0 Spalonych 0

Video dodane przez: pct 30 wrz 2014 | 21:41
1 paź 2014 | 21:40
+1
oprócz messiego nikt nic nie grał Leo na siebie 3-4 i wychodził z opresji z piłką a jak tracił to momentalnie odbierał . RESZTA BARDZO SŁABIUTKO
+33
Mecz był świetny , nie rozumiem dlaczego TVP nie pokaże meczu Wtorek\Środa . A dzisiaj znajac zyciie Arsenal - Galata bedzie Gniot i mało widowiskowy. Dziekuje milego dnia
1 paź 2014 | 17:05
+4
Takie mecze też są potrzebne aby zobaczyć co szwankuje przeciwko lepszym rywalom. Mam nadzieje że jak przyjdzie GD to wszystko będzie ok :)
1 paź 2014 | 16:50
+18
Troll spokojnie to nie Realu wina ze przegraliscie ,wiec nie obrazaj osob tylko dlatego ze nie kochaja Barcy.
1 paź 2014 | 15:44
+6
Liczy się to co w sieci. Wygrał lepszy. Brawo PSG!
1 paź 2014 | 15:39
+16
Wynik ten całkowicie oddaje to co działo się na boisku, paryżanie zagrali dobry mecz pomogło im trochę szczęście, ale wygrali. Co do barcy to walczyli ale widać było, że nie na 100% masherano nie powinien grać na obronie, ja bym go wsadził za busquetsa, no i alves powinien ogarnąć trochę te dośrodkowania.
1 paź 2014 | 15:37
+9
treść komentarzajedni wysmiewaja sie z barcelony a inni wysmiewaja sie z realu.mankamentami tych dwoch druzyna jest obrona.co z tego ze barcelona i real maja bardzo dobra ofensywe skoro defensywa jest słaba.fakt barcelona jeszcze nie straciła bramki w lidze,ale przyszedł mecz z dobrym zespołem w LM i wpadły az 3 bramki.wczorajszy mecz pokazał że słaby punkt barcy to jest obrona.to samo mozna powiedzieć o realu.ofensywa z nakomita ale defensywa to słaby punkt zespołu.popatrzcie ile bramek juz stracił real w lidze.dzisiaj real gra na wyjeździe z ludogorets i nie ma innej opcji jak wygrana realu,ale jak real straci choć jedna bramke z tak słabym przeciwnikiem to to bedzie porazka na całej lini.jakby real i barcelona miały bardzo dobra obrone tak jak maja atak to by to były zespoły nie do pokonania.śmiało moge powiedziec ze real i barcelona by były co roku finalistami LM,ale niestety kazda dużyna ma jakieś mankamenty.i mankamentem barcy i realu jest obrona!!!!!!
1 paź 2014 | 15:17
-5
Brawo PSG, kolejny zespół, kolejny udowadnia ze nie grają roli nazwiska.Nie trzeba grać porywająco pięknego futbolu by wygrywać.
+3
Nie no czytam opinie na + "nikt nie murowal bramki " to chyba leciał inny mecz :) Czy ja dobrze widze ze w 11:40 drugiego skrótu 9 piłkarzy PSG bronią sie w 16-20 m :)
1 paź 2014 | 10:42
-31
Ten kto zna sie na piłce nożnej i oglądał dokładnie mecz to wie że Barca nie zagrała słabego meczu a nawet przyzwoicie . To że PSG strzela 2 pierwsze bramki ze stałych fragmentów i to tak szczęśliwie na to sie nic nie poradzi . Miło sie oglądało miliony PSG latające za piłką i zamknięte w 16-tce razem z Cavanim włącznie :) .Jeśli bym miał przegrać mecz jako piłkarz to wolałbym zagrać taki mecz jak to zrobiła Barca .
1 paź 2014 | 13:58
+10
Jak się oddaje tylko 2 celne strzały na bramkę to się przegrywa 3:2 :D Matematyki nie oszukasz :)
1 paź 2014 | 10:33
+8
hmmm a to 3 bramke dostali za darmo? czy ktos o niej zapomnieł hehe Ogólnie meczyk fajny dla oka z obu stron i wynik takze sprawiedliwy.
1 paź 2014 | 10:13
+7
Brawa dla PSG . Ogólnie dobry mecz ale paryżanie mieli więcej szczęścia i ogólnie grali nieco lepiej .
A jeśli chodzi o graczy barcy to :
ter Stegen - dobry bramkarz ale teraz niech gra w pucharze króla i z Apoelem ewentualnie jeszcze z Ajaxem

Alves - patrząc na ligę myślałem że znowu zacznie coś grac a tu wrzutka na zmiane do luiza i nad polem karnym

Stoperz - javier dobry ale za niski o te 15 cm / rudy gra dobrze oby trzymał forme

Alba - kilka głupich strat a tak to nie najgorzej ale w ldze gra lepiej

Iniesta/Rakitić - gorsze mecze i głupi błąd chorwata przy bramce na 2:1

Sergio - beznadziejny mecz Bartra / Matheu / Pique na stopera a Mascherano na ŚPD

Neymar - za dużo popisówki a za mało grania

Pedro - Munir / Sandro / Rafinha i wielu z barcy b kto kolwiek na jego miejsce

Messi - nieco gorzej niż w lidze ale dla mnie najlepszy tego dnia na boisku albo przynajmniej w drużynie Blaugrany
1 paź 2014 | 08:26
+30
Bez Ibry, Lavezzieg'o i Silvy też da się wygrać. Brawo PSG !!!
1 paź 2014 | 09:57
0
lol ja mowie czemu ibra nie strzelił a on nie grał no i bez Lavezziego ktory na Mundialu poprawil sie nononono PSG łapie siłe...
1 paź 2014 | 07:49
+7
Dobry mecz. Alvesa chcieli pogonic to sie zemscil bo dwie bramki jego i ter stegen czy jak mu tam tez sie nie popisal:) Stare zmory Barcelony ze stalymi fragmentami wrocily. 3 srodkowych obroncow a w skladzie na obronie dalej mascherano, kolejny sezon... a jako defensywny pomocnik gra swietnie i nim jest, ale moze to juz decyzja nie samego Luisa enrique...A PSG mimo ze wygralo to smiem twierdzic ze gra jak na razie gorzej niz w poprzednim sezonie.
1 paź 2014 | 05:10
-13
morda Leszczu bo ci naszczam do ryja ! twoja jebana Uefalona I Loserpool czyszcza kible w Londynie suko!
1 paź 2014 | 02:46
-17
Buhahahahahaha !!!! Gimby z Farsy !!!! Patrzcie placzcie !!!! Wysmiewaliscie innych a dzis w pizde
3-2
1 paź 2014 | 02:56
+34
Sam masz do szkoły więc, morda w glebe i nie kiełkuj ;s
1 paź 2014 | 07:51
+19
Czlowieku nie odpisuj, nie dyskutuj z takimi tepakami...szkoda czasu.
1 paź 2014 | 02:13
+34
Gdzie 3 bramka dla PSG? :/
1 paź 2014 | 02:07
+10
Przyjemnie się oglądało,nikt nie murował bramki co za tym idzie czas szybko zleciał.
+1
Moim zdaniem za wcześnie zapowiadać końcowy rezultat PSG może poraz kolejny się potknąć z Ajaxem a może i z Apoelem są jeszcze 4 mecze w tym rewanż z Paryżanami u siebie teraz należy czekać do następnej kolejki w lidze BBVA i skupić się na utrzymaniu przewagi.
1 paź 2014 | 19:31
+1
:D Oj chyba taa
1 paź 2014 | 01:07
+16
Lepiej przegrać teraz niż w finale ! Zawsze to wyciągną z tego wnioski co poprawić ...

+1
Nie wiem czy wiecie panowie ale widze PSG w tym roku bardzo wysoko w LM przegranie z takim zespolem to nie wstyd żadna Hańba jak nie którzy kibice realu pisza czy tam innych klubów i się wyśmiewają PSG od lat jest dobre a teraz mają jeszcze lepszy skład więc powtarzam przegranie z PSG to nie wstyd . brawo dla barcelony szkoda ze przegraliśmy no ale to jest piłka w tym sporcie już nie ma słabeuszy każdy prezentuje równy poziom z resztą widzimy jakie wyniki 1:1 , 2:2 ,3:2 , 1:0 świetnie ,że większość drużyn się wyrabia i mogą wygrać z najlepszymi nie cieszyły by mnie wyniki po 7:0 ,5:0 jak to kiedys było a apoel to jebniemy ich 6tke niech mają chlopaki coś od życia no sens .Teraz z każdą drużyną może przegrać najlepszy zespół jedna ładna skrajna akcja autobus i dziekuje. POZDRAWIAM JESZCZE RAZ
1 paź 2014 | 00:18
+8
W Barcelonie razi krótka ławka, nie mają obecnie zawodnika który wejdzie i wniesie coś nowego.
Cieszy widok zaangażowania Messiego jednak mało kto chce mu pomóc.
30 wrz 2014 | 23:51
+11
nie krzycz
30 wrz 2014 | 23:43
-19
Kocham Barcę ale jak widzę co robi Ter Stegen w bramce to mi się wymiotować chce - ogólnie gość do wyjebania !!!
+8
Piękny mecz i PSG pokazało w tym meczu że bez Ibry też potrafią pięknie i skutecznie grać w piłke.. oby więcej takich meczy w LM
30 wrz 2014 | 23:26
+11
Jak zwykle obrona Barcy dala sie we znaki za wolne czytelne rozgrywanie piłki..straty, ale po jednym spotkaniu nie skreslałbym Barcelony bo to wielki klub i moze pokazac jeszcze wszystkim ze nie powiedzieli ostatniego słowa a jak ktos mysłi inaczej to chyba jest po gimnazjum tylko a beke maja idioci tylko
1 paź 2014 | 00:16
+3
Dobrze ziomek prawisz... POLAĆ MU!!
30 wrz 2014 | 23:19
0
Przepraszam kibiców Reallu Madryt, ale CR7 nie otrzyma w tym roku Złotej Piłki, albowiem tę nagrodę otrzyma gracz Barcelony i bedzie to ....... Pedro Rodriguez Ledesma
30 wrz 2014 | 23:18
+5
Hahahaha ten typ w 1:53/54 hahahahaha roz..bał system na kawałki :D a mecz bardzo ładny, obie drużyny pokazały dziś klasę :)
30 wrz 2014 | 23:08
+21
oo, trochę zadziwiający wynik, szczerze powiedziawszy. mimo wszystko, mam beke z płaczacych kibiców Barcy i cieszących sie kibiców Realu bo przeciez FCB i tak z grupy wyjdzie haha :D
1 paź 2014 | 06:24
+2
Oczywisice musial wspomniec o kibicach realu. Typowy pajac
30 wrz 2014 | 22:57
+35
mecz wyśmienity , Barca przez głupie błędy traci bramki , Lucho dalej jakby kur.wa się uparł na tego Pedro w wyjściowym składzie , wiadomo nie od dziś że PSG jest świetne w powietrzu a na środek obrony wysłany zostaje Mascherano który w powietrzu jest jak ... ryba na lądzie , granie Barcy przeciwko drużynie dobrej przy stałych jest jak oglądanie kogoś kto ma porażenie mózgowe . Świetny mecz PSG , pozostaje czekać na mecz z Ajaxem i na rundę rewanżową .
Vamos Barca i graty dla Paryżan
30 wrz 2014 | 22:53
-6
osobiścię nie lubię Barcelony ale po prostu nie wyobrażam sobie LM bez tego zespołu,dlatego w meczu na Camp Nou będe za Barceloną
30 wrz 2014 | 22:51
+3
W tym meczu w przeciwieństwie do poprzednich, atak Barcy stanął na wysokości zadania, a obrona zagrała słabo i przede wszystkim z głupimi stratami przy wyprowadzaniu piłki.
Szkoda 3 punktów, ale jak to powiedział jeden z komentatorów - lepiej zagrać teraz słabiej w fazie grupowej i nauczyć się na błędach, niż później kiedy mecze będą ważniejsze.
VeB
30 wrz 2014 | 22:48
-83
Jebać PSG! Barcelona jeszcze zgniecie wszystkich i pozamyka wszystkim gęby, więc się nie napinajcie gimbusy, przyjdzie Suarez to nikt nie będzie miał szans z Barcą, a PSG to gówno jebane, na facie potrafi wszystko wygrywać i nic więcej, a Barcelona to jest świętość, więc japa głąby i dawać mi plusy gnoje.
30 wrz 2014 | 22:52