Video dodane przez: emoid 16 cze 2014 | 18:51
{{votes_count}}
niemcy zajdą daleko niema bata a pepe cóż burak nieziemski!
17 cze 2014 | 18:38
+11
co tu duzo pisac kto ogladam caly mecz ten wie portugalia dosc szybko opadla z nadziei i sil... ronaldo jak zwykle sfrustrowany tracil pilke to stal i sie patrzyl albo z pretensjami do sedziego ....
17 cze 2014 | 15:59
+6
eder nieźle grał Niemcy to Niemcy oni zawsze świetnie przygotowanie na turniej
17 cze 2014 | 15:52
+3
Bardzo słaby mecz Portugalii. Ronaldo był niewidoczny na boisku jak i cała Portugalia. Najlepszym zawodnikiem Portugalczyków był Eder. Niemcy zagrali kapitalnie!
17 cze 2014 | 15:33
+7
I to jest football na wysokim poziomie ! Brawo Niemcy!
17 cze 2014 | 13:49
18 cze 2014 | 08:31
-3
a Ty gornoslaski gnoju...pisz sobie w szwabskich "meczykach" bo tutaj Cie NIKT nie potrzebuje, Palancie
17 cze 2014 | 13:27
+5
Cytując klasyka: "Futbol jest taką dyscypliną sportu, w której gra na boisku 22 zawodników, przez 90 minut, a i tak zawsze wygrywają Niemcy"
17 cze 2014 | 12:58
+3
Niemcy zawszes a mocni,zawszezsa faworytami. Mysle,ze maja szanse na final,w ktorym moga spotkac sie z Wlochami. Taki moj typ,bo obydwie druzyny sa bardzo solidne. Kto wie?
17 cze 2014 | 12:29
+16
Zajebiście Niemcy !!
17 cze 2014 | 12:06
-10
Karny nie słuszny, tak samo jak czerwona kartka dla Pepe. Ok, nie wytrzymał nerwowo, ale on dotknął Kroosa głową, a nie uderzył... uderzył to Zidan Materazziego (słusznie zresztą). 2 niesłuszne decyzje sędziów, ale fakt jest taki, że Portugalia nie pokazywała nic swoją grą... może 5 minut grali nieźle, ale szału nie było. Niemcy kontrolowali całe spotkanie. Nie jestem fanem Niemców, kibicowałem Portugalii, i szkoda, że dostali oklep, ale te mistrzostwa się jeszcze nie skończyły i wierzę, że jeszcze pokażą na co ich stać:) Mam nadzieję, że CR7 w końcu się ocknie bo w meczu z Nimcami był w ogóle nie widoczny. pozdro!:)
17 cze 2014 | 13:43
+5
Pomyliłeś zawodników, akcja nie była z Krossem.
Od wymierzania sprawiedliwości jest sędzia, nie zawodnik, Pepe dał się sprowokować jak amator. Słuszna czerwona kartka za perfidne zachowanie.
Niemcy byli skuteczniejsi od Portugalczyków, zwycięstwo zasłużone.
17 cze 2014 | 11:58
+3
Witajcie
Mam pytania dlaczego nie można obejrzeć normalnego skrótu meczu? Te filkmiki są beznadziejne - nie widać monetów keidy pada bramka, wszystko jest w takim zwolnionym tempie. Co zrobić żeby obejrzeć normalny skrót?
17 cze 2014 | 11:57
+5
Pepe po raz kolejny pokazuje swoją '' klasę ''
Cham i prostak a nie piłkarz. Tacy ludzie nie powinni na boisko wychodzić.
Brawo Niemcy. Pokazali wielką siłę !!!
17 cze 2014 | 11:48
-11
jeżeli pierwszy karny był (jak dla mnie nie było) to i po faulu na Ederze powinien być karny
a czerwona dla Pepe nie zasłużona
dlaczego sędziowie partaczą te Mistrzostwa ?
17 cze 2014 | 08:37
+25
W powtórce nr 1 nie ma 4 bramki dla Niemców :D
17 cze 2014 | 08:16
-5
Brawo Niemcy!! Mam nadzieje że wkońcu uda się wam zdobyć ten puchar i przełamać złą serie. Kibicuje z całego serca!!
18 cze 2014 | 08:00
-6
skoro z Ciebie taki milosnik Szkopow..to zmien sobie ten piekny nick na "schüsselzumkotzen"...Ty Idioto
17 cze 2014 | 08:06
-1
Jak Niemcy będą grać tak dalej to na 100% wygrają. Najlepszy mecz jak dotąd.
17 cze 2014 | 10:40
+18
Dobry mecz, ale jednostronny, jak Holandia - Hiszpania. Jak dla mnie najlepszy póki co był mecz Włochy - Anglia.
18 cze 2014 | 08:03
0
absolutnie najlepszy...moze jednak Angole wyjda z grupy...bo Urusy byli bardzo slabi
16 cze 2014 | 23:28
+21
Piękny mecz w wykonaniu reprezentacji Niemiec, Portugalia została "wypunktowana". Brakuje mi trochę tej muzyczki, którą odgrywano na trybunach po zdobyciu przez Niemców bramki na wcześniejszych MŚ i ME (dzisiaj niby grali, ale coś cicho xd)
+59
Pepe jest głupcem i prostakiem, niech nikt mi nawet nie mówi że troszkę za ostro gra..
Jego zachowanie na boisku jest poniżej poziomu.
+11
Wiadomo było że Niemcy są faworytami w tym meczu, zawsze po meczu cwaniaki się wymądrzają komentarze typu - "gdzie ta wielka Portugalia która miała rozjechać Niemców" kurwa przecież mało kto tak uważał, dużo jest mądrali co wyraża swoje opinie po meczu. Wkurwia mnie to!!
17 cze 2014 | 15:39