Oj Barcelono Barcelono co wam z 3pkt jak i tak 3 miejsce macie zapewnione? :D
28 kwi 2014 | 21:02
-5
Ciekawe co napiszesz jak Real zajmnie 3 miejsce :*
A mistrza i tak Real nie będzie miał bo jeśli Barca straci szansę na mistrza to jak myślisz jaki skład wystawi w ostatniej kolejce z Atletico ? :)
Tytuł mistrza Hiszpani jest w rękach Barcelony. Chociaż jest na 3 miejscu to ona rozdaje karty.
28 kwi 2014 | 22:14
-2
hahahahhahaaha oj chlopczyku.
Rozdaje karty?
W tydzien przejebala twoja barcelona wszystko ......
+3
Z palcem w dupie? Hahahahaha 3-2 to jest zacięty bój, mało tego Villareal prowadził. Z placem w dupie to by yło powyżej 3-0.
28 kwi 2014 | 15:59
+32
Czyli Villareal wygrał 4-1, tylko 2 gole nie do tej bramki wpakowali.
28 kwi 2014 | 15:49
+29
Najładniejszą bramke strzelił Gabriel :D Gdyby chciał to by nie trafił . Barca troszkę na farcie ale 3 p. są .
Veb.
28 kwi 2014 | 15:41
-8
Ale co niektórzy fani przescieradel sie podniecaja ale panowiee przeciez real jeszcze moze zostac tylko z CdR w tym sezonie a to bedzie wtedy sezon stracony wiec lamusy poczekajcie ladnie do konca sezonu i wtedy sie udzielajcie bo podejrzewam ze zal dupsko jeszcze tak scisnie ze pocieknie kupa po lydkach

Veb
28 kwi 2014 | 15:30
+12
Barca przegrywala 2-0 ale na szczescie 2 samobuje i gol Messiego w koncowce. Jak to mowia SZCZESCIE SPRZYJA LEPSZYM. I tak bylo.
A Dani Alves odpalil z tym bananem. Ale w koncu wszystko wyszlo ma korzysc Barcy bo kibice Villarreal stracili banana a zawodnik Barcelony sie posilil i mial energie na dalsza gre.
28 kwi 2014 | 17:43
-7
Jest też powiedzenie: "Sędzia sprzyja lepszym". Nie chodzi mi o ten mecz.
-2
nie jestem kibicem Realu, mimo że obstawiam ich na zwycięzców LM w tym sezonie, to jest tylko moja obiektywna opinia
28 kwi 2014 | 10:51
-19
Czyżby w Hiszpanii piłkarze oglądają Premier League? Everton?
+23
Znowu Barcelona podkreślona a Liga Europy gdzieś daleko na dole,brawo admini meczyków,brawo...
28 kwi 2014 | 17:44
+5
Przecież nawet kibice Juve nie oglądają LE mimo, ze ich klub tam jest.
28 kwi 2014 | 08:15
+9
Everton też pomógl stracić sobie 3 punkty z Southampton...
28 kwi 2014 | 07:56
+39
strzelić jedną bramke i wygrać 3:2 tylko barcelona tak potrafi
28 kwi 2014 | 07:49
+65
A swoja droga to wszyscy jada po Barcy ze slaby sezon i w ogole ale:
na chwile obecna najwiecej strzelonych bramek, 2 miejsce pod wzgledem najmniejszej ilosci strzaconych bramek, caly czas zajebiste problemy w defensywie, w lidze 2 wygrane mecze z Realem i w sumie tylko 4 pkt straty do lidera.
W anglii to sie nazywa "wyrównana liga" a w hiszpanii "slaba barcelona" :) bo co rozni zajebisty w tym roku Real (patrzac po lidze) i katastrofalnie slaba Barce? 1 pkt:)
28 kwi 2014 | 11:07
-37
synu o czym ty mowisz nie porownoj gowna do twarogu jezeli juz PD nigdy nie bedzie takie samo jak PL moglbys sie wreszscie tego nauczyc
28 kwi 2014 | 12:09
+12
nie zartuj! serio?
+11
z twojego genialnego premier league tylko cwelsi grające antyfutbol potrafi dojść dość daleko w europejsich pucharach, co Ty na to?
28 kwi 2014 | 17:46
+8
w 4 LM: Real i Atletico / W 4 LE: Valencja i Sevilla.
28 kwi 2014 | 16:27
-5
Mała poprawka :) to Real ma wiecej strzelonych goli.
28 kwi 2014 | 07:39
+3
Kolejny slaby mecz, chyba nikt juz tam nie gra na 100% a szczegolnie Messi. W sumie to juz nic do wygrania nie zostalo...Ale moga rozstrzygnac kto mistrzem hiszpanii zostanie...chyba ze jakas rewolucja by sie jeszcze zdarzyla i Real i Atletico w glupi sposob potracily punkty.
W nastepnym sezonie mam nadzieje ze troche przewietrza sklad.
28 kwi 2014 | 09:33
-17
nic ze składem nie zrobią...maja zakaz kupowania nowych piłkarzy więc będą grali tym samym składem ewentualnie mogą dać kogoś z ławki rezerwowych ale za bardzo dużego wyboru nie mają wię nie wiadomo czy w następnym sezonie nie będzie jeszcze większych kłopotów...
28 kwi 2014 | 12:07
+11
zakaz transferowy jest oczywiscie zawieszony i beda mogli kupowac zawodnkow w okienku letnim. mozna to bylo przewidziec
28 kwi 2014 | 06:10
-8
no ładnie villarreal 4 bramki strzelili :) 4:1 xd (KIBICE BARCY ! PRZESTANCIE MOWIC ZE REAL CISNIE NA FARCIE, JAK BARCELONA LEDWO CO WYGRYWA ! FARTEM ! JAKBY NIE TE POMYLKI TO BY JUZ BARCA MIALA POZAMIATANE- WIEC ZOSTALO JEJ WALCZYC TYLKO O 2 MIEJSSCE :)
+15
No tak 3 strzały celne w meczu i dwa gole za piękne by to bylo .Barca grała swoje i w końcu jej szczęscie dopisało bo ostatnio go nie mieli wogóle .Szacun dla Daniego Alvesa za akcje z bananem :)
28 kwi 2014 | 01:07
0
i tak barca konczy ten sezon na zero
28 kwi 2014 | 15:35
0
Frajerze przypomnij sobie real od 5 lat przewaznie konczyl na 0 sezon wiec sie nie podniecaj bo realek jutro odpadnie z ligii mistrzow a PD wygra athletico i bedziesz siedzial cicho cwelu.
Cwaniakujesz bo przescieradla 1:0 ugrali u siebie a jest jeszcze rewanz wiec umyj dupsko i czekaj na jutro bo zaaaal to dupsko ci tak scisnie ze sie posrasz
28 kwi 2014 | 00:14