+7
brawwo Legia !!!!!!!!!!!!
1 sie 2014 | 15:52
+8
Awans polskiej drużyny to nie kwestia dojrzałości... to po prostu coraz większe pieniądze rekompensujące wielką przepaść między naszym futbolem a zachodnioeuropejskim - gdzie co roku w Lidze Mistrzów grają drużyny reprezentujące ligi: Austrii, Belgii, Holandii, Czech, zdarzały się drużyny litewskie, rumuńskie, chyba raz nawet estońska, ukraińskie... NALEŻY ZADAĆ SOBIE PYTANIE CZY AWANS BYŁBY WIELKIM SUKCESEM czy raczej odwrotnie.. już dawno powinniśmy miec drużynę w LM tylko fakty są takie że jesteśmy w tyle za "murzynami"... (takie powiedzenie, nie rasizm)
pozdrawiam!
1 sie 2014 | 15:47
-11
Legia w pewnym momencie meczu się przestraszyła. Zdecydowanie można było to wyczuć, w jakiejś 60 minucie czy coś koło tego. " Jak to? My wygrywamy? A nie Celtic??" Celtic grał fatalnie w tym meczu. Był bardzo słaby. Legia nie była niesamowita, ma po prostu większy budżet i lepszych piłkarsko piłkarzy. Ale ta psychologia zespołu sprawi, że nie raczej nie awansują do LM. To samo było rok temu. Wydawało się że STEAUA to prosta sprawa, ale wtedy też się przestraszyli, dwa proste błędy na początku i przegrali. Celtic mnie zaskoczył bo grał fatalnie w tym meczu. Do faktu braku pewności siebie i słabej psychologii w meczach europejskich Legii dodamy dwa niewykorzystane karne Vrdoljaka.
Wszystko się może zdarzyć. Jeśli trafia na słabą piłkarską drużynę w 4 rundzie, jeśli awansują w tej, to mamy zespół w LM. Ale wszystko się może zdarzyć, skoro z półamatorami zremisowali na początku, to kto wie. Nic nie jest pewne.
1 sie 2014 | 15:28
+51
W tym roku mija 18 lat od kiedy Polska drużyna nie gra w LM.Skoro mija 18 lat (odpukać)to może już do tego dorośli ;)?
1 sie 2014 | 14:33
+11
jak można dwóch karnych nie strzelić co za patałach ....
1 sie 2014 | 14:20
+3
na farcie??????????!!!!!!!!!!!!!! Przecież Legia dominowała przez całą II połowę, wogle to jak można wygrać 4:1 na farcie rozumiem jeśli różnica bramek wynosi 1 po jakiejś przypadkowej akcji, samoboju, ale jak jest taki wysoki wynik to "o farcie" nie ma mowy!
1 sie 2014 | 13:48
-39
LEGIA TO JEST GOWNO NIE KLUB
1 sie 2014 | 15:24
+15
Co osiągnął twój Gór(w)nik ?
Grają w pucharach, jakiś mistrz ostatnio? Więcej wydawajcie na Koguty, a na pewno jakaś gwiazda was wzmocni.
Trzeba być skończonym idiotą by pisać takie rzeczy po takim meczu, albo być zwykłym grubym gimbem który piłkę wącha na swoim padzie.
-15
Ale legia jest slaba, goscia co wykonywal te karne powinni za zbity ryj wywalic. przy dobrym wyniku nie wytrzymuje presji i w bramke nie trafia z 11 metrow. Chociaz mieszkam w Warszawie to szczerze nie cierpie legii, banda dzieci biegajacych we mgle osmieszajacych Polske. Jak jakims cudem dostana sie do LM to pewny jestem ze nie wygraja zadnego meczu, beda jak san marino ktore strzela 1 gola na 30 wpakowanych sobie. W sumie chyba nie mam sie czym martwic bo na awans nie mozna liczyc
-8
Kto wie czy Tv pokaże drugi mecz , bo niewiem, mowiom ze niebedzie nich ktoś mi powie bo ta telewizja na psy idzie , MŚ w siatkówkę czeba płacić to jakiś obłęd.
31 lip 2014 | 22:44
-5
Kamil.hussain.334 : racja
31 lip 2014 | 22:26
+4
Dla niejednego internetowego experta jest to duże zaskoczenie ale trzymajmy dalej kciuki a może coś z tego będzie ;)
31 lip 2014 | 22:06
+2
Widać że Ci nie zależy na Polskiej piłce szmato !!! tylko po eliminacjach do euro nie płacz ok ?
31 lip 2014 | 21:11
+5
Nie odpowiadajcie się z tym Mr. Cann ma ból dupy ze Celtic przegrał i taka jest prawda i jeszcze wierzy ze wygra w reważu:D On lubi chyba troche marzyć czasem :P
31 lip 2014 | 20:46
+31
Mysle ze kazdy polak ktory kocha futbol, podobal mu sie mecz i kibicuje legii.Ludzie naprawde cieszmy sie z tego meczu i tego wyniku , bo w naszej szarej polskiej rzeczywistosci rzadko mamy okazje.
31 lip 2014 | 20:45
0
nie obrazaj legii
a zreszto to obrazasz sam siebie
31 lip 2014 | 20:39
+10
trzeba przyznac ze takiego wyniku sie nie spodziewałem. żałuje, że tego nie oglądałem.
+10
Masz absolutną rację jednak szkoda tych źle wykonanych karnych bowiem zaliczka mogłaby być większa (zdaje sobie sprawę że to gdybanie). Maja najlepszą zaliczkę jaką kiedykolwiek wypracowały polskie kluby w eliminacjach do LM Więc nie Spierdolcie tego chłopaki :P Fajnie byłoby zobaczyć polski klub w LM :)
31 lip 2014 | 19:03
+31
Nie moge patrzec na te komentarze. Przed meczem 2:1 każdy by wziął w ciemno, a było 4:1. Co tam i tak trzeba pomarudzic. Nie ma co srac optymizmem bo o krok to jestesmy do 4 rundy, a ta najtrudniejsza. Jeżeli Legia złapie dobre wiatry to i jest w stanie pokonac Celtic nawet na wyjezdzie. "To nie ten Celtic" Szkocki klub to nadal dobry klub i nie ma co biadolic tylko może pomogło nam to że Legia ma za sobą już dwie kolejki. Wszyscy zakładają, że dostaną 3:0 i pa pa, ale czy legie nie stac na strzelenie jednej chociaz bramki? Stac, Celtic będzie miał o wiele wiekszą presje niz Legia wiec puszczą bramke i do bezpośredniego awansu potrzeba im 5 bramek! Naprawde dobrze stoimy! Powodzenia dla Legionistów :)
+12
Radzę nie przesadzać z hurraoptymizmem bo skończy się jak w zeszłym roku... media będą liczyć już pieniądze zarobione w LM a awansu nie będzie... dla wszystkich którzy myślą że Legia awansuje bez problemu oświadczam że jest jeszcze ostatnia najtrudniejsza runda eliminacji gdzie trafią na lepszego od siebie rywala. Będę trzymać kciuki ale nie mam wielkiej nadziei
31 lip 2014 | 18:22
+5
ziomek już trafili na lepszego przeciwnika ale zagrali świetny mecz i miejmy nadzieję że w tym roku będziemy mieć polską drużynę w LM
31 lip 2014 | 18:09