0 Spalonych 4

Video dodane przez: totil 22 lis 2014 | 21:44
23 lis 2014 | 22:03
-1
w koncu Messjasz zagral tak jak umie..bo do tej pory roznie bywalo...a jak wreszcie i Suarez zacznie trafiac (choc i tak gra dobrze)...to sie bramki posypia.
23 lis 2014 | 21:31
+6
po prostu GENIUSZ, a czy ma 1,30 czy 1,65 m...co to za roznica ...tu chodzi o niebywale umiejetnosci !!
gdyby wszystko zalezalo od wzrostu...to najlepszym pilkarzem bylby pewnie Crouch ?!
-1
ahyyyyyhy błeeeeee trryhbvnsdb tak wygląda twój bełkot do mnie stara kurwo co twój ciepły kolega za mocno ci włożył chuja w dupe i z tąd ten bełkot jestem ciekaw czy jak bym ci pociął morde to te z był byś taki wyszczekany psia końcowo
23 lis 2014 | 18:11
+5
Grzesiek kolejny świetny mecz. Zapominając o tym, że to Polak i będąc zupełnie obiektywnym - był w tym meczu naprawdę jedynym wyróżniającym się na plus zawodnikiem Sevilli.
23 lis 2014 | 17:24
+5
Krychowiak z taka formą bardzo wysoko zajdzie :) moim zdaniem najlepszy śpd w lidze.
23 lis 2014 | 16:28
-1
messi zaczyna sie zachowywac dokladnie tak jak ronaldo wczesniej...
oby go to nie zgubilo - bo w kupie sila :D
23 lis 2014 | 16:25
23 lis 2014 | 15:34
-1
Bynajmniej nie jest nażelowaną ciotą, która potyka się w polu karnym o murawe.
23 lis 2014 | 16:19
+11
Bynajmniej oby dwoje są lepsi od ciebie , a z twoich słów widać że jesteś
jedną wielką ciotą .
23 lis 2014 | 21:28
-6
niestety ten przyglup Balotelli45 przypadkowo ma tutaj racje - powinienes napisac "przynajmniej" - poza tym to co napisales sie zgadza :-))
23 lis 2014 | 15:23
+14
Brawo Barca, mam nadzięję, że to będzie punkt przełomowy w drodze na szczyty!
23 lis 2014 | 15:07
+12
Kolejny rekord ustanowiony przez Leo. Nic, tylko pogratulować i życzyć następnych osiągnieć indywidualnych oraz przede wszystkim zespołowych :)
23 lis 2014 | 14:52
-2
po ch.. ciepła klucho wogule komentujesz może i ubiór na komunię ale tobie tylko taki został jeszcze z tym pedalskim wyrazem twarzy pozdrów swojego ciepłego kolegę
23 lis 2014 | 14:20
+4
mały najlepszy
23 lis 2014 | 14:12
+17
Brawo messi za rekord , za 3 bramki i za bramke z wolnego .
23 lis 2014 | 14:00
+8
Świetny mecz, gratulacje dla Leo za pobicie rekordu, mam nadzieję że w końcu zacznie strzelać masowo te gole :D
23 lis 2014 | 13:13
+12
WIdac,że po piwrwszym golu w tym mezu presja z niego zeszła :)
23 lis 2014 | 13:05
+9
zawsze i wszędzie barca najlepsza będzie
23 lis 2014 | 12:36
+7
co to sie porobilo z tymi klubami... real, barca, bayern, chealsa, wszyscy jada ligowcow po 4:0 5:0 no nic tylko pogratulowac, tylko ze kiedys sie smiali z ligi szkockiej gdzie co rok mistrza zdobywal albo celtic albo glasgow rangers a reszta ligi sie nie liczyla ale jak teraz spojrzymy na lige hiszpanska czy niemiecka jest dokladnie tak samo...
-35
I gdzie tu jest ta mocna Sevilla? Tym właśnie różni się liga hiszpańska od angielskiej. W hiszpanii drużyna z 2 miejsca wygrywa 5:1 z drużyną z 5, a w angielskiej drużyna z 10 miejsca potrafi wygrać z drużyną z 3.
+28
Messi rządzi! Szczególnie bramka na 5-1 majstersztyk !
23 lis 2014 | 21:58
-1
to byla akcja w stylu "starej", swietnej Barcy...oby tak dalej!
23 lis 2014 | 09:19
+25
Messi :)
23 lis 2014 | 09:18
+24
KRÓL jest tylko jeden,tym występem Leo pokazał,jak daleko Cristiano R..(Bo RONALDO jest tylko jeden _RONALDO LUIS NAZARIO DE LIMA) jest za jego plecami..Tzn obaj są świetnymi piłkarzami ale Leo jest zdecydowanie nr 1.
23 lis 2014 | 13:08
-7
To nic że Messi ma nieporównywalnie więcej występów w La Liga. Żeby porównać pod tym katem Messiego i Cristiano RONALDO to temu drugiemu trzeba by doliczyć bramki z lig angielskiej i portugalskiej. A tak poza tym to chyba nikt zdrowo myślący nie powie że Ronaldo z Brazylii był lepszy od Cristiano Ronaldo.
PS. Czekam na minusy fanatyków Barcy którzy mają ból dupy bo Real prowadzi w lidze.
23 lis 2014 | 16:27
+3
No tak dwa mistrzostwa świata i najwięcej strzelonych na nich goli do 2014 napewno gwarantują mu niższą pozycję od cr7 :-)
23 lis 2014 | 08:59
+31
Barca zagrała najlepiej w sezonie. Suarez kolejna asysta, tylko jeszcze bramki mu brakuje. Mógł strzelić ale Messi mu wziął ;)
23 lis 2014 | 08:53
-17
Myślałem że Sewilla postawi się Barcelonie a oni poddali się już na początku meczu. To już Legia by niżej przegrała.
23 lis 2014 | 07:26
+37
Barca zagrala najlepszy mecz w sezonie. Messi w koncu sie obudzil, Neymarowi sie "chcialo", a Suarez jak w kazdym meczu - wiecej niz solidnie. Uznanie takze dla obrony (caly mecz zagral wysmiewany przez media Pique) - Sevilla nie oddala ZADNEGO strzalu w swiatlo bramki i tylko jeden strzal niecelny (Krychowiaka) - rzadko taki stat sie zdarza, nawet w najslabszych druzynach. Pozdro dla kibicow - nie tylko Barcelony ;)
+17
Ronaldo to może Messiemu buty po meczu czyścić , a zwłaszcza po tym hat-tricku !!
23 lis 2014 | 12:11
-7
Haha Ronaldo może czyścić buty Messiemu a zwłaszcza po tym chat-tricku ?! A ile razy Ronaldo zdobył chat-tricków i nikt nie pisał w komentarzach że Messi może mu buty czyścić. Po gówno odpisujesz takiemu zjebowi ?! A jak odpisujesz to miej troche szacunku i odpisz w jakiś łagodniejszy sposób.
25 lis 2014 | 09:34
0
"chat-trick? ". Poważnie?
23 lis 2014 | 12:35
+7
Idz kurwa cebule w polu zbierać a Messi jest zajebisty, lecz CR7 też jest super ale 4 złote a 2 złote mówią same za siebie
23 lis 2014 | 01:42
-25
Messi jest królem! Przez niego w cieniu stoją tacy piłkarze jak Suarez, Neymar, zajebista sprawa.
23 lis 2014 | 01:39
+28
Wspanialy Mecz Rozegrał Messi !!!
23 lis 2014 | 01:21
+44
Taką Barce chcemy oglądać, bardzo dobry mecz. Jest co oglądać i czym sie zachwycać. Messi geniusz, legenda, jest niesamowity :3
Kolejne 3 pkt, oby tak grali za tydzien z Valencia :)
VeB Pozdro <3
23 lis 2014 | 00:54
-5
Oczywiście Barcie wyszedł mecz jak najbardziej, ale z drugiej strony Sevilla grała trochę poniżej swoich możliwości i niezbyt dobrze poradziła sobie z dużym oporem jaki narzuciła w tym meczu
Barca. Ostatecznie wynik świetny i kolejne ważne 3 pkt. Ale nie ma co nagle chwalić dnia przed zachodem słońca. Wartość Barcy to dopiero poznamy po meczach w LM z Bayernem czy Realem w kolejnym Gran Derbi.
23 lis 2014 | 00:19
+32
Gratulacje Panowie swietny mecz. idziemy lep w lep:)
23 lis 2014 | 00:44
+27
Łeb w łeb tak dla sprostowania. ;) No mecz im super wyszedł. Tu muszę rację przyznać.
23 lis 2014 | 01:00