Video dodane przez: totil 30 sie 2014 | 20:20
1 sty 2015 | 17:46
+5
{{votes_count}}
był to niewątpliwie ligowy mecz roku 2014. niespotykana dawka ewmocji, gonitwa za uciekającym wynikiem, walka do końa piekno piłki i radość dla oka!
14 wrz 2014 | 20:36
+5
Czy państwo zauwarzyli że:
w każdym jednym meczu znajdzie się jedem gol strzelony przez DIEGO COSTA.
+28
Duet Diego Costa & Cesc Fabregas będzie świecił oślepiającym blaskiem tak i w Premier League jak i pewnie na arenie międzynarodowej. Życzę triumfu w Champions League, bo o mistrzostwo Anglii jestem jakoś dziwnie spokojny, z całym szacunkiem do innych zespołow...
Blue is the color football is the game(!)...
1 wrz 2014 | 13:46
+10
Chelsea ma najlepsze okienko transferowe od lat, wzmocnienie kolejnych opcji. Świetni zawodnicy, szeroka kadra. Drużyna już poukładana taktycznie, co sprawi, że walczą o mistrza bez dwóch zdań. Czuję, że w tym sezonie największą rolę odegra Matić. Co do The Toffees, z sezonu na sezon wydają mi się mocniejsi, jednak w tym meczu zabrakło koncentracji.
31 sie 2014 | 14:49
+38
Komentator robi dodatkową robotę :) za takie mecze kocham lige angielską.
31 sie 2014 | 14:24
+20
Takich meczów jak najwięcej, dużo bramek i emocji! Wspaniały mecz!
31 sie 2014 | 13:45
+17
Pędzimy po mistrzostwo :)
31 sie 2014 | 14:18
-76
Ta, pędzisz to Ty chyba bimber z ojcem. Kibice sukcesu zas'rani. Chelsea tylko w tv oglądasz, bo wątpię abyś był Londyńczykiem. Czemu nie kibicujesz klubowi z Algierii, albo Białorusi dajmy na to, tylko angielskiemu klubowi, który jest dobry?
31 sie 2014 | 15:14
+61
daj mi choć jeden argument dlaczego miałby kibicować klubowi z Algierii lub Białorusi : D typowy polaczek ekstraklasowy
31 sie 2014 | 13:38
+16
Piękny mecz dużo bramek a to rzadko co się zdarza obu drużynom w Premier League . Diego Costa się rozkręca na całego !!
31 sie 2014 | 13:04
+39
jestem rozczarowny, gdzie jest skrót z ruskim komentatorem
31 sie 2014 | 13:02
+6
Super mecz zagrały dwie bardzo silne ekipy myślę że obydwa kluby stać na grę jedną o mistrzostwo a drugą o TOP 4. Nie zdziwiłbym się gdyby Everton wyprzedził w tym sezonie United i Liverpool oraz Tottenham. To dobrze bo lubię tę drużynę :)
31 sie 2014 | 12:49
+6
Chelsea rozgromiła Everton !
31 sie 2014 | 14:08
+4
Tam zaraz rozgromiła. Po prostu ruszyli autobusem do przodu i od razu meczyk ciekawszy się zrobił. Pogromem bym tego z tego względu nie nazwał, że jednak Everton 3 bramki strzelił. I takie mecze to ja lubię.
31 sie 2014 | 12:44
+7
Zajebisty mecz kurcze szkoda tego błędu Evertonu w końcówce bo mogłoby się jeszcze Ciekawiej skóńczyć :] Gratulacje dla Chelsea, bo zagrali defensywnie, ale chyba tylko dlatego, bo świetnie ułożył im się mecz do takiej gry mimo wszystko zabójcza skuteczność chyle czoła
31 sie 2014 | 12:38
+7
ALE MECZ!!!
31 sie 2014 | 12:07
+11
chelse nie zawsze psuje napstników efektem tego jest costa .
31 sie 2014 | 11:38
+22
Jak Chelsea utrzyma forme to mysle ze moga wygrac nawet Lige Mistrzow bo mysle ze w Premier League nikt im nie dorowna :D
31 sie 2014 | 11:18
+33
Kapitalny mecz, tylko wstać i bić prawo. Cieszy kolejny świetny występ Costy , oby tak dalej
31 sie 2014 | 10:36
-9
treść komentarzastanowcze NIE!!! jestem przeciwny banowaniu Adama Cyckiewicza !!! Adam jest banowany bez powodu i jezeli sytuacja bedzie sie powtarzac dalej, przestane korzystac z tego serwisu!! Adminie zostaw go w spokoju, nikogo nie obraza i ma pozytywne oceny. Banując go szkodzisz tylko sobie....!!!\

31 sie 2014 | 10:28
+4
31 sie 2014 | 10:17
+26
Obrona Evertonu to jakiś żart ;D
Nawet taki profesor jak Howard sam nie da rady wybronić wszystkiego a Chelsea wchodziła w Everton jak nóż w masło. Z przodu Everton ma ekipę w chuj ale obrona pozostawia wiele do życzenia ..
31 sie 2014 | 10:06
-6
specjalnie zalozylem konto zeby to wkleic...
-29
Zgodzę się że mecz fantastyczny, jednak zastanówmy się gdzie by Chelsea była w tej chwili gdyby nie było Abramowicza i hajsu na transfery, drużyna wydaje się byc silna jak nigdy, aczkolwiek co z tego jeśli została zbudowana za gigantyczne pieniądze, przeciętny KOWALSKI nie ma na ciucha, a oni zarabiają 150 tys euro/funtów tygodniowo, i po co im tyle pieniędzy ?
31 sie 2014 | 11:08
+18
Bo jak masz hajs to korzystasz z innych sklepów (nie chodzisz do biedronki i nie kupujesz ziemniaków na obiad), inaczej się ubierasz, jeździsz innym samoachodem niż seicento/punto itp. i mieszkasz w willi z basenem a nie w bloku w mieszkaniu 40 mkw. i slyszysz sąsiadów.
31 sie 2014 | 09:38
+5
DRODZY FANI!! ZNOW DOSTALEM BANA ZA NIC I ADMIN NE PODAL NAWET POWODU.. POMOZCIE MI WYGRAC TA NIEROWNA WALKE I DAJCIE DO ZROZUMIENIA ADMINOWI ZE NIE MOZE MNIE BANOWAC ZA NIC... WKLEJAJCIE TEKST PONIZEJ POD KAZDYM OBRAZKIEM, NIECH ADMIN ZOBACCZY ZE JEST NAS WIELU I MOZE COS ZDZIALAMY...

31 sie 2014 | 11:37
-1
Przestań obrażać Admina to i bany się skończą!
31 sie 2014 | 12:42
+6
To zmien nick sobie na gargamelek34568 i Cię nie zbanuje jak będziesz się normalnie zachowywał masz problem
31 sie 2014 | 09:08
+6
Mecz na szczycie ligi angielskiej - 9 goli, mecz na szczycie ligi polskiej - max 1 gol :-) nie wiem czy liga angielska jest najlepsza ale na pewno najbardziej widowiskowa P.S. Co Ivanovic, prawy obrońca, robił na środku ataku? :-)
31 sie 2014 | 10:10
+4
to twoje p.s jest chyba zadawane już tylko w Polsce gdzie zawodnik jest nadal przyspawany do jednej pozycji a w przypadku gdy zrobi świetną akcje, koledzy jej nie wykorzystają i nie zdąży wrócic to jest winnym utraty bramki P.S co robia wtedy inni zawodnicy?
31 sie 2014 | 08:09
+7
Brawo Chelsea , tylko szkoda tych 3 straconych bramek ale i tak zajebisty meczyk . Chelsea Londyn 37% posiadania piłki a everton 63 % .
31 sie 2014 | 07:48
+32
Gratulacje ze strony kibica MU, razem z City macie skład na wygranie ligi, i tego wam życzę bo wole The Blues niż niebieskich szejków z McDonalda ;) Pozdrawiam.
31 sie 2014 | 07:15
+12
jeśli Chelsea poprawi obronę to mamy gwarantowanego mistrza :)
31 sie 2014 | 00:16
+8
po wyniku bardzo żałuje że meczu nie oglądałem ale nie mogłem... Everton odstawał od Chelsea czy w miarę wyrównany był mecz? dziękuję ;)
31 sie 2014 | 09:59
+6
Mecz był cholernie wyrównany. Dwa szybkie ciosy ze strony Chelsea i bramka Evertonu przed przerwą. Druga połowa- epicka. Potem przez 10 niesamowita wymiana ciosów- pięć bramek na zmianę, raz Everton raz Chelsea (Dla tego momentu warto było obejrzeć ten mecz) :D Stary, serio... żałuj :D
31 sie 2014 | 00:13
+5
kibice dają rade te śpiwy klimat chciałbym tam być...
31 sie 2014 | 00:11
+5
DROGBA i COSTA najlepszy atak w tej edycji ligi mistrzów bedzie zobaczymy czy defensywa bedze trzymać poziom
30 sie 2014 | 23:32
+6
Zajebisty mecz. Myslalem ze jak Chelsea prowadzila 2-0 po 3 minutach to ze spacerek bedzie ale najwidoczniej sie pomylilem.
Ciesze sie za tak kosmiczne spotkanie rostrzygnelo sie na korzysc The Blues.
30 sie 2014 | 23:21
+17
jestem ciekaw czy w czasie gdy Eto'o strzelił bramkę na 3-4 Mourinho nie pożałował że nie przedłużył z nim kontraktu... mi Kameruńczyk do The Blues pasował
30 sie 2014 | 22:47
+10
Jaka wymiana bramek, piękny mecz. Zarówno kibice Chelsea jak i Evertonu powinni być dumni z poziomu gry swoich zespołów. Gole fantastyczne ale ostatni to było jak dla mnie jedno wielkie nieporozumienie. Po co łasić się trickami skoro nie umie się ich dobrze wykonywać?
30 sie 2014 | 22:43
+19
co za mecz, to bylo naprawde dla widzow!!
+13
Szkoda, że moj dziadek nie doczekał tego meczu... Chwała dla Chelsa !
30 sie 2014 | 22:28
+31
Uff! Opłacało się sprzedać jedną willę i wydać hajs na transfery. Mistrzostwo nasze!
30 sie 2014 | 22:44
-50
jakie mistrzostwo nasz??? zrobiłeś coś aby ta drużyna wygrała lub jesteś ich sponsorem??? CHYBA NIE WIĘC SIEDŹ NA DUPIE!!!
+25
Diego Costa ma jeden z najlepszych startów w historii CFC jeżeli chodzi o napastników :)
30 sie 2014 | 22:05
+13
I jak tu nie kochać BPL ? Brawa dla the blues !
+16
Za to się kocha Premier League ;) Dotychczas najlepszy mecz sezonu. Chelsea pokazała dzisiaj rywalom, że celują w pierwsze miejsce w lidze. Pięknie się oglądało ten mecz. Szacunek też dla Evertonu pokazali serducho chłopaki, ale niestety troche im jeszcze do ekipy Mou brakuje ;) Pozdrawiam wszystkich fanów BPL