Video dodane przez: totil 20 wrz 2014 | 17:39
{{votes_count}}
A podobno kupili Kroosa żeby asystował. A tu 8 goli i nic.
22 wrz 2014 | 18:31
-1
Świetny mecz !! Piękne bramki według mnie najpiękniej strzelali Hames i Chicharito. Mam też nadzieje że Ancelotti zdejmie Benzeme i wstawi Chicharito, jeżeli tak bd dalej strzelał to z pewnością bd to jeden z kluczowych zawodników Realu :)
21 wrz 2014 | 15:57
-11
wyczuwam ból dupy visca dzieci............
21 wrz 2014 | 19:57
-13
jedyne co wyczuwasz pedałku to tylko twoją dupa jak cię boli po tym jak cię twój stary wczoraj zapakował ogórem bez smarowania
22 wrz 2014 | 19:53
+4
,,pedałek'' to twoi ojcowie dali ci na imie jak cie znalezli na smietnisku smieciu
21 wrz 2014 | 15:39
+6
No cóż, przepiękny gol Jamesa i Chicharito, cieszy mnie również dublet Bale i hat-trick Ronaldo.
Dzisiaj gra Barcelona, Levante jest w rozsypce w tym sezonie, myślę że to będzie również piękny mecz.
Ach, dla takich meczy warto oglądać piłkę nożną :d.
21 wrz 2014 | 11:37
+7
Piękne bramki, James zabłysnął formą z mundialu cudowny gol, mam nadzieję że będzie w czołówce strzelców bo strzela niesamowite budy :)
+2
to co robiło deprotivo w obronie to nie da sie tego opisać!!!!masakra!!!!żenada na najwyższym poziomie!!!!takich błedów w obronie to nawet u nas nawet w 1 lidze nie popełniają!!!!!nie mam pojecia jak oni awansowali do premiera division ,ale z taka grą to spadek murowany!!!!!
21 wrz 2014 | 09:23
+23
mimo że nie kibicuje realowi i ich nie lubie to musze przyznac że wynik 2-8 robi wrażenie.ale trzeba przyznać że deportivo zagrało totalnie katastrofalny mecz . jak dla mnie to Chicharito powinien grać w pierwszym składzie za to drewno jakim jest benzema. javier zagrał naprawde dobry mecz .na minus zasługuje to że tak słaba drużyna jak deportivo strzeliła dwie bramki realowi!!!!!ofensywe to real ma znakomitą,ale obrona jest totalnie do bani.jeśłi deportivo strzela dwie bramki to to musi martwić kibiców realu!jeśli real zmieni personalia w obronie i kupi klasowych obrońców to bedzie to zespół nie do pokonania!!!!!!takie jest moje zdanie!!!!!
-53
pienknie real pyknoł deporto zarypiste triki dziś odwalił bejler po prostu pienknie a kris jakie petki walił po prostu zarypicha bardzo fajne a jamesik pienkne golasy hah po prostu majstersztyczek staką formom kothletiko na lajcie pojedziemy i opsramy im ryje że bendom rzygać cwele rypane jak real wygrał 8:2 to barca z 10:0 6x mesjasz 2x nayms 2x suares szkoda tylko tych dwuch straconych goli pewnie casilas ten cwel puścił je specjalnie bo jest posranym kretem pozdrawiam kibiców barcy i realu nie pozdrawiam athletiko bo to brutale zobaczcie jak pokazuje że można kibicować i barsie i realowi tym dwum klubom
hala barca
visca el real
21 wrz 2014 | 11:56
+13
Chciał popełnić błąd w wyrazie "rzygać", ale jest takim ignorantem, że popełnił błąd w popełnieniu błędu! Hahahaha, brawo !
+1
Bez obrazy, ale jak widzę komentarze typu "Real się w końcu odrodził" po wygranej z Deportivo to mi się banan na twarzy pojawia :D

+10
Polska-Niemcy w siatkówke na canale Sport1 program 724 o 20:15 to jest po niemiecku

-38
Ma Polsat Volleyball ja mam :) ... !!!LAMUSY!!!
21 wrz 2014 | 18:34
+1
A ja mam paszport Polsatu. I czym tu się chwalić?
20 wrz 2014 | 19:38
-12
Siema,ja tak na szybko. Wie ktos gdzie mozna oglądnąc mecz Polaków z Niemcami,bo wiekszosc tych pedałów wrzuca fałszywe linki.Pozdro
+43
Kto by się spodziewał, że Chicarito tak rozbłyśnie w Realu. Chyba pokazał Ancelottiemu, że może na niego liczyć ;)
20 wrz 2014 | 19:18
+12
Dobry wynik, ale wciąż jest za dużo miejsca między pomoca a obroną. Ale już raz pisałem, że pod koniec września Real będzie grał coraz lepiej. Myślę, że wraz z upływem kolejnych spotkan zobaczymy wreszcie stary, dobry Real z poprzedniego sezonu.
-4
Gratulacje dla Madrilenos. Teraz czas na Barce :))
+17
No z przykrością przyznaję, że to musiał być świetny mecz Realu... Brawo...
20 wrz 2014 | 18:52
-11
Mam nadzieję że Ancelotti w końcu posadzi Benzemę na ławce. Jest bezproduktywny , to już lepiej grać z Ronaldo jako środkowym napastnikiem i dwoma DM Kroosem i Illarą .
20 wrz 2014 | 22:31
+6
Ronaldo gdyby jeszcze grał to by się przydał ale niestety czas jest czasem, a Benz powinien posiedzieć na ławie następny mecz bo jeśli podstawowy napastnik nie strzela, a wchodzi zmiennik i potrafi dwie niczego sobie bramki strzelić to jest tu coś nie tak!
21 wrz 2014 | 20:10
-5
Czicza powinien popierdalać w podstawowym składzie a Benzi niech dba o ciepłotę ławki rezerwowej
+21
Benzema zaliczył dzisiaj 2 asysty, także nie wypadł źle;)
20 wrz 2014 | 18:44
+11
Królewscy powracają :D
20 wrz 2014 | 18:32
-30
Dlaczego Deportivo nie trafiło 3 bramki... bo Real nie trafił 9 :)
20 wrz 2014 | 18:28
+17
Brawo Real ! Cieszy przede wszystkim dobra gra. Piękny gol Jamesa i piękne debiutanckie trafienie "Chicharito". Trzeba utrzymać formę i powtórzyć to w środę z Elche.