Video dodane przez: totil 13 wrz 2014 | 21:46
15 wrz 2014 | 16:58
+5
{{votes_count}}
Ostatnio drużyny które wygrywają ligę mistrzów nie najlepiej sobie radzą w następnym sezonie zobaczymy co pokaże real w następnych spotkaniach :P
14 wrz 2014 | 22:21
-5
Oglądałem mecz i uważam że Real grał w tym meczu lepiej. Niestety Atletico było zabójczo skuteczne: 2 celne strzały 2 gole mówią same za siebie. Moim zdaniem remis byłby sprawiedliwy
14 wrz 2014 | 23:33
+1
kurwa nie liczylem, ale powyzej 9 strzalow 4 celne wybacz...
14 wrz 2014 | 21:33
+2
Niestety teraz kibice Barcy czy Athletico bardziej cieszą się , że Real przegrał niż ze zwycięstwa swojej drużyny . A co do meczu to Athletico zagrało bardzo mądrze murowało , a gdy nadarzyła się okazja to atakowało . Real był więcej czasy przy piłce i miał więcej okazji, lecz nie miał pomysłu na grę lub zawodziła skuteczność . Myślę , że James może godnie zastąpić Di Marie ponieważ tak samo było rok temu gdy Ozil odchodził , a Bale przychodził . Bale również nie miał dobrego początku ale potem stał się jednym z najlepszych piłkarzy Realu . Mam nadzieję że również tak będzie z Jamesem
14 wrz 2014 | 15:56
+17
Coś nie tak dzieje się z Realem.
14 wrz 2014 | 18:20
+2
Nic w tym dziwinego. Wielu z trenerów już zna na pamięć gre Realu. Jeśli zespół podejdzie do meczu pewny siebie, to bez problemu moze z nimi wygrać. Ich styl gry jest już "przereklamowany" a zarazem złamany.
14 wrz 2014 | 15:50
+25
Jestem kibicem Barcy i sie nie podniecam tymi przegranymi Realu , każdy wie że Real to drużyna wielka z potencjałem i w ostatecznym rozrachunku bedzie wysoko w tabeli . Mają słabszy etap i to wszystko ,mogą sie bujnąć i wygac wszytsko do końca , czas pokaze a wiadomo ze kazda drużyna mniewa kryzys . Pozdro dla kibiców ligi hiszpańskiej .
14 wrz 2014 | 15:15
-4
Wydaje mi się że Real przegrywa,bo wcześniej wszystko wygrywał i dlatego teraz jest już wyluzowany i myśli że skoro wcześniej wszystko wygrywał to teraz też tak będzie. Tak tylko myślę, problem może leżeć w czymś innym może w sprzedaniu di marii i zawodnicy się buntują?
14 wrz 2014 | 15:13
+1
Sevilla , Valencia jak by dostały niespodziewany zastrzyk pieniędzy to było by 5 klubów na mistrza w " La Liga " i rozgrywki o wiele ciekawsze ;D
+8
Jejku jak patrzy się na takie mecze chce się płakać. Ale jako fan Realu proszę wszystkich madridistas, żeby byli wyrozumiali i czekali, ta polityka transferowa była fatalna, wymieniamy 80 ml na 80 i widać teraz jak nam to się nie opłaca:(. Ale czekajmy muszą się zgrać, bo to wielki klub. Bez Ronaldo nie ma Realu, sam ciągną przyczepę bez kółek, a Bale czy James ? Gdzie są, gra ma na jednym zawodniku się opierać nieeeeeee, skład składa się z 11 zawodników... Przechodzimy trudne chwile, ale to nas wzmocni, te porażki powinny nas bardziej zbliżyć do realu, nie zostawiajmy ich w takiej chwili. Musimy być z nimi, a nie tylko jak wygrywają, a gdy przegrywają. Hala Madrid !!! na zawsze !
14 wrz 2014 | 14:02
+1
" Musimy być z nimi, a nie tylko jak wygrywają, a gdy przegrywają..."
To radzę się przyzwyczajać pomału do tego drugiego ;-)
+32
Prawda jest taka że gdyby ronaldo nie zagrał we wczorajszym meczu to znowu real gówno by zagrał i by nie miał za dużo okazji pod bramką!!!!to on wypracowywał okazje realu i to on miał najwiecej okazji na strzelenie bramki!!!!to może już stało sie nudne co napisze,ale to kolejny mecz który pokazuje że sprzedaż alonso i di marii to KATASTROFA!!!!!
14 wrz 2014 | 13:43
+10
Po co Perezowi tacy zawodnicy jak Aloso i Di Maria ?
Oni tacy jacyś nie medialni przecież !!! Do reklam ich nie chcą a pewnie koszulki z ich nazwiskiem też licho schodziły, bo gimby to muszą mieć Ronaldo, Bale albo innego żelka na plecach...
14 wrz 2014 | 11:38
+6
Bez sensu transfery to i wyniki do bani, jedyny Ronaldo coś tam działał, widać dużą nieskuteczność, atletico wystarczyły dwie dobre okazje i wyniki 1:2, Gratulacje dla zwycięzców ;) HALA MADRID <3
-8
Sezonowcy już Real Madyt opuszczają. Mówcie co chcecie na zawodników Realu, ale według mnie oni wchuj się starali żeby zwyciężyć... 1 bramka dla Atletico w 10 minucie padła strasznie fartownie bo to był pierwszy ich rzut rożny. Do przerwy Real cisnął marnując raz za razem okazje (z wyjątkiem karnego Ronaldo]. Po przerwie też ich naciskali raz za razem czego nie zobaczycie na tym skrócie w całości(trzeba obejrzeć cały mecz] ale Atletico faulowało i rozbijało grę raz za razem.
Zobaczcie jak zmienni są sezonowcy. Jak Real wygrywa mecz to liżą dupę komentarzami. Jak przegra to pierdolą, że pieniądze nie grają.
14 wrz 2014 | 11:25
+12
Wchuj sie starali ale to za malo bylo na druzyne o ponad 400mln euro nizszym budzetem =D za pieniadze ktore pobieraja z kasy klubowej powinni zapierdalac 90min na 100% mozliwosci, a jesli to juz bylo te 100% to kibice realu niech drza o wyniki jesli nastapi spadek formy druzyny ;)
14 wrz 2014 | 10:30
-6
Co tu dużo mówić, Real na początku tego sezonu strzelił sobie zajebistego samobója. I nie chodzi tu tylko o sprzedaż Di Marii. A przecież wystarczyło tylko kontynuować grę stylem z końcówki poprzedniego sezonu, utrzymać kluczowych zawodników i mógłby być monolit na lata. Jedynym koniecznym transferem byłby ktoś za Moratę, czyli np. Chicharito. Po co komu Kroos skoro na miejsce Alonso jest doświadczony Khedira i młodzi perspektywiczni Illaramendi i Casemiro, którzy teraz o grze w pierwszej 11 to sobie mogą pomarzyć. Po co komu James skoro jest Isco. OK nie zachwyca ostatnio ale kiedy on ma się pokazać, jak prawie cały czas na ławce siedzi i wchodzi jedynie na ostanie minuty. Według mnie w ustawieniu i sposobie gry Realu koniecznych jest kilka kluczowych zmian, które Ancelotti powinien wprowadzić już we wtorkowym meczu LM z dosyć niewymagającym przeciwnikiem jakim jest FC Basel:
1. Kroos na ławę, zamiast niego którykolwiek z trójki Khedira, Illara, Casemiro
2. Benzema na ławę zamiast niego albo Chicharito albo Isco, który na początku ubiegłego sezonu pokazał, że potrafi odnaleźć się wroli napastnika.
3. Koniec z robieniem bezsensownych przerzutów podczas ataku pozycyjnego, nie dających kompletnie nic a czesto kończących się stratą i kontrą przeciwnika.
4. Po stracie piłki na połowie rywala natychmiastowy presing( tak jak w pierwszej połowie) a nie bezładne cofanie się albo stanie w miejscu ( jak wdrugiej)
5. Gdyby Jese był zdrowy na ławce chociaż na jeden mecz posadziłbym Bale'a żeby nie pomyślał sobie że nizaleznie od jakości gry zawsze będzie miał miejsce w składzie.
Na początek to powinno wystarczyć :) Rozpisałem się trochę ale jako kibica Realu strasznie wkurza mnie to co dzieje się ostanio z tym klubem.
14 wrz 2014 | 11:35
+11
jakbys byl kibicem Realu to wiedzialbys ze casemiro jest w porto
14 wrz 2014 | 15:03
+5
Nie gadaj bzdur o Krosie bo zobacz jakie gowno bez niego gra Bayern. Ta wymiana Kroos za Alonso musi chwile potrwac zanim sie zazebi, calkiem inni gracze i inne role w druzynie. Oboje bardzo wartosciowi i jestem przekonany, (oczywiscie moim zdaniem) ze Niemiec bedzie dla Realu czyms pokroju Iniesty w Barcelonie
14 wrz 2014 | 09:36
+46
Widać po tym meczu, że pieniądze nie grają :)
14 wrz 2014 | 08:48
+10
Athletico pokazuje wlaśnie jak się gra dobrą piłkę (w dodatku bez trenera na ławce), szacunek. Real z taką grą może pomażyć chociażby o półfinale LM i o mistrzostwie La Liga...
14 wrz 2014 | 08:13
-9
Kto krył Turana z akcji w 03:33 ????? Według mnie przy pierwszym golu zawinił Cris.
14 wrz 2014 | 05:50
+23
Tyle strzałów ze strony Realu i nic... Jedyny gol strzelony przypadł z karnego. Za to Atletico pięknie się broniło no i mieli mniej akcji ale za to skuteczniejszych!!

Oficjalnie chciałbym pogratulować Atletico i uświadomić fanów Atletico (tych prawdziwych) że powinni być dumni z klubu za którym stoją. Pieniądze nie dają wygranej i to jest piękne!

P.S. Zgadzam się, najwięcej gifów na Sport Buzz wstawiają młodzi "kibice" Realu. Nie dziwota, w końcu ich tu jest najwięcej.
14 wrz 2014 | 01:39
+76
Ten James to sierota obrzygana,dla Di Mari moze pale obrabiac.
14 wrz 2014 | 20:23
+1
Masz 100 % racji
14 wrz 2014 | 01:37
+8
jeśli chodzi o sam mecz to napisze tak:atletico pokazało po raz kolejny że potrafia grac ładnie w piłke i że sa lepsza drużyna niż real!!!!! gdzie w tym meczu był bale,james i kroos ??? i gdzie była obrona realu w ty meczu????odpowiedz na pierwsze pytanie:oni byli chyba na trybunach,ci zawodnicy nic konkretnego nie pokazali w tym meczu.jak to możliwe że tacy zawodnicy zostają sprowadzani za takie duże pieniądze a grają dno!!!!to co pokazał james w tym meczu i w poprzednich to jest żenada jak na tego zawodnika który kosztował real 70 baniek,jeśli chodzi o kroosa to to nie jest ten sam zawodnik co grał rewelacyjnie w bayernie,a to co pokazuje w realu madryt to jest jakieś nieporozumienie.a jeśłi chodzi o obrone realu to nie ma sensu tego komentować,każdy widział w tym meczu jak gra defensywa realu.TOTALNA PORAŻKA!!!!!to co robiło atletico z obrońcami realu to jest śmiechu warte,nic dodać nic ująć!!!!
14 wrz 2014 | 01:09
+61
ja pierdziele.czegoś tu nie rozumiem!!!!!od meczu mineło ponad 3 godziny a na tej stronie jeszcze nie ma żadnych wstawek(obrazków i gifów) na temat meczu!!!!!jestem kurwa ciekawy dlaczego!!!!!!bo kurwa real znowu przejebał z atletico!!!!!!jakby real wygrał to by zajebali całą strone wstawkami,a tak figa z makiem!!!!!
14 wrz 2014 | 08:20
+14
Zgadzam się. :/
14 wrz 2014 | 00:52
+41
Real kiedyś za dzieciaka lubiłem, grał tam Figo, Raul(mój ulubiony piłkarz), McManaman, Roberto Carlos, Beckham. Zawsze to był zespół największych gwiazd i zawsze dostawali czy to z Porto czy z Lyonem i kończył się sen o Lidze Mistrzów. Rok temu Realowi udało się niestety wygrać LM, głównie przez Mchitariana i jego pudło, bo mogło być 3:0 i możliwe, że Real odpadłby z Borussią. Nie kibicuję już Realowi od dawna, rzucają się na wszystko. Rodriguez zagrał dobre mistrzostwa, ale tak naprawdę to nie jest piłkarz za którego można tyle płacić. Wolę zespoły, które potrafiły zbudować coś z niczego, jak Borussia czy Atletico.
14 wrz 2014 | 00:46
-42
Hah beka jak rzeka z was cwele pojechane atletico wcale nie jest takie dobre oni sie tylko murowac potrafiomautobus rypnom to że ras wygrali z galaktyczni to nie znaczy że od razu lepsi przecierz oni wygrali z nami o raz pierwszy w swojej rzałosnej histori przecierz to klup bez przeszlosci tam tylko kasa się liczy szejki posrane ancelloti dokupi aguero i sie po nich przejedziemy jak po flakach muwicie że nie mają wyhowankuw a cris,kedira james bejler zanim ich kupili to wcześniej byli wychowankami jesteście ciotami jak muwicie że athletico lepsze przecież powinny być 2 karne dla kosmicznych to cris by wykorzystał i by było 3-2 a tak to pewnie ten simone przekupił sendziego rzeby wygrali tam przy dwóch golach dla posranych czerwonsuw był spalony ale oczywiście sendzia zawsze przeciw krisowi i spółułce
+70
Co by nie mowic, to ladnie Atletico wyszlo z cienia Realu. Teraz to oni rzadza w Madrycie i to ich przed derbami mozna uznawac za faworyta. Simeone nawet z lozy vipowskiej zyl tym meczem :D, to sie nazywa menago.
+23
jakby co to w aptece jest maść na ból dupy !!!!idź sobie kup i posmaruj swój obsrany tyłek!!!!!
13 wrz 2014 | 23:16
+54
Brawo!
Jednak miałem rację, że Atletico wygra. :D
13 wrz 2014 | 23:13
+89
Barca wygrywa dobry mecz, Real przegrywa mecz i zwycięstwo w dreszczowcu Polski z Iranem 3:2!
Piękny dzień :)
13 wrz 2014 | 23:07
+13
I tak lubie 3 kluby i tylko te mecze ogl barcacreal atm bo wiem ze bedzie ciekawie
13 wrz 2014 | 23:05
-13
Czlowieku nizej ale na tym pilka polega 3pkt sie licza a nie kto ie razy pilke kopnal z barca ez tak galini co barca dusila i gownonz tego kontra i po meczu szkoda mi waszego di mariiiiiiiaaaaa bo robil tam robote odrazu sorry za bledy razzena fazie drugi to smarttttttttffffoooonnnn
13 wrz 2014 | 23:04
+27
Białych boli, że muszą klikać "Pokaż pełną tabelę", żeby zobaczyć, na którym miejscu są :)
-13
Widzę że teraz każde potknięcie Realu będzie zganiane na Di Marie i Jamesa - Śmieszne . Skutecznośc zawodzi a nie pierdolone zgranie. Atletico super obrona a Real i tak stworzył wiele okazji z ,, Kapitalnym ,, przyjęciem piłki Benzemy w sytuacji sam na sam mały szczegół a mógł zmienic mecz . Poprawic strzały z poza 16-tki to będa gole będą wyniki. Co do Atletico dwa wypady pod bramkę jeden stały fragment gry i dwa gole a tak pozatym 80 min obrona obrona i jeszcze raz pierdolona obrona
13 wrz 2014 | 22:48