Myślę, że po to właśnie Mou sprowadzał Drogbę. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w maju bo jestem cholernie tego ciekaw (i pewnie nie ja jedyny) :D
71' Schurrle
85 Lampard(samobój)
22 wrz 2014 | 17:27
+7
Az zal mi się zrobiło Franka , jak trafił gola to wygladal jakby mial sie poplakac , no ale coz kibice nie wygwizdywali legendy . Szacun dla kibiców . Teraz Chelsea puka sie po glowie dlaczego go sprzedawali .
22 wrz 2014 | 10:29
+17
Zachowanie kibiców Chelsea wobec Lampsa było niesamowite. Jak dla mnie mógłby strzelić nawet hattricka- złego słowa o nim nie powiem. To legenda klubu a teraz wykonuje tylko swoją robotę. Mimo wszystko serce się kraja widząc go w przeciwnej drużynie. Ale cóż... takie życie :D
KTBFFH <3
22 wrz 2014 | 09:49
-8
sporna sytuacja , ale wydaje mi sie jednak że w 35 min karny na Dżeko ! ja bym gwizdnął , dla mnie ewidentny atak na nogi .
22 wrz 2014 | 05:01
+1
sorki 3.30 co za gosc
22 wrz 2014 | 04:59
-5
3.25 ... nie rozumiem zachowania niektorych kibicow MC ja dostalem szlu w domu przy bramce na 1;1 a gosc w prawym gornym rogu bedac 8 metrow od cieszacych sie pilkarzy nawet nie bil brawo ,kurwa co za kibic
21 wrz 2014 | 22:06
-19
dodam jeszcze, ze Costa to burak, prostak i prowokator.
22 wrz 2014 | 02:01
+19
dodaj jeszcze że Zabaleta zasługiwał na kartkę bo faulował. Buraku.
22 wrz 2014 | 13:30
+3
Na drugą zasłużył,ale ta pierwsza to żart. Costa to sie odbijał od Kompanego i Mangali jak kałczuk heh
21 wrz 2014 | 22:05
+26
aż ciężo uwierzyć, że Franek strzela dla City gola. szkoda remisu, wiekszosc czasu przewazali, no ale trudno. trzeba wierzyć i walczyc dalej. jak mowilem, Chelsea zrobi wiele problemów w lidze..
22 wrz 2014 | 00:08
+15
Po golu wyglądal jakby miał płakać
21 wrz 2014 | 21:39
+40
biedny Lampard, widać było po chłopie, że jest mu przykro po bramce. Po ostatnim gwizdku piękne zachowanie Franka oraz kibiców CFC, widać było po Franku rozczulenie na twarzy zwłaszcza po pomeczowej ciepłej rozmowie z Cechem... wielka legenda i profesjonalista.
+25
Smieszy mnie to wasze wyzywanie jestem za Liverpoolem I jest to dobra wiadomosc ze padl remis chociaz Liverpool gubi strasznie punkty. ..ale doceniam inne uzespoly I ich taktyki. ..sezon temu szydziliscie z Gerrard I murowania Mourinho. ..dzisiaj wam to kurwa przeszkadza a wtedy nie przeszkadzalo I wiele jeszcze innych sytuacji ktorch nie bede przypominal. ...dziecinada..uwielbiam lige angielska I kibicuje wszystkim zespolom q pucharach. .ale wiekszosc tutaj nie zna podstawowych wiadomosci na temat swoich teamow a czepiaja sie innych...zycze powodzenia YNWA
21 wrz 2014 | 20:16
-25
Mourarz się po prosut przeliczył. Dobrze, że anty futbol nie wygrał.
21 wrz 2014 | 20:12
+26
Lampard jest niesamowitą legendą
21 wrz 2014 | 20:04
+11
jak weszłem na livesports to mnie zaskoczył golem lamparda ale oddanie chelsea nadal ma nie zachował sie hamsko i się nie cieszył honor
21 wrz 2014 | 20:03
+6
Najwidoczniej na początku tego sezonu Chelsea mogła poskromić jedynie legenda... Chelsea... i dzięki temu, dzięki Lampardowi, The Blues stracili swoje pierwsze dwa punkty...
21 wrz 2014 | 20:02
-11
Tak to jest, jak wjeżdża się autobusem na Etihad. City prawie w 10 wygrało z FC Mourarką.
22 wrz 2014 | 15:08
0
zamknij ten tępy pysk gimbusie bo tylko tu jesteś w stanie przykozaczyć a w rzeczywistości to srasz w gacie, zdziwisz się kiedyś jak wkurwiony kibol chelsea przejedzie ci kosą po żebrach

-17
Brawo no i bardzo dobrze. Wróciła dawna Chelsea, która tylko murować potrafi. Brawo Mourarz ładnie ich ustawiłeś. City zniszczyło CFC w każdym elemencie. Pokazali im, jak się gra w piłkę. Już wiemy co robić będzie Mourarz, jak zakończy karierę trenerską. Będzie robił w murarce, a w CV napisze sobie, że murował w największych stadionach świata, Santiago Bernabeu, Camp Nou itd.
22 wrz 2014 | 15:09
-1
ty tępa dziwko ty:)
21 wrz 2014 | 19:48
+4
Z całym szacunkiem, jako kibic Arsenalu uważam, że Mourinho to idiota... Po co on sprzedawał Lampard'a, może ma już trochę lat na karku, ale cały czas jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.
22 wrz 2014 | 13:48
+5
No to za ile Mourinho sprzedał tego Lamparda?
21 wrz 2014 | 19:36
-25
Hahahaha upokorzył ich!!! nawet byli piłkarze mają ich w dupie nie dziwie się cfelsi lundyn !!
22 wrz 2014 | 15:10
+3
Rozprułbym ci bebechy i naszczał do środka!
22 wrz 2014 | 20:03
+4
Weź sie cieciu nie kompromituj publicznie dostałbys kopa w dupe i kopytami byś sie nakrył i nie fikaj czopie czym byś chciał lać 2 centymetrową fujarą 10 latka założ papierową torbe na łep idź skocz z mostu albo wygrzeb troche mózgu z worka przysypanego sieczką i do nauki podsawówka sie kłania Pederasto
21 wrz 2014 | 19:32
+26
Lampard należy ci się wieli szacunek i #Respect za twoje zachowanie po strzeleniu gola swojemu byłemu klubowi w którym byłeś legendą i zawsze nią pozostaniesz .
21 wrz 2014 | 19:30
+9
Co za idiota napisal ze Lampard ma w kontraktcie ze nie moze grac z Chelsea ?
21 wrz 2014 | 19:24
+21
Lampard
21 wrz 2014 | 19:21
+75
Lampard - może i strzeliłeś gola Chelsea, ale dla mnie zawsze będziesz reprezentantem The Blues. Jebać sezonowców, którzy hejtują go za jednego gola strzelonego byłemu klubowi, po którym zachował się z klasą i nie okazywał radości. Mam prośbę do takich ludzi: przerzućcie się na inny klub i nie psujcie dobrego imienia fanom The Blues.
-2
Szkoda że Chelsea nie wykorzystała przewagi ale remis na Etihad nie jest zły
21 wrz 2014 | 19:20
+28
Szacunek dla Lamparda za to, że nie okazywał zadowolenia z gola. Widać, że kocha Chelsea i i nic tego nie zmieni :)
21 wrz 2014 | 19:17
-7
Lampard pokazał cwelsi i mou jaki błąd popełnili pozbywając się najwiekszej legendy klubu.
#RESPECT
+22
Najpierw obrażasz Chelsea a potem piszesz "respect"? Do kogo? Lampard kocha Chelsea i nie sądze żeby się ucieszył że masz "respect" do niego a do Chelsea nie. Pierdol się gimbusie.
21 wrz 2014 | 19:13
+18
W sumie dobrze, ale jest niedosyt. Żeby nie te idiotyczne zachowanie Zabalety to może by było zwycięstwo. Ale trzeba się cieszyć, że Chelsea nie odskoczyła na 8 punktów. A bramki Lampsa to w życiu bym się nie spodziewał, heh.
21 wrz 2014 | 19:11
+18
Dobry mecz . Brawo Frank , szkoda że Chelsea nie chciała dać jeszcze kontraktu na rok :/ . Ale w City pokazujesz swoją przydatność .
+11
Po tej bramce Lampard przypomniał sobie wszystkie piękne lata w Chelsea :) . Strzelił bramkę i nie mógł się nią cieszyć .
21 wrz 2014 | 19:09
-32
Hahahahahahaha wszyscy juz pisali ze czelsi jest nie do zatrzymania ze Costa zniszczy wszystkich pod względem goli itp hahahahaha City w dziesiątkę robili z wami co chcieli Ruskie Placki :D
21 wrz 2014 | 19:12
+6
Serio gościu , serio , nie wiem skąd ty jesteś ale usuń się najprędzej .
+19
Zamknij dupe naczelny hejterze meczyków.3-maj jakis poziom.
22 wrz 2014 | 15:12
0
Jebać leszczy z frajerami się nie pieścić!
21 wrz 2014 | 19:07
+2
szkoda że ta niepotrzebna kartka dla zaby tak zmieniła mecz...
21 wrz 2014 | 19:06
-2
Mangala i Milner gracze meczu! MC lepsze szkoda czerwa i remisu.Szacun dla Franka za zachowanie po bramce.
21 wrz 2014 | 19:05