Video dodane przez: kamyk019 8 lip 2014 | 22:15
http://www.sportoweogloszenia.pl/ Serwis z ogłoszeniami sportowymi. Szukasz ludzi do wspólnej gry? Twoi znajomi są zbyt leniwi ? Teraz to już nie problem! Możesz zamieścić bezpłatne ogłoszenie, dołączyć do kogoś i poznawać nowych ludzi świetnie przy tym spędzając czas. W serwisie możesz również sprzedać lub kupić wszystko co związane ze sportem.
+16
ten drugi skrót z komentarzem niemieckim to chyba ksiądz komentował takie emocje
10 lip 2014 | 08:37
+9
Szczerze mówiąc to aż mi się przykro zrobiło. Jak patrzyłem na mecz to na początku Brazylia ruszyła tak pewnie, kibice - 90 tysięcy ludzi cieszących się że mogą patrzeć na to widowisko. To co się stało 20 minut później aż zabolało mnie, a nie jestem Brazylijczykiem. Tylko mogę się domyślać co czuli prawdziwi rodowi fani. No nie zagrali pięknego meczu, ale chciałbym by chociaż znaleźli miejsce na podium.
A Niemcy... Cóż, zgranie Bayernu. Pozostaje winszować "zmiażdżenia" wroga.
10 lip 2014 | 02:27
-26
i tak szwaby przejebia w finale :P
10 lip 2014 | 01:08
-11
Jesteście przyjebani, Brazylia w poprzednich meczach nie grała tak tragicznie i nie pierdolcie, że sędziowie im pomagali bo tak było tylko w pierwszym meczu z chorwacją. Poprostu przegrali to psychicznie nie dali rady
9 lip 2014 | 21:15
+26
Tak to już jest gdy drużyna dostaje się na tak wysoki szczebel turnieju dzięki sędziom.
9 lip 2014 | 20:51
+36
Klose zagrał w czterech półfinałach na MŚ ...który piłkarz tego dokonał?
9 lip 2014 | 20:45
+26
Niemcy zagrają 8 raz w finale MŚ ...robi wrażenie :)
9 lip 2014 | 20:35
+27
O meczu nic nie napiszę, bo co to było to wszyscy widzieli ;)
Ale Darek Szpakowski to jest gość, którego się słuchać nie da. Stary pierdolec pierdolący swoje pierdoły. "Aj i jest szansa", "Dwa, dwa, dwa" , "Trzy, trzy, trzy" i w chuj innych, klasycznych grypsów. Następnie: jak komentator w TV może powiedzieć na Fernandinho Ferdinando? No kurwa, odtakich ludzi wymaga się znajomości nazwisk piłkarzy i ich artykulacji, a myślę, że w tej materii od Szpaka lepszych jest 90% użytkowników Meczyków. I jeszcze coś, nie wiem czy zauważyliście, że Mielcarski dobrze analizował zaistniałe sytuacje, potrafił wyjaśnić, o co chodzi w danym zagraniu (dla laików, którzy oglądają mecz od święta to istotne) a Szpaku jak się zorientował, że jego kumel ma 100 razy większą wiedzę o futbolu zaczął się popisywać jakimiś pseudo-piłkarskimi określeniami :P
0
Ogromna tragedia, no ale ma Skolarii za swoje, widać na starość u odwaliło. Po 1 jak można powołać Freda. Po 2 jak można niepowołać kaki, ronaldinho. Brakło Thiago i Neymara i nie wiedzieli co ze sobą zrobić. Nic szkoda, licze na 3 miejsce.
9 lip 2014 | 17:52
+8
Brazylia rozpierdolona, szkoda ale Niemcy byly wczoraj niedoogrania przez rzadną ekipę na świecie.
P.S
Kross pobił jakiś rekord MŚ ? :)
Dwie bramki w nieco ponad minutkę. Szacun :D
9 lip 2014 | 17:55
+16
Klose pobił rekord najlepszego napastnika świata.
9 lip 2014 | 17:27
+10
W szkoku jestem, kto by się spodziewał takiego wyniku. Ktoś kto postawił taki wynik zgarnąl pewnie dużą sumkę, a inna osoba pomyślała żę gościu stawiając taki wynik ma coś z głową. Niemcy ostatni raz tak strzelali w 1945 r. Szkoda mi trochę Brazyli, nie lubię za bardzo gdy przeciwnik gniecie rywala cieszy się. Ale trzeba oddać że Niemcy przejechali się jak Maus przez miasto.
-2
Pytanie podstawowe brzmi: czy to Niemcy zagrały tak dobrze, czy też Brazylia tak słabo?
-4
gdyby nie twoja stara też byś nie wyszedł i cały świat nie sra się z tego powodu.
9 lip 2014 | 18:28
+10
Wow tekst prosto z gimnazjum lub jakieś bardzo inteligentnej strony nie no gratki stary
9 lip 2014 | 19:42
-11
Nie wiem co tam w gimnazjum się dzieje, ale skoro tak mówisz to okej. Twoja logika jest niesamowita kolego pozdro
9 lip 2014 | 15:45
+61
Ostatnio Niemcy strzelali tak w 1939 roku....
+93
Cóż za ironia losu - Klose pobił rekord Brazylijczyka, na brazylijskiej ziemi, grając przeciwko Brazylii. Ale się trafiło :)
9 lip 2014 | 14:58
+17
Niemcy w finale rozjebią każdego czy to będzie argentyna czy holandią
9 lip 2014 | 14:23
+21
żenada ta brazylia i tyle ... ja rozumiem jakby to była kostaryka ale nie brazylia to półfinał na własnym podwórku!
+29
Jest to nie watpliie katastrofa dla brazylijskiego futbolu i to jeszcze na wlasnej ziemi.
Wogole nie zaluje Brazyli, ogladalem program jak wyrzucali ludzi na bruk zeby budowac stadiony.
Miliony ludzi umiera w Brazyli z glodu- zenada.
Final Niemcy- Argentyna;
Pozdrawiam kibicow.
9 lip 2014 | 12:56
+93
Nie jestem pewna czy Niemcy grali z Brazylią czy z San Marino..
+70
Jeszcze tylko dzisiaj Holandia musi pokonać Argentynę i będzie piękny, europejski finał :)
10 lip 2014 | 02:32
-6
no to nie bedziesz mial europejskiego finalu,europejczyku :P
jak mnie to wkurwia-bo z europy,eurpejczycy,itd...
najpierw jestesmy POLAKAMI,a potem dopiero europejczykami!!!
TYLKO WIELKA POLSKA NARODOWA!!!
9 lip 2014 | 11:56
+150
A jak mówiłem, że polska kiedyś osiągnie poziom brazylijski to się ze mnie śmiali...
9 lip 2014 | 12:01
+51
No i nadal się śmieje, bo to kadra Brazylijska osiągneła NASZ poziom :)
9 lip 2014 | 11:45
+87
No Nasi jeszcze nigdy nie przegrali tyle z Niemcami :D! Więc nie ma się czego wstydzić za Naszą kadrą :D
9 lip 2014 | 12:30
+18
wolał bym aby przegrali i o 3 miejsce na MŚ walczyli.
9 lip 2014 | 11:38
+39
pierwszy raz mogę stwierdzic że Brazylia zagrała jak nasza reprezentacja..
9 lip 2014 | 11:24
-25
Co ma do powiedzenia Mourinho? Zawsze uważałem że jest on przeceniony. Tak naprawdę facet ma w tym co robi więcej szczęścia niż rozumu
9 lip 2014 | 11:17
+49
Brazylia dobrze zagraa tylko z kolumbia, a tak bardzo słaby turniej, gdyby nie sędziowie pewnie nie wyszli by z grupy.
9 lip 2014 | 10:59
+32
Ja nawet nie chce myśleć o wyniku z nami w el.ME
+13
Nasi nigdy nie zagrają otwartej piłki więc max 3 bramki stracimy :)
9 lip 2014 | 10:55
+22
pierwsze 10 min juz mi powiedzialo jaki bedzie wynik, szarza Luiza podaje nikt nie idzie wyszcy 'chodza' a nie biegaja. Brak im było ducha walki i motywacji. Brak kapitana i rozgrywajacego dała sie we znaki. Mam nadzieje ze Holandia to samo dzisiaj z Argentyna zrobi. Chce widziec finał 2 bramkostrzelnych zespołow, a nie podawanie do messiego i modlenie sie o jego przeblysk geniuszu, bo to nudzi.
+16
chyba jesteś "niepoważny". Dla piłkarza reprezentacji Brazylii co było zresztą widać po meczu na świecie liczy się tylko Bóg, Honor i Ojczyzna. Oni zrobiliby wszystko żeby zmazać plamę na honorze, poza tym byliby wrogiem nr1 w ich ojczyźnie. Nie ma sprzedawania i nigdy nie był sprzedawanie meczów na mistrzostwach świata!
9 lip 2014 | 12:34
+12
kto sprzedaj tak ważny mecz?!!!!!!!!!!!!!!!!
9 lip 2014 | 10:13
+13
i brazylia miała 56% posiadania piłki o japierdziele dobrze że nie oglądałem 2 połowy