Ondrej Duda, to jest perełka warszawskiej Legii, jeżeli go utrzymają w tym klubie, to będziemy mieli z niego na prawdę dużo pożytku w Europie jak i w Ekstraklasie :)
+4
brawo
8 lis 2014 | 09:16
+14
Brawa dla Legii 12 punktów po 4 meczach to się często nie zdarza drużynom z Polski.
8 lis 2014 | 09:14
+3
Edmar - czerwona, Kobin - burak jakich mało , ale bramka mu siadła, chyba najładniejsza w życiu. Patrząc na nazwiska to Metalist powinien jeszcze lepiej grać , są w stanie wygrać pozostałe dwa mecze a to dla L dobrze w kontekście utrzymania pierwszego miejsca
+9
Brawo Brawo Legia. Chociaz trzeba przyznac ze bramka zajebista ale asysta szczesliwa. Najlepszy gracz Metalista to bez watpienia Kobin nie tylko dlatego ze strzelil gola ale caly mecz dobrze gral w ofensywie. Edmar powinien dostac czerwona. Wedlug mnie najlepiej w Legii gral Dusan Kuciak a Kucharczyk to niech idzie do kuchni gotowac a nie akcje tylko psuje.
7 lis 2014 | 20:16
+16
Pięknie 4 mecze komplet punktów i awans z grupy zapewniony

DO BOJU LEGIO MARSZ NA STADION NARODOWY NA FINAŁ !!!!!

ps. Brama i asysta metalista klasa światowa :D
7 lis 2014 | 19:58
-22
Kogo rozśmieszyło nazwe zawodnika: JAJA :))))))
7 lis 2014 | 19:37
-4
I O TO CHODZILO ABY BYC LEPSZYM A PRZY REMISIE LOKERENU Z TRABZONSPOREM WRECZ CUDOWNIE BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO
7 lis 2014 | 19:12
+23
Oby Legia trafiła na Celtic w 1/16 :D
7 lis 2014 | 18:59
+16
Fajnie, że Legia potrafi wygrywać nawet jak pierwsza traci bramkę. to świadczy o klasie zespołu. Jakby tylko zawodnicy byli lepsi technicznie to Legia by grała o co najmniej półfinał LE.
7 lis 2014 | 18:44
+25
Wole Lecha od Legii ale w Lidze Europejskiej kibicuje Legii!!

+15
Jak można nie kibicować klubowi który nabija punkty w klubowym rankingu uefa ? odp jest prosta , albo się nie zna kompletnie na Piłce nożnej albo jest totalnym idiotą.niedaleko nad nami są federacje które mogą wystawić 2 kluby w eliminacjach do champions legue !!!
7 lis 2014 | 15:22
+20
Gol i asysta przy bramce Metalista palce lizać :)
7 lis 2014 | 15:01
+76
Powiem tak: nie przepadam za Legią, wolę Śląsk. Ale trzeba przyznać, że ten kto życzy Legii źle w takim turnieju jakim jest LE jest kompletnym idiotą.
7 lis 2014 | 16:35
+22
tez wole Slask (jako wroclawiak) ale nie moge sobie przypomniec kiedy polski klub prowadzil w tabeli z kompletem punktow.oby tak dalej!
7 lis 2014 | 14:38
+48
Brawo Legia :)) Ale ten gol Kobina poezja :D
7 lis 2014 | 13:53
+13
Z tego co widać mecz musiał trzymać zajebisty poziom,niestety nie oglądałem,ktoś potwierdzi?
7 lis 2014 | 14:12
+2
Też jestem ciekawy jak wyglądała ich gra obiektywnie(niestety nie widziałem meczu), wyniki cieszą ale statystyki niewiele mówią odnośnie ogólnego obrazu gry. Fajnie byłoby jakby troszkę ugrali w dalszych fazach.
7 lis 2014 | 15:37
+5
W 1 polowie legia przewazala,miala sytuacje ale strzelia tylko 1 bramke.
w 2 polowie od 60 minuty do 84 gniotl ich metalist bo wyszli do przodu,zaczeli atakowac.
+41
Legia Warszawa to najlepszy klub, kto nie wierzy to chuj mu w dziób, chuj mu w dziób.
7 lis 2014 | 11:47
-29
Żeby Legia pokazała dobrą grę, musiała odpaść z LM.
7 lis 2014 | 14:07
+11
dobrą a przynajmniej solidną gre pokazali wcześniej i nie odpadli tylko wywalili ich za głupi przepis.
7 lis 2014 | 11:30
+30
Pamiętam jak bodajże sezon temu ? chyba, Legia po czterech meczach miała 0 pkt i nie zdobyła nawet bramki a w tym roku "miażdżą" wszystkich w grupie, oby tak dalej aż do finału
7 lis 2014 | 13:21
+16
efekty pracy urbana 2013 : Efekty pracy berga 2014;0
Berg chce legie wlasnie na taki poziom LM LE zrobic :)
+17
na konsoli trudno strzelic taka bramke jak strzelil Kobin z przewrotki, bravo dla Legii za awans i cenne punkty do rankingu UEFA
7 lis 2014 | 09:51
+17
Bramka Kobina przepiękna, ale asysta Torsiglieriego również niesamowita! Kto tak podaje piłki do napastników? Może w najlepszych czasach ery Barcelony czy Realu. Naprawdę coś cudownego!

Ale charakter jaki Legia pokazała to jest to na, co czekałem! Czekałem aż się w końcu zmieni mentalność piłkarzy w polskich klubach, jak i samych Polaków i teraz jesteśmy tego świadkami, jak bardzo się to zmieniło na plus! Dziękuję za Waszą wielką ambicję i grę do końca!
7 lis 2014 | 09:47