Video dodane przez: totil 22 sie 2014 | 22:45
23 sie 2014 | 21:43
-16
{{votes_count}}
Gra o dupe Marynii.. superpuchary to niepotrzebna na rzecz na kazdym poziomie i kazdej lidze, gra dla samej gry.....ni to poczatek nowego sezonu, ni koniec starego. Mecze dla gawiedzi.
23 sie 2014 | 21:40
-15
Granie o dupe marynii.. superpuchary to niepotrzena rzeczyna kazdym poziomie i kazdej lidze, gra dla samej gry..ni to poczatek nowego sezonu, ni koniec starego. Mecze dla gawiedzi.
23 sie 2014 | 20:41
+7
Po Diego Coscie chyba już nikt w Madrycie nie płacze :D
Brawa dla Atletico :)
23 sie 2014 | 16:44
+11
Mandžukić już strzela i to jakie ważne bramki. :) Brawo Atletico! :)
23 sie 2014 | 15:18
+14
Może ślepy jesteś i nie zauważyłeś że ostatnio to Atletico jest królem ;)
23 sie 2014 | 14:22
+23
Nie wiem po zakładałeś to konto, ale wiem,że jest niedojebany.
+37
Real Madryt tyle kasy wydal i dalej przegrywa? haha bk. dawac minusy .
23 sie 2014 | 13:50
+25
masz plusy
23 sie 2014 | 12:38
+11
Mandzukic daje zwycięstwo Atletico!! Ciekawe jak będzie wyglądała jego gra w nowym klubie.
23 sie 2014 | 12:22
+9
Bardzo ładny dwumecz. Było w nim też widać, jak wiele zależy w Realu od Ronaldo, co zresztą nie jest ani zarzutem, ani nie może dziwić. W Końcu CR7 jest określany jednym z najlepszych zawodników globu właśnie dlatego, że ma wielki wpływ na drużynę.

Atletico zaimponowało mi strasznie taktyką. Zobaczcie sobie wolny Ronaldo, kiedy trafia w mur. Piłka wychodzi do boku i chwilę później idzie dośrodkowanie. Zobaczcie, jak wtedy ustawione było Atletico. Po prostu majstersztyk. I trzeba jeszcze dodać do tego to, jak szybko się zorganizowali. Większość zespołów byłaby jeszcze skupiona na fakcie trafienia piłki w mur, a ci już idealnie przewidywali wszystkie opcje. Dośrodkowanie kończy się na pierwszym obrońcy.

Atletico się to trofeum należało po przegraniu wygranej Ligi Mistrzów. Nie rozumiem też ciągłej krytyki pod adresem Mandżukica. Robi swoje, ale trochę inaczej niż poprzednicy. Zmienia trochę rytm ataków AM z pierwszego tempa na drugie, co kiedyś w Barcelonie z wielkim powodzeniem robił Villa. Będzie z niego pożytek tym bardziej, że urozmaicenie zawsze się przydaje.
23 sie 2014 | 11:09
+16
Po superpucharze europy:

''jeszcze nietak dawno krytykowany przez wielu Perez za wydawanie pieniedzy zbyt pochopnie tak dlamnie to chyba najlepszy prezes jakiegokolwiek klubu jaki istnieje na swiecie. ''

''Real zaczyna bardzo solidnie i może być wyjątkowo groźny w tym sezonie.''

''Sila razenia Realu jest porazajaca''

Po superpucharze hiszpani :

''Coś czuję że Real w tym sezonie daleko nie zajdzie :D Chyba przesadzili z transferami HAHAHAHAHAHA ''

''Real to nie klub piłkarski tylko sklep z modną odzieżą - stara kolekcja wypad bo na półki musi wejść nowa !! ''

+21
Brawo Atletico! Po raz kolejny pokazali, że skład na papierze to nie wszystko. Szacun dla trenera Simeone!
23 sie 2014 | 10:50
-4
Real moze sie cieszyc ze tylko jedna bramka przegrywal,pierwsze spotkanie mogło nie wyjsc ale drugie juz powinno i wypadaloby lepiej zagrac Atletico wykonało jeszcze lepsza robote u siebie o ile pierwsza potyczka byla na remis oba kluby wybadały sie o tyle myślałem ze Królewscy w tej drugiej zagraja lepiej a widac ze to Atletico poszło w przód a Real cienko nie postraszyli niczym nawet swoimi nowymi nabytkami
23 sie 2014 | 09:30
+7
jak ty mi co chwile uciekasz z tej klatki pokemonie, wracaj bo mi sie ręka zmęczyła
23 sie 2014 | 09:21
23 sie 2014 | 09:11
+7
Patrząc na komentarze, to w tym sezonie Real spada do Segunda i przegrywa wszystkie mecze w sezonie. Atleti wczoraj było bardzo poukładane, ale rewelacji nie zagrali, za to Real to rażący popis nieskuteczności i w ogóle jakiś straszliwy brak zaangażowania. Około miliarda błędów. Chociaż ja zawsze trzymam sie jednej zasady - kto rozpoczyna sezon świetnie (choć jeszcze tak naprawdę się nie zaczął) ten kuleje pod koniec i vice versa. Gratuluje Atleti, zasłużyliście na ten puchar! :)
-8
Nie wiem o jakich wy sześciu pucharach gadacie.. i tak nie mieli szans żeby je zdobyć! Real przecież nie wygrał Ligii Hiszpańskiej. Wygrał LM, CdR i Superpuchar Europy, mógł dołożyć jeszcze Superpuchar Hiszpanii i KMŚ, to i tak byłoby pięć. Chyba macie jakieś zwidy.
23 sie 2014 | 05:55
+34
i poraz kolejny real nie wygrywa i nie zdobywa po wczorajszym meczu pucharu i znowu nie ma żadnych rysunków ani obrazków jaki real jest wielki,nie ma żadnej napinki z waszej strony i to cieszy!!!!!.real wczoraj zagrał dno.atletico było o wiele lepszym zepołem.atletico to zespół,kolektyw, a nie jak real ,że ich gra opiera sie na dwóch zawodnikach,oni nie grają i jest totalna kicha.to jest żenujące to co wczoraj zagrał real.wczorajszy mecz pokazał że bez ronaldo(chociaż wczoraj grał i nic nie pokazał-jego passa sie skończyła wczoraj) i di marii, gra realu spada do poziomu drużyn środka tabeli.taka jest prawda i kibice realu powinni sie z tym pogodzić.jeśli motor napedowy drużyny di maria odejdzie z realu to o obronie LM i o mistrzostwie hiszpanii i o pucharze hiszpani real i wy kibice możecie zapomnieć!!!!!!!!!!!!a teraz prosze o komentowanie i o minusowanie!!!!!
-7
Do zobaczenia w Lidze Mistrzów, ziomku z Old Trafford.
Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie.
Czasami trzeba przegrać, Atletico było lepsze i wygrało zasłużenie, ale to żadna hańba przegrać mistrzem hiszpanii i finalista Champions League.
93'
23 sie 2014 | 09:40
+20
Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie... Brawo!
23 sie 2014 | 08:06
+4
Fakt, Real zagrał słaby mecz, ale kim Ty jesteś żeby oceniać caly przyszły sezon po jednym gorszym występie i to na samym początku sezonu? Że niby Real zawdziecza wszystkie sukcesy dwom graczom? A gdzie byłby teraz United bez RVP i Rooneya? W każdej drużynie są liderzy i to oczywiste, że ich brak daje się we znaki. Zajmij się BPL i swoim zespołem z Old Trafford, masz tam wcale nie lepszą sytuację i przestań niepotrzebnie napinać. Pozdrawiam
23 sie 2014 | 13:17
0
Idąc twoim tropem. Czym byłaby Barcelona bez Messiego i Neymara, MANU bez Ronneya i VP, Bayern bez Mullera i Robena? PSG bez Zlatana? Większośc czołowych drużyn ma w swoich składach jedną lub dwie gwiazdy, które mają większy wpływ na grę. Nawet w Legii jest Radovic bez którego cała drużyna gra słabiej.
23 sie 2014 | 05:52
+30
ja powiem tylko jedna rzecz znana wszystkim - "pieniadze i nazwiska nie graja" :)
23 sie 2014 | 03:19
-2
przestańcie już chwalić tak tego Di Marię, z nim też Realowi szło jak po grudzie w meczach z Atletico, bo to taka drużyna której szyki obronne jest strasznie ciężko sforsować, wystarczy przypomnieć finał Copa Del Rey za wodzą Mou kiedy to Real dostał 1-0 i gdzie wtedy był Di Maria? Zrozumcie, że jeden zawodnik nie ma aż tak wielkiego wpływu na resztę drużyny, Di Maria jest bardzo dobry, ale za dużo wymaga i za bardzo gwiazdorzy, jak to mówią pokorne ciele dwie matki ssie, zobaczycie że zmieni klub i w nim tak jak w Realu z formą będzie różnie, a to dlatego że Di Maria to strasznie nierówny zawodnik.
23 sie 2014 | 02:16
+8
No to już teraz po 6 trofeach , Atleti zasłużenie wygrało ciekawe jak zagra Real z nimi w lidze
23 sie 2014 | 01:07
-106
Smutno mi sie troszki zrobiło przez takie szmaty jak athletico i szkoda że sendziowie zawsze są przeciwko galaktycznym jakby odgwizdali karnego w pieszym meczu wszystko było by inaczej wszyscy srajom się że di marie sprzedadzom i huj przecież james na luzie go zastąpi a jak nie on to kris albo bejler przecież taki potencjał w ataku jak my mamy to niema nikt athletico zaparkowało walony bus i tyle a przy golu villa warana faulował lubie gościa ale od kiedy poszedł do athletuw to jest posrany KOŃCZĄC MYŚLE ŹE GALAKTYCZNI ODWOŁAJOM SIE DO FIFY I PRZYWRUCOM NAM PUCHAR BO ZASŁURZYLIŚMY BARDZIEJ NIŻ TE SŁABE GUWNA JAK WIDZE TEN ICH UŚMIECH TO MI SIE NURZ W KIESZENI OTWIERA
+21
Atletico zagrało efektowniejszą piłkę, Carlo sam sobie strzelił samobója zmieniając Kroos'a i James'a pozostawiając Xabi'ego i Benzeme. Gratulacje dla Atletico i do następnego derbowego meczu. Hala Madrid
23 sie 2014 | 00:46
+31
Jestem fanem Realu. Ale Atletico wygrało zasłużenie!!!!.... Real zagrał dwa bardzo słabe mecze, tylko jeden zespół zasłużył na ten puchar... Atletico !!!!!!!!!
23 sie 2014 | 00:45
+12
Obawiałam się że Atletico nie zdoła powtórzyć gry z zeszłego sezonu a tu taka miła niespodzianka. Im więcej dobrych drużyn w lidze tym ciekawsze mecze, a dziś Real nie zasłużył nawet na remis nie mówiąc o wygraniu pucharu.
-5
A gdzie komentarz typa o nicku RealowcieHM? Tak to pierwszy w dupsko wchodzi pod każdym komentarzem żeby nabić plusików,a teraz pewnie płacze do plakatu z CR7.
23 sie 2014 | 00:44
+2
Tępe dzidy Di Marie chcą sprzedać a żeby był na ławi i wszedł na końcówke to by krecił obroną jak cygan słońcem i by prawdopodobnie wygrali albo wyrównali ale oni odstawiają takiego piłkarza bo tam juz za dużo gwiazd ,Gwiazda wygryza gwiazdze ale żeby nie Di Marria to nic Byscie nie mieli w tym sezonie.Lige mistrzów wygraliscie dzieki jego indywidualnym akcjom na skrzydle !!!
23 sie 2014 | 00:43
+4
Iwański- Diego ,,PABLO'' Simeone. Co do meczu, to widać brak Di Marii. Tylko ślepi nie widzą jaką chłopak robił robotę, stalowe płuca, gra w obronie, jak nie szło to potrafił coś szarpnąc, zrobić tą różnicę. Dzisiaj tego w Realu nie było, wszystko statycznie, męczyli się niemiłosiernie w ataku pozycyjnym.
23 sie 2014 | 00:41
-3
Koleś, żałosny jesteś tymi wypowiedziami...
+5
Mandzu w Atletico, ciekawy transfer
-4
Koleś żałosny jesteś tymi w
23 sie 2014 | 00:40
+40
Brawo Atletico po raz kolejny pokazaliście wspaniałą obronę o błyskawiczne przejście do ataku. Mandżukić dziękować za bramkę! Świetny mecz
23 sie 2014 | 00:36
0
Do tego to ciągłe pieprzenie o tym, że jeśli Real nie wygra, to nie zdobędzie 6 trofeów. Tak jakby miał już te 5 pozostałych w kieszeni i brakowało mu tego.
Iwański to najbardziej denerwujący mnie komentator tvp.
23 sie 2014 | 00:34
-1
Właśnie widzieliśmy dlaczego Real nie może sprzedać Di Marii. Brawa dla Atletico. Szkoda przegranego pucharu, ale sezon dopiero się zaczyna.
23 sie 2014 | 04:25
+10
Tylko ,że to sam Di Maria poprosił o zgodę na transfer i nie ma się co mu dziwić - każdy dobry,ambitny piłkarz chce grać jak najwięcej. "Dostaliście" od pereza Jamesa i Krossa,ale stracicie Di Marie i Khedire. Coś za coś;p
p.s. Po tych 2 meczach z Atletico jednego możecie być pewni: Bale zaaklimatyzował się już w szatni realu na sto procent - damska opaska na jego włosach mówi sama za siebie :D
23 sie 2014 | 00:33