Video dodane przez: pct 1 lip 2014 | 00:03
3 lip 2014 | 09:42
-3
{{votes_count}}
Boze ludzie wezcie sobie jakas masc na ból dupy :P Niemcy to Niemcy jak zawsze swietnie przygotowni na Mistrzostwa :) tylko sie nie zdziwcie polaczki zasrane jak wygraja Mundial
2 lip 2014 | 19:42
-2
...JEBAJCIE CIE GOROLE!!!

JAK BY NIE NIEMIEC TO DO DZISIAJ JEST KUMUNA W POLSCE!!!

1 lip 2014 | 20:56
+24
Zauważyliście jedną rzecz, Neur czy to w reprezentacji czy to w klubie, gdy przeciwnik w koncówce meczu strzeli bramke np. w 89 min i ma szanse doprowadzić do remisu, to on zawsze po chamsku bierze tą piłkę w ręce i na czas gra, nie chce oddac, ale mnie to wkurwia.
2 lip 2014 | 12:00
+2
właśnie z tego powodu go nie znoszę, tej faszystowskiej mendy. Do innych zawodników niemieckich nie mam pretensji bo na ogół grają fair play ale ten skurwiel Neuer za każdym razem jak puści bramkę zachowuje się jak jakiś 5latek z ADHD i zespołem downa jednocześnie, żenada. FIFA powinna mu zwrócić uwagę bo on to od zawsze robi. Ewentualnie któryś z przeciwników po strzeleniu bramki powinien go porządnie łokciem potraktować, może by mu się odechciało przywłaszczanie futbolówki, pedrylowi jednemu
1 lip 2014 | 16:58
+19
Co jak co ale Algierczycy spięli się na Niemców jak na nikogo innego w grupie. Tak zmobilizowanej drużyny nie widziałem. Świetne widowisko. Szkoda, że nie spotkali się w półfinale, bo ten mecz spokojnie na poziom półfinału/finału się nadawał. Ale bądźmy szczerzy. Niemcy mają troszkę więcej do zaoferowania w dalszej części rozgrywki. Grają na równomiernym wysokim poziomie a Algieria wspięła się na wyżyny tylko w dwóch meczach. Obawiam się, że po tak wyczerpującym meczu mogliby później prezentować gorszy poziom z tego względu, że nie tylko fizycznie byliby wyczerpani ale również mentalnie. No i jednak Niemcy mają do udowodnienia, że w ich kraju są jedne z najlepszych ośrodków szkoleniowych na całym świecie i że można tam osiągnąć najlepszy poziom więc kibicuję im aż do meczu z Francją, w którym obojętnie mi kto wygra, byleby było świetne widowisko. Wszak są to nasi sąsiedzi z Europy i niech wygra lepszy ;) Feghouli dla mnie najbarwniejszy piłkarz meczu.
1 lip 2014 | 15:37
+15
szkoda Algierii ale Niemcy to Niemcy zawsze wygrają :)
1 lip 2014 | 15:30
-21
Neuer mój ulubiony bramkarz
PS.moja pozycja to bramkarz :D
1 lip 2014 | 16:07
+12
hehe polaczki cebulowe cie zminusowali bo lubisz cos innego niz oni hehehe jakie to wiejskie :)
2 lip 2014 | 12:06
-6
wiejskie to jest twoje nazwisko, panie Burakowski
1 lip 2014 | 14:33
+11
Neuer najlepszy bramkarz w tej chwili, to co robil poza polem karnym plus jego szybkie wznowienia gry po prostu bajka
2 lip 2014 | 12:07
0
chyba najchujowszy... to co robił po strzeleniu bramki przez Algierię to szczyt chujowości
1 lip 2014 | 14:23
-17
Niemcy zostaną mistrzem świata , a kto tak nie myśli ma sieczke we łbie. Jeśli ktoś niewierzy , niech ogląda.MIŁEJ FRUSTRACJI...
0
sieczkę we łbie i nie tylko to mają twoi starzy że cię zrobili, ty już nawet sieczki nie masz
1 lip 2014 | 13:46
+15
Oby szkopy dostali eurowpierdol od Francji
1 lip 2014 | 12:33
-12
Słaby mecz Niemców ale patrząc na ostatnie mecze bezpośrednie z Francją, są faworytem. Na każdej pozycji oprócz środka obrony są lepsi od trójkolorowych
1 lip 2014 | 12:30
-28
Algieria przegrała i nie ma sie co dziwić jak nie potrafili wykorzystać tego że Neuer ciagle wychodził z bramki
1 lip 2014 | 12:28
+15
Szwaby dostaną wpierdul od Francji,
1 lip 2014 | 12:20
+6
Brazylia się boji europy i głosuje na słabsze drużnyny żeby mogli spokojnie wygrać mundial podobnie było kostaryka vs grecja , francja vs nigeria i niemcy algeria
1 lip 2014 | 12:17
-20
Australia najsłabsza drużyna na mundialu.
1 lip 2014 | 21:23
+2
Najsłabszy był Iran i jeszcze Korea PD, Australia trzymała poziom.
1 lip 2014 | 12:15
+34
Algeria chyba zaskoczyła świat swoją ofensywną grą i pokazała że gra do końca .
1 lip 2014 | 12:12
+5
Przestańcie pisać, że ambicja i walka się liczy, bo takie San Marino pewnie cały czas walczy.
1 lip 2014 | 10:41
+3
Adios Algieria ;)
1 lip 2014 | 10:40
+38
Algieria pokazała się z kapitanej strony. Zagrali świetny mecz i szkoda, że nie udało się im awansować. Swoją drogą Algieria to jest chyba jeden z najbardziej niewygodnych rywali dla kadry Niemiec bo na 3 mecze z drużyną z Afryki, Niemcy mają dwie porażki i wczoraj po 90 minutach liczy się remis :)
+29
co za dynamika, zaangażowanie, krew na zielonej murawie; jakie afrykańskie serce w tym wielkim starciu pokazali Algierczycy; bramkarz jak kot łapał wszystko i był tam gdzie zmierzała piłka; Gdzie my jestesmy, dokąd polscy piłkarze zmierzają; kiedy dogonimy tą wspaniałą drużynę z Afryki?
1 lip 2014 | 10:37
-24
Brawo Niemcy!! Oby wygrali MŚ, kibicuje im z całego serca. Szkoda że dopiero w dogrywce wygrali, bo byli zdecydowanie lepsi na boisku.
2 lip 2014 | 12:04
-2
spierdalaj Hans do swojej Helgi na transfermarkt.de ;)
1 lip 2014 | 08:41
+20
Ah, co za mecz. Dobrze, ze Francja przeszla dalej, ciekawie sie zapowiada ;)
1 lip 2014 | 08:09
+41
Ladny mecz. Szkoda Algierii bo w meczu z faworyzowanymi Niemcami pokazali ze nawet zespol z Afryki moze ich pokonac. Zabraklo troche szczescia. I tak duze gratulacje dla Algierii za to ze sie nie zalamali po tych dwoch golach i za walke do konca.
1 lip 2014 | 07:54
+83
O jak dobrze, że na tym Mundialu nie ma Polski, haha! Przynajmniej człowiek się nie denerwuje tylko ogląda piękny futbol w wykonaniu Algierii czy Kostaryki. Brawo panowie, dzięki za widowisko!
1 lip 2014 | 08:12
+6
Cała prawda xD
1 lip 2014 | 08:52
+9
Ja też się bardzo ciesze, że te szmaty nie grają na mundialu bo by go zepsuli. Miejsce amatorów jest na podwórku
-8
Mamy reprezentacje jaka mamy i mimo wszystko pewnie wiekszosc w przyszlych meczach el. ME i tak bedzie im kibicowala (na pewno ja tak). Teoretycznie slabe druzyny graja dobrze to moze i polska by co ugrala:)
A co maja hiszpanie, wlosi, portugalczycy, anglicy powiedziec...na tle tych reprezentacji mysle ze polska z poziomem jaki reprezentuje nie wypadlaby gorzej.
1 lip 2014 | 04:56
+15
André Schürrle... co za finezja!
1 lip 2014 | 04:05
+16
i tak powinno być, powinna wygrywać drużyna która atakuje cały mecz i nie jest nastawiona na obronę...
1 lip 2014 | 04:04
-22
Gratulacje dla wygranych!
1 lip 2014 | 01:30
-24
i tak szwaby odpadna w polfinale z kolumbia albo z brazylia!!!
1 lip 2014 | 03:15
-9
Czy ty masz jakieś wraki?
1 lip 2014 | 10:38
-10
Oby nie :)

Mam nadzieje że w tym roku uda się im wygrać MŚ!
1 lip 2014 | 00:54
+163
Neuer ma najebane pod deklem z tym zabieraniem pilek po golu,nawet dzis po golu dla Algeri wybil z rąk pilke,niedojebany Hans!
1 lip 2014 | 01:05
+33
brawo-widze ze sa tu jeszcze normalni :)
1 lip 2014 | 03:33
+23
Hahahahah nie mogę ze śmiechu , zajebisty komentarz . Rzeczywiście popierdolony jest hahaha za każdym razem po tą piłkę biegnie jak rolnik po dotacje , te jego bieganie do połowy boiska podczas meczu tez mnie rozpoerdala xd
1 lip 2014 | 10:27
+10
Chcial zyskac troche czasu. Wiadomo nie zbyt to sportowe, no ale coz... Troche dziwne, ze zesral sie po golu takiej Algierii, tak jakby bal sie, ze wciagu tej 1-1,5 minuty jeszcze cos mu strzela.
1 lip 2014 | 10:52
+16
no a czego mozna sie spodziewac po szwabie...
1 lip 2014 | 11:44
+17
ten wyżej dobrze gada trzeba mu polać :D
1 lip 2014 | 00:50
+59
Skoro wynik Kostaryka - Grecja 1-1 (5-3), to dzisiejszy wynik 0-0 (2-1), moze wskazywac, ze Niemcy wygrali ten mecz w karnych 2-1... :). Takze jest to mylace, bo gdybym nie ogladal meczu, a wszedbym na meczyki, to pomyslalbym, ze Niemcy wygrali po karnych.

Jezeli chodzi o mecz, to kolejny mecz w 1/8 gdzie poziom druzyn jest naprawde wyrownany. Nie ma jak narazie tak, ze jakas druzyna deklasuje rywala wygrywajac 3,4,5-0. Brawo dla Algierii, pewnie malo kto zakladal, ze uda im sie ugrac remis w podstawowym czasie. Ciesze sie, ze strzelili honorowa bramke, bo nalezala im sie :)
1 lip 2014 | 01:16
+6
szkoda ze strzelili dopiero po 2 dla szwabow,bo tak to by karne byly :(
1 lip 2014 | 10:04
+8
Też myślałem, że Niemcy wygrali po karnych.
-11
co do rzutu wolnego to mi sie wydaje ze tak mial wygladac ze niby sie przewraca potem szybko wstaje i dostaje pilke za murem.
+66
MA SA KRA ! Genialny mecz mimo 0-0 po 90 min. Wielki szacun dla Algierii, pokazali Polakom jak zostawia się serce na boisku ! Zawsze uważałem ich za tło MŚ, a teraz już ich chyba nie zapomnę ..
1 lip 2014 | 00:37
+34
Algieria grała na 200%, niby to Niemcy mieli więcej sytuacji, ale Algieria nie ma tylu znanych piłkarzy. Myślę, że gdyby można było uzyskać remis to za walkę im się on należał. Nic tylko zacierać ręce na Francja-Niemcy. PS. To był moim zdaniem jeden z lepszych meczów na mundialu, nie mogłem wzroku oderwać :D
+6
Akcjami z tego spotkania można by obdzielić lekko pięć innych. A Ozil który zazwyczaj nie rozgrywa pełnych 90 minut bo siada kondycyjnie dziś w 120 min strzela gola ;D
-13
Nie wiem czemu ale większość mówi o Niemcach, że to pierdolone szwaby, okradł Polskę (bo tak jest) ale i tak im kibicuje na mundialu (ja też)
-7
to jak ich tak nazywasz,i masz racje,to czemu im kibicujesz???
ja ich nienawidze bo to obok kacapow jest najwiekszy wrog naszego narodu i zawsze jestem przeciwko nim!!!
no ja tez nie wiem.
duzo osob im kibicuje i to jest dla mnie szok!!!
ludzie,co wy nic historii nie znacie???!!!
szkoda gadac :/
1 lip 2014 | 08:28
+8
To już historia - jak sam zresztą piszesz ... Teraz Niemcy to inny kraj , a ludzie z tamtych czasów ,albo nie żyją ,albo są dziadkami mającymi znikomy wpływ na kraj. Pewnie jesteś dzieciakiem , który sobie pewnego dnia pomyślał - " nie będę lubił niemcufffff ,bo to jest teraz trendi " i się tu wymądrzasz. Pewnie gdybym zapytał w jakich latach była wojna , to oczywiście odpowiedziałbyś , ale po sprawdzeniu na wikipedii. Przemyśl to.

Pozdrooo
1 lip 2014 | 10:06
+14
Byłem w Niemczech kilka razy. Tam ludzie są milsi niż w Polsce. Zaszokowało mnie to bardzo. Życzliwość na każdym kroku.
1 lip 2014 | 10:58
+8
To w takim razie Polacy nie powinni kibicować Włochom, Japonii, Szwajcarii i Austrii, bo byli jedną kliką. Tak naprawdę większość Niemców walczyło w wojnie z przymusu, i tak jak Ludazzz napisał to już historia. Ale czytając już wcześniej Twoje komentarze nie oczekuje po Tobie znajomości historii. Wiesz tylko tyle, że nazistowskie Niemcy okupowały Europe i tyle. Zamiast siedzieć tyle przy komputerze radze, żebyś poczytał jakąś książkę.
1 lip 2014 | 16:34
-20
Jakkolwiek generalnie się z tym co napisałeś zgadzam, to jeśli chodzi o historię nie do końca tak jest. Włochy nawet nie jestem pewien czy wypowiedziały Polsce wojnę, a już na pewno Mussolini był w miarę przychylny Polakom. Z Japonią polski wywiad nawet przed wojną współpracował, także również to nie ta skala co Niemcy.
-33
chyba Casillas,a jak uwazasz tego hitlerowca za najlepszego bramkarza swiata to zmien nick!
1 lip 2014 | 10:33
+9
w czym Caslillas jest najlepszy? W grzaniu ławy?
-38
Algierczycy to najmniej inteligentni zawodnicy jakich widziaalem na tych mistrzostwach. Zygali potem biegali jakkurczaki bez glow....serca im pogratulowac ale pod koniec wygladalo to jakby niemcy grali z druzyna inwalidow bo ledwo co chodzic mogli.
1 lip 2014 | 01:20
+14
ciekawe jak ty bys zagral cwaniaczku
+31
Szkoda ze niedojdzie do rzutow karnych.chcialem zobaczyc w akcji bramkarza Algeri.Wiara walka to jest piekne.
1 lip 2014 | 00:35
+20
Piękne mistrzostwa. Brawa dla obu ekip Niemcy się wymęczyli a Francja już czeka i się cieszy. Ten mundial mogłyby się nigdy nie kończyć :)