Video dodane przez: totil 4 maj 2014 | 18:41
0
wie ktoś jakie były kursy na ten mecz?
4 maj 2014 | 21:06
-8
najlepsze jest to dla realu że barca z atletico gra ost mecz ligowy :) cos mi sie wydaje że real wygra lige o ile dzis wygraj
+9
Kurcze ale ciekawa ta liga w tym roku, angielska również ale tam to już norma ;)
4 maj 2014 | 20:03
+27
1. Real musi wszystkie mecze wygrac i czekac na potkniecie jeszcze Atletico;
2. Barca musi wygrac wszystkie mecze liczac na potkniecie Realu.
3. Atletico musi wygrac wszystkie mecze nie czekajac na potkniecie rywali.
4. Wszystko jeszcze jest mozliwe.
Visca Barca-Forever.
Ps. Mysle, ze w najlepszej sytuacji jest Real, ale sie okaze na finiszu.
Pozdrawiam kibicow.
4 maj 2014 | 20:23
-8
real nie musi czekać na podtknięcie atletico jak wygra wszystko teraz do końca to zostanie mistrzem ponieważ mają lepszy bilans bramkowy
4 maj 2014 | 20:24
0
Mają więcej bramek straconych więc Atletico zostanie mistrzem jeśli do końca sezonu się nie potkną.
4 maj 2014 | 20:27
+12
A nie liczą się przypadkiem bezpośrednie spotkania pretendetów do mistrzostwa?
4 maj 2014 | 20:32
-13
To chyba też się liczy, ale jeśli chodzi o te gole to chyba najpierw liczą się stracone
4 maj 2014 | 20:42
+3
Najpierw liczą się bezpośrednie mecze!!! :)
+30
W najlepszej sytuacji jest Atletico bo nadal wszystko od nich zależy. Tylko pytanie czy Barca pomoże Realowi?
4 maj 2014 | 20:46
+7
Barca nie będzie pomagała Realowi bo nie będzie takiej opcji.Musza wygrać. W wypadku przegranej Realu w ostatniej kolejce jezeli barca wygra z Atleti to zdobywają mistrzostwo. Nie ma kalkulacji.
4 maj 2014 | 20:52
-4
Tyle, że Real ma łatwiej a Barca ma Atletico
4 maj 2014 | 20:56
+6
No fakt ale nie ma kalkulacji bo każda z tych drużyn ma szanse na mistrza . Muszą grać do końca. Jedynym zespołem który może się podłożyc jest Espanyol w ostatniej kolejce z Realem żeby tylko Barcelona nie zdobyła Ligi.
4 maj 2014 | 20:00
-10
Barca bo trudnym spotkaniu zaperwnila sobie 3 miesjce w lidze.
0
Na moje atletico była bardziej psychycznie nastawiona na mecz finałowy Ligi Mistrzów z Realem

PS: Ale żeby tak nie było w finale bo licze na ciekawy mecz ;p
4 maj 2014 | 19:47
+26
Sytuacja wygląda tak :
W lidze hiszpańskiej liczą się bezpośrednie starcia a w przypadku meczy z Realem Barcelona i Atletico ma lepszy bilans. Barcelona ma wciąż szanse na mistrza, gdyby wczoraj nie dali ciała to byłyby one jeszcze większe :P. Zakładając, że do ostatniej kolejki wszyscy wszystko wygrają to Real i Atletico będą mieli tyle samo punktów, Barcelona będzie 3 punkty za nimi. Mecze ostatniej kolejki są rozgrywane o tej samej godzinie, Barcelona raczej się nie podłoży bo to przecież "Mes que un club" a prestiż jest ważniejszy od 1 tytułu dla przeciwnika no I BARCA WCIĄŻ BĘDZIE WALCZYŁA O MISTRZOSTWO. Jeżeli Real przegra ostatni mecz to wtedy wygrana Barcy daje Barcelonie mistrza bo mają lepszy bilans bezpośredni! Nawet jeżeli Real nie przegra ostatniego meczu to Barcelona i tak powinna walczyć o 2 miejsce i udział w Superpucharze Hiszpanii. Moim zdaniem Barca jest w stanie oklepać Atletico na swoim własnym stadionie, powinni się spiąć na ten jeden mecz i wywalczyć to co jeszcze mogą w tym sezonie. Pozdrawiam, kibic Realu liczący na wygraną Barcy w 38 kolejce :D
4 maj 2014 | 20:35
+7
Kurde ... czytam to i czytam i sobie mysle ... Ten gość dobrze mówi. A na końcu dopisek Kibic Realu :D Szacun dla Ciebie za szacunek dla Barcy ( ja też sznuje Reala , ale mimo tego go nie lubie ... ). Ja chce żeby to Barca wygrała ligę ( jest to praktycznie nie mozliwe ale ja nadal wierzę :D ) , ale jeśli nto ma nie byc Barca to niech to bedzie Real. Jednym z powodów tego jest gra Barcy w Superpucharze Hiszpani jeśli Real , albo własnie Barca zdobędzie mistrza , a drugim jest to że chyba bardziej lubie Real od Atletico !!! Barca to teraz skopać dupy Atletico na CN i przynajmniej gramy w Superpucharze Hiszpani :D
+5
Atletico się nie popisało, ale to co wyrabiał sędzia liniowy to już kryminał.
4 maj 2014 | 19:44
+33
Przy założeniu, że wszystkie 3 drużyny wygrają swoje mecze do ostatniej kolejki,
Atletico - 91 pkt
Real - 91 pkt
Barcelona 88 pkt
I teraz.
Jeżeli Atletico wygra z Barceloną to zostaje mistrzem nie patrząc na innych ( lepszy bilans bezpośrednich meczów przeciwko Realowi).
Jeżeli Real wygra ostatni mecz a Atletico zremisuje lub przegra z Barcą- mistrzem Real.
Jeżeli Real przegra swój ostatni mecz, a Barcelona wygra z Atletico- mistrzem Barcelona.Każdy będzie miał po 91 pkt ale to Barca będzie miała lepszy stosunek bezpośrednich meczów zarówno z Realem jak i Atletico.
Tak się ma sytuacja.
4 maj 2014 | 19:43
-10
Gdyby Barca z Getafe wygrala.... 2 kolejne wygrane i zadnych dyskusji kto mistrzem... a kto sie orientuje, jaki jest bezposredni bilans Atletico- Barca?
4 maj 2014 | 19:45
+1
0-0 w pierwszym meczu.. Rewanz w ostatniej kolejce ;)
4 maj 2014 | 19:57
+9
jak sie nie orientujesz dobrze to nie komentuj nawet jakby wygrali z getafe to byli by 1 pkt za realem. wielki znawca i matematyk
4 maj 2014 | 20:05
-12
A ja wcale nie licze na to ze real wygra swoje mecze xd
4 maj 2014 | 19:36
+3
ja mam pytanie: w razie takiej samej liczbie punktów liczy się stosunek bramek czy mecze między drożynami?
4 maj 2014 | 19:38
0
Liczy się bezpośredni bilans meczów tych drużyn, nie gole.
+25
No to jeśli będą mieli tyle samo punktów to kto mistrzem? Atletico ma lepszy bilans meczów a Real lepszy bilans bramek co ważniejsze w lidze hiszpańskiej?
+27
aaaaa.
Wtedy liczy się bilans bezpośrednich meczy (Zwycięstwo i remis są na korzyść Atletico). Real musi wszystko wygrać i liczyć na to,że Barca nie przegra u siebie z Atletico. Możliwe, że Barcelona przed ty ostatnim meczem będzie miała jeszcze szansę na 2gie miejsce, to powinni powalczyć Dziś ciężki mecz z Valencią podłamaną odpadnięciem z pólfinału LE, wszystko jest jeszcze możliwe. Real MOŻĘ, a Atletico MUSI. Pozdrawiam normalnych. Kibic Królewskich.
4 maj 2014 | 19:32
+7
VAMOS REAL! :D A w ostatniej kolejce jestem sezonowcem Barcelony!
-3
Jeszcze nie wszystko stracone, jeżeli Valencia wygra z RM, a Barca pokona materace w ostatniej kolejce, to wszyscy będą mieli po 88 pkt!
DO BOJU VALENCIA! :D
4 maj 2014 | 19:25
-7
tylko real ma 3 mecze jeszcze do końca
-3
4 mecze ma do końca. Oby 1 przynajmniej przegrała ;)
4 maj 2014 | 19:15
+3
Barca specjalnie da dupy w ostatnim meczu bo ich dupa boli ze Real wszystko wygrywa :D
4 maj 2014 | 19:30
-1
To mógł ten wasz wspaniały Real wszystko wygrywać a nie teraz wszyscy kibice Realu i Hala Dzieci albo liczą na Barce albo piszą takie idiotyzmy jak ty że da dupy.

Jakby wszystko wygrywali nie musieliby się oglądać na innych przecież mają tak wspaniał sezon są nie do pokonania
4 maj 2014 | 19:13
+2
Atletico przegrało ale i tak Real musi liczyć na jeszcze jedną wpadke.
Ciekawie by było jakby tu jeszcze Real gdzieś się potkną niewielu myślało że Atletico jest w stanie to zrobić więc czemu nie Real.
Fajnie by było jakby mecz Atletico Barca przesądzał o mistrzostwie dla którejś z tych 3 drużyn dla wszystkich kibiców byłoby to bardzo ciekawe
4 maj 2014 | 19:09
0
Real <3
4 maj 2014 | 19:04
+9
No kto by pomyślał, że w hiszpańskiej takie emocje do końca będą. Ciągle trzy drużyny w grze o tytuł, nie jest powiedziane, że Real też się nie potknie w 4 ostatnich meczach.
4 maj 2014 | 19:11
-1
tak też może być ale lepiej żeby nie było zawsze barca albo real już pare kolejek przed końcem wiedzieli kto będzie mistrzem a teraz sa emocje i jest dobrze :)
4 maj 2014 | 19:03
+11
I wyjdzie że Atletico zostanie z gołą dupą w tym sezonie :)
4 maj 2014 | 19:02
+10
:) ooooo i Real ma dużą szanse na mistrza :D i dziś fajnie by było żeby dziś wygrali mecz i jeden mają zaległy i można dopisać 6 punktów :)))))
4 maj 2014 | 18:59
+1
Przepraszam, że tak mówię, ale teraz potrzebujemy przegranej realu....
4 maj 2014 | 19:01
+14
przepraszam ze tak mowie ale chciala bys trzeba bylo wygrac ostatni mecz heheehh
+18
Podopieczni Diego Simeone niech się cieszą że przegrali tylko 2:0.
4 maj 2014 | 18:57
-15
Kurde,kibicuje Barcie i jestem zaskoczony co sie dzieje.Jeszcze mamy szanse na mistrzostwo katalonczycy.Wierzmy.Veb.Kocham was :).
4 maj 2014 | 19:00
+19
Też wam kibicuje szczególnie w ostatniej kolejce
4 maj 2014 | 19:08
+7
Tak ja też będe kibicowac barcelonie w ostatniej kolejce :DDDD
Muszą wygrać w ostatnie i real też musi wygrać i będzie wszystko bardzo dobrze :D
+14
Real musi wygrać wszystkie mecze i...Trzeba kibicować Barcelonie :D
4 maj 2014 | 18:55
+11
OBY REAL WYGRAŁ
+46
Jak napiasłem kilka kolejek temu że Atletico ma jeszcze trudnych rywali i że na pewno strasi punkty to dostałem 60 minusów.

No to teraz widzicie kto miał racje.

4 maj 2014 | 18:58
+12
Levante nie jest łatwym przeciwnikiem :) z tego co pamietam Barcelona też sie potkneła na Levante ?
+6
Masz rację :)
4 maj 2014 | 19:05
-2
A od kiedy to plusy czy minusy świadczą o tym czy ktoś ma rację? One są absolutnie niepotrzebne, tylko dzieci zwracają na nie uwagę.
+7
Plus i minus świadczy o tym czy ktoś się z tobą zgadza lub nie.
4 maj 2014 | 21:34
+2
I co jak się zgadzają to już masz racje? To czemu jak ktoś powie prawde o Realu, Barcelonie tylko w negatywny sposób to ma często sporo tych minusów? Bo to o poglądy idzie a nie o prawde.
+16
Tylko żeby teraz Real nie zawalił sprawy, wygrał mecz i zbliżył się do mistrza Hiszpanii !
-4
Pewnie dziesięć razy by się zastanowił czy kupować im te browary a co dopiero wydać kasę na bilet do Walencji. Wiem że żartowałeś.
4 maj 2014 | 19:07
-2
Ja bym im kary jakieś przydzielił. Niestety potrafią dobrze zagrać.