Ronaldo on wogule robi dużo kiwania i strzałów do bramki LOL@#
Ronaldo się rozstrzelał :D
6 paź 2014 | 15:20
+8
Real w lidze jak narazie 25 bramek z czego 13 Ronaldo, idzie jak burza :O
Wszyscy mowili przed tym meczem: "Zobaczymy jak Real sobie poradzi w nastepnym meczu, bo graja z Athletic Bilbao" - no i jak widac poradzili sobie bez najmniejszych problemow :D
Taka forma Realu (Ronaldo) i forma Barcy (Messi+Neymar) czuje, ze bedzie niezla walka o pozycje i zajebiste Gran Derbi!
Teraz tylko czekac do 25! :D
6 paź 2014 | 12:35
+62
No powiem szczeże jako kibic Barcy podoba mi się gra Realu zwłaszcza że goście jadą cały czas do przodu a nie klepią i zawracają jak co nie który z mojego klubu. El clasico bedzie zajebiste real jest w formie widac Bale to motor napedza wszystko takze myśle ze cieżko bedzie mojej barcelonie ale Barca to barca potrafi jesli sie chce!Szkoda mi tylko waszego Di Mariiii powinni go trzymać w Realu!
+58
Po pięćdziesiątce będzie po 3 hat-tricki w meczu strzelał?:)
6 paź 2014 | 11:11
+30
nie umniejszając zdolności Ronaldo trzeba też pogratulować reszcie zespołu, grają na niego więc on może strzelać tyle bramek.
6 paź 2014 | 16:26
+10
No jest snajperem jak strzela i dobrze to wychodzi to dlaczego nie!
6 paź 2014 | 10:19
+9
No w Madrycie robi sie coraz cieplej z -7 na -4 a to co robi Ronaldo to czapy z głów .

AVE BARCA
-13
Pierdol się z tą prognozą.
6 paź 2014 | 15:39
+4
Możesz mi powiedzieć w którym momencie tego sezonu było -7?
6 paź 2014 | 16:27
+4
Madryt to specyficzne miejsce w zimie robi się cieplej!
6 paź 2014 | 06:23
+22
Wysokie zwycięstwo 3pkt są . Gratulacje !
6 paź 2014 | 03:32
-65
Mi to sie marzy aby Messi i Ronaldo razem grali, bylby konkretny rozpierdol !!!
6 paź 2014 | 00:34
+127
Mowcie sobie co chcecie ale Ronaldo to jest jednak maszyna do zdobywania bramek statystyki mowia same za siebie
6 paź 2014 | 10:22
+42
Napierdala te bramki jak pojebany :)
6 paź 2014 | 00:24
+51
Podobało mi się w Realu,mimo iż wygrywali dalej napierali na bramkę przeciwnika,ciągle było im mało goli,większość dużyn a szczególnie te Polskie powinny brać brzykład,a nie 1:0 i murujemy bramkę!
6 paź 2014 | 02:58
+11
wiekszosc polskich druzyn ma troszke mniej uzdolnionych zawodnikow i nie moze sobie pozwolic na taką gre:)
6 paź 2014 | 12:36
-2
Właśnie.
6 paź 2014 | 14:12
+9
No dobrze,ale skoro udało się strzelić jedną bamkę to dlaczego dalej nie grać tego co się grało i nie próbować dalej strzelać tylko cofać się do defensywy i bronić? To wszystko leży w psychice i przygotowaniu mentalnym!
+1
A ogladasz czasami ekstraklase??? np taki Lech Poznan prowadzil w ostatniej kolejce z Bełchatowem 1:0 i nie przestali atakowac....wygrali 5:0 a mogli nawet 8:0 bo sytuacji było mnostwo a rywal pozwalal na wiele... ale wezmy taki przykład... Korona gra na wyjezdzie z Legia i na farcie udaje im sie strzelic bramke w 5 minucie... jesli zaczna grac mega ofensywnie i beda chciali strzelic kolej ne 5 goli to niczym sie obejrzą straca 5 bramek....:) nie kazda druzyna moze sobie pozwolic na taka gre jak Real...Czasami dzieki murowaniu bramki w 10 znacznie słabszy zespol moze zdobyc jakis punkt
6 paź 2014 | 00:15
-8
sif w fifie? pasowałoby wyżej jak messi? ale chyba ea shit na to nie pozwoli hehehehe
6 paź 2014 | 00:00
-66
CR7 maszynka do rekordów nawet musiała zrobić absurdalny wyczyn żeby zapisać się w historii czyli strzelić bramkę ręką , no bo jak to messi strzelił reką "Ręke Boga" a ronaldo nie ? :) . Brawo Cris czekam na strzelenie gola tyłkiem , chyba tego nie mniałeś a przydałby ci się by zaszpanować nad messim , bo on tego nie ma ;0.
6 paź 2014 | 00:02
-28
Żeby nie było komentarzy , że to nie była ręka , to piszą na portalach , że Ronaldo strzelił ręką.
6 paź 2014 | 00:03
-27
sorka za że :)
6 paź 2014 | 12:38
-10
Tylko lamusy czepiają się ortografii, ważny jest sens wypowiedzi.
6 paź 2014 | 09:54
+13
Nie było ruchu ręką w stronę piłki także nie ma się co nad tym rozwodzić. ;)
6 paź 2014 | 12:37
-1
Jebać szpan.
5 paź 2014 | 23:48
+3
Cos slabiutko Bilbao, teraz widac jak wazny dla tego zespolu byl Herrera... I nie chodzi mi tylko o ten mecz, ale o ogolna ich forme. W tej chwili widze Baskowie sa w strefie spadkowej.
5 paź 2014 | 23:34
+76
ROnaldo w 7 meczach strzelił już 14 goli w 7 meczach z rzędu jest przejebany typ.... szacun
5 paź 2014 | 23:27
+65
Bale przesadził z tym fryzem.
6 paź 2014 | 12:40
+6
Jego głowa to może nawet uszy obciąć i też nic nam do tego.:)
5 paź 2014 | 23:12
+75
Fajną ciekawostką jest to, że sam Ronaldo strzelił więcej niż 17 klubów w lidze hiszpańskiej, więcej trafiała Tylko Barcelona (19 bramek) i Valencia (17 bramek)
5 paź 2014 | 23:18
-33
Widać jak ta liga jest słaba
6 paź 2014 | 02:35
+23
ta liga wygrala lige mistrzow w tym roku.
+42
Może za wcześnie na to, ale Ronaldo w tym sezonie ma Trofeo Pichichi w garści, gratulacje dla Realu
dobry mecz w ich wykonaniu, a za trzy tygodonie El Clasico, to bedzie mecz. VeB!
5 paź 2014 | 23:04
+22
Hala Madrid ! CO tu dużo mówić Ronaldo dalej w gazie niszczy wszystkie drużyny które spotka na swej drodze El clasico będzie niesamowite w tym roku !
5 paź 2014 | 22:58
+27
No ładnie real teraz pokazał, może rywal nie radzi sobie w tym sezonie ale nie takie niespodzianki już były :P Na szczęście pewne zwycięstwo no i kolejny Hat-Trick Ronaldo :) Dla mnie bomba
-92
83 minuta, wynik 4:0, ale i tak trzeba sobie zrobić efektowny skok do zielonego basenu. Cały Real.
5 paź 2014 | 22:57