Taki Real lubię szybka gra, szybkie kontry a nie klepanie piłki. Transferowy i trenerski geniusz Ancelottiego. Szkoda Alonso, ale w Bayernie też sie nie marnuje.
+3
Ta jak myslałem
2 lis 2014 | 15:26
+9
Co gra Benza w tym sezonie to jest kosmos. Pieknie przepracowal okres przedsezonowy. Cala ekipa gra na najwyzszych obrotach. Chyba tylko Bayern na obecna chwile jest godnym rywalem dla Realu. Cala reszta jest o poziom nizej.
2 lis 2014 | 15:21
-3
Mi tez staje jak widze jaka pile gra Real. Unreal Madrid dziwko!
+1
Bochum - Munich 1860 over 3.5 ,polecam ten typ od krancjar.games@gmail.com gdzie wszyscy go polecają na betonline.net.pl
2 lis 2014 | 12:03
+6
no ty masz mistrzostwo pewne na najgłubszego kibica wszech czasów
2 lis 2014 | 11:45
+1
Brawo Real. A Lewandowski strzelił wczoraj bramkę Borussi a to oznacza że strzelił wszystkim drużynom w bundeslidze. xD
2 lis 2014 | 11:27
+12
Ronaldo działa na poziomie ultrałasicy :) Gol za golem :)
2 lis 2014 | 10:00
+7
Hala Madrid!!!!!!
2 lis 2014 | 09:26
+17
Dobry mecz. Real jest wstanie obronić tytuł LM :)
2 lis 2014 | 17:08
+3
Miejmy nadzieje ze w koncu to sie komus uda i to bedzie Real
2 lis 2014 | 08:37
+1
Real jest teraz niesamowity, grają bardzo szybki widowiskowy football. A podanie Benzemy do Jamesa i jego bramka to coś co można oglądać bez końca. Ale asysta Ronaldo i gol Benzemy też przepiękne. Ogólnie cały zespół to naprawdę zespół. Cieszy fakt, że Casillas wraca do formy. Ancelotti sprawił, że real znów jest wielki, po tym jak Mourinho go rozpier....ł
+1
Chelsea skromnie wygrała 2:1 z QPR więc nie uważam że takie porównanie jest nie na miejscu.
2 lis 2014 | 10:58
+14
Mou rozrpierdolił Real ?... Widać ze jesteś madritistą ale chyba od wygrania ligi mistrzów przez Real , Mou przywrócił Real do czołowki Światowej, Mou zapoczątkował taki system gry jakim grają teraz a Carlo dodał od siebie spokoj i równowage miedzy obraną a pomocą i teraz widzimy najlepszą wersje realu, ale jestem skłonny powiedziec ze gdyby nie Mou Real nie był by teraz taki mocny
2 lis 2014 | 11:46
+1
Może Mourinho dał Realowi dużo ale przed jego odejściem Real był wypalony i gra królewski za przeproszeniem dupy nie urywała. Zobacz co w ostatnich sezonach ugrał z "The Special One" z Realem? Nie wygrali ani Ligi mistrzów, nie zdobyli mistrza Hiszpani i przegrali w pucharze któla. Nie wspominając już o spięciach w klubie z zawdonikami.
2 lis 2014 | 11:51
+3
Mou to genialny trener, jeden sezon w Realu miał świetny. Real grał dobrze i wygrywał. Ale ten ostatni jego sezon w Madrycie, był destrukcyjny dla całego zespołu, podzieliła się szatnia i to przenosiło się na murawę. W ich grze było więcej agresji, przepychanek i nerwowych akcji niż samej gry. Cieszę się, że Mou wrócił do Chelsea, dzięki niemu Chelsea odżyła i zaczęła wreszcie grać zarombiście. Zgadzam się z tym co kiedyś Mourinho powiedział jak jeszcze był w Realu że chciałby wrócić na wyspy bo tam jako trener czuje się najlepiej.
2 lis 2014 | 08:33
+10
Grają nie tylko skutecznie ale i widowiskowo niech utrzymają forme
2 lis 2014 | 08:29
+7
Real miazdzy wszystko na swojej drodze ostatnimi czasy.
2 lis 2014 | 08:20
+2
Cos mi sie wydaje, ze typowy kibic barcy manutd1987 bedzie plakal przez dluzszy czas i bedzie dwa razy wiecej wykrzyknikow stawial w zdaniach debilnych...
+6
ronaldo super mecz, bardzo duzo podawal, celnie, w tempo. szkoda ze tylko 1 bramke strzelil bo zaniza sobie srednia. 2 bramka malinka. nie tylko james ladnie uderzyl ale zwroccie uwage na podanie benzemy jak z wyczuciem zagral.
-5
Real super oby mistrzostwo pozostało na Santiago !!!
-54
podnieta realem u tych gnoi jak by ruskie porno oglądali 'wania rozbiera traktor i widzi gołe przewody; a krycha to wiadomo' łed'
+7
Kontrola Realu nad wydarzeniami na boisku to coś niesamowitego!!! Miazga :)
1 lis 2014 | 19:26
+18
ale jamez zajebał xDD brawo Real!
1 lis 2014 | 19:09
+24
Najlepszy klub świata !!!! Hala Madrid!!!!!
1 lis 2014 | 19:04
+10
Perez to ma smykałkę do transferów :D Bale za 100 milionów gole np. przeciwko Barcelonie w Copa Del Rey w poprzednim sezonie, w finale ligi mistrzów ; Ronaldo to chyba nie będę się rozpisywać ; Rodriguez, to co on dzisiaj robił, to tylko pozazdrościć jego formy i do tego ten piękny gol.
1 lis 2014 | 18:59
0
Mimo iż wynik wysoki to gra Realu mogłaby być lepsza. Zrobili parę błędów w obronie no i też w paru akcjach ofensywnych przekombinowali.
2 lis 2014 | 10:23
+2
Jasne że gdyby Real zagrał na maksimum możliwości i wykorzystywał wszystkie dobre okazje to mecze z takimi drużynami mogłyby się kończyć po 10-0 ale to normalne że gdy drużyna jest juz pewna zwycięstwa to nieco odpuszcza.