alez ten de Gea sie w MU rozwinal..cos wspanialego, a trzy lata temu zastanawialem sie po co Go kupili ..teraz to czolowka swiatowa w tak mlodym wieku....brawo!!
+21
Gratulacje dla ManU
23 lis 2014 | 16:09
+6
i trzeba powiedziec, ze Welbeck mimo swojej szybkosci i zwinnosci w cale nie musi byc lepszy od Giroud, a nawet moze okazac sie pod wzgledem skutecznosci gorszy -.- cos czuje, ze Giroud da Arsenalowi w ataku to czego mu do tej pory brakowalo - skutecznosc
23 lis 2014 | 16:07
0
problem nie lezy w wengerze. najwieksza bolaczka od lat jest mentalnosc zawodnikow. cos siedzi im w tej glowie, co nie pozwala wygrywac meczy. potrafia grac piekny futbol ale pod bramka rywala zachowuja sie jak niedoswiadczony mlodzik. kombinuja jak slon pod gore i przez to sie gubia. brak zdecydowania pod bramka w kazdym meczu sie msci, a do tego te zaj biste "szczescie" na ktore rowniez arsenal nie moze narzekac; / . a co do obrony to jestem pewien na 100% gdy wroci debuchy i koscielny skonczymy ogladac taka nieporadnosc w tej formacji na boisku
23 lis 2014 | 23:50
-1
ciesze sie z tego wyniku..moim zdaniem problem Arsenalu to wlasnie Wenger...kto inny jesli nie trener powinien zadbac o to by mentalnosc graczy byla taka, zeby pozwalala im te mecze wygrywac ?jesli tego nie potrafi, to sie do tej pracy nie nadaje...z wielkiego budzetu tez nie umial skorzystac - z malymi wyjatkami np.Sanchez. czas na emeryture panie Arsenie
23 lis 2014 | 15:40
+3
Jak Giroud zajebał :O
23 lis 2014 | 14:57
-37
BEKA z ARSENALIKU
Chelsea ma prawie 2 razy wiecej pkt a to dopiero 12 kolejka :)
ale jaja ANAL (4) Londyn
pozdro dla kumatych
23 lis 2014 | 16:13
+14
Beka z ciebie śmieciu. Kim ty jesteś? Nikim.
23 lis 2014 | 14:47
+2
nie wiem ciężko mi oceniać gre obydwu drużyn oglądając tylko skrót ale gol giroud klasa poprostu klasa
23 lis 2014 | 14:42
+2
jak tam gimbusku????i twój ciepły przyjaciel???
23 lis 2014 | 14:12
+11
De Gea InForm :)
23 lis 2014 | 13:49
+7
Szkoda Arsenalu no ale za brak skutecznosci sie placi:)
+3
dokładnie akurat MU z reszty czołowki Bpl lubie wiec ich wygrane mi nie przeszkadzaja (ale nie kurwa z Arsenalem) grali słabiej widac to było od poczatku Arsenal nie wykorzystał swoich sytuacji a tak sie skonczyło jedyny + ze Giru wrócił i odrazu strzelił ładnego gola...
23 lis 2014 | 10:58
+1
No z jednej strony fajnie ,że ManU wygrało , z drugiej szkoda Arsenalu bo gra tam Wojtek. Prawda niestety jest taka, że oba te kluby w tym sezonie grają w kratkę i to mocno więc zwycięsto jednego nad drugim mnie nie dziwi. Oby wskoczyły na dobre tory i zaczęły grać tak jak na nie przystało. Liverpool też poniżej oczekiwań. Southampton na drugim miejscu !! kto by pomyślał. Chelsea chyba już z tytułem na 90%. Trzyma formę i nie sądzę żeby the Special One pozwolił odebrać sobie tytuł przy takiej przewadze.
+18
Co Ty mi tu pierdolisz zobacz że Arsenal spadł na 8 a Manchester wskoczył na 4. GGMU
23 lis 2014 | 07:40
+10
TYM RAZEM TO UNITED WRACAJACY DO FORMY SKONCZYL MECZ NA PLUSIE
23 lis 2014 | 05:36
+18
i ludzie będą ci tu o statystykach mówić statystyki nie grają i widzę lekki ból dupy u poniektórych
23 lis 2014 | 04:29
-5
Statystyki ze strony i pokazane w pierwszym filmiku roznia sie. Nie wiem jak bylo naprawde bo nie liczylem, ale Arsenal powinien to wygrac, a przynajmniej zremisowac. Niech sie MU fani tak nie podniecaja bo i tak bedziemy przed nimi na koniec, Giiroud pokazal dlaczego byl podstawowym napastnikiem w tamtym sezonie, moze nie ma takiej szybkosci, ale dobre wykonczenie. Przegrany mecz do wygrania. Arsenal siedzial na United caly czas. Tak to jest jak nie strzeli se gola z takich sytuacjii jak np. Wilshere.
23 lis 2014 | 02:46
-12
Fartnaited. Fuksnaited.
23 lis 2014 | 00:33
+10
Bravo dla Manchesteru! Już są w top4. Myślę, że wracają na właściwe tory. P.S. Szkoda Szczęsnego. Mam nadzieję, że nic poważnego mu się nie stało.
-19
Utd wraca do gry? buhahahahahah ile razy to już słyszałem..
22 lis 2014 | 23:26
-2
czyżby praca LvG zaczęła przynosić efekty? być moze tak.
22 lis 2014 | 23:56
+6
Okaże się jak passa zwycięstw się utrzyma. Może się uda. ManU ma słaby sezon tak jak Borussia dortmund :/
22 lis 2014 | 22:53