Video dodane przez: kamyk019 4 maj 2014 | 22:46
6 maj 2014 | 17:48
-1
{{votes_count}}

Odpowiedź do MadridistaKacper : co z ciebie za kibic jak ty nawet nie masz pojecia w jakich godzinach bedą rozgrywane mecze ostatniej kolejki La liga.kibic z ciebie jak z koziej dupy trąba.jesteś tak żenujący jak ten klub z madrytu Srejreal.real nie ma juz szans na mistrza.barca w takiej formie jak teraz jest nie wygra z atletico.wystarczy ze atletico zremisuje z barcelona i maja mistrza kraju.weź sie nie kompromituj i nie wypisuj takich głupot.
+4
Kibice Realu śmiali się z remisu Barcelony a sami srali w majty bo od porażki dzieliło ich kilka sekund :)
5 maj 2014 | 15:51
-26
nie przejmuj się tymi minusami na tym serwisie to same dzieci z realu
5 maj 2014 | 15:32
+1
no cóż, gdyby Barca wygrała swój mecz z Getafe to mogłaby powalczyć z Atletico o mistrrzostwo a tak to gdyby nawet wygrała to Real na mistrza bo nie chce mi się wierzyć że gdzieś jeszcze straci punkty ;(
Visca el Barca!!!
5 maj 2014 | 15:11
-3
gdyby wygrali to mistrzostwo pewne ale i tak wierze ze mistrz bedzie :)
5 maj 2014 | 14:40
+8
Valencia zasłużyła na ten remis,brawo dla nich,a przedewszystkim dla Diego Alvesa.
`iHallaMadrid!
5 maj 2014 | 13:44
+1
wiesz że real ma dalej przewagę nad Barcą
5 maj 2014 | 13:06
+3
Z tych 3 meczy które zostały Realowi punkty tak mi sie wydaje może mu urwać tylko celta bo ta ostatnio jest dobrej formie ale jak wiemy wszystko zdażyć sie może.
5 maj 2014 | 11:30
-8
Real dal dupy po calosci! Byla taka okazja, Atletico musialoby wygrac z Barcelona, a teraz? Wystarczy im remis. Po prostu zenada.
5 maj 2014 | 15:46
+5
atleti nie musialo by wygrac bo mieliby po tyle samo punktow ale atletico by wygralo bo ma lepsze wyniky po 2 bezposredmnich meczach
5 maj 2014 | 09:33
+1
Tylko hejtować potraficie. Lige wygra najlepszy i tyle w tym temacie. Ładny gol Cr.7 :]. Hala Madrit.
5 maj 2014 | 09:23
-6
CR7 to geniusz futbolu i tyle! Podobnie zresztą do bramkarza Valencii, przynajmniej w tym meczu...
27 lip 2014 | 19:10
0
Rozumiem że kibice barcy dają mu minusy ?
5 maj 2014 | 09:21
+3
Geniusz nie geniusz w koncu mu weszlo a z 10 razy chyba strzelal...skutecznoscia nie blyszczal
5 maj 2014 | 09:01
+1
3 faworytow zdobylo 2 pkt...najbardziej chyba Barcelona moze pluc sobie w brode. W 91 min gola stracili a gdyby nie to losy mistrzostwa w meczu z atletico chyba by sie rozstrzygnely. A z reszta po tej kolejce i po tym co zobaczylismy i tak jeszcze wszystko jest mozliwe
5 maj 2014 | 08:55
+4
cr7 bramka piękna ale co z tego powinni to wygrać na miękko ale kolejka ciekawa
5 maj 2014 | 08:54
+1
Nie szalej za 10 zł wyliczyłem 21675 w Bet365 za te 3 mecze w jednym kuponie więc do miliona jeszcze sporo, ale kasa i tak dobra tylko kto normalny by takie wyniki postawił. Nie pisze oczywiście o rezultatach bramkowych bo tego nikt by nie przewidział tylko mam namyśli remisy Barcelony i Realu oraz kurs za porażkę Atletico.
5 maj 2014 | 02:04
+63
Mam wrażenie, że i w Anglii i w Hiszpanii nikt nie chce wygrać mistrza :D zwariowany sezon i tu i tu.
5 maj 2014 | 01:39
+5
mogliby kupic jakiegos napadziora, morata out.
5 maj 2014 | 00:55
+4
Ten wynik oznacza, że Atletico ma dalej tytuł tylko w swoich rękach. Real zawalił sprawę, zamiast się bawić w pierwszych 20 minutach, w których mieli przewagę, powinni spokojnie strzelić przynajmniej 2 gole. A tak Valencia zwietrzyła swoją szansę i Real musi liczyć na porażkę Atletico na Camp Nou, co jest mało prawdopodobne w aktualnej formie Barcelony. Do tego Królewscy mają przed sobą dwa trudne mecze wyjazdowe z Celtą i Realem Valladoid i przy takiej grze jak dzisiaj nie mają co liczyć na 3 punkty.
5 maj 2014 | 08:27
+6
Jak Atletico wygra następny mecz to z Barceloną wystarczy remis
5 maj 2014 | 00:42
+9
No i dobrze wam tak wieśniaki Madryckie!
5 maj 2014 | 00:21
-33
real właśnie po tym zremisowanym meczu z valencia juz ma po mistrzostwie.juz tłumacze dlaczego: wystarczy że atletico wygra ze słaba malaga i zremisuja z barcelona i maja mistrza.real madryt musiał podkreslam musiał oddać ten mecz z valencia.a niestety dla realu był remis.jeśli real wygra kolejny mecz i w ostatnim meczu bedzie wygrywał to barcelona już nie zdobedzie mistrza poniewaz real bedzie wyprzedzał barce jednym punktem i wtedy barca może oddać mecz atletico.wystarczy że atletico zremisuje z barcelona i maja mistrza a tak jeśli real by dzisiaj przegrał to barcelona by nie miała możliwości oddania meczu atletico z tego wzgledu że barca by miała wielka szanse na mistrzostwo i by walczyli o wygrana z atletico a w takiej sytuacji jaka jest teraz to barca może podłożyć sie w ostatnim meczu i real bedzie miał po mistrzostwie.
5 maj 2014 | 15:50
0
real ma nad barcaą jeden pkt.Jezeli do ostatniej kolejki oba kluby będą wygrywac to eal bedzie mial 1 pkt. nad nimi.I teraz popatrz. Jeżeli tak sie zdatrzy ,ze barca będzie grala z atleti przed meczem real aspanyol to barca moze chciec wygrac i liczyc na reamis albo porażkę realu to wtedy barca wskoczy na 2 miejsce
6 maj 2014 | 14:40
0
0 myslenia, a ostatnie mecze bd grane o tej samej porze :)
4 maj 2014 | 23:48
-5
Powiedziałabym że Valencii w tym meczu sprzyjało duże szczęście. A po za tym świetny mecz CR7 :)
5 maj 2014 | 08:31
+3
Szczęście może też ale po prostu grali w piłkę, nie bali się tak jak Levante i mają nagrodę a nawet powinni wygrać tylko Ronaldo musiał wjebać kopyto.
4 maj 2014 | 23:33
-24
Mieć tyle setek i prawie wszystkie zmarnować? Tylko Ronaldo tak potrafi !!! Bez dwóch zdań, w marnowaniu dogodnych sytuacji jest on mistrzem. Geniusz, geniusz i jeszcze raz geniusz !!! I do tego jeszcze niesamowicie skromny człowiek, mógł strzelić dzisiaj ze 4 gole, ale nie, Ronaldo nie będzie się wywyższał nad innymi, to nie w jego stylu, jeden i koniec !!!
5 maj 2014 | 08:33
+1
No tak i nie wiem czy po tym golu nie został piłkarzem meczu, a sytuacji faktycznie ma zazwyczaj sporo.
4 maj 2014 | 23:17
+75
Końcówka sezonu będzie niezwykle emocjonująca. I oto chodzi! :)
Pozdrawiam normalnych kibiców. ;)
-17
W sumie sędzia dał dupy też.Za mało czasu doliczył i nie widział fauli na zawodnikach Realu tyle karnych być powinno.
To wina sędziego!
4 maj 2014 | 23:31
+1
Doliczyl tyle co powinien jezeli uwazasz ze za duzo to poprostu nie ogladales meczu.
4 maj 2014 | 23:12
-13
Oby ten Gol Ronaldo dał mistrzostwo . Barcelono liczymy na cb
4 maj 2014 | 23:11
+118
To chyba będzie najbardziej emocjonująca końcówka sezonu w historii la liga .
Jeśli Atletico i Barca wygrają swój najbliższy mecz a Real wygra zaległy mecz z Valladolid i z Celtą to układ tabeli będzie taki :

1. Atletico 91 pkt
2. Real 89 pkt
3. Barca 88 pkt

I każda drużyna ma równe szanse na majstra, Barca będzie na Camp Nou walczyć ze wszystkich sił bo tylko zwycięstwo dałoby im mistrzostwo a Atletico wystarczy że się zamuruje w stylu Chelsea (remis na CN daje majstra Atletico) .
Real zaś żeby myśleć o mistrzostwie MUSI wygrać u siebie z Espanyolem .
Espanyol już nie gra o nic więc mogą się podłożyć Realowi żeby tylko Barcelona nie zdobyła mistrza .
Ale że mecze są rozgrywane o jednej godzinie Barcelona nie będzie znać wyniku Realu i się na pewno nie podłoży Atletico. ojojojojojo będzie się działo :D

Szanse na mistrza oceniam tak : Atletico - 35 % , Real - 33% , Barca 32%

Osobiście jestem całym sercem za Realem, ale ten sezon na pewno będzie zapamiętany na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugie lata :D

HALA MADRID ! :)

Pozdro dla normalnych kibiców tych trzech klubów :D
-1
Gdyby dziś Real wygrał to w ostatniej kolejce zadowalałby go remis barcy z atleti a w tym wypadku jedynie porażka Atletico.
+6
Według mnie Real największe szanse na potknięcie ma z Celtą, jeśli tam nie straci punktów, to w ostatniej kolejce ich pewnie nie straci. Chociaż z drugiej strony piłka nożna jest nieprzewidywalna..
0
Nie miał dnia ale i w takim potrafi strzelić piękną w dodatku zaje*iście ważną bramkę dla Realu.
4 maj 2014 | 23:10
+7
taka tam piętka pf brawa dla valenci
5 maj 2014 | 11:58
+1
taka tam piętka ?! odezwał sie kurde fan barcelony z nickiem "messi", gdyby twoj ulubieniec takiego gola strzelil to bys sikal z radosci a ze to real to masz to w dupie. nalezy sie szacunek za taka technike. No nie zmienia to tego ze valencia niezly mecz zagrała i udało im sie zremisowac z maszyna ktora w LM zrobila po sobie rzeź niewiniątek
0
Żaden piłkarz nie ma sobie równych, są lepsi i gorsi.
0
Bravo Valencia... Nie wiem czy ktokolwiek wspomniał tutaj o Valencii w tych prymitywnych komentarzach typu "Hala Madrid" ale naprawdę Nietoperze pokazali klasę.. A Real?? Co tu dużo mówić nigdy nie bylem za realem wiec wole nic nie pisać mogę powiedzieć brawo za walkę do ostatnich minut.. A tak w ramach malutkiej prowokacji VEB!!!!!!!!

-5
Ocho to jest giść tak w sumie to ojebal byś mu pałę za ten strzał coo?? A tak serio to strzał ładny nie ma coo ale nie ma co sie nad nim spuszczać :D
4 maj 2014 | 23:05
+2
Oj Ci Kibice co wychodzili w 87 minucie z boiska to sezonowcy jak połowa tych co się cisną w komentarzach i wyzywają inne kluby pozdrawiam.
4 maj 2014 | 23:18
-2
W pełni cie popieram.. w 90 minucie sam myslałesś co za frajerzy.. Atletiko sie potneło Barca też a tu w 92 gooool... "Real jest lepszy bo gra do konca flajrzy!!!! Haja Madjid"
4 maj 2014 | 23:03
-3
Błąd w komentarzu chodziło mi oto że ekipy z Valencii ukradły pkt. ekipom z Madrytu.
4 maj 2014 | 23:24
-1
Komunikat z ostatniej chwili : Prokuratura wymorzyła śledztwo w sprawie kradzieży punktów Drużynom grającym w Lidze BBVA z Madrytu a Konkretnie chudzi o Jérémy M. oraz o Dani P. Podobno wyżej wspomniani zawodnicy grali na dopalaczach o dalszych postępach w sprawie poinformujemy później.
4 maj 2014 | 23:02
-24
Tym czasem Barcelona na 2 miejscu i 2 pkt przewagi nad realem ;)

+9
Wpuszczenie na boisko Moraty było błędem.
-1
A kogo miał wpuścić ?
4 maj 2014 | 23:15
+6
Coentrao za Marcelo bo każdy kto oglądał mecz widział,że na chwile obecną jest daleko od dobrej formy.
+5
Znów Real nie wykorzystuje już po raz kolejny potknięcie się Barcelony czy Atletico Madrid, dzisiaj ekipy z Levante ukradły cenne pkt. z ekip z Madrytu, Fabio jest lepszy niż Marcelo w obronie to widać, Marcelo jest bardziej ofensywnym lewym obrońcą, widać tez ze zostawia więcej miejsca, napewno największym plusem Marcelo jest dryblink, piękna bramka CR7 niczym Ibrakadabra, wierze dalej w Mistrzostwo ale będzie bardzo ciężko masakra. Jedno serce jedno bicie Real Madrid Ponad Życie. Hala Madrid...
-1
Co marcelo z dryblingu jak tego nie wykorzystuje Fabio robi wszystko a co najważniejsze wyprowadza zabójcze kontry np. Taką jak w 1 meczu półfinału ;] Jak dla mnie on zawsze był dla mnie nr 1, bo marcelo robi dziury w obronie, a jak juz gra defensywnie to wygląda to jak by taki Benzema grał na Lewej Obonie.