4 Spalonych 4

Video dodane przez: kamyk019 21 wrz 2014 | 16:16
22 wrz 2014 | 19:35
+3
Kapitalny mecz ale obrona Man U to jest kpina, co w kontrach piłkarze Leicester robili z Blackettem i Smallingiem to jest az przykro oglądać. Niesamowity mecz, nie żałuję że obejrzałem i jak mówiłem pod wcześniejszym meczem United- atak rewelacja, ale jak przyjdzie się mierzyć z Leicester czy w nast. kolejce z West Ham- będzie nieciekawie. Myśle jednak, że Czerwone diabły czeka totalna rewolucja w obronie w zimowym oknie transferowym i na czołową piątkę BPL się załapią.
+4
Świetny mecz, dużo zwrotów akcji. Co do MU zagrali dobrze, ale obrona... Leichester pokazał, że nawet mało znane i utytułowane zespoły potrafią grać z każdym na najwyższym poziomie, nie załamali się gdy było 3:1 dla MU. Gratulacje dla zwycięzców za walkę :)
22 wrz 2014 | 09:31
+6
To co ta drużyna zagrała dziś kupę to nawet Pelikan Łowicz rozpykał bym ich obronę :)
22 wrz 2014 | 00:09
+22
Ja nie wiem kto miał dziś gorszy dzień. Czy sędzia główny tego spotkania czy obrona MU. Ale to co się stało w 62 min. to jakaś komedia... Sędzia powinien sędziować Polską B-klasę. Co nie zmienia faktu, że obrona Manchesteru znów pokazała swoje oblicze :)
+40
Wygląda na to, żę Manchester United w następnym sezonie zobaczymy w 2 lidze angielskiej ;)
21 wrz 2014 | 20:24
+49
No cóż atak United spisał sie na 3 bramki a obrona dostała 5 wiec wiadomo gdzie tkwi porażka
22 wrz 2014 | 02:04
+1
Tylko zobacz że 2 ostatnie bramki po błędach indywidualnych.
Tym piłkarzom brakowało koncentracji co świetnie tamci zawodnicy wykorzystywali.
21 wrz 2014 | 20:16
+15
Niech Van Gaal zacznie kupować defensywnych zawodników w innym razie zaprowadzi Manchester United do grobu ... !!!
21 wrz 2014 | 20:04
+18
Zawsze mnie "leczyły" tego typu komentarze, ale teraz: hahahahahahahahahahahahaaha...
21 wrz 2014 | 20:01
0
Jesteś takim idiotą czy tylko takiego udajesz? Nie potrafisz szanować innych? Krystjano? Osiągnij przynajmniej w połowie to co on to Ci pogratuluję. Na razie jesteś niedorozwiniętym dzieciakiem który nie potrafi szanować innych.
21 wrz 2014 | 19:57
+23
Nie no, nie wierzę. Jak Manchester mógł przegrać wygrany mecz? A zaczęło się tak ładnie od 2-0, do tego piękna bramka Di Maria... No nic. Brawo Leicester.
21 wrz 2014 | 19:55
+6
dla mnie dzisiejszy wynik to SZOK, nie lubie za bardzo MU ale dac dupy z Lester to kpina, po tym co pokazali QPR myslalem ze dzis bedzie podobnie, czekam na mecz kogos z czolowki to wtedy co----POGROM!!!
l
21 wrz 2014 | 19:49
+33
Po co MU ciągle kupuje napastników, jak ich defensywa to totalne zero. ten mecz pokazał to w 100%.
21 wrz 2014 | 19:48
-2
Szkoda takiego klubu jak United ale nic się nie zrobi , można tylko patrzeć ...
21 wrz 2014 | 19:41
+12
Van Gall jak komletował zespół to chyba zgodnie z ideą, że najlepszą obroną jest atak.
21 wrz 2014 | 19:38
+2
to jak zagrał dzisiaj manchester w obronie to prosi o pomste do nieba.totalna katastrofa.aż raził po oczach.co z tego że w ofensywie sie gra poprawiła(w ofensywie to bardzo dobry mecz manchester dzisiaj grał dopuki falcao i di mariia nie zeszli).jak tylko ci dwaj zeszli z boiska tak gra w przodzie była mizerna.czy kurwa może mi ktoś wytłumaczy co w pierwszej jedenastce robi van persi.co z tego że strzelił dzisiaj bramke jak cały mecz grał do bani.3 podania di marii na okazje bramkową zjebał,tak samo falcao dwa razy otworzył mu podaniem szanse na bramke i tez zjebał i jak sie nie myle to dostał także z dwa podania na gola od herrery.tak samo było w poprzednim meczu i w meczu z burnley.ale trzeba przyznać że leicester pokazał dzisiaj kawał dobrego futbolu i w obronie i w ofensywie.zaangażowanie na wysokim poziomie!!!!!!
21 wrz 2014 | 19:26
+12
Liski wbiły trójząb prosto w dupę czerwonym diabełkom xD Piękno futbolu!
21 wrz 2014 | 20:11
+8
Piękno Premie League :D Tutaj nie wiadomo czego sie spodziewać.
21 wrz 2014 | 19:20
+28
rzecz, która łączy odwiecznych wrogów MU i LFC: TRAGICZNA obrona
-6
Wylane mam na hejterow gdyż jestem prawdziwym kibicem.
We'll never die, we'll never die!
We'll keep the red flag flying high cause Man United will never die!
21 wrz 2014 | 19:07
+5
Leicester to drużyna, która jest zmotywowana, bo właśnie awansowała do jednej z najbardziej prestiżowych lig na całym świecie,a MU to jeszcze nie drużyna.
21 wrz 2014 | 19:22
-5
Kazdy beniaminek jest raczej zmotywowany a w większości przypadków koncza sezon w dolnej części tabeli i co z tego wynika Sherlocku ?
22 wrz 2014 | 19:38
0
ale oni już w Championship rozjebali system i odstawili konkurencję w walce o mistrzostwo, dlatego ich świetna gra nie dziwi.
21 wrz 2014 | 19:06
0
Czy tylko ja uważam że w BPL grają piłką w arbuzowe paski?
21 wrz 2014 | 19:01
+7
Czy Leicester to beniaminek w tym sezonie PL?
21 wrz 2014 | 18:56
+3
Meczu nie oglądałem ale po minutach w których wpadały gole nie można wnioskować że drużyna gra źle..byli więcej przy piłce więc nie jest najgorzej. Ten MU gra inaczej niż wcześniej i starzy piłkarze się jeszcze nie przyzwyczaili, a nowi nie zadomowili. Widać, że coś trybi, Di Maria będzie motorem napędowym tej drużyny ale to jeszcze nie jest to. Van Gal robiąc transfery też nie mógł do końca wiedzieć, jak będzie grała defensywa i rozsądnie czeka z tym do okienka zimowego. Najważniejsze, że bramki wpadają to znaczy, że jest potencjał. Ja wierzę, że MU się odbuduje i wcale nie trzeba będzie długo czekać.
21 wrz 2014 | 18:45
+5
Narzekacie na Van Gala a ja mam do gościa zaufanie widać poprawę jakości gry zespołu jednak grę defensywy trzeba połkładać jak najszybciej bo to co oni robią to jest kpina
21 wrz 2014 | 18:41
+20
Nie chce być złośliwy ale tydzień temu kibice Mu , pisali że wielki Mu powrócił .. Widać właśnie ile jeszcze pracy van Gaalem .
21 wrz 2014 | 20:12
+3
Podobnie myslalem przed rozpoczeciem sezonu. To co ostatnio się dzieje jest po prostu ... dziwne.
21 wrz 2014 | 18:22
+20
W manchesterze piłkarze nigdy nie grali dla pieniedzy, teraz wydaje sie byc odwrotnie a skutki widzimy, nie całuje sie herbu dwoch druzyn... wspólłczuje prawdziwym fanom utd

pozdro
21 wrz 2014 | 18:15
-1
Tutaj musze skrytykować Van Galla bo ofensywe to ma super ale ofensywe to juz mierna i powinien zrobić wzmocnienia na pozycji stopera ale to tez nie jest jego wina bo jezeli oni dostają z Leicester za Van Galla to to samo mieliby za Moyesa więce teraz nie wiem do czego były spiny do Moyesa fakt faktem miał mało czasu nie dali mu szansy ale róznica jest taka tylko ze kadra mocniejsza a czy tak czy siak MU gra wielkie gówno
21 wrz 2014 | 18:05