy bez ładnego walenia do przodu nic wiecej nie potrafia, jak widac sa trenerzy z rozumem ktorzy wiedza jak grac z gorsza a jak z lepsza druzyna od siebie. A jaki Real byl swietny z Bayernem jedyne akcje mial po kontrach i az cale 30 % posiadania pilki, o nich tez mowisz murarze? To ze Suarez strzela 5 bramek amatorom z konca tabeli to nie znaczy ze jest bogiem :D Amatorzy niech sobie biegaja a prawdziwi plkarze wygrywaja. Wiec odpowiadajac na twoje pytanie - tak jestem dumny z tej defensywnej taktyki ktora potem konczy sie rekordem strzelonych najwiecej bramek w historii :D a ty jakie fakty posiadasz poza swoimi fantazjami?
28 kwi 2014 | 14:01
-2
Real w lidze nie musiał murować bramki bo tam mają inne priorytety chcą oglądać mnóstwo bramek i dlatego Żose nie wyszło w realu bo w ważnych meczach nie mógł stawiać autobusu ... Jeśli mówisz że LFC to amatorzy to wiem dokładnie z jakim typem mam do czynienia i to będzie mój ostatni komentarz na twój temat bo jesteś zerem i nie warto z tobą gadać. Zobaczymy jak Atletico u was strzeli jakiegoś babola albo dostanie karny z kapelusza i Chelsea będzie musiała odrabiać PKSem dwu bramkową stratę czy będziesz taki dumny z tej taktyki. Jak dla mnie Mou to żaden geniusz Di Mateo też wygrał PKSem Lm i co on też jest geniuszem ? Geniuszem to można nazwać takiego simeone, który z takim zespołem jak Atletico może wygrać lige pokonując Real i Barcelone i dojść do finału lm. Niech wasz taktyczny geniusz idzie do takiego zespołu i coś osiągnie a nie tylko idzie tam gdzie jest kasa i może kupować kogo chce.
30 kwi 2014 | 01:47
+43
Widzę, że moja prośba częściowo została spełniona. Piszesz ze sensem i masz dużo racji. Przytoczyłeś wyniki, które są mi dobrze znane i właśnie takie spotkania chciałbym oglądać jako kibic piłki nożnej. Chelsea to wielki klub z tradycjami i z dużym potencjałem i nie przystoi takiej drużynie wychodzić na murawę i grać na czas już od pierwszych minut spotkania. Pisałem, że trochę wyolbrzymiłem całą tą sytuację, więc nie trzymam się kurczowo tych przekonań i mam nadzieję, że moje fantazje nie spełnią się. Mam również nadzieję, że mecz z Atletico nie będzie miał takiego jednostronnego przebiegu jak spotkanie na Estadio Vicente Calderón. A jeśli chodzi o fakty to przypominam, że sezon nie skończył się jeszcze, a Chelsea jest za plecami Liverpoolu, więc nie wypada piłkarzy takiego klubu nazywać amatorami. Życzę powodzenia Chelsea w dzisiejszym meczu z Atletico, przyda się:)
Pozdrawiam.
28 kwi 2014 | 08:56
-1
jakich kurwa 8 rezerwowych baranie ?!?!
28 kwi 2014 | 12:05
+1
wszyscy oprocz Maticia Azpli i Ivanovicia to rezerowoi, nie moja wina ze jestes debilem od siedmiu bolesci ogladajacy mecze raz na rok ale lecacy z japa jakbys wszystko wiedział a tak naprawde jestes deklem :D na twoim miejscu bym sie zamknał bo tylko sie osmieszasz :D
+17
Mam nadzieję, że Liverpool się nie załamie po tej porażce i wygra ligę :)
Piękne zachowanie kibiców Liverpoolu po bramce na 2-0 Williana. !!
28 kwi 2014 | 14:54
+1
dokładnie ! i dlatego na 8 ostatnich meczy z Barcelona Barca wygrała raz :D po 3 bramki w kazdym meczu wysoki pressing, zwyciestwo Realu w rezerwowym składzie, tak tak defensywy nie mogl :D i dlatego w rewaznu z Borussia juz w 15 min mogli prowadzic 3 - 0 gdyby nie Higuain :D opowiadaj takie głupoty debilom które nigdy nie widziały meczu.
Dokładnie Di Matteo tez grał autobusem...ba moze koparka? :D zwłaszcza jak ograli Napoli 4 - 1 prawda? :D cos jeszcze do skompromitowania sie chciałbys dodac? Ale Real ostatnio gra ofensywnieee nie to co za Mourinho, mieli az całe 30 % posiadania piłki :D widzisz sa ludzie rozumni i debile (tacy jak ty ) którzy wiedza ze gra sie w zaleznosci od druzyny. Ale dla bezmózgów ciezko to pojąć. Dokładnie Simeone jest genialny !! tylko u niego to nazywaja żelazna konsekwencja, a u innych defensywa chociaz to jedno i to samo :D no osmiesz sie dalej :)
Masz racje w Leirze i Porto on miał miliony do wydania :D w Porto az kupywali za 300 tys zawodników jestes zszokowany nie :D masz racje koncze z toba rozmowa bo jestes gówniarzem o poziomie wiedzy szambo. taka moja rada nie odzywaj sie bo z kazdym zdaniem wychodzisz na idiote :D
+19
No raczej, że nie dadzą rady, do tego liga i puchary dochodzą, ciężko będą mieli ;)
27 kwi 2014 | 22:02
+12
Zlot wrozek? heh to ok, tez sprobuje --> KUBAUNITED ja rowniez nie wroze twojej druzynie sukcesow w przyszlorocznej LM ;)
28 kwi 2014 | 08:58
+3
może jest za newcastle. tym to już w ogóle nie wróżę nic dobrego w lm
-11
ruski komentator pasuje do Chelsea jak ulał hehe...
27 kwi 2014 | 23:44
-1
bo to ruska drużyna hehe
27 kwi 2014 | 19:39
+12
ale Gerrard zjebał potem autobus i po meczu. Niech to szlag...
27 kwi 2014 | 19:20
+17
jak to jest w BPL: co jeśli Man City i Liverpool będą mieć tyle samo punktów na koniec? Decyduje bilans bramkowy czy bezpośredni pojedynek? Kto zostanie mistrzem w takim przypadku?
27 kwi 2014 | 19:43
+13
Decyduje bilans.
+13
ok, dzięki
czyli wychodzi na to, że jeśli pierwsza trójka do końca będzie wygrywać to mistrzem zostanie City. Bilans mają o 8 bramek lepszy, liverpool w 2 meczach tego nie nadrobi
-24
Chelsea wygrala bo przede wszystkim miala szczescie. Przeciez jakby nie te dwie setki to bylby remis. Z Atletico w srode musza zagrac lepiej zeby wygrac.
27 kwi 2014 | 18:41
-42
Czelsea gara antyfootbal jak za Di Mateo szkoda The Reds ;(
27 kwi 2014 | 18:21
+82
Po zachowaniach Mou widać, że odżył wracając do Chelsea, Madryt mu nie służył i co dziwniejsze wielu sądzi, że on Madrytowi też.
27 kwi 2014 | 18:11
+43
To przykład naprawdę dobrego meczu Chelsea. Ale czy na pewno ? Przez błąd kapitana Liverpoolu Chelsea zaparkowała busa i mogła nieraz wyprowadzać dobre kontry. No i zwycięstwo na wyjedzdzie!
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH - Chelsea znowu w grze :)
+27
Lubię Arsenal, Chelsea, Liverpool i Manchester United i z meczów takich jak ten czerpię wielką przyjemność, bez względu na wynik.
27 kwi 2014 | 18:01
+91
Chelsea drugim garniturem zniszczyła niezwykle rozpędzony Liverpool. Ich bilans z zespołami z czołówki jest imponujący. Można Portugalczyka nie lubić,nienawidzić ale na tę chwilę bez wątpienia to najlepszy menadżer na świecie. Mecz oglądało się z niezwykłym zainteresowaniem. Szkoda że do końca tylko dwie kolejki :/ Pozdrawiam fanów BPL !!!
27 kwi 2014 | 18:55
-39
Trenerów można oceniać wedle statystyk, a te pokazują, że to Guardiola ma więcej trofeów w krótszym czasie i większy % wygranych meczy.
27 kwi 2014 | 23:38
0
XD XD XD no i śmiechłem
28 kwi 2014 | 00:02
+7
Jak już mówisz o statystykach to nie zapomnij, że Guardiola ma lepszy % posiadania piłki! I dlatego jest najlepszy! ---- Nie ośmieszaj się...
27 kwi 2014 | 17:56
+17
Do rozegrania zostały jeszcze 2 kolejki i to one najprawdopodobniej zadecydują kto będzie triumfował na koniec sezonu.Niewątpliwie Liverpool skomplikował sobie trochę kwestie mistrzostwa przegrywając dzisiaj z Chelsea.Ale jak mawia klasyk przegrana bitwa nie oznacza końca wojny.
27 kwi 2014 | 17:51
+2
porazka ten liverpool, chelsea myslami w polfinale LM i wygrywaja na anfield nie no tego to jeszcze nie grali :D
27 kwi 2014 | 17:49
-21
No nie Liverpool przegrał jak zwykle przez kibiców Realu ale to dobry wynik dla city któremu kibicuje od zawsze.
27 kwi 2014 | 17:43
+40
to jakas paranoja i wy sie nazywacie kibicami ,wyzwiska ,przeklenstwa,to jakas dziecinada.zycze powodzenia w dorastaniu
-37
Nie wiem czego spodziewales sie po kibicach Chelsea...
27 kwi 2014 | 17:42
+15
gratki i podziekowania dla Chelsea :D ale szczerze powiedziawszy nie spodziewalem sie takiego wyniku ;)
27 kwi 2014 | 17:40