Video dodane przez: totil 5 maj 2014 | 22:50
{{votes_count}}
Ten mecz był dobry
15 maj 2014 | 22:29
+1
lepiej jak mecz nie wyjdzie i poprostu sie wjebie 5:0 niz z 3:0 zjebac 3:3 to trzeba miec "klase"
6 maj 2014 | 21:21
-6
Jebane gimby jeden mecz zremisowali i już looserpool! Trochę szacunku ;) Zdobęda mistrzostwo i nagle wszyscy za Liverpool.Pozdro

VeB!!!
9 maj 2014 | 21:11
+5
a z czelsi?
6 maj 2014 | 21:00
+2
brawo dla Crystal Palace moim zdaniem zasłużenie zostają w Barclays Premier League.Szkoda Liverpoolu szanse na tytuł maleją :(
6 maj 2014 | 20:27
+2
Niestety City już nic nie zatrzyma, tak mi się wydaje :(
6 maj 2014 | 20:13
+4
Zawiodłem się na Liverpoolu , no ale PL jest nieobliczalną ligą i dlatego jest moim zdaniem najlepsza.Szkoda Liverpoolu bo wątpie ,że Manchester City przegra choć jeden mecz no i oczywiście Chelsea też wraca do gry.
6 maj 2014 | 19:56
+3
Palace może i by rozniosła, Liverpool by ich rozniósł :)
6 maj 2014 | 19:54
0
Szkoda Liverpoolu :(
Przypomina się Finał LM 2005, ale tym razem role się odmieniły ...
6 maj 2014 | 19:53
+9
Wybacz, że to napiszę kibicu Barcelony, ale twój komentarz jest żałosny :)
0
Co wy chcecie od City? Mają hajs to mają dobrych zawodników którzy mogą zapewnić mistrza tyle w temacie
6 maj 2014 | 19:09
+5
myśleli że nastrzelają niewiadomo ile :D
6 maj 2014 | 19:08
+1
ja nie wiem.... jak tak można spierdolić w takim meczu, myślałem że gorzej niż z Chelsea się nie da, ale Liverpool jednak ma smykałkę do tego :D w przyszłorocznej Chempions League mogą zbierać tęgie baty :D
6 maj 2014 | 19:06
+1
Się przeliczyli..
6 maj 2014 | 19:05
0
chodzi o ilosc klasowych N ek Live tylko Suarez (Sturridge sporo pomogł) a City Dzeko Aguero Jovetic Negredo. tyle
6 maj 2014 | 19:04
-1
no a jak
6 maj 2014 | 18:59
+6
cjcieli na chama bramek nastrzelac i tak to sie skonczylo.
6 maj 2014 | 18:35
+2
city nie zasłużyło czy nie jak będzie miała najwięcej pkt to wygra ligę i nic na to nie poradzicie
6 maj 2014 | 18:21
0
City zapewne wygra teraz ligę. No cóż, BARDZO szkoda. To był świetny sezon Liverpoolu jak i Chelsea. City nie zasłużyło na tytuł, to nie jest prawdziwy klub z tradycjami i wiernymi kibicami. No szkoda.
6 maj 2014 | 20:58
-5
City nie wiernych kibiców haha,ma tak samo wiernych jak Utd(jak nie bardziej) Stary stadion M.C Maine Road był świadkiem najwyższej frekwencji w historii meczów drużyn klubowych w Anglii, kiedy to 84,569 kibiców oglądało zwycięstwo ze Stoke City w ramach Pucharu Anglii. Elo
6 maj 2014 | 18:04
-1
Pierdolone kurwiarze z City wygraja od kiedy sie kurwy w 2008 hajsu nachapaly to nagle predyspozycje do majstra tak lamili od powstania klubu haahhaahhahahahahahahahahahahahahah jebac $hity
6 maj 2014 | 21:09
+3
Ale ty masz zryty mózg.
6 maj 2014 | 17:45
0
hehe się dzieje Real nie wykorzystuje potkniecia Atletico...Liverpool remisuje przynajmiej jest ciekawie :)
6 maj 2014 | 17:30
+6
a tak właściwie, bo nikt o tym nie pisze- brawo Crystal Palace- miłość aż po grób! ;)
6 maj 2014 | 17:27
-4
Manchester City na mistrza !!!
6 maj 2014 | 17:41
+6
przestan to Live jednym napastnikiem zagrało prawie caly sezon nie 4 roma... dla mnie oni sa zwycięzcami i tyle...
6 maj 2014 | 17:48
-1
zwyciezca jest ten kto ma wiecej pkt a tak na marginesie to nie grali 1 napastnikiem
+2
powiem wam szczerze że normalnie patrze i nie wierze :)
tym samym Liverpool stracił szanse na mistrzostwo ;(
6 maj 2014 | 17:23
+3
OMG jak to mozliwe.... ale gdy sie gra tak ofensywnie trzeba liczyc sie z strata bramki...
6 maj 2014 | 16:45
+2
jak CR7 strzelił bramke pod koniec meczu to wszyscy sie zachwycali jaki to on wspaniały
w tym meczu Gayle strzelił i to dwie, dlaczego tak o tym cicho?
6 maj 2014 | 17:20
+1
bo to stona z większością kibiców Realu i oni nie widzą świata poza CR7 i Realem ... a jak tylko cos napiszesz na Real to od razu minusy, np. napiszesz ,,walic Real'' - dostaniesz 100 minusów, a jak bys napisal ,,walic Barce" to dostaniesz 50 plusów - wiem że to niesprawiedliwe ;(
6 maj 2014 | 17:28
-3
Założę się, że obie opcje byłyby zminusowane :) Ludzie, nie przejmujcie się tym, że internetowe ciołki minusują.
+4
bo CR7 to gwiazda nie jak Gayle
6 maj 2014 | 16:09
+5
Niecodzienna sytuacja. Przypomina się finał LM w 2005 roku, teraz jest na odwrót ^^
6 maj 2014 | 15:53
-8
Losepul wszystko zjebał równie ładnie jak i Chelsea tyle żę, w bezpośrednich starciach była lepsza
6 maj 2014 | 15:42
+7
nieprzypadkowo nazywaja ich looserpool
6 maj 2014 | 15:24
+6
Jaki paradoks! Chelsea nie ma napastników, a Liverpool nie ma obrońców...
6 maj 2014 | 14:04
-23
Szkoda że nie wywiezli 3pkt ale nic straconego.W Premier League wszystko jest możliwe.Liverpool na mistrza!!!

VeB!!!
6 maj 2014 | 13:27
+15
Jeszcze nic się nie rostrzygneło liga angielska jest nieprzewidywalna
6 maj 2014 | 13:06
-1
Za co im się należało? Za to, że mają więcej straconych bramek niż Crystal Palace i Hull City i tyle samo co West Ham? Przestań.

Brawa dla Suareza i Sturridge ale wygrywa drużyna, nie dwóch zawodników. Liverpool na pewno w tym sezonie nie BYŁ DRUŻYNĄ, która zasługiwała na mistrzostwo.
6 maj 2014 | 11:55
0
szkoda Liverpoolu, należało im się mistrzostwo, chociaż jeszcze nic nie wiadomo ale pewnie juz sie nie uda, no cóż wrócili po kilku nieudanych sezonach z dalekiej podrózy, wrócili do scisłej czołówki, wrócili do LM, ten sezon mimo wszystko bardzo dobry w ich wykonaniu
6 maj 2014 | 11:53
+28
Niesamowite. Nawet jak na standardy BPL.
6 maj 2014 | 11:11
+1
nie.....ku..a nie wierze. nie ogladalem nie slyszalem o wyniku teraz ten skrot obejzalem. szokooooozjaaaa:(
6 maj 2014 | 11:02
+4
City chyba gra najlepiej z tymi słabszymi klubami i pozostałe mecze są w stanie wysoko wygrać, no ale Live też wysoko wczoraj wygrywali.
6 maj 2014 | 10:32
+16
Coś mi to przypomina.Chelsea i Liverpool tracą punkty City świętuje.
Barca remisuje z Getafe Atletico przegrywa z Levante Real świętuje przychodzi mecz a tu ledwo remis uratowany w końcówce