Video dodane przez: emoid 31 sie 2014 | 23:26
2 wrz 2014 | 17:30
+7
{{votes_count}}
Madryt dał ciała i to strasznie. Chciałbym powiedzieć że to przez brak CR7 alt to nie prawda. Prowadzili 2:0 kontrolowali grę i przeważali pod każdym względem i nagle nastąpił zwrot o 180 stopni. Sociedad stłamsił Madryt i wyglądało to jakby zawodnicy wymienili się koszulkami w czasie przerwy. Jako fan Realu Madryt muszę pogratulować Sociedad zwycięstwa zasłużonego i charakteru do gry , którego tym razem królewskim zabrakło. Przy takiej grze nie ma nawet co marzyć o tytule. Zawodnicy wyglądali jak reprezentacja Hiszpanii na MŚ.
+27
Nie ma to jak wygrywać 2:0 w 10 minut a na koniec meczu wracać do domu z 4:2 w dupe :/
1 wrz 2014 | 19:45
+6
jak szkoda wydawac po 100mln i przegrywac.Zamiast za te 100mln kupic 2-3 pilkaze to oni 1..
1 wrz 2014 | 19:39
+6
ja to w szoku
1 wrz 2014 | 18:44
0
nikogo nie bronię, ale jak pamiętacie garet balet na początku też grał piach, potem się rozkręcił na dobre, prawdopodobnie z jamesem będzie podobnie, ale jeszcze młody jest chłopina, a co do tego że sprzedali di marię ktory w zasadzie wygrał im CL z atletico i wssyzstko nakręcał w tamtym roku to druga sprawa, no i sprzedaż alonso za grosze też, po co pozbywać się kogoś kto gra na przyzwoitym równym poziomie i gwarantuje stałość drużynie?
1 wrz 2014 | 17:49
+17
Wczoraj spojrzałem na wynik ... Patrzę 2-0 dla Realu, myślę sobie ... po meczu . :)
Dzisiaj rano sprawdzam wynik 4-2 myślałem, że dla Realu Madryt, ale brawa za walkę dla Sociedad. Otwieram i szok w chuj ... Sociedad wygrało. Wiedziałem, że mogą się Realowi Madryt postawić ale nie spodziewałem się, że odrobią dwu bramkową stratę. Brawoo za walkę !!!! :)
1 wrz 2014 | 17:27
-19
DAWJCIE DAWAJCIE KOMENTARZE WIARA!!!!JEDZIEMY Z KIBICEMI REALU MADRYT!!!!!MADRYT JEST TYLKO JEDEN(ATLETICO MADRYT),REAL TEŻ JEST TYLKO JEDEN (REAL SOCIEDAD) ,A PEDAŁÓW JEST WILE(REAL MADRYT)!!!!!
0
Bramkarz tez dobry :) hehe odchodzi Lopez zeby został ten niby lepszy nieee został on bo poprostu szkopda im go było bo to ikona drurzyny.
1 wrz 2014 | 14:04
+20
Realowi starczyło sił na pierwsze 20 minut i końcówkę meczu.
1 wrz 2014 | 13:46
+15
Nie spodziewałem się takiego wyniku oglądałem mecz i bylo 2:0 dla Realu a tu patrze 4:2
1 wrz 2014 | 13:17
+20
pierwsze objawy braku Alonso i Di Marii w Realu - Angel robil cala robote za Kroosa i Jamesa a po odejsciu Alonso Real nie ma typowego defensywnego pomocnika ktory by wszystko czyscił
1 wrz 2014 | 13:15
+16
Kiedy Real ostatnio stracil w 1 meczu 4 gole przypomni ktos?
1 wrz 2014 | 13:47
+116
No jak to, nie pamiętasz, jak Robert wsadził 4 gole Realowi?
1 wrz 2014 | 13:00
+15
i super!!!
1 wrz 2014 | 12:58
+36
I bardzo kurwa dobrze! Ile jeszcze takich wpierdoli musi się zdarzyc żeby się Real opamiętał? Sprzedawajcie dalej podstawowych zawodnikow, a kupujcie co najwyzej rezerwowych to moze 3 mieejsce w lidze zajmiemy... Chicharito w drodze, ciekawe czy bedzie tak samo "dobry" jak James w tym meczu... Gdy Ramos ma dobry mecz to Pepe wszystko jebie i na odwrot. Smiejecie sie z Barcy, ale oni przynajmniej na ta obrone kogos kupili. Wstyd dla druzyny ktora jest aktualnym mistrzem europy. Zacznijcie grac bo z taka gra to niejedna Polska druzyna by ich ograla...
1 wrz 2014 | 12:53
+12
no i co ze wygrywali 2:0, gra sie do konca, takie rzeczy sie zdarzaja ze przy takim wyniki można przegrac mecz
1 wrz 2014 | 11:06
+45
Prawda jest taka, że Real nie ma defensywy. Ramos często niepewny, szalony Pepe boczni obrońcy częściej z przodu niż z tyłu. Brakuje im też defensywnego pomoncika.
1 wrz 2014 | 10:50
+47
Ledwo mamy wrzesień a już -3 w Madrycie, brrrr XD
1 wrz 2014 | 10:40
-91
Ale mam śmiech z dzieci barcelony, którzy komentują transfer Jamesa po 2 meczach.... Prawilnie przypominam,że Neymar kosztował 111mln a strzelił tyle bramek co Morata z ławki buahahaha :D więc wycie z Was dzieci barcelony
+33
my dzieci z Barcelony mamy śmiech z Ciebie i twojej śmiesznej drużyny, jak tam droga po 6 trofeów?
1 wrz 2014 | 18:05
+11
111 milionów czego? chyba złotych ...
1 wrz 2014 | 20:16
+5
Nie wiesz ile to niepisz głupot neymar kosztował 70 baniek , a real tylko gotowych piłkarzy kupować potrafi beznich to byś takiego klubu jak real madrid nieznał.Przykłdy CR7 , Bale, James itd.
Odpowiedź każda błędna.
Real przegrał wygrany mecz przez formacje 4:2:3:1.Brak gracza w środku pola który miał za zadanie przerywać akcje rywala i się wszystko posypało bo Kroos i Luka nie potrafili się podzielić zadaniami defensywnymi.Zresztą i tak to na nich rozgrywanie akcji spoczywało więc i przerywanie akcji to już za wiele dla nich skoro mieli co robić.
Formacja defensywna Realu też nie popisała a wszystko dlatego że nie mieli przed sobą cracka od początku w postaci Alonso bądź Khediry.
Zresztą postawa fizyczna Realu też jest kiepska.Jak taki Vela biegnie z piłką wokół niego 2-3 graczy m.in. Pepe którego meksykaniec przewraca coś jest nie tak.
Bale też miałbyć tym zielonym potężnym hulkiem i też nie szło mu wczoraj.
Florek w 2 tygodnie rozpieprzył 4 letnią pracę Mourinho i kontynuację tej pracy przez Carlo.
Klub który wygrał LM potrzebował jedynie poprawek kosmetycznych tymczasem odeszli dwaj gracze z podstawowej 11.
Teraz potrzeba im dwóch transferów napastnik( ponoć Hernandez już jest wypożyczony) i ktoś do pomocy nie jakiś topowy gracz lecz solidny zmiennik.
Real ma jeszcze niecałe 14 godzin na to aby skompletować skład jeśli nie to ciężki będą mieć sezon
+2
Słabo jest przygotowany na przyszły sezon.
Nie mają pełnej kadry z formą jest słabo z kondycją i CR7 wszystko na nim się teraz odbija 5 lat maksymalnego wysiłku i teraz chłop nie może się do końca wyleczyć.On nie jest maszyną ma prawo być cholernie zmęczony.
Skłócony wszyscy wiemy że jest odszedł Lopez Xabi bo nie pasowali Ikerowi został jedynie Arbeloa.
Motywacji im raczej brakować nie powinno bynajmniej nie na początku sezonu.
I fakt zrobili wyprzedaż bo Florek znów zaczął ściągać graczy ze świetnym wizerunkiem marketingowym i cały plan na przyszły sezon trener musi zmienić i ustawiać na nowo od początku.Zamiana Angela na Hamesa to największy błąd tego okienka.
1 wrz 2014 | 15:08
+11
Nooo,masz racje,Ronaldo przemeczony,bo zapierdala na budowie 6 dni w tygodniu po 10 godzin,noszac na plecach po dwa worki cementu na piate pietro.
1 wrz 2014 | 20:23
0
ooo tak ;)
1 wrz 2014 | 11:35
+5
Zgadzam się z tobą w 100 % nie jestem jakimś wielkim fanem realu ale pamiętam go za czasów Zidana i z tamtych czasów go podziwiam. Wracając do tematu najbardziej był widoczny brak typowego "destruktora" w środku pola a jak to powiedziałeś niepewny Ramos bez pomocy nie ogarnie tego ;)
1 wrz 2014 | 10:23
+9
Wczoraj gdzieś widziałem taki oto komentarz ,,Jakie gacie ,taka gra"
1 wrz 2014 | 10:09
+87
przestancie hejtowac real, ciekawe jak wy byscie wypadli gdyby ktos wam kazal paradowac w rozowych strojach przed pelnym stadionem
1 wrz 2014 | 09:59
+12
A ja mówiłem,że środek Modrić,Kroos,James jest zbyt ofensywny !!Benzema zagrał katastrofalnie,potrzebny napastnik.
1 wrz 2014 | 09:50
+7
Yeaaa Yeaaa oh yeaa fuck yeaaaa I tak ma być !!!!!

1 wrz 2014 | 09:13
+7
Tak jak mowiłem juz za turnieju podczas przygotowań, real tak grajac, robiac takie kuriozalne błędy w obronie, daleko nie zajdzie. Albo wezma dupe w troki i zaczna mysleć albo znów trzeba bedzie czekac na ich puchar mistrzów kilkanascie lat. Kupować kupować a zgrać, to trzeba umiec. Mam nadizeje ze ten sezon bedzie inny, ze nie beda grac pieniadze i tylko 3 zespoły, inaczej znów bedzie trzeba cały rok ogłądać BPL. brawo Sociedad :)
1 wrz 2014 | 09:04
+15
Polityka klubu wygrała z futbolem. Czyżby drugie wielkie "Galácticos", które niewiele ugra ?
Nie ujmując Sociedad bo zagrali bardzo pewnie i dobrze.
1 wrz 2014 | 09:02
+45
...brak Di Marii
...brak Alonso
...brak Diego Lopeza
...James jest bardzo dobrym zawodnikiem ale to że zagrał na Mistrzostwach dobrze to nie znaczy że od razu sobie poradzi w takim klubie jak Real...w takich klubach jak Real czy Barca nie ma czasu na aklimatyzację...tu trzeba grać od razu na najwyższym poziomie...to był dopiero drugi mecz więc nie rozumiem paniki...jak dla mnie to oni po prostu muszą się zgrać.
...brak Di Marii napewno będzie na początku widoczny bo jak dla mnie to był najlepszy zawodnik Realu w tamtym sezonie.
...Casillas już nie jest takim pewnym bramkarzem jak kiedyś...
...Alonso może nie błyszczał w tamtym sezonie ale widać jego brak bo w destrukcji dawał tą pewność siebie w Realu.
...zobaczymy czy te 3 pkt będą mieć duże znaczenie na koniec sezonu...

Visca el Barca!
1 wrz 2014 | 10:03
-65
Ty sie zajmij swoja druzyna lepiej i nie udzielaj rad jak wygrywac, bo Ci przypomne ze to Real wygral Champions League i Copa del Rey.
1 wrz 2014 | 15:05
+22
Po pierwsze to jest moja osobista opinia na temat aktualnej sytuacji i nie zrozumiałych jak dla mnie transferów w jednej z najlepszych drużyn ubiegłego sezonu, którą szanuję i od lat podziwiam ich rywalizację z klubem którego jestem kibicem od 14 lat. (czytaj Barcelona)

A po drugie pozwól iż nie będę przypominał ostatnich 10 lat i ilości trofeów które zdobywała Barcelona bo będziesz musiał się zapaść pod ziemię...

...po za tym oba kluby są na tyle utytułowane i miały swoje okresy dominacji iż takie wyliczanie jest bez sensownie ;)

A po trzecie...spierd*alaj do nauki gimbusie bo już rok szkolny się zaczął...

0
Barca też miała różowe stroje pamiętam Np jeszcze za guardioli jak w nich grali patrz inter- Barca 3-1,a co do realu nie dziwię się że tyle dostają,jak za defensywnych pomocników robią tam drobni i bardziej ofensywni modrić i kroos, ,,BBC" nie wracają za akcjami bo dużą dają z przodu,james- pomyłka dobry piłkarz ale nie za te pieniądze,obrońcy grają bardzo ofensywnie, navas i casillas nie wybronią całego meczu,ogólnie mówiąc za bardzo ofensywnie ,moim zdaniem James powinien iść na ławę co że kupili go drogo jak nie powinni,za niego kupić typowego defensywnego pomocnika,i zamiast drewna benzemy,kupić falcao ,real po prostu pokazał że to nieodpowiedzialny klub kupić młodego za 80 mln euro,gdzie grał dobrze w średniaku porto,1 sezon średni w monaco i dobrze na mś.
1 wrz 2014 | 08:12
+51
Bardzo ładne damskie stroje odpowiedni kolor dla cio...
1 wrz 2014 | 09:07
-18
Cioty to przegrały z trzecioligowcem...4:0
1 wrz 2014 | 10:04
-24
Do zobaczenia w Champions League. Och zapomniałem...
1 wrz 2014 | 07:54
+41
hahaha szkoda ze to teraz nie ma gran derbi, rózowi dostali by z 10:0
1 wrz 2014 | 07:41
-15
Real cisnął, że po 30 minutach gdyby wykorzystali każdą okazję byłoby już 5-0 dla Królewskich.
Niestety potem Sociedad obudziło się i to oni dominowali...
1 wrz 2014 | 07:39
+23
Hahahahah nie mogę cioty wygrywały 2 0 a przegrały 4 2 hah
1 wrz 2014 | 07:53
-34
Jak ja nie nawidze takich kretynów, bym ci z ryja jesień średniowiecza zrobił hejcie jebany !
1 wrz 2014 | 20:29
+1
uwazajbo ci zyłka pęknie
1 wrz 2014 | 06:18
+7
co jest kurwa z tym Realem? Kiepski początek sezonu, naprawdę, może wygrali już jakieś trofeum, no ale mi jednak brakuje tej motywacji i dynamiki Realu. Mam nadzieję, że kolejny mecz wygrają bez problemu jak i następne. Wygrywali 2:0 to miałem nadzieję że dadzą rade wygrać, a tu lipa. Liczę na poprawę, do boju Real!!!
1 wrz 2014 | 06:11
+9
Szybko Real strzelil ale pozniej dostal 4,kompletna bezradnosc dobry mieli poczatek ale dlugo dobrze nie pograli te dwa gole jakby daly sily Sociedad,Królewscy za predko poczuli sie wygranymi ze juz spotkanie jest na ich korzysc i to ich zgubilo
1 wrz 2014 | 05:46
+36
aż cos dziwnego!!!!jak real wygrywa to jest fala obrazków i gifówa jak real dostał wczoraj wpierdol to jak narazie cisza!!!!!widac że administrator strony to fan tego zasranego klubu!!!!no kibice realu czekamy czekamy na wasze wstawki!!!!!po superpucharze nie było nic i teraz tak samo!!!!dalej dalej wstawiajcie!!!!
1 wrz 2014 | 06:49
-7
podbijam
1 wrz 2014 | 07:48
-28
Zasrana to jest może twoja dupa, real ostatnio słabo gra po za dwoma meczami ale to dopiero początek sezonu jeszcze mogę sie obudzić, idż sobie hejtować gdzie indziej plebie !