Video dodane przez: kamyk019 8 lis 2014 | 15:30
Plusujcie buraka specjalnie na złość. Im tylko chodzi o łapanie minusów. Pewnie mają jakiś buracki ranking. Ja splusuje specjalnie wszystkie komentarze. Co ty na to koleś ?? :P
0
brakuje Torresa xD
9 lis 2014 | 14:53
-11
Chelsea oczywiście na farcie obie bramki z dupy ... Liverpool jak zwykle dobry początek , brak wykończenia no i ogromny pech ( chociaż przy pierwszej bramce ogromne szczęście :D )
9 lis 2014 | 16:00
+10
0 porażek w tym sezonie w lidze jak i pucharach też na farcie ? ;>
9 lis 2014 | 16:35
-4
Chelsea tylko na farcie :D

Hahahaha . Wiedziałem , że zaraz ktoś tak odpisze . To że dominowała nie znaczy , że bramki były wynikiem pięknych akcji . Były fartowne tak jak i brama Cana . Ogólnie mecz na remis
9 lis 2014 | 16:08
+6
"na farcie"? Chelsea przez cały mecz praktycznie dominowała, momentami Liverpool nie mógł wyjść z własnej połowy, a Ty tu wypisujesz głupoty że wygrali na farcie, na farcie to wpadła bramka dla Liverpoolu, bo gdyby niefortunne odbicie się piłki od Cahilla to tej bramki by nie było.
+2
No tak, smark bity w szkole musi wyżyć się w internecie... Tutaj wylewasz żale, ale wychodzisz na podwórko albo do swojego gimnazjum i znowu bity jesteś :D życzę Ci takiego życia do końca życia hah
9 lis 2014 | 09:08
+20
4:55... Hazar Azar... xD
9 lis 2014 | 07:07
+2
Liverpool zasługiwał na punkt pewnie udałoby się to gdyby był ewidentny karny to nie pierwszy raz jak zostali. oszukani już się idzie przyzwyczaić a w piłce czasem potrzebne jest szczęście i drużyna z londynu miała go wiecej więc gratulacje xd
9 lis 2014 | 05:10
+36
Cholera, Chelsea bardzo mocna w tym sezonie, może namieszać w LM i napsuć krwi szejkom i innym perezom, dobrze dla futbolu. Poza tym Mou i Chelsea pasują do siebie idealnie. Dobrze, że wrócił ;p
9 lis 2014 | 01:21
-31
Na Bayern to jest cienizna,bo Bayern to potegaSwiata .
8 lis 2014 | 21:16
+17
Odpuszczanie meczu z Realem bylo idiotyzmem. To tak jakby Nawalka odpuscil mecz z Niemcami, bo i tak przeciez nie mielismy szans, a za pare dni mielismy realne szanse ze Szkocja. Kto wie co by bylo, gdyby gral pierwszy sklad. Moze odrobina szczescia i udaloby sie zdobyć jakieś punkty. To był potężny plaskacz dla fanów The Reds. Szczególnie dla tych, którzy przybyli do Madrytu. Mimo wszystko, nadal wierzę w Liverpool.
+16
Czy tylko mi nie działa ten jebany odtwarzacz?
8 lis 2014 | 18:18
+50
Chelsea jak nic idzie na mistrza
8 lis 2014 | 18:01
-18
I gdzie są ci obrońcy sprawiedliwości z Chelsea? Karny był ewidentny i jak czytam komentarze typu "przy ciele", "nie było ręki" albo "fauli na Chelsea też nie gwizdał" to mnie przepełnia niepojęta wręcz nienawiść do tych ludzi.
8 lis 2014 | 18:03
+24
W meczu z United należał się karny dla Chelsea po faulu Smallinga na Ivanoviciu
8 lis 2014 | 18:14
-10
Tylko czekałem na taki komentarz. Wiem, że się należał i powinien być, ale nie mówcie teraz, że Cahill nie dotknął piłki ręką, bo to już jest absurd.
8 lis 2014 | 19:10
+10
Karny jak najbardziej był! Ale za ten faul na Oscarze Balotelli powinien dostać czerwoną a nie żółtą kartkę bo był kompletnie bezsensowny Brazylijczyk nawet nie był przy piłce ani nie stwarzał jakiegoś zagrożenia w tej akcji myśle że Mario wyładował poprostu na nim swoją frustracje
8 lis 2014 | 20:03
+9
Ręka była i powinien być karny, ale na tym polega piłka błędy sędziego oraz szczęście są potrzebne.Jest po meczu 3 punkty dla Chelsea.
8 lis 2014 | 21:48
+1
"bledy sedziego oraz szczescie sa potrzebne" nie uwazasz, ze lepiej byloby bez bledow arbitra?
9 lis 2014 | 12:51
-3
Tak, tak błędy sędziego. Ciekawe co szczekaliście po meczu z United. Banda hipokrytów.
9 lis 2014 | 16:42
+3
Nie wmawiaj mi, że nie było "bandy hipokrytów", którzy po meczu Chelsea z United twierdzili, iż faulu Smallinga na Ivanovicu nie było :). Ręka Cahilla była, całkowicie się z tym zgadzam, mimo że kibicuję Chelsea. Niestety nie ma w BPL arbitra, który nie dopuściłby się takiego błędu. Błędy można było zobaczyć na derbach Manchesteru, gdzie również arbiter nie podyktował bodajże 2 rzutów karnych dla City. Jeszcze przypomnę, że "jedenastka" nie zawsze oznacza gola.
+21
Nie oglądałem meczu więc ciężko jest mi cokolwiek stwierdzić, ale pochwalić muszę oba skrzydła Liverpool'u. Kontry dzięki nim były przeprowadzane w dosłownie parę sekund i nie mam na myśli szybkich podań, lecz szybkość obu skrzydłowych. Mam nadzieję, że żadnego z nich nie zniszczą kontuzje bo oboje mają wielki potencjał i umiejętności jak na tak młody wiek
+4
jebany idioto pilkarze nie maja wpływu na błędy sędziego weź spierdalaj ;d mecz chyba widziales, kto z przebiegu meczu zasługiwał na wygrana mówić ci nie musze? chociaz watpie bo taki idiota jak ty moze nie zrozumiec
8 lis 2014 | 16:22
+8
nie było ręki moim zdaniem
8 lis 2014 | 16:19
+22
Tak ofensywnej grającej Chelsea to ja już dawno nie widziałem . Pressing praktycznie całe spotkanie , każdy dawał z siebie 100%. Geniusz Mou widać z daleka .

PS . Wybiera się też ktoś na mecz z West Bromem za 2 tygodnie ?
9 lis 2014 | 12:13
+1
Mou powiedział w tam tym sezonie, że nie chcą aby od niego w 1 sezonie oczekiwano już jakiś trofeum, bo potrzebuje 1 całego sezonu aby dobrze poukładać drużynę, w 2 sezonie już pokazuję jak dobrze poukładał zespół i widać tego efekty.
8 lis 2014 | 16:18
+10
świetny mecz .. chociaż powinnein byc karny dla liverpool'u .. Oba zespoły pokazały klase .. brawo Diego Costa
8 lis 2014 | 16:17
+6
Właśnie spodziewałem się ostrego oporu Liverpoolu. Pewnie jeszcze trochę i zaczną piąć się w górę tabeli.
+14
Bład sędziego, przestańcie już płakać nad tym, bo błędy są i będą, pare dni temu nam nie uznali prawidłowej bramy z Mariborem, to teraz los się odwrócił i był po naszej stronie, niestety błędy będą się pojawiały, taki już jest ten sport. Brawo dla Chelsea za wygraną.
+7
Japa szmato z debilnymi komentami:)
8 lis 2014 | 16:04
+6
Ręka czy nie Chelsea była lepsza i zasłużyła na zwycięstwo ;)
8 lis 2014 | 16:03
+2
kup se sznurek albo odkręć kurek frustracie. Co Ci ta Chelsea zrobiła ? No co?
+4
Zamknij morde frajerze, z Mariborem nam sędzie nie uznał prawidłowej bramki, to w tym meczu nam oddali.
8 lis 2014 | 17:04
-8
żydzew co? buhahaha już niedługo b klasa:D
9 lis 2014 | 12:16
+1
Mogą być nawet w C klasie je.bany fajfusie, z klubem się jest na dobre i na złe bez względu na wyniki, a nie jak większość pier.dolonych sezonowców co kibicują klubom które wszystko wygrywają. Może przypomnieć Ci przypadek Rangersów którzy zostali zdegradowani bodajże do 4 ligi, mimo to kibice nie opuścili klubu i nadal go wspierali w trudnych chwilach, takie sytuacje pokazują kto jest prawdziwym kibicem na dobre i na źle.
8 lis 2014 | 15:49
+3
Jako kibic Chelsea o niepodyktowaniu karnego dla LFC płakał nie będę. Najważniejsze trzy punkty i kolejna bramka Costy. Chelsea zagrała lepszy mecz i zasłużyła na zwycięstwo.