0 Spalonych 2

Video dodane przez: pct 25 paź 2014 | 18:26
19 lut 2015 | 19:28
+1
messi tutaj nie strzelil ani nie asystowal co za cienias z frsy tylko neymar 11 i isco 23 to jest przyszlosc pilki noznej
-23
JEBAC REAL STARE KURWY NORMNALNIE WAM COS ZARYMUJE STARE CHUJE REAL REAL STARA KURWO CMOKACIE MOJ PENIS ROWNO AZ Z TTEJ RADOCHY LECI Z ODBYTNIC KIBICOW GOWNO ALE POEMAT CO CWELIKI Z REALU BARCA FOREVER KURWY
27 paź 2014 | 18:46
-40
Niestety bywa i tak, że gorszy zespół przy odrobinie szczęścia i pomocy Pique (hahaha) wygrywa. Kto wie jakby skończył się mecz gdyby Messi strzelił na 2:0, może 5:0 ? Całkiem możliwe. No ale można sobie teraz pogdybać. Ważne, że Barca była zespołem lepszym w tym meczu mimo głupawych decyzji Luisa Enrique i niezrozumiałego zachowania Pique.
+11
Takie zajebiste mecze to łohohoho. By sie codzieninie ogladalo :-)
27 paź 2014 | 18:28
+17
Ludzie! Po co te nerwy? Futbol rodzi emocje, ale czy na pewno te negatywane? Osobiście bardzo się cieszę z wygranej Realui fajnie czyta się gratulacje ze strony kibiców prawdziwych Barcy, ale czytając niektóre wypociny "kibiców" Dumy Kataloni, to tracę wiarę w szkolnictwo. Trzeba być dojrzały emocjonalnie i patrzeć krytycznie na swoją drużynę. Ulżyć sobie na forum i narażać się na minusy? Skoro nie masz nic mądrego do dodania, to lepiej nic nie pisz. Ale niektórzy się chyba już nie zmienią...
27 paź 2014 | 18:14
+2
Dobrze że udało się wygrać bo to uatrakcyjni ligę. W przypadku wygranej Barcy przewaga pkt była by już bardzo duża. Myślałem że po straconej bramce ciężko będzie to odrobić ale się udało. Isco wymiatał. Błąd Iniesty też zrobił swoje i poszła akcja na kolejną bramkę. Mecz dobry i to nie dlatego że kibicuję Realowi. Brak jakichś mocnych spięć między piłkarzami jak bywało to we wcześniejszych meczach no i sędziowanie na bardzo dobrym poziomie. Nikt nie może powiedzieć że gdzieś ktoś wymusił karnego lub że sędzia czegoś nie widział. Zasłużone zwycięstwo Realu i oby zagrali tak dobrze na Cam Nou. Pozdro dla kibiców Barcy.
-1
niech jeszcze któryś powie że messi to krul futbolu i że to on jest najlepży HALA MADRID
26 paź 2014 | 23:39
+9
Obie drużyny miały sytuacje. Real potrafił swoje wykorzystać i zasłużenie wygrał. Cristiano i Messi niewidoczni. Mathieu na lewej obronie to beznadziejny pomysł. Toporny i mało zwrotny. Marcelo grał chyba w pomocy, bo na lewej obronie Realu nikogo nie bylo przez caly mecz. Isco zagrał zajebiście. Chciałbym, żeby grał więcej, ale raczej usiądzie jak Bale wróci. Pique wyjebal sie jak kloda, ale reki zabrac nie zdazyl ... No nic, Real dobry mecz, gratulacje za wygraną, spożytkujcie dobrze te 3 pkt :D Czekamy na rewanż na Nou Camp. Visca el Barca ! <3
26 paź 2014 | 23:16
-1
find Messi i wszystko jasne :D hala Madryt
26 paź 2014 | 21:39
+10
Już myślałem że Realowi będzie trudno bo na początku bramka ale Real Madryt to klub który nigdy się nie poddaje !!! Vamos Madryt !!! HM !!! 1 punkcik i lider !!!!
26 paź 2014 | 20:01
+17
Hala Madryt . REAL NAJLEPSZY NA ZAWSZĘ .
+5
Komentator najlepszy z najlepszych.. i jak ZWYKLE ucięty :/ kto te skróty robi.. ?
Widowisko eleganckie :D
26 paź 2014 | 18:23
-5
A TAK Z PEŁNĄ powaga szkoda normalnie słów na niektórych z was ale czekam kto jeszcze madry cos napisze no pokażcie przecież tacy kozacy z was ja piuerdole a zona ktoregos z was by zobaczyla co wypisujecie bądż dzieci wasze to by dopiero było co przecierz nikt z was nie ma nic za uszami jesteście czyści jak łza same kurwa aniołki hahhahaahh
26 paź 2014 | 17:15
+17
szkoda mi barcy cóż wygrał lepszy
26 paź 2014 | 16:07
+11
no szkoda ze Barca przegrała po prostu real był lepszy ale widowisko było piekne VeB <3
+15
Wygrał lepszy. A gdzie są ci którzy tak jechali po Karimie... On potrzebuje wiary ;) a nie jechania i gwizdów.
26 paź 2014 | 15:56
+7
Wielkie brawa dla Realu! Po straconej bramce się nie podłamali, grali dalej swoje i to się opłaciło! Świetne widowisko! :)
26 paź 2014 | 15:55
+1
Hala Madrid !!!! <3
26 paź 2014 | 15:05
+2
Do Manutd1987...Brawo dla Ciebie to jest chyba pierwszy wpis taki na tej stronie odkąd tu zaglądam wielki szacunek dla Ciebie! Hala Madrid
26 paź 2014 | 14:52
+14
Byłem pewny w 100%,że Real to wygra,są teraz w niezłym gazie i raczej nie widzę przeszkód by daną formę utrzymali...

P.S. NIE UCINAJCIE CIESZYNEK BO TE SKRÓTY TRACĄ SWÓJ KLIMAT! SZKODA WAM WRZUCIĆ 3MB WIĘCEJ?!
26 paź 2014 | 14:51
+2
No kurcze ! Dlaczego osoba robiąca skróty, ucina ujęcie zaraz po strzeleniu gola ? Bardzo irytująca sprawa. Czasami człowiek chce się dłużej przyjrzec celebracji gola przez piłkarzy i kibiców, a tu niestety się nie da. Bardzo proszę o zmianę sposobu montowania.
Pozdrawiam !
26 paź 2014 | 15:29
+3
Mnie też denerwuje to, że chyba najlepsze momenty meczu, kiedy emocje są największe są tak bezczelnie wycinane. Nawet skrót bardzo na tym traci :)
26 paź 2014 | 14:47
+2
wygrali lepsi :) Real miał więcej ataków i sytuacji podbramkowych :) Barcelona także nie wykorzystała swoich sytuacji, a Real jak zwykle skuteczny :) gratulacje :)
26 paź 2014 | 14:40