Video dodane przez: kamyk019 8 lis 2014 | 21:42
13 lis 2014 | 14:52
-1
{{votes_count}}
Zadziwiająco fatalny błąd w obronie Realu plus spalony na 4:1.Prócz tego nic ciekawego,czyli standardowo wysoka wygrana.
+12
no i gites... :D Ronaldo znów strzela co mnie cieszy. niech podtrzymuje passę. :D
+25
Real jest zdecydowanym faworytem do Finału LM, myślę że spokojnie mogą pyknąć Bayern czy inne kluby. Liczę na Finał LM Real vs Chelsea. Ancelotti vs Mourinho to byłoby coś.
9 lis 2014 | 15:46
+11
Odniosłem takie wrażenie, że każdy mecz ligowy jest dla ronaldo zwykłym treningiem :) Jak nie strzela to asystuje i zawsze jest przydatny na boisku.
+16
Ronaldo 2 asysty i 1 gol,James się nie popisał bo mogło być 5-0 ale i tak ładnie.
9 lis 2014 | 13:12
+8
Ronaldo dalej napierdziela.
9 lis 2014 | 12:54
-14
Bo tam już będzie czekał Bayern lub Chelsea, i zaważy się los potrójnej korony, na tego na razie bym się tak nie jarał tą formą Realu, bo Bayern czy Chelsea póki co robią swoje.
9 lis 2014 | 13:09
+44
W zeszłym sezonie też Bayern Robił swoje i dostał wpierdziel. Może Bayern jest silniejszy niż sezon temu, ale Real też jest lepszym zespołem od ostatniego sezonu.
9 lis 2014 | 13:23
+14
Ty się lepiej martw o Barce bo jeśli trafi na Chelsea lub Bayern z tą formą co ostatnio to będzie POGROM
9 lis 2014 | 12:52
-5
A co do formy Realu, są mocni, ale jest to dopiero początek, a sezon jest długi, i będzie trzeba dobrze rozłożyć siły, aby na decydujące momenty które będą wypadać na przełomie kwietnia "półfinałowe starcia CL" być dobrze przygotowany fizycznie.
9 lis 2014 | 12:39
+16
Jebłem na samy początku, jak w statystykach zobaczyłem bramkę S.Ramosa przy asyście Pepe.
+4
Patrząc na sttystyki,to chyba mecz wyrównany,a wynik sam mówi za siebie...........
9 lis 2014 | 08:39
+2
ale rozwalili
9 lis 2014 | 08:38
+3
Ida jak burza w tym sezonie i ilosc bramek jaka strzelaja w kazdym meczu to jest jakies nieporozumienie... graty
+40
Wow, nie mieści mi się w głowie to co wyczynia Real Madryt. Panie i Panowie mamy powrót galaktycznych, fantastyczni, galaktyczni zawodnicy i do tego genialny trener. Jak tak dalej pójdzie, Real utrzyma formę, to potrójna korona gwarantowana i złota piła, złoty but dla CR7 .
8 lis 2014 | 23:56
+42
co jak co,ale jako kibic manchesteru united i barcelony musze stwierdzić że z taką grą jaką prezentuje real w ostatnich tygodniach,to real jest w stanie jako pierwsza drużyna obronić tytuł Ligi Mistrzów!!!!nie jestem w stanie podać zespołu który by mógł na dzień dzisiejszy sie przeciwstawić realowi.przed gran derby myślałem że tylko barca jest w stanie ich powstrzymać,ale sami widzieliśmy jak to sie skończyło.real był górą.jeśli bym miał wskazać zespół który by mógł zatrzymać rozpedzony Real to Chelsea!!!!
9 lis 2014 | 01:34
-6
Moim zdaniem na ten moment tylko Bayern może się równać z Realem. Chelsea owszem ma swoje atuty, ale to nie jest do końca pewna ekipa. Bayern natomiast z taką kadrą mógłby ograć Real.
+12
Bravo Toni Bravo Real. Na dobre i na zle.
8 lis 2014 | 22:47
-7
wynik nie oddaje meczu kto oglądał ten wie o co mi chodzi
8 lis 2014 | 22:32
+17
Na stronie realmadrid.pl była ankieta kto ma grać w podstawowym składzie dużo ludzi wystawiali oponie ze w podstawowym składzie ma być Isco zamiast G.bale -,- nie rozumiem ludzi którzy tak głosowali. Isco miał 3 lub 4 występy dobre a ludzie od razu zapominają o tak wspaniałym graczy jak G bale i tez zapominają o takich występach real v Barcelona copa del rey czy liga mistrzów finał 2 trafienie kluczowe do zwycięstwa !! Pozdrawiam tych którzy wierzyli w G bale . Oczywiście król jest jeden CR7 !!
8 lis 2014 | 22:30
+51
Coś fantastycznego robi REAL w tym sezonie. 42 gole w 11 meczach- SZACUNEK
8 lis 2014 | 22:20
+66
Pięknie Kroos Wkręcił Piłke Do Bramki !!!
8 lis 2014 | 22:16
+38
Real Madryt i wszystko jasne.
8 lis 2014 | 22:14
+21
Niewątpliwie Real w tym sezonie w La Liga pokazuje wszystkie swoje walory, patrząc na mecz niepokoi niekiedy defensywa realu , jednak pomoc jest praktycznie bezbłędna ;) Tylko realu nie można też stawiać jako najlepszy zespół bo to tylko La Liga , czekam co pokaże Real w Lidze mistrzów z innymi wielkimi zespołami jak Bayern ;) Ale póki co gratuluje wyników i oby tak dalej :)
8 lis 2014 | 22:08
+16
piekielna maszyna
8 lis 2014 | 22:07
+10
Czemu po bramce Ramosa ekran się zacina ?? Oczywiście filmik leci dalej , ale nic nie można zobaczyć z powtórek , proszę o naprawę problemu .
8 lis 2014 | 22:12
+7
Dziękuje za naprawienie błędu !!
Pozdrawiam !! :)
8 lis 2014 | 22:05
+9
Bardzo dobra gra Realu , czasem brakowało skupienia w obronie i szybkiej gry na jeden kontakt w ataku , ale trzeba to sobie powiedzieć , Rayo jest świetną drużyną , której należą się słowa uznania . Pokazali swój charakter i to , że wolą grać football , który cieszy oko . Nie stali np. jak Almeria pod własną bramką , tylko dzielnie atakowali ! :) . Trzeba pochwalić Królewskich za ten mecz ! Troszkę żal , że Isco musi opuścić pierwszy skład bo jak najbardziej na niego zasługuje , ten piłkarz to prawdziwy expert już w tym wieku .
Po mistrzostwo Hiszpanii !! :) , Hala Madrid !!!